Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

14.6.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek
  • datum konání: 14.6.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Ladislav Soukup, 512 42 Poniklá
tel.: 481 585 134

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
5.7.1997Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek98
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 1983

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4821
Šír Václav4820
Kynčl Stanislav6420
Brunclík Ivo5819
Pechek František5317
Mach Václav5516
Hlusička Josef3816
Havlíček Zdeněk3516
Šimůnek Jan4916
Vojáček Pavel5116
Tomíček Josef5915
Zoubek Zdeněk6914
Trejbal Karel5113
Soukup Ladislav5813
Paulů Blanka5413
Marek František4112
Biemann Götz4312
Kadavý Jan4712
Kůtek Vladimír5012
Tučný Jan4711
Trakal Jaroslav3310
Gombita Josef5810
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Skalský Roman759
Lanta Jiří449
Kašpar Josef389
Hádek Josef539
Buchar Jan339
Švec Milan639
Šmída Oldřich489
Palán Zdeněk568
Mazač Jaroslav688
Linhart Miloš448
Miles Petr378
Novák Karel478
Jarkovský Oldřich348
Grohová Jaroslava518
Šteinc Ludvík418
Vítek Miroslav728
Kavan Ivan508
Plašil Milan598
Dostálek Petr677
Kašpar Jan717
Jirsa Pavel617
Smrčka Miloš547
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Filingr Čeněk617
Bém František277

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ841Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:41:3840
2MJ1236Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:42:4438
3MJ1754Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:44:1936
4MJ2347Mikule OndřejLSK Lomnice8800:45:4434
5MJ2820Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:47:2432
6MJ3137Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:47:5030
Muži A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:36:3360
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:2258
3MA373Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:3356
4MA627Linhart RadekTJČZU Praha7600:40:3954
5MA774Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:5152
6MA1082Vedral PetrLSK Lomnice8200:41:5950
7MA1644Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:1648
8MA1862Doucha JiříStart Náchod7100:44:3446
9MA3330Fučík AlešLSK Lomnice8100:47:5744
10MA3729Bergr TomášLSK Lomnice7100:48:4742
11MA3849Hák MichalSokol Studenec7500:49:2140
12MA6263Hanuš PavelOB START Náchod6501:03:3838
Muži B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB453Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:39:3340
2MB554Smrčka MilošBK Říčany5400:39:4338
3MB911Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:41:5336
4MB1369Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:42:4734
5MB1534Gombita JosefMost5800:43:1332
6MB1916Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:44:3530
7MB2123Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:0328
8MB2466Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:4626
9MB2655Koucký RomanViking Jilemnice6300:46:4124
10MB296Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:3122
11MB344Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:48:1620
12MB3631Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:4218
13MB4152Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3416
14MB4264Janovský StanislavPraha6000:50:5414
15MB5210Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:56:1712
Muži C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC115Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0240
2MC2019Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:4638
3MC2521Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:46:2836
4MC2748Kober JosefW-Stav Vrchlabí5000:46:4634
5MC3035Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:4032
6MC4371Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:51:2130
7MC4851Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:53:0728
8MC4922Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:4226
9MC592Linhart MilošAC Náchod4401:00:3424
Muži D (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3265Biemann GötzSKI Harrachov4300:47:5520
2MD4045Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:50:1718
3MD453Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:51:5216
4MD4632Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:3614
5MD5367Kašpar JosefAVC Praha3800:56:1912
6MD5628Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:1310
7MD6126Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:178
Muži E (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5733Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:59:3120
2ME6418Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:14:2918
3ME6542Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:23:0716
Juniorky (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ477Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:52:4820
2ŽJ6324Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:2918
Ženy A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1417Balatková HelenaSKP Jablonex7900:43:0420
2ZA2261Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:45:3518
3ZA3568Kynčlová DagmarJilemnice7200:48:4016
4ZA5015Oršulová LucieSKI Alp klub Špindlerův Mlýn7500:54:2114
5ZA548Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:4312
6ZA5570Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6900:58:0510
Ženy B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3912Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:49:5620
2ZB4450Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:3118
3ZB5172Martinová EvaSokol Valteřice5800:55:0116
4ZB6043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:1114
Ženy C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽF5725Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:3120
Trať 10,300 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:36:3360
2MA213Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:2258
3MA373Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:3356
1MB453Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:39:3340
2MB554Smrčka MilošBK Říčany5400:39:4338
4MA627Linhart RadekTJČZU Praha7600:40:3954
5MA774Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:5152
1MJ841Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:41:3840
3MB911Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:41:5336
6MA1082Vedral PetrLSK Lomnice8200:41:5950
1MC115Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0240
2MJ1236Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:42:4438
4MB1369Šimůnek JaromírSKP Jablonex5500:42:4734
1ZA1417Balatková HelenaSKP Jablonex7900:43:0420
5MB1534Gombita JosefMost5800:43:1332
7MA1644Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:44:1648
3MJ1754Nesvadba PetrCSKV Vysoké nad Jizerou8600:44:1936
8MA1862Doucha JiříStart Náchod7100:44:3446
6MB1916Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:44:3530
2MC2019Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:4638
7MB2123Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:45:0328
2ZA2261Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:45:3518
4MJ2347Mikule OndřejLSK Lomnice8800:45:4434
8MB2466Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:4626
3MC2521Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:46:2836
9MB2655Koucký RomanViking Jilemnice6300:46:4124
4MC2748Kober JosefW-Stav Vrchlabí5000:46:4634
5MJ2820Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:47:2432
10MB296Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:47:3122
5MC3035Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:4032
6MJ3137Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:47:5030
1MD3265Biemann GötzSKI Harrachov4300:47:5520
9MA3330Fučík AlešLSK Lomnice8100:47:5744
11MB344Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:48:1620
3ZA3568Kynčlová DagmarJilemnice7200:48:4016
12MB3631Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:4218
10MA3729Bergr TomášLSK Lomnice7100:48:4742
11MA3849Hák MichalSokol Studenec7500:49:2140
1ZB3912Paulů BlankaSK Velká Bystřice5400:49:5620
2MD4045Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:50:1718
13MB4152Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:3416
14MB4264Janovský StanislavPraha6000:50:5414
6MC4371Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:51:2130
2ZB4450Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:3118
3MD453Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:51:5216
4MD4632Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:3614
1ŽJ477Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:52:4820
7MC4851Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:53:0728
8MC4922Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:4226
4ZA5015Oršulová LucieSKI Alp klub Špindlerův Mlýn7500:54:2114
3ZB5172Martinová EvaSokol Valteřice5800:55:0116
15MB5210Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:56:1712
5MD5367Kašpar JosefAVC Praha3800:56:1912
5ZA548Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:57:4312
6ZA5570Kynčlová JanaCyklo SKI Špicar Jilemnice6900:58:0510
6MD5628Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:1310
1ME5733Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:59:3120
1ŽF5725Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:59:3120
9MC592Linhart MilošAC Náchod4401:00:3424
4ZB6043Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:1114
7MD6126Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:178
12MA6263Hanuš PavelOB START Náchod6501:03:3838
2ŽJ6324Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:2918
2ME6418Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:14:2918
3ME6542Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:23:0716

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 65%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Vedro! Hasiči měli kropit. Super výhledy na Krkonoše.
spicar.cyklo.ski

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód