Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

27.7.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 27.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČSKV Vysoké nad Jizerou

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Zdeněk Seidl, Sadová 176, 512 11 Vysoké nad Jizerou
tel.: 481 593 495 byt , fax:481 594 495

E-mailová adresa

skivysoke@tiscali.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1989Vysoké nad Jizerou - Štěpánka32
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1165

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Šír Václav4812
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Brunclík Ivo5811
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Miles Petr3710
Havlíček Zdeněk3510
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Buchar Jan339
Smutný Vladimír328
Kynčl Stanislav648
Pechek František538
Šteinc Ludvík417
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Nesvadba Petr867
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Groh Stanislav466
Wolf David726
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Šmída Oldřich486
Metelka Josef446
Jirásková Eva646
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Šlechta Dan765
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545
Mrva Pavel605
Žák Jiří715
Kolínek František565
Šír Daniel795
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ91Pavlišta VítCyklo SKI Špicar Jilemnice8500:30:4220
2MJ1430Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:32:0619
3MJ2744Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:34:1118
4MJ2878Kužel VojtěchTJ Semily8500:34:2117
5MJ4353Havel JakubTJ Vysoké8800:37:3216
6MJ4852Saska OndřejTJ Vysoké8900:38:0315
7MJ5051Pošepný TomášTJ Semily8900:38:1514
Muži A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:28:4630
2MA215Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:5129
3MA36Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:29:0528
4MA438Abrahám LuděkSK Hronov7500:29:4227
5MA535Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:29:4926
6MA658Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:30:0625
7MA768Minařík PetrAK Zlín7600:30:2824
8MA861Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:30:3523
9MA1163Davídek DušanVrchlabí8100:31:2222
10MA123Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:31:5221
11MA1381Čivrný JiříSemily8000:32:0420
12MA1446Randák KarelČSV Praha7100:32:0619
13MA1910Kožíšek DušanDukla Liberec8300:32:4718
14MA207Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:32:5017
15MA2316Oberländer JanSokol Senohraby7500:33:2616
16MA248Šlechta DanJiskra Harrachov7600:33:4115
17MA2575Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:4714
18MA3139Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:4813
19MA3228Krejsa TomášKostelec nad Orlicí7700:35:0012
20MA3379Kužel MartinTJ Semily8200:35:2911
21MA3559Pánek LiborPřerov Frojncik7900:35:5610
22MA369Wolf DavidKořenov7200:36:059
23MA3727Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:36:078
24MA4560Rytíř MartinPřerov Frojncik7900:37:567
25MA4717Blažek VladimírSokol Senohraby6800:38:026
26MA5762Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:135
Muži B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1023Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:0620
2MB1643Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:1119
3MB174Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:32:1618
4MB1821Gombita JosefMost5800:32:4017
5MB2120Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:0716
6MB2672Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:33:5815
7MB2926Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:2714
8MB3831Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:36:2113
9MB5119Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:38:2912
10MB5324Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:5111
Muži C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2254Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:2320
2MC3071Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:3319
3MC3970Hovorka KarelBřezanice5100:36:3418
4MC4036Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:36:5117
5MC425Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:37:2216
6MC4629Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:37:5915
7MC5634Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:2514
8MC6264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:0113
9MC6613Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:4412
10MC7073Šuler KarelSaland Švýcarsko4400:45:33-
11MC7180Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:45:5911
12MC7849Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:2610
Muži D (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3467Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:4310
2MD4418Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:37:429
3MD5550Šteinc LudvíkVrchlabí4100:39:078
4MD6856Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:44:357
5MD7565Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:48:516
Muži E (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6355Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:41:5810
2ME8176Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:00:499
Juniorky (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6512Grohová KarolínaSVS Vrchlabí9000:42:5410
2ŽJ7777Musilová KláraPraha8400:51:029
3ŽJ7937Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:068
4ŽJ8032Drahorádová ŠtěpánkaTatran Železná Ruda8800:56:587
Ženy A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4966Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:38:0710
2ZA5947Randáková HelenaČSV Praha7400:40:289
3ZA6114Mikásková MichaelaAC Vrchlabí7100:40:418
4ZA6441Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:347
5ZA7240Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:276
6ZA7657Prchalová ŠárkaPraha7700:50:255
Ženy B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽB4125Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:37:0210
2ŽB5445Paulů BlankaVrchlabí5400:38:569
3ŽB582Pavlištová ZoraSmržovka6000:40:228
4ŽB6069Klampflová EvaVrchlabí6400:40:367
5ŽB6922Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:44:386
6ŽB7448Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:005
Ženy C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5211Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:38:3910
2ŽC6733Novotná EvaLetohrad4800:44:009
3ŽC7342Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:508
Trať 7,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:28:4630
2MA215Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:28:5129
3MA36Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:29:0528
4MA438Abrahám LuděkSK Hronov7500:29:4227
5MA535Vaculka RichardŽelezárny Proseč7000:29:4926
6MA658Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:30:0625
7MA768Minařík PetrAK Zlín7600:30:2824
8MA861Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:30:3523
1MJ91Pavlišta VítCyklo SKI Špicar Jilemnice8500:30:4220
1MB1023Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:0620
9MA1163Davídek DušanVrchlabí8100:31:2222
10MA123Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:31:5221
11MA1381Čivrný JiříSemily8000:32:0420
2MJ1430Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:32:0619
12MA1446Randák KarelČSV Praha7100:32:0619
2MB1643Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:32:1119
3MB174Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:32:1618
4MB1821Gombita JosefMost5800:32:4017
13MA1910Kožíšek DušanDukla Liberec8300:32:4718
14MA207Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:32:5017
5MB2120Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:33:0716
1MC2254Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:33:2320
15MA2316Oberländer JanSokol Senohraby7500:33:2616
16MA248Šlechta DanJiskra Harrachov7600:33:4115
17MA2575Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:33:4714
6MB2672Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:33:5815
3MJ2744Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:34:1118
4MJ2878Kužel VojtěchTJ Semily8500:34:2117
7MB2926Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:34:2714
2MC3071Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:34:3319
18MA3139Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:34:4813
19MA3228Krejsa TomášKostelec nad Orlicí7700:35:0012
20MA3379Kužel MartinTJ Semily8200:35:2911
1MD3467Biemann GötzSKI Harrachov4300:35:4310
21MA3559Pánek LiborPřerov Frojncik7900:35:5610
22MA369Wolf DavidKořenov7200:36:059
23MA3727Wendl MiroslavSK Datalusk Jihlava7600:36:078
8MB3831Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:36:2113
3MC3970Hovorka KarelBřezanice5100:36:3418
4MC4036Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:36:5117
1ŽB4125Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:37:0210
5MC425Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:37:2216
5MJ4353Havel JakubTJ Vysoké8800:37:3216
2MD4418Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:37:429
24MA4560Rytíř MartinPřerov Frojncik7900:37:567
6MC4629Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:37:5915
25MA4717Blažek VladimírSokol Senohraby6800:38:026
6MJ4852Saska OndřejTJ Vysoké8900:38:0315
1ZA4966Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:38:0710
7MJ5051Pošepný TomášTJ Semily8900:38:1514
9MB5119Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:38:2912
1ŽC5211Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:38:3910
10MB5324Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:38:5111
2ŽB5445Paulů BlankaVrchlabí5400:38:569
3MD5550Šteinc LudvíkVrchlabí4100:39:078
7MC5634Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:2514
26MA5762Tomšů PetrMlýn Janderov6400:40:135
3ŽB582Pavlištová ZoraSmržovka6000:40:228
2ZA5947Randáková HelenaČSV Praha7400:40:289
4ŽB6069Klampflová EvaVrchlabí6400:40:367
3ZA6114Mikásková MichaelaAC Vrchlabí7100:40:418
8MC6264Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:41:0113
1ME6355Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:41:5810
4ZA6441Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:42:347
1ŽJ6512Grohová KarolínaSVS Vrchlabí9000:42:5410
9MC6613Groh StanislavAC Vrchlabí4600:43:4412
2ŽC6733Novotná EvaLetohrad4800:44:009
4MD6856Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:44:357
5ŽB6922Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:44:386
10MC7073Šuler KarelSaland Švýcarsko4400:45:33-
11MC7180Kadavý JanJablonec nad Jizerou4700:45:5911
5ZA7240Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:46:276
3ŽC7342Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:46:508
6ŽB7448Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:005
5MD7565Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:48:516
6ZA7657Prchalová ŠárkaPraha7700:50:255
2ŽJ7777Musilová KláraPraha8400:51:029
12MC7849Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:53:2610
3ŽJ7937Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:068
4ŽJ8032Drahorádová ŠtěpánkaTatran Železná Ruda8800:56:587
2ME8176Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:00:499

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 86%
Zvolená trasa závodu: 72%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 86%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 83%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Nic proti patronaci predsedy vlady,ale s logem komunisticky sebranky s jinym nazvem se nehodlam ztotoznovat!kterej debil to vymyslel?
tomkrejsa
Sport v Krkonoších a Jizerských horách je krásný.Chybělo mi vyvěšení předběžných výsledků po kategoriích se jmény. O užitečnosti (opravy chyb) jsem již psal.
trejbalkarel
None
lindemann

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód