Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

11.5.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 11.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AVC Praha

Sociální sítě

Místo konání

Lochovice
11.00 hodin

Přihlášky

OÚ Lochovice

Startovné

30,- Kč, junioři 10,- Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Stoupání: 370 m

Ceny pro vítěze

Věcné ceny pro první tři v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Miroslav Biško, Amforová 1931, Praha 3, 15500

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2147

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Chochola Vladimír5016
Mašek Roman6116
Chochola Petr7716
Jirásková Eva6415
Mališová Karla6014
Soukup Petr6513
Vraštilová Miloslava5612
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5212
Čapek Antonín4111
Mucha Petr4711
Rychecký Tomáš6611
Kuncl František5011
Pergner Petr6110
Kyselý Petr6410
Turek Jiří6210
Svoboda Jan4310
Janeček Jaroslav409
Raboch Ivan669
Průša Josef529
Pštrossová Marie599
Pour Svatopluk529
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Hlusička Josef388
Krejsa Václav528
Schovánek Petr658
Zeidlerová Jarmila518
Rendl Josef768
Havlín Antonín558
Doležal Jaromír578
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Šimůnek Jan497
Černý Vladimír527
Vaněk Mikuláš907
Les Josef477
Hofman Vít927
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Beshir Ervin677
Štěpánek Petr657
Vacarda Vladimír597
Pechek František537
Šůcha Václav467
Pechek Petr837
Hladík Karel256
Skalička Jiří426
Kubrová Laura016
Krupka Milan566

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ41Košťálek JosefLOKO Beroun8400:26:3520
2MJ172Branžovský JosefStará Voda8700:30:2819
3MJ243Kozel MartinLOKO Trutnov8900:31:4718
4MJ524Junek VáclavLOKO Beroun8900:38:0217
Muži A (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA25Raboch IvanLOKO Beroun6600:25:4830
2MA56Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:0129
3MA67Soukup PetrKovohutě Příbram6500:27:1128
4MA78Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:27:5327
5MA99Rychecký TomášHH Smíchov6600:28:2826
6MA1210Holeček JanMaraton klub Sp. Žebrák6500:28:5425
7MA1611Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:2724
8MA2012Novák MartinVTŽ Chomutov7200:31:0323
9MA2613Pauer MichalKladno7700:32:2422
10MA2814Chochola PetrTJ Tuchlovice7700:32:3321
11MA3115Matoušek PetrEkonom Praha7500:33:0620
12MA4716Vlček KarelSokol Mýto7500:36:4119
Muži B (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB117Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:24:5920
2MB318Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:26:2619
3MB919Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:28:2818
4MB1120Slabý JosefSedlec - Prčice6100:28:3917
5MB1321Pergner PetrRokycany-Čelina6100:29:1416
6MB1922Holan MartinLiga 100 Praha6300:30:5115
7MB2123Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:31:0514
8MB2224Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:31:3013
9MB2325Kubr VáclavAC Laura Praha6200:31:3312
10MB3226Janovský StanislavPraha6000:33:1811
11MB3427Zejman JosefNovis Praha6100:34:0410
12MB4828Branžovský JosefStará Voda6000:37:109
13MB4929Mašek RomanNovis Praha6100:37:228
14MB5630Junek JiříLOKO Beroun5600:38:527
Muži C (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1531Chochola VladimírMK Kladno5000:29:4520
2MC1832Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:30:3919
3MC2533Pospíšil AntonínPraha 84600:31:5218
4MC2734Kuncl FrantišekSKI Příbram5000:32:2917
5MC3635Průša JosefSlavoj Obecnice5200:34:3116
6MC3936Krejsa VáclavBering Praha5200:34:5315
7MC4437Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:36:1314
8MC5038Linhart MilošAC Náchod4400:37:2713
9MC5417Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:2712
10MC5939Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:40:1211
11MC6240Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:44:2310
12MC6541Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4700:48:389
Muži D (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3042Svoboda JanPříbram4300:32:5210
2MD3343Malý ZdeněkSokol Beroun4200:33:599
3MD4144Dlabač LadislavAVC Praha4300:35:038
4MD4645Kašpar JosefAVC Praha3800:36:167
5MD5546Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:38:336
6MD5747Kněžourek JosefSpartak Žebrák3900:39:155
7MD6048Vavřička JaroslavIZV Hořovice3900:40:314
8MD6349Klimpera JaroslavAVC Praha3600:46:383
9MD6450Skalička JiříSelin Příbram4200:48:152
10MD6651Domanský IvoAVC Praha3800:49:021
Muži E (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6752Sklenář JaroslavSokol Králův Dvůr2400:57:3810
Muži F 80 let a starší (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3853Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:4310
Ženy A (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA854Havlová PavlaStruna Liberec5700:28:0110
2ZA1455Havlová PetraOlymp Praha7600:29:339
3ZA3556Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:34:168
4ZA4057Kubíčková BlankaPraha 67300:34:557
5ZA4258Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:506
6ZA4359Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:095
7ZA5160Rychecká KamilaPraha 57600:37:514
8ZA6161Průšová KateřinaSlavoj Obecnice8400:44:153
Ženy B (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2962Mališová KarlaUSK Praha6000:32:4810
2ZB3763Pštrossová Marie AVC Praha5900:34:339
3ZB4564Valentová KvětaAVC Praha5600:36:148
4ZB5365Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:047
Ženy C (trať 6,000 km, 370,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC5866Svobodová DanaPříbram5200:40:0810
Trať 6,000 km, 370,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB117Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:24:5920
1MA25Raboch IvanLOKO Beroun6600:25:4830
2MB318Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:26:2619
1MJ41Košťálek JosefLOKO Beroun8400:26:3520
2MA56Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:27:0129
3MA67Soukup PetrKovohutě Příbram6500:27:1128
4MA78Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:27:5327
1ZA854Havlová PavlaStruna Liberec5700:28:0110
3MB919Vitásek JosefBuková u Příbrami5800:28:2818
5MA99Rychecký TomášHH Smíchov6600:28:2826
4MB1120Slabý JosefSedlec - Prčice6100:28:3917
6MA1210Holeček JanMaraton klub Sp. Žebrák6500:28:5425
5MB1321Pergner PetrRokycany-Čelina6100:29:1416
2ZA1455Havlová PetraOlymp Praha7600:29:339
1MC1531Chochola VladimírMK Kladno5000:29:4520
7MA1611Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:2724
2MJ172Branžovský JosefStará Voda8700:30:2819
2MC1832Tausinger IgorČeský rozhlas Praha4900:30:3919
6MB1922Holan MartinLiga 100 Praha6300:30:5115
8MA2012Novák MartinVTŽ Chomutov7200:31:0323
7MB2123Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:31:0514
8MB2224Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:31:3013
9MB2325Kubr VáclavAC Laura Praha6200:31:3312
3MJ243Kozel MartinLOKO Trutnov8900:31:4718
3MC2533Pospíšil AntonínPraha 84600:31:5218
9MA2613Pauer MichalKladno7700:32:2422
4MC2734Kuncl FrantišekSKI Příbram5000:32:2917
10MA2814Chochola PetrTJ Tuchlovice7700:32:3321
1ZB2962Mališová KarlaUSK Praha6000:32:4810
1MD3042Svoboda JanPříbram4300:32:5210
11MA3115Matoušek PetrEkonom Praha7500:33:0620
10MB3226Janovský StanislavPraha6000:33:1811
2MD3343Malý ZdeněkSokol Beroun4200:33:599
11MB3427Zejman JosefNovis Praha6100:34:0410
3ZA3556Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:34:168
5MC3635Průša JosefSlavoj Obecnice5200:34:3116
2ZB3763Pštrossová Marie AVC Praha5900:34:339
1ŽJ3853Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:34:4310
6MC3936Krejsa VáclavBering Praha5200:34:5315
4ZA4057Kubíčková BlankaPraha 67300:34:557
3MD4144Dlabač LadislavAVC Praha4300:35:038
5ZA4258Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:35:506
6ZA4359Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:36:095
7MC4437Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:36:1314
3ZB4564Valentová KvětaAVC Praha5600:36:148
4MD4645Kašpar JosefAVC Praha3800:36:167
12MA4716Vlček KarelSokol Mýto7500:36:4119
12MB4828Branžovský JosefStará Voda6000:37:109
13MB4929Mašek RomanNovis Praha6100:37:228
8MC5038Linhart MilošAC Náchod4400:37:2713
7ZA5160Rychecká KamilaPraha 57600:37:514
4MJ524Junek VáclavLOKO Beroun8900:38:0217
4ZB5365Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:047
9MC5417Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:38:2712
5MD5546Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:38:336
14MB5630Junek JiříLOKO Beroun5600:38:527
6MD5747Kněžourek JosefSpartak Žebrák3900:39:155
1ZC5866Svobodová DanaPříbram5200:40:0810
10MC5939Kozel KarelTJ Jiskra Dolní Brusnice5200:40:1211
7MD6048Vavřička JaroslavIZV Hořovice3900:40:314
8ZA6161Průšová KateřinaSlavoj Obecnice8400:44:153
11MC6240Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:44:2310
8MD6349Klimpera JaroslavAVC Praha3600:46:383
9MD6450Skalička JiříSelin Příbram4200:48:152
12MC6541Krejsa JosefSokol Mníšek pod Brdy4700:48:389
10MD6651Domanský IvoAVC Praha3800:49:021
1ME6752Sklenář JaroslavSokol Králův Dvůr2400:57:3810

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 83%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
91%

Názory na závod

Az na tu zatacku do cile se mi to mooooc libilo. Super ubytovani a ochota lochovickeho pana starosty.
kebrle
Pěkný závod. Značení by bylo vhodné po kilometrech, před cílem i hustěji. Alespoň, že byl označen 4. a 2. kilometr. M.Holan
shf.bocman
Dobrý těžký závod, doporučuji hustější značení délky tratě, zpětnou dopravu ze Lhotky anebo možnost nechat si dopravit suché triko na vrchol do cíle.Uvítal bych i start o hodinu dříve.
skalickaj

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód