Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

5.7.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 5.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkov
10.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 10.00 hodin v KD Mladkov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Lesní cesty a pěšiny.
Délka 9,5 km
Převýšení 522 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Dobroslav Mareček, Mladkov 30, 561 67 Mladkov
tel.: 465 635 444

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.6.2020Mladkov - Suchý vrch - Memoriál Dobroslava Marečka-
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 35
  • závodníků na všech ročnících: 3195

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4825
Dostálek Petr6721
Pechek František5321
Bielčik Jindřich4021
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šír Václav4814
Šrůtek Stanislav5813
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šmída Oldřich4813
Vodička Jan4513
Zajíc Jan5312
Dobšíček Pavel8012
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Tichý Pavel6312
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Dušková Lenka8012
Novotný Jiří4512
Šafář Jaroslav5112
Keprtová Miloslava4811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Jandejsek Zdeněk6111
Vacarda Vladimír5911
Krupička Miroslav5311
Gombita Josef5811
Mertová Michaela7610
Krejčí Stanislav6310
Vítek Miroslav7210
Ožana Václav6410
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Matyášová Jana659

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ466Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:39:3240
2MJ1965Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:44:1038
3MJ2024Samek MartinSRK Rychnov nad Kněžnou8700:44:1736
4MJ256Holec PavelAK Zlín8500:45:0934
5MJ2842Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:45:3532
6MJ3564Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:46:0530
7MJ3645Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:1328
8MJ3757Zapalač MartinFenix Jeseník8600:46:3926
9MJ4363Müller MichalKB OEZ Letohrad8600:48:2924
10MJ4623Andrš JiříSRK Rychnov nad Kněžnou8600:49:0622
11MJ5174Bartoň EduardŠtíty8500:49:3020
12MJ5255Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:49:4318
13MJ5362Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:49:5616
14MJ6521Kozel MartinLoko Trutnov8900:52:1314
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:5160
2MA212Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1358
3MA3103Michl PetrDukla Liberec7000:39:1756
4MA533Brýdl PavelHotárek Hronov8000:40:1554
5MA64Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:3052
6MA851Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1550
7MA982Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:41:2148
8MA11102Tempír TomášDukla Liberec7700:42:3046
9MA12100Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:5244
10MA1354Málek JiříPrumka Šumperk8200:42:5442
11MA1769Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3140
12MA1841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:43:3938
13MA2144Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:44:2036
14MA2230Potštejnský JanSRK Rychnov nad Kněžnou7800:44:5034
15MA237Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:44:5332
16MA2476Dostálek PetrTěchonín6700:44:5730
17MA279Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3328
18MA2977Bielčik PetrLichkov7100:45:4026
19MA3198Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:4524
20MA3846Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4222
21MA4090Vaněk PavelZPM Sport6400:47:1420
22MA5010Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:2718
23MA5897Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:50:4616
24MA5935Moštěk JanKokořín8200:50:5014
25MA71104Špaček JiříHS Jeseníky6400:53:0712
26MA82107Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:5810
27MA9358Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:00:068
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB727Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:0740
2MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:5738
3MB142Gombita JosefMost5800:42:5536
4MB1647Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:2834
5MB2679Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:2132
6MB3096Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:45:4230
7MB3289Tichý PavelAC Náchod6300:45:5028
8MB3483Dvořák JiříViking Jilemnice6300:45:5726
9MB3928Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:4824
10MB4440Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:48:4022
11MB4534Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:48:5920
12MB47106Tarant LadislavLíšnice6000:49:1518
13MB4837Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2016
14MB6075Krejčí StanislavTěchonín6300:51:0014
15MB6192Zdeněk BílýMK Pardubice5900:51:0312
16MB635Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:4810
17MB6416Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:51:598
18MB7232Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:256
19MB7743Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:54:094
20MB8094Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:492
21MB8888Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:090
22MB90105Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:58:470
23MB10248Přívětivý JiříBranky6101:07:580
24MB10753Hřebejk JiříLiga 100 Praha5501:18:480
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1518Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:1740
2MC3336Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:5638
3MC4159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1936
4MC4284Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5734
5MC498Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:2532
6MC5570Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:0430
7MC5622Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:2628
8MC6695Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:52:1526
9MC6825Flegl VlastimilBrtev5300:52:4924
10MC7087Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0622
11MC761Ráb PavelFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:53:4520
12MC8199Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:55:0318
13MC94101Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:00:1516
14MC9680Tučný JanMK Pardubice4701:00:3114
15MC10420Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:14:4612
Muži D (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5481Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:0320
2MD7938Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:54:1818
3MD8591Bielčik JindřichLichkov4000:56:5216
4MD9231Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:59:2814
5MD953Kašpar JosefAVC Praha3801:00:2012
6MD9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:2110
7MD10311Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:08:2820
8MD10578Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:17:3618
Juniorky (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7361Hlavsová TerezaKB OEZ Letohrad8600:53:3020
2ŽJ7467Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:53:3118
3ŽJ8460Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:56:3716
4ŽJ9850Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:02:4914
5ŽJ10171Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:5712
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6785Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:52:2020
2ZA6986Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:5318
3ZA7519Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:3916
4ZA7829Dytrtová DagmarSRK Rychnov nad Kněžnou7900:54:1314
5ZA8613Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:57:2612
6ZA8968Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:3010
7ZA9173Dušková LenkaLanškroun8000:59:038
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5715Paulů BlankaVrchlabí5400:50:3720
2ZB6217Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:2818
3ZB8326Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:0516
4ZB8714Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:5820
5ZB9972Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:5814
6ZB10093Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:07:5212
7ZB10649Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:18:2010
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:5160
2MA212Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1358
3MA3103Michl PetrDukla Liberec7000:39:1756
1MJ466Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:39:3240
4MA533Brýdl PavelHotárek Hronov8000:40:1554
5MA64Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:3052
1MB727Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:0740
6MA851Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1550
7MA982Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:41:2148
2MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:5738
8MA11102Tempír TomášDukla Liberec7700:42:3046
9MA12100Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:5244
10MA1354Málek JiříPrumka Šumperk8200:42:5442
3MB142Gombita JosefMost5800:42:5536
1MC1518Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:1740
4MB1647Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:2834
11MA1769Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3140
12MA1841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:43:3938
2MJ1965Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:44:1038
3MJ2024Samek MartinSRK Rychnov nad Kněžnou8700:44:1736
13MA2144Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:44:2036
14MA2230Potštejnský JanSRK Rychnov nad Kněžnou7800:44:5034
15MA237Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:44:5332
16MA2476Dostálek PetrTěchonín6700:44:5730
4MJ256Holec PavelAK Zlín8500:45:0934
5MB2679Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:2132
17MA279Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3328
5MJ2842Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:45:3532
18MA2977Bielčik PetrLichkov7100:45:4026
6MB3096Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:45:4230
19MA3198Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:4524
7MB3289Tichý PavelAC Náchod6300:45:5028
2MC3336Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:5638
8MB3483Dvořák JiříViking Jilemnice6300:45:5726
6MJ3564Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:46:0530
7MJ3645Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:1328
8MJ3757Zapalač MartinFenix Jeseník8600:46:3926
20MA3846Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4222
9MB3928Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:4824
21MA4090Vaněk PavelZPM Sport6400:47:1420
3MC4159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1936
4MC4284Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5734
9MJ4363Müller MichalKB OEZ Letohrad8600:48:2924
10MB4440Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:48:4022
11MB4534Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:48:5920
10MJ4623Andrš JiříSRK Rychnov nad Kněžnou8600:49:0622
12MB47106Tarant LadislavLíšnice6000:49:1518
13MB4837Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2016
5MC498Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:2532
22MA5010Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:2718
11MJ5174Bartoň EduardŠtíty8500:49:3020
12MJ5255Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:49:4318
13MJ5362Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:49:5616
1MD5481Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:0320
6MC5570Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:0430
7MC5622Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:2628
1ZB5715Paulů BlankaVrchlabí5400:50:3720
23MA5897Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:50:4616
24MA5935Moštěk JanKokořín8200:50:5014
14MB6075Krejčí StanislavTěchonín6300:51:0014
15MB6192Zdeněk BílýMK Pardubice5900:51:0312
2ZB6217Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:2818
16MB635Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:4810
17MB6416Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:51:598
14MJ6521Kozel MartinLoko Trutnov8900:52:1314
8MC6695Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:52:1526
1ZA6785Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:52:2020
9MC6825Flegl VlastimilBrtev5300:52:4924
2ZA6986Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:5318
10MC7087Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0622
25MA71104Špaček JiříHS Jeseníky6400:53:0712
18MB7232Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:256
1ŽJ7361Hlavsová TerezaKB OEZ Letohrad8600:53:3020
2ŽJ7467Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:53:3118
3ZA7519Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:3916
11MC761Ráb PavelFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:53:4520
19MB7743Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:54:094
4ZA7829Dytrtová DagmarSRK Rychnov nad Kněžnou7900:54:1314
2MD7938Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:54:1818
20MB8094Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:492
12MC8199Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:55:0318
26MA82107Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:5810
3ZB8326Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:0516
3ŽJ8460Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:56:3716
3MD8591Bielčik JindřichLichkov4000:56:5216
5ZA8613Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:57:2612
4ZB8714Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:5820
21MB8888Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:090
6ZA8968Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:3010
22MB90105Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:58:470
7ZA9173Dušková LenkaLanškroun8000:59:038
4MD9231Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:59:2814
27MA9358Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:00:068
13MC94101Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:00:1516
5MD953Kašpar JosefAVC Praha3801:00:2012
14MC9680Tučný JanMK Pardubice4701:00:3114
6MD9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:2110
4ŽJ9850Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:02:4914
5ZB9972Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:5814
6ZB10093Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:07:5212
5ŽJ10171Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:5712
23MB10248Přívětivý JiříBranky6101:07:580
7MD10311Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:08:2820
15MC10420Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:14:4612
8MD10578Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:17:3618
7ZB10649Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:18:2010
24MB10753Hřebejk JiříLiga 100 Praha5501:18:480

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Kromě počasi se mi všechno celkem líbilo.
skapamarek
Trať byla dobrá do té míry, že při plánování příští sezóny ji nebudu chtít opomenout. Profilem i prostředím je bez chyb. S počasím nejde stejně nic dělat. Vyhlášení výsledků jsem zmeškal a tak je nehodnotím.
vf

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód