Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

26.7.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky
  • datum konání: 26.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Spartak Rokytnice n. J.

Sociální sítě

Místo konání

Dolní náměstí v Rokytnici nad Jizerou
14.00 hodin

Přihlášky

Sportovní hala TJ Spartak
do 13.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Asfalt a terén (1:2)
délka 9,1 km
převýšení 820 m

Ceny pro vítěze

Finanční nebo věcné (dle možností pořadatelů, tombola)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Václav Šír, Dolní 160, 512 44 Rokytnice nad Jizerou
tel.: 481 523 375 - večer
Stanislav Kynčl, 514 01 Jilemnice
tel.: 481 545 604, 723 502 546

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.7.2018Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky124
22.7.2017Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky122
13.8.2016Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky115
18.7.2015Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky110
20.7.2013Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky132
21.7.2012Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky158
23.7.2011Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky160
24.7.2010Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
25.7.2009Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky176
23.8.2008Rokytnice n. Jizerou - Dvoračky (kvalifikace MS)148
9.6.2007Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky, kvalifikace ME187
22.7.2006Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky155
23.7.2005Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky169
24.7.2004Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
27.7.2002Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky145
16.6.2001Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky72
12.8.2000Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky173
31.7.1999Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky143
16.8.1998Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky91

Statistika závodu Rokytnice nad Jizerou - Dvoračky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 2694

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Paulů Blanka5418
Šír Václav7817
Zátopek Jiří6016
Javůrek Jiří4815
Šimůnek Jan4913
Berka Radim8213
Tučný Jan4713
Kynčl Stanislav6413
Šír Václav6613
Zoubek Zdeněk6913
Machačka Martin7512
Kadavý Jan4712
Palas Jaroslav5312
Groh Stanislav4612
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Kubr Václav5512
Kubrová Dagmar6312
Trejbal Karel5112
Hák Michal7511
Hartych Stanislav6511
Vraštilová Miloslava5611
Nečas Josef5811
Biemann Götz4311
Pirk Jan4811
Berka Martin8511
Stránský Aleš6010
Šírová Šárka7310
Wolf David7210
Pirk Tomáš7310
Tichý Pavel6310
Pechek František5310
Brunclík Ivo5810
Vacarda Vladimír5910
Ulich Petr6810
Kolínek František569
Sedlák Jiří589
Šrůtek Stanislav589
Ježek Přemysl829
Žák Jiří719
Vodička Jan459
Grohová Jaroslava519
Kynčlová Dagmar729
Šimůnek Jan829
Kašpar Josef389
Šesták Karel718
Krupka Milan568
Nesvadba Petr868
Gregor Jaroslav518

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ15118Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:43:5160
2MJ2440Pavlišta VítCyklo SKI Špicar Jilemnice8500:45:2657
3MJ2954Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:46:0054
4MJ4225Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:48:2151
5MJ4419Strejček JanAC Pardubice8600:48:3648
6MJ4514Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:48:4545
7MJ5860Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:51:2742
8MJ85119Ledecký MarekAC Sparta Praha8400:54:1839
9MJ95107Prokůpek ŠtěpánČZK Vysoké nad Jizerou8900:55:2636
Muži A (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:5790
2MA29Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:39:4187
3MA390Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:40:1084
4MA4111Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:2581
5MA610Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:41:3378
6MA7123Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:3875
7MA86Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:41:4572
8MA1048Ročárek JiříDukla Liberec8300:42:3869
9MA1194Minařík PetrAK Zlín7600:42:5866
10MA1375Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:43:0163
11MA16112Kovář MiroslavTHC PEMER8100:43:5460
12MA1791Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:44:1257
13MA1826Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:44:2654
14MA1989Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:44:4451
15MA2049Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:5348
16MA2297Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:45:1045
17MA23124Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:2142
18MA25104Holub MiroslavBukovice6600:45:2739
19MA2733Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:45:3736
20MA2864Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:45:4033
21MA3024Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:46:0630
22MA3136Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:46:0927
23MA3298Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:46:1424
24MA3327Oberländer JanSokol Senohraby7500:46:2021
25MA3741Vocel MartinXXX7700:47:3918
26MA4150Schreiber MichalDukla Liberec8100:48:1415
27MA46113Žaloudek PetrTHC PEMER8300:48:5212
28MA5052Wolf DavidKořenov7200:50:029
29MA5381Vodseďálek JanDukla Liberec8300:50:316
30MA5493Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:50:323
31MA605Schejbal PetrLiberec7100:51:430
32MA62103Hák MichalSokol Studenec7500:52:030
33MA6399Šír DanielSpartak Rokytnice7900:52:110
34MA65133Seeman TomášMedicína Praha6800:52:260
35MA6692Rytíř MartinPřerov7900:52:290
36MA71128Chmelík MartinSTS Chvojkovice6500:52:530
37MA8171Blažek VladimírSenohraby6800:53:450
38MA8484Tomšů PetrMlýn Janderov6400:54:170
39MA8943Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:54:560
40MA9182Krkoška LubomírTřesky Plesky7700:55:010
41MA92108Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:55:100
42MA10045Škoda VladimírRokytnice nad Jizerou7300:56:130
43MA102106Mištík MarekLUKO Červený Kostelec8000:56:450
44MA103100Havelka JanMaratonstav Úpice7900:56:570
45MA10796Vrána PetrRokytnice nad Jizerou8300:58:420
46MA116129Kudrna VlastimilSK Dejvice6601:02:380
47MA12295Veverka AlešLoko Břeclav8301:04:250
48MA12477Salvet MartinRaketa Praha7501:05:180
49MA13383Bára PavelBartalend7901:18:440
Muži B (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB51Poduška JosefAC Kladno6200:41:2960
2MB958Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:3057
3MB127Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:43:0054
4MB14126Vaněk PetrRT Praha6100:43:2351
5MB21101Gombita JosefMost5800:45:0248
6MB26117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:3545
7MB34131Henych PetrVSK TU Liberec6000:46:4042
8MB3572Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5739
9MB3618Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:47:1636
10MB3978Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:47:4833
11MB4365Dvořák JiříViking Jilemnice6300:48:2530
12MB4723Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:0527
13MB488Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6200:49:0824
14MB4985Tichý PavelAC Náchod6300:49:5321
15MB5739Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:1618
16MB6187Martinec JosefNová Paka5500:51:4615
17MB672Hoffmann DetlefSC Bratwurst Hoyerwerd6300:52:32-
18MB6874Dyk FredddyAAC 61 ASSEN Holahd6100:52:48-
19MB6951Hynek PetrNové Město n. Metují6300:52:4912
20MB7057Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:52:529
21MB7670Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:53:086
22MB8028Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:53:403
23MB8386Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:53:580
24MB8721Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:54:400
25MB963Thorhauer JorgSC Bratwurst Hoyerwerd5800:55:47-
26MB97135Hrubec MilanSKP Nymburk5400:55:480
27MB13417Velechovský JiříKráliky5501:24:460
Muži C (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4066Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5960
2MC5268Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:2357
3MC5534Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:50:5354
4MC6442Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:1851
5MC7135Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:52:5348
6MC7515Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:0445
7MC7712Brzybohatý JosefJilemnice5000:53:1642
8MC79102Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:53:3139
9MC8222Flegl VlastimilBrtev5300:53:5236
10MC94110Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:2233
11MC9763Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:55:4830
12MC10631Lerch VladislavŽST Olomouc4800:58:2827
13MC11169Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1924
14MC11444Tučný JanMK Pardubice4701:01:5421
15MC11916Vlaar HansLoopgroep Klazienave NL5301:03:44-
16MC12146Šuler KarelSaland Švýcarsko4401:04:04-
17MC12767Čepelka OldřichTima Liberec4801:11:2818
18MC12837Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:12:3315
19MC131121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:4112
Muži D (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5630Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:0730
2MD7420Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:0127
3MD8853Šteinc LudvíkVrchlabí4100:54:4624
4MD11062Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:5521
5MD11579Bielčik JindřichLichkov4001:02:0818
6MD1184Kašpar JosefAVC Praha3801:03:0515
7MD125136Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:06:3712
-MD-137Heeb A. HansCurych43DNF-
Muži E (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10555Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:57:4730
2ME12932Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:13:3527
3ME13576Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:3924
Juniorky (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ108125Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:0930
2ŽJ13013Uvízlová MartinaOK Jilemnice8601:14:4027
3ŽJ132116Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:0924
Ženy A (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3829Vlčovská MartaAC Pardubice7600:47:4630
2ZA5111Kynčlová DagmarJilemnice7200:50:0427
3ZA7861Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:53:2624
4ZA93105Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:55:1621
5ZA9973Švecová TerezaPotštejn7700:56:1218
6ZA101122Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:3015
7ZA113119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:01:3012
8ZA123114Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:379
9ZA126134Seemannová JanaKTJ Medicina Praha7501:10:296
Ženy B (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB59130Henychová ZuzanaOK Jilemnice6100:51:2830
2ŽB7156Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:52:5327
3ŽB8680Paulů BlankaVrchlabí5400:54:2524
4ŽB89132Mališová KarlaUSK Praha6000:54:5621
5ŽB104127Martinová EvaSokol Valteřice5800:57:1218
6ŽB11259Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:00:3215
7ŽB120115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:5512
Ženy C (trať 8,500 km, 700,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC109109Novotná EvaLetohrad4800:59:2630
2ŽC117120Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:4927
Trať 8,500 km, 700,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:5790
2MA29Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:39:4187
3MA390Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:40:1084
4MA4111Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:40:2581
1MB51Poduška JosefAC Kladno6200:41:2960
5MA610Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:41:3378
6MA7123Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:41:3875
7MA86Cupák MartinMarpole MTB Vrchlabí7100:41:4572
2MB958Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:3057
8MA1048Ročárek JiříDukla Liberec8300:42:3869
9MA1194Minařík PetrAK Zlín7600:42:5866
3MB127Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:43:0054
10MA1375Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:43:0163
4MB14126Vaněk PetrRT Praha6100:43:2351
1MJ15118Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:43:5160
11MA16112Kovář MiroslavTHC PEMER8100:43:5460
12MA1791Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:44:1257
13MA1826Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:44:2654
14MA1989Svoboda MojmírAFK CHrudim6600:44:4451
15MA2049Kožíšek DušanDukla Liberec8300:44:5348
5MB21101Gombita JosefMost5800:45:0248
16MA2297Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:45:1045
17MA23124Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:2142
2MJ2440Pavlišta VítCyklo SKI Špicar Jilemnice8500:45:2657
18MA25104Holub MiroslavBukovice6600:45:2739
6MB26117Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:45:3545
19MA2733Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:45:3736
20MA2864Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:45:4033
3MJ2954Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:46:0054
21MA3024Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:46:0630
22MA3136Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:46:0927
23MA3298Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice7800:46:1424
24MA3327Oberländer JanSokol Senohraby7500:46:2021
7MB34131Henych PetrVSK TU Liberec6000:46:4042
8MB3572Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:46:5739
9MB3618Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:47:1636
25MA3741Vocel MartinXXX7700:47:3918
1ZA3829Vlčovská MartaAC Pardubice7600:47:4630
10MB3978Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:47:4833
1MC4066Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5960
26MA4150Schreiber MichalDukla Liberec8100:48:1415
4MJ4225Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:48:2151
11MB4365Dvořák JiříViking Jilemnice6300:48:2530
5MJ4419Strejček JanAC Pardubice8600:48:3648
6MJ4514Vodseďálek AlešDukla Liberec8500:48:4545
27MA46113Žaloudek PetrTHC PEMER8300:48:5212
12MB4723Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:49:0527
13MB488Štefek JaroslavŽďár nad Sázavou6200:49:0824
14MB4985Tichý PavelAC Náchod6300:49:5321
28MA5052Wolf DavidKořenov7200:50:029
2ZA5111Kynčlová DagmarJilemnice7200:50:0427
2MC5268Švec MiroslavSokol Potštejn5200:50:2357
29MA5381Vodseďálek JanDukla Liberec8300:50:316
30MA5493Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:50:323
3MC5534Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:50:5354
1MD5630Biemann GötzSKI Harrachov4300:51:0730
15MB5739Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:51:1618
7MJ5860Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:51:2742
1ŽB59130Henychová ZuzanaOK Jilemnice6100:51:2830
31MA605Schejbal PetrLiberec7100:51:430
16MB6187Martinec JosefNová Paka5500:51:4615
32MA62103Hák MichalSokol Studenec7500:52:030
33MA6399Šír DanielSpartak Rokytnice7900:52:110
4MC6442Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:52:1851
34MA65133Seeman TomášMedicína Praha6800:52:260
35MA6692Rytíř MartinPřerov7900:52:290
17MB672Hoffmann DetlefSC Bratwurst Hoyerwerd6300:52:32-
18MB6874Dyk FredddyAAC 61 ASSEN Holahd6100:52:48-
19MB6951Hynek PetrNové Město n. Metují6300:52:4912
20MB7057Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:52:529
2ŽB7156Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:52:5327
5MC7135Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:52:5348
36MA71128Chmelík MartinSTS Chvojkovice6500:52:530
2MD7420Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:53:0127
6MC7515Leszkow PetrMK Hlinsko4400:53:0445
21MB7670Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:53:086
7MC7712Brzybohatý JosefJilemnice5000:53:1642
3ZA7861Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:53:2624
8MC79102Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:53:3139
22MB8028Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:53:403
37MA8171Blažek VladimírSenohraby6800:53:450
9MC8222Flegl VlastimilBrtev5300:53:5236
23MB8386Šmída MiloslavBaník Stříbro6000:53:580
38MA8484Tomšů PetrMlýn Janderov6400:54:170
8MJ85119Ledecký MarekAC Sparta Praha8400:54:1839
3ŽB8680Paulů BlankaVrchlabí5400:54:2524
24MB8721Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:54:400
3MD8853Šteinc LudvíkVrchlabí4100:54:4624
39MA8943Hartych StanislavSpartak Rokytnice n. J.6500:54:560
4ŽB89132Mališová KarlaUSK Praha6000:54:5621
40MA9182Krkoška LubomírTřesky Plesky7700:55:010
41MA92108Tomeš AlexejSpartak Rokytnice n. J.6600:55:100
4ZA93105Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:55:1621
10MC94110Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:55:2233
9MJ95107Prokůpek ŠtěpánČZK Vysoké nad Jizerou8900:55:2636
25MB963Thorhauer JorgSC Bratwurst Hoyerwerd5800:55:47-
11MC9763Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:55:4830
26MB97135Hrubec MilanSKP Nymburk5400:55:480
5ZA9973Švecová TerezaPotštejn7700:56:1218
42MA10045Škoda VladimírRokytnice nad Jizerou7300:56:130
6ZA101122Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:3015
43MA102106Mištík MarekLUKO Červený Kostelec8000:56:450
44MA103100Havelka JanMaratonstav Úpice7900:56:570
5ŽB104127Martinová EvaSokol Valteřice5800:57:1218
1ME10555Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:57:4730
12MC10631Lerch VladislavŽST Olomouc4800:58:2827
45MA10796Vrána PetrRokytnice nad Jizerou8300:58:420
1ŽJ108125Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:0930
1ŽC109109Novotná EvaLetohrad4800:59:2630
4MD11062Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:5521
13MC11169Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:1924
6ŽB11259Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:00:3215
7ZA113119Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:01:3012
14MC11444Tučný JanMK Pardubice4701:01:5421
5MD11579Bielčik JindřichLichkov4001:02:0818
46MA116129Kudrna VlastimilSK Dejvice6601:02:380
2ŽC117120Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:02:4927
6MD1184Kašpar JosefAVC Praha3801:03:0515
15MC11916Vlaar HansLoopgroep Klazienave NL5301:03:44-
7ŽB120115Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:03:5512
16MC12146Šuler KarelSaland Švýcarsko4401:04:04-
47MA12295Veverka AlešLoko Břeclav8301:04:250
8ZA123114Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:04:379
48MA12477Salvet MartinRaketa Praha7501:05:180
7MD125136Gaman JaroslavAVANTI Havířov3501:06:3712
9ZA126134Seemannová JanaKTJ Medicina Praha7501:10:296
17MC12767Čepelka OldřichTima Liberec4801:11:2818
18MC12837Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:12:3315
2ME12932Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:13:3527
2ŽJ13013Uvízlová MartinaOK Jilemnice8601:14:4027
19MC131121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:15:4112
3ŽJ132116Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:16:0924
49MA13383Bára PavelBartalend7901:18:440
27MB13417Velechovský JiříKráliky5501:24:460
3ME13576Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:28:3924

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 85%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 87%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Pěkný SUPER. Trochu zmatků s výsledky. Čekání na vyhlašování a tombolu každého nebaví. Seběh dolů je nepříjemný, zvlášť pro veterány.
trejbalkarel
Byl jsem v Rokytnici poprvé a závod se mne líbil po všech stránkách.
skapamarek
Trať i organizace závodu se mi moc líbila, jen značení kilometrů mi připadalo někdy ujeté. Závodil jsem tu prvně.
hungry.homeless
Závod byl zabezpečen stardadně vším, co běžci potřebují.
vf
I když nemám rád extrémy, tenhle byl pěkný.
jmaja

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód