Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

13.7.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 13.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT Náchod

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Ing. Josef Kolísko, Bílkova 1544, 547 02 Náchod II.
tel.mob.: +420 607 933 811

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2564

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Doležal Luboš5412
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Losman Miroslav5110
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Erber Jiří569
Buchar Jan339
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1467Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:27:3420
2MJ2255Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:28:3219
3MJ3552Rejfek LubošSKI Radvanice8700:30:5018
4MJ4728Kozel MartinLoko Trutnov8900:32:3817
Muži A (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:24:5130
2MA222Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:24:5329
3MA345Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:2028
4MA421Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:25:3127
5MA550Ulich PetrMaterial Technology6800:25:5626
6MA642Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:26:0425
7MA919Abrahám LuděkSK Hronov7500:26:3824
8MA1074Holub MiroslavBukovice6600:27:0923
9MA1234Martin JanCSB Team Vrchlabí8000:27:2222
10MA1624Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:5221
11MA1760Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:5620
12MA2158Kolář RadekSK Hronov6900:28:3019
13MA2368Zvěřina PetrOB Hradec Králové8200:28:4518
14MA2876Dostálek PetrTěchonín6700:29:1817
15MA3153Čipera RadekSKI Radvanice6400:29:4416
16MA3435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:4515
17MA3614Merta TomášMUSHER CLUB Metuje6900:30:5514
18MA3757Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:31:1813
18MA3762Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:31:1813
20MA4570Jirka JanSTAMP Náchod8300:31:5611
21MA5071Tomšů PetrMlýn Janderov6400:33:0310
Muži B (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB716Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:2020
2MB88Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:3219
3MB1140Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:1518
4MB181Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:0317
5MB1936Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:1316
6MB205Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:2415
7MB2469Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:28:4714
8MB2551Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:28:4913
9MB2654Bláha MilanKřovice5700:28:5912
10MB2975Krysztof RomanUSK Opal Kudowa5900:29:27-
11MB3279Hrdina VilémHO Banka Praha5600:30:1611
12MB336Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:30:1910
13MB3913Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:219
14MB4131Hynek PetrNové Město n. Metují6300:31:418
15MB4361Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:31:527
16MB4865Truhlář PetrSK ASSPRO Náchod6300:32:536
17MB5263Kučera ZdeněkAC Náchod5500:33:185
18MB5777Sedlák JiříSK Přelouč5800:34:244
19MB669Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:563
20MB6864Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:37:532
Muži C (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1323Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:2320
2MC2744Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:1219
3MC3041Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:29:3118
4MC4047Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:31:3717
5MC4266Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:31:5016
6MC4673Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:31:5915
7MC564Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:34:2314
8MC6230Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:35:3613
9MC6343Linhart MilošAC Náchod4400:36:3412
10MC7129Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:39:2211
11MC7256Čepelka OldřichTima Liberec4800:40:4410
Muži D (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5433Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:33:2810
2MD6149Bielčik JindřichLichkov4000:35:309
3MD6559Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:36:468
4MD6915Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:37:557
5MD7420Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:42:356
6MD753Kočí JosefTJ Jezbiny3900:44:095
7MD7739Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:48:5510
8MD7878Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:51:199
9MD792Domanský IvoAVC Praha3800:54:024
Juniorky (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4972Gorczynska SylviaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:33:01-
2ŽJ5525Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:33:5210
3ŽJ6027Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:279
4ŽJ7346Čechalová HanaTS Letohrad8600:41:208
5ŽJ7610Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:157
Ženy A (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1537Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:27:4810
2ZA5138Švecová TerezaPotštejn7700:33:059
3ZA5326Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:33:268
4ZA6711Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:257
Ženy B (trať 7,300 km, 303,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB447Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:31:5310
2ZB5832Martinová EvaSokol Valteřice5800:34:319
3ZB5917Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:34:578
4ZB6448Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:3610
5ZB7012Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:387
Trať 7,300 km, 303,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:24:5130
2MA222Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:24:5329
3MA345Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:2028
4MA421Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:25:3127
5MA550Ulich PetrMaterial Technology6800:25:5626
6MA642Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:26:0425
1MB716Kolínek FrantišekAK Perná5600:26:2020
2MB88Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:3219
7MA919Abrahám LuděkSK Hronov7500:26:3824
8MA1074Holub MiroslavBukovice6600:27:0923
3MB1140Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:1518
9MA1234Martin JanCSB Team Vrchlabí8000:27:2222
1MC1323Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:2320
1MJ1467Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:27:3420
1ZA1537Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:27:4810
10MA1624Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:27:5221
11MA1760Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:27:5620
4MB181Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:0317
5MB1936Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:1316
6MB205Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:2415
12MA2158Kolář RadekSK Hronov6900:28:3019
2MJ2255Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:28:3219
13MA2368Zvěřina PetrOB Hradec Králové8200:28:4518
7MB2469Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:28:4714
8MB2551Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:28:4913
9MB2654Bláha MilanKřovice5700:28:5912
2MC2744Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:1219
14MA2876Dostálek PetrTěchonín6700:29:1817
10MB2975Krysztof RomanUSK Opal Kudowa5900:29:27-
3MC3041Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:29:3118
15MA3153Čipera RadekSKI Radvanice6400:29:4416
11MB3279Hrdina VilémHO Banka Praha5600:30:1611
12MB336Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:30:1910
16MA3435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:4515
3MJ3552Rejfek LubošSKI Radvanice8700:30:5018
17MA3614Merta TomášMUSHER CLUB Metuje6900:30:5514
18MA3757Gajdoš DušanČervený Kostelec7300:31:1813
18MA3762Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:31:1813
13MB3913Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:219
4MC4047Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:31:3717
14MB4131Hynek PetrNové Město n. Metují6300:31:418
5MC4266Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:31:5016
15MB4361Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:31:527
1ZB447Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:31:5310
20MA4570Jirka JanSTAMP Náchod8300:31:5611
6MC4673Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:31:5915
4MJ4728Kozel MartinLoko Trutnov8900:32:3817
16MB4865Truhlář PetrSK ASSPRO Náchod6300:32:536
1ŽJ4972Gorczynska SylviaULKS Opal Kudowa Zdrój8600:33:01-
21MA5071Tomšů PetrMlýn Janderov6400:33:0310
2ZA5138Švecová TerezaPotštejn7700:33:059
17MB5263Kučera ZdeněkAC Náchod5500:33:185
3ZA5326Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:33:268
1MD5433Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:33:2810
2ŽJ5525Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:33:5210
7MC564Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:34:2314
18MB5777Sedlák JiříSK Přelouč5800:34:244
2ZB5832Martinová EvaSokol Valteřice5800:34:319
3ZB5917Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:34:578
3ŽJ6027Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:35:279
2MD6149Bielčik JindřichLichkov4000:35:309
8MC6230Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:35:3613
9MC6343Linhart MilošAC Náchod4400:36:3412
4ZB6448Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:36:3610
3MD6559Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:36:468
19MB669Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:36:563
4ZA6711Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:257
20MB6864Vejvoda JiříSK ASSPRO Náchod6200:37:532
4MD6915Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:37:557
5ZB7012Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:387
10MC7129Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:39:2211
11MC7256Čepelka OldřichTima Liberec4800:40:4410
4ŽJ7346Čechalová HanaTS Letohrad8600:41:208
5MD7420Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:42:356
6MD753Kočí JosefTJ Jezbiny3900:44:095
5ŽJ7610Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:48:157
7MD7739Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:48:5510
8MD7878Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:51:199
9MD792Domanský IvoAVC Praha3800:54:024

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 70%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
83%

Názory na závod

Dobrej závod. A skvěle se mě běželo.
petr.pechek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód