Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

6.7.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 6.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

před budovou VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10.00 hodin

Přihlášky

8.30 - 9.30 hodin v budově VDA

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Celá trať vede po silnici z města Česká Třebová alejí Maxe Švabinského až na Kozlovský kopec.
Délka: 5,2 km
Převýšení: 234 m

Ceny pro vítěze

Finanční ceny v jednotlivých kategoriích:
Muži A: 800,- 600,- 400,- 300,- 200,- 100,-
Muži B: 500,- 300,- 200,- 100,-
Muži C: 400,- 300,- 200,- 100,-
Muži D: 300,- 200,- 100,-
Ženy A: 500,- 300,- 200,-
Ženy B: 300.- 200,- 100,-
Ženy C: 300,- 200,- 100,-
Junioři: 300,- 200,- 100,-
Juniorky: 300,- 200,- 100,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2600

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Keprtová Miloslava4817
Svatoš Otakar3416
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Mannlová Jana8015
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Kalousek Jan4114
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Doleček Josef7911
Wendlig Miroslav5311
Borek Petr7011
Leszkow Petr4411
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Jirásková Hanka899

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ738Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:19:2020
2MJ1018Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:4919
3MJ1816Holec PavelAK Zlín8500:20:3518
4MJ229Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:4817
5MJ2347Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5216
6MJ2670Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:21:0415
7MJ3989Sejkora KarelAtletika Polička8800:22:0914
8MJ4091Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:1013
9MJ4190Tomášek LukášAtletika Polička8800:22:1012
10MJ5164Bartoň EduardSK Štíty8500:23:1911
11MJ5288Červ JakubAtletika Polička8900:23:2110
12MJ5792Večeře TomášAtletika Polička9000:23:419
13MJ6120Kozel MartinLoko Trutnov8900:23:518
14MJ6893Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:24:117
15MJ8182Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:25:116
16MJ86111Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:25:355
17MJ10560Knap ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl9000:27:454
18MJ10886Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:28:183
19MJ11811Szafranski BartoszPolsko8700:29:51-
20MJ12027Přívětivý PavelBranky9000:31:002
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:2830
2MA374Brýdl PavelHotárek Hronov8000:18:5629
3MA4106Kula MilanDTC Saucony Litomyšl7800:19:0728
4MA537Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:1627
5MA650Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1826
6MA914Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3825
7MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:0424
8MA1323Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:20:1423
9MA15130Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:2222
10MA1733Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:2621
11MA2522Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:21:0320
12MA27110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1319
13MA2965Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:21:2118
14MA3097Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:21:2417
15MA3176Grycman KazimierzCiechowice Polsko7200:21:28-
16MA32123Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3116
17MA3369Bielčik PetrLichkov7100:21:3315
18MA3467Dostálek PetrTěchonín6700:21:3714
19MA3710Nachaczewski AndrejPolsko6700:22:05-
20MA42120Moštěk JanKokořín8200:22:2513
21MA4524Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:4912
22MA46115Kalous PetrSK Žamberk7700:22:5611
23MA63132Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:23:5510
24MA70103Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:199
25MA77124Kolář PetrČeská Třebová6700:24:458
26MA97118Tykva JosefROB Česká Třebová7200:27:077
27MA1033Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:27:346
28MA11654Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:205
29MA124128Tomšů PetrMlýn Janderov6400:31:354
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB298Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:18:4720
2MB8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2419
3MB111Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:5518
4MB14101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2017
5MB1677Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:23-
6MB1913Gombita JosefMost5800:20:4016
7MB2045Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:4215
8MB2146Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:4414
9MB36117Šlajs TomášCC Choceň6000:21:5413
10MB3817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:22:0812
11MB475Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:23:0211
12MB49119Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:23:1410
13MB5049Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:179
14MB54133Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:308
15MB557Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:327
16MB5612Szafranski MarekPolsko6000:23:35-
17MB582Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:456
18MB6066Krejčí StanislavTěchonín6300:23:515
19MB6543Chroust Janzeměměřická kancelář Krásná Lípa6000:24:004
20MB6661Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:013
21MB71121Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:24:232
22MB7535Mocker FrantišekASK Děčín5800:24:301
23MB76116Sedlák JiříSK Přelouč5800:24:420
24MB8026Klejch MiroslavXXX6100:25:090
25MB84125Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:25:270
26MB9572Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:450
27MB11041Velechovský JiříKráliky5500:28:230
28MB12284Přívětivý JiříBranky6100:31:340
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2439Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:5620
2MC288Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:1719
3MC3540Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4218
4MC4387Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:2617
5MC4481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:4316
6MC4829Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:23:0615
7MC5936Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4714
8MC6752Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:24:0713
9MC7463Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:2712
10MC7915Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:0511
11MC82122Lerch VladislavŽST Olomouc4800:25:1710
12MC8595Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:289
13MC88112Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:25:498
14MC9221Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:26:277
15MC9380Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:26:346
16MC96127Ehrig RudolfSemanín4800:26:475
17MC9956Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:27:104
18MC10030Tučný JanMK Pardubice4700:27:153
19MC106113Pšenička JiříTesla Pardubice4600:28:042
20MC109131Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:181
21MC112126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:28:320
22MC11596Novotný JiříLetohrad4500:29:160
23MC11919Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:30:180
24MC125102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:120
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6462Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:23:5810
2MD786Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:549
3MD9175Bielčik JindřichLichkov4000:26:168
4MD9448Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:437
5MD10434Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:27:426
6MD10731Hrubý MilanASK Blansko3800:28:155
7MD11328Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:484
8MD12199Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:153
9MD12771Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:222
10MD129109Kalousek JanSK Žamberk4100:33:151
11MD13178Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:5610
12MD132108Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:38:250
13MD133114Kalous VladimírSK Žamberk4300:46:540
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7242Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:2310
2ŽJ9085Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:099
3ŽJ11451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:29:148
4ŽJ11753Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:29:307
5ŽJ126107Čechalová HanaTS Letohrad8600:32:166
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6994Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:1110
2ZA7332Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:24:269
3ZA8755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:438
4ZA8925Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:577
5ZA101104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:226
6ZA10259Dušková LenkaLanškroun8000:27:245
7ZA123129Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:31:354
8ZA12879Krňávková KláraXXX8000:32:333
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5344Paulů BlankaVrchlabí5400:23:2310
2ZB624Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:23:549
3ZB8373Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:278
4ZB11158Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:307
5ZB13083Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:35:066
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9868Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:0810
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1105Dobšíček PavelSK Hronov8000:18:2830
1MB298Moravčík ZdeněkDTC Saucony Litomyšl6200:18:4720
2MA374Brýdl PavelHotárek Hronov8000:18:5629
3MA4106Kula MilanDTC Saucony Litomyšl7800:19:0728
4MA537Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:19:1627
5MA650Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:1826
1MJ738Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:19:2020
2MB8100Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:19:2419
6MA914Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:19:3825
2MJ1018Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:19:4919
3MB111Kolínek FrantišekAK Perná5600:19:5518
7MA1257Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:20:0424
8MA1323Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:20:1423
4MB14101Čechal JaroslavTS Letohrad6100:20:2017
9MA15130Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:2222
5MB1677Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:20:23-
10MA1733Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:20:2621
3MJ1816Holec PavelAK Zlín8500:20:3518
6MB1913Gombita JosefMost5800:20:4016
7MB2045Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:20:4215
8MB2146Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:20:4414
4MJ229Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:20:4817
5MJ2347Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:20:5216
1MC2439Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:20:5620
11MA2522Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:21:0320
6MJ2670Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:21:0415
12MA27110Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:1319
2MC288Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:21:1719
13MA2965Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:21:2118
14MA3097Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:21:2417
15MA3176Grycman KazimierzCiechowice Polsko7200:21:28-
16MA32123Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:21:3116
17MA3369Bielčik PetrLichkov7100:21:3315
18MA3467Dostálek PetrTěchonín6700:21:3714
3MC3540Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:21:4218
9MB36117Šlajs TomášCC Choceň6000:21:5413
19MA3710Nachaczewski AndrejPolsko6700:22:05-
10MB3817Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:22:0812
7MJ3989Sejkora KarelAtletika Polička8800:22:0914
8MJ4091Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:22:1013
9MJ4190Tomášek LukášAtletika Polička8800:22:1012
20MA42120Moštěk JanKokořín8200:22:2513
4MC4387Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:22:2617
5MC4481Leszkow PetrMK Hlinsko4400:22:4316
21MA4524Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:4912
22MA46115Kalous PetrSK Žamberk7700:22:5611
11MB475Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:23:0211
6MC4829Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:23:0615
12MB49119Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:23:1410
13MB5049Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:179
10MJ5164Bartoň EduardSK Štíty8500:23:1911
11MJ5288Červ JakubAtletika Polička8900:23:2110
1ZB5344Paulů BlankaVrchlabí5400:23:2310
14MB54133Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:23:308
15MB557Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:23:327
16MB5612Szafranski MarekPolsko6000:23:35-
12MJ5792Večeře TomášAtletika Polička9000:23:419
17MB582Pečenka LiborKHB Radegast6100:23:456
7MC5936Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:23:4714
18MB6066Krejčí StanislavTěchonín6300:23:515
13MJ6120Kozel MartinLoko Trutnov8900:23:518
2ZB624Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:23:549
23MA63132Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:23:5510
1MD6462Fiala JaroslavENJO Trusnov3800:23:5810
19MB6543Chroust Janzeměměřická kancelář Krásná Lípa6000:24:004
20MB6661Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:24:013
8MC6752Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:24:0713
14MJ6893Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:24:117
1ZA6994Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:24:1110
24MA70103Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:199
21MB71121Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:24:232
1ŽJ7242Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:24:2310
2ZA7332Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:24:269
9MC7463Leicht JiříASPV Těchonín4900:24:2712
22MB7535Mocker FrantišekASK Děčín5800:24:301
23MB76116Sedlák JiříSK Přelouč5800:24:420
25MA77124Kolář PetrČeská Třebová6700:24:458
2MD786Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:24:549
10MC7915Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:25:0511
24MB8026Klejch MiroslavXXX6100:25:090
15MJ8182Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:25:116
11MC82122Lerch VladislavŽST Olomouc4800:25:1710
3ZB8373Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:25:278
25MB84125Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:25:270
12MC8595Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:25:289
16MJ86111Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:25:355
3ZA8755Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:25:438
13MC88112Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:25:498
4ZA8925Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:25:577
2ŽJ9085Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:26:099
3MD9175Bielčik JindřichLichkov4000:26:168
14MC9221Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:26:277
15MC9380Třasák MilanLokomotiva Pardubice5200:26:346
4MD9448Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:26:437
26MB9572Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:26:450
16MC96127Ehrig RudolfSemanín4800:26:475
26MA97118Tykva JosefROB Česká Třebová7200:27:077
1ŽC9868Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:27:0810
17MC9956Brusenbauch KarelČeská Třebová4700:27:104
18MC10030Tučný JanMK Pardubice4700:27:153
5ZA101104Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:27:226
6ZA10259Dušková LenkaLanškroun8000:27:245
27MA1033Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6500:27:346
5MD10434Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:27:426
17MJ10560Knap ZdeněkTJ Jiskra Litomyšl9000:27:454
19MC106113Pšenička JiříTesla Pardubice4600:28:042
6MD10731Hrubý MilanASK Blansko3800:28:155
18MJ10886Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:28:183
20MC109131Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:181
27MB11041Velechovský JiříKráliky5500:28:230
4ZB11158Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:307
21MC112126Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:28:320
7MD11328Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:28:484
3ŽJ11451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:29:148
22MC11596Novotný JiříLetohrad4500:29:160
28MA11654Černý AlešSKI Klub Česká Třebová6700:29:205
4ŽJ11753Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:29:307
19MJ11811Szafranski BartoszPolsko8700:29:51-
23MC11919Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:30:180
20MJ12027Přívětivý PavelBranky9000:31:002
8MD12199Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:31:153
28MB12284Přívětivý JiříBranky6100:31:340
7ZA123129Zvolánková MarieMlýn Janderov7100:31:354
29MA124128Tomšů PetrMlýn Janderov6400:31:354
24MC125102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:32:120
5ŽJ126107Čechalová HanaTS Letohrad8600:32:166
9MD12771Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:32:222
8ZA12879Krňávková KláraXXX8000:32:333
10MD129109Kalousek JanSK Žamberk4100:33:151
5ZB13083Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:35:066
11MD13178Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:35:5610
12MD132108Pecháček VojtěchAtletika Albrechtice3800:38:250
13MD133114Kalous VladimírSK Žamberk4300:46:540

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tento závod řadím mezi nejlepší v Orlickém regionu. Iscarex prostě závod udělat umí.
kalousv
Souhlasím , že Iscarex závody udělat umí. Zejména ocenují, že výsledky jsou hned k dispozici. Na rozdíl od některých závodu, kde vám výsledky pošlou za měsíc.
skapamarek
---------

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód