Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

2.8.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 2.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AO TJ Jäkl Karviná

Sociální sítě

Místo konání

Krásná - Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15.00 hodin

Přihlášky

restaurace Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje v době od 12.30 do 14.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Krásná - Nižní Mohelnice - Lysá hora, asfalt
délka 8,4 km
převýšení 704 m

Ceny pro vítěze

první 3 závodníci v každé kategorii obdrží peněžitou odměnu a diplom, pořadatel zajistí předání medailí a diplomů závodníkům na prvních třech místechhéodnocených do Mistrovství Moravy a Slezska, každý účastník obdrží účastnický list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Chalupa Jaroslav, V.Klicpary 4/288, Havířov Šumbark 736 01
tel.: byt 596 883 926, zam.: 558 437 922, mob.:+420 728 479 570

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3056

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Šrutek Stanislav5810
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Kubíček František469
Stránský Aleš609
Krupička Miroslav539

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ2574Zapalač MartinFenix Jeseník8600:44:4360
2MJ34100Halamíček PetrŠŠK Rožnov8500:46:2757
3MJ3577Holec PavelAK Zlín8500:46:3954
4MJ5241Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:50:3651
5MJ53105Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:50:4448
6MJ57127Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:51:2145
7MJ6040Stošek PavelBiatlon Karviná8400:51:4142
8MJ6523Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:52:4939
9MJ6663Kozel MartinLoko Trutnov8900:53:0036
10MJ6770Langer MartinFIZA AOV Ostrava8400:53:0833
11MJ76101Zabloudil RostislavŠSK Rožnov p. R.8800:54:0730
12MJ8972Fojtík JanFIZA AOV Ostrava8700:57:1727
13MJ9180Zdeněk KarelAC Havířov8500:58:0624
14MJ9921Radek PeterOstrava8601:00:0421
Muži A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Polášek JanSSK Vítkovice8000:36:2190
2MA2126Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:3487
3MA325Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:38:0084
4MA431Pop TomášAtex TUFO Zlín7100:39:1581
5MA544Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:39:3978
6MA781Skoták DavidKozlovice7600:40:4775
7MA846Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5872
8MA1034Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:41:2769
9MA1145Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:4266
10MA145Macura JanHorizont kola Novák7200:42:3463
11MA1739Rys JaromírSKP Holešov6400:43:1860
12MA1910Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:43:3257
13MA2030Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:43:3554
14MA21118Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:43:4851
15MA2218Karkoška PetrBC Orlová7300:44:0648
16MA2799Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:45:1645
17MA2827Šindelek VladanPržno6700:45:2142
18MA314Vlach JiříVSK-VŠB-TU-Ostrava7900:46:1039
19MA322Polášek JanKRESPO Hranice8300:46:1936
20MA3317Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:2333
21MA3652Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:4630
22MA41123Tabach TomášKozlovice6600:48:0127
23MA4342Fiala BohumilVŠOP Karviná7000:48:1124
24MA4433Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:48:1821
25MA4629Vernarský JaroslavTJ Slezan Frýdek-Místek6700:49:2518
26MA48114Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:0615
27MA51107Černý MaxOlomouc7200:50:3012
28MA568Polách ZdeněkBT Frenštát6800:51:099
29MA6271Stoszek JakubFIZA AOV Ostrava8300:52:176
30MA63129Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:52:343
31MA6443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:480
32MA69103Kycík AntonínAntonín Kycík Alarm6500:53:180
33MA73119Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:53:510
34MA7797Wala PetrMC Wallo Havířov7100:54:310
35MA7838Krejčí LukášFrýdek Místek7600:54:370
36MA7969Zajíc JosefFIZA AOV Ostrava7600:54:560
37MA8186Mišner PetrSK Bášť6900:55:160
38MA82117Veselý AntonínOstrava7600:56:000
39MA8796Franek AlanDětmarovice7100:56:300
40MA97111Sýkora VladimírOstrava6500:59:260
41MA10056Kawulok JanTJ Dolní Lomná6501:00:080
42MA10216Sztymon LiborFC Bužkovec7701:00:250
43MA10726Glogar JaroslavKopřivnice7701:01:510
44MA11324Skýpala KarelBT Frenštát6901:05:030
45MA11619Hotovec RadimOstrava7301:06:080
46MA12413Vaško KamilOstrava7901:14:190
Muži B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:4960
2MB91Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:41:1257
3MB1288Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:42:1954
4MB13108Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:42:30-
5MB15106Zátopek JiříŠtramberk6000:42:4251
6MB1665Gombita JosefMost5800:43:0248
7MB2357Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:44:1645
8MB2464Dvořák JiříViking Jilemnice6300:44:3542
9MB2689Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:44:5639
10MB29115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:2836
11MB3951Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:47:2333
12MB40125Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:47:40-
13MB4275Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:0930
14MB4522Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:2827
15MB4760Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4224
16MB50110Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:50:2421
17MB5876Mocker FrantišekASK Děčín5800:51:2318
18MB7292Rinka ErichBK Kravaře5400:53:3915
19MB84122Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:2112
20MB9294Michalčík KarelBK Kravaře5900:58:339
21MB9811Přidal Pavel3D soft FM5800:59:536
22MB10687Endl AntonínVětřkovice5401:01:323
23MB11566Kvassay LadislavTJ Sokol Vratimov5401:05:280
24MB12167Štůsek DušanTJ Sokol Vratimov5701:11:330
25MB126121Přívětivý JiříBranky6101:14:330
Muži C (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1859Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:2660
2MC3061Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:3257
3MC4984Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:50:2354
4MC5520Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5200:51:0651
5MC613Flegl VlastimilBrtev5300:51:5448
6MC6868Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:1545
7MC7032Smola JosefMKS Ostrava5100:53:3242
8MC7198Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:53:3639
9MC8354Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:56:0536
10MC8528Tučný JanMK Pardubice4700:56:2333
11MC8893Peterek EmilBK Kravaře4800:57:0230
12MC949Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:58:4627
13MC9591Balko PeterTVS Vilhem4400:58:5024
14MC9615Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4700:58:5821
15MC11085Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4701:03:4218
16MC12062Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:0815
17MC12837Krejčí JosefFrýdek Místek4901:19:2112
Muži D (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD547Podžorný ErvinČeský Těšín4100:50:5530
2MD5958Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:51:3727
3MD9035Nanke WernerBK Kravaře3800:57:5824
4MD10190Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4201:00:0921
5MD10355Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:3718
6MD10595Tatarka JosefTIS Vilhelm Frýdek Místek3601:01:2515
7MD11183Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:04:3030
8MD112109Macura JindřichHavířov4301:04:3612
9MD114120Volný JaromírFrenštát3501:05:219
10MD11736Stuchlík KarelBK Kravaře3701:06:546
11MD123113Geoff WilliamJiří team Ostrava4201:12:143
12MD125130Dzile StanislavOstrava4201:14:300
13MD127132Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:18:1927
Juniorky (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7573Weissová LucieFIZA AOV Ostrava8900:54:0330
2ŽJ11847Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:0127
Ženy A (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3714Kvitová RenataLIAZ Jablonec7500:46:4730
2ZA3812Kynčlová DagmarJilemnice7200:46:5727
3ZA7453Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:54:0124
4ZA8049Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:55:0921
5ZA9350Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:3818
6ZA122104Janošcová MonikaTJ Slezan Frýdek-Místek8301:11:4715
Ženy B (trať 8,400 km, 704,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB86116Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:2430
2ZB10478Šokalová LudmilaTIS-VILHELM Frýdek Místek5601:00:3827
3ZB10848Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:0124
4ZB109131Janečková AnežkaAK Zlín4701:02:5830
5ZB11982Vašinová IvanaSK Ostravice6501:09:1221
6ZB129124Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:21:4618
Trať 8,400 km, 704,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Polášek JanSSK Vítkovice8000:36:2190
2MA2126Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:36:3487
3MA325Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:38:0084
4MA431Pop TomášAtex TUFO Zlín7100:39:1581
5MA544Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:39:3978
1MB66Kolínek FrantišekAK Perná5600:39:4960
6MA781Skoták DavidKozlovice7600:40:4775
7MA846Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:5872
2MB91Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:41:1257
8MA1034Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:41:2769
9MA1145Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:4266
3MB1288Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:42:1954
4MB13108Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6300:42:30-
10MA145Macura JanHorizont kola Novák7200:42:3463
5MB15106Zátopek JiříŠtramberk6000:42:4251
6MB1665Gombita JosefMost5800:43:0248
11MA1739Rys JaromírSKP Holešov6400:43:1860
1MC1859Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:2660
12MA1910Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:43:3257
13MA2030Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:43:3554
14MA21118Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:43:4851
15MA2218Karkoška PetrBC Orlová7300:44:0648
7MB2357Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:44:1645
8MB2464Dvořák JiříViking Jilemnice6300:44:3542
1MJ2574Zapalač MartinFenix Jeseník8600:44:4360
9MB2689Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:44:5639
16MA2799Bayer PetrŠŠK Rožnov6800:45:1645
17MA2827Šindelek VladanPržno6700:45:2142
10MB29115Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:2836
2MC3061Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:45:3257
18MA314Vlach JiříVSK-VŠB-TU-Ostrava7900:46:1039
19MA322Polášek JanKRESPO Hranice8300:46:1936
20MA3317Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:46:2333
2MJ34100Halamíček PetrŠŠK Rožnov8500:46:2757
3MJ3577Holec PavelAK Zlín8500:46:3954
21MA3652Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:4630
1ZA3714Kvitová RenataLIAZ Jablonec7500:46:4730
2ZA3812Kynčlová DagmarJilemnice7200:46:5727
11MB3951Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:47:2333
12MB40125Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:47:40-
22MA41123Tabach TomášKozlovice6600:48:0127
13MB4275Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:0930
23MA4342Fiala BohumilVŠOP Karviná7000:48:1124
24MA4433Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:48:1821
14MB4522Groš ŠtefanFoto Morava6100:48:2827
25MA4629Vernarský JaroslavTJ Slezan Frýdek-Místek6700:49:2518
15MB4760Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:4224
26MA48114Suchánek LukášKHB Radegast7900:50:0615
3MC4984Holec FrantišekTIS Vilhelm F-M4600:50:2354
16MB50110Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:50:2421
27MA51107Černý MaxOlomouc7200:50:3012
4MJ5241Nemček JaroslavBiatlon Karviná8400:50:3651
5MJ53105Lepíček MiroslavTJ Slezan Frýdek-Místek8600:50:4448
1MD547Podžorný ErvinČeský Těšín4100:50:5530
4MC5520Dokoupil VítězslavKAS Olomouc5200:51:0651
28MA568Polách ZdeněkBT Frenštát6800:51:099
6MJ57127Chocholáč JanTJ Valašské Meziříčí8500:51:2145
17MB5876Mocker FrantišekASK Děčín5800:51:2318
2MD5958Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:51:3727
7MJ6040Stošek PavelBiatlon Karviná8400:51:4142
5MC613Flegl VlastimilBrtev5300:51:5448
29MA6271Stoszek JakubFIZA AOV Ostrava8300:52:176
30MA63129Vlček TomášTJ Gumárny Zubří8000:52:343
31MA6443Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:52:480
8MJ6523Ambros JakubRožnov pod Radhoštěm8700:52:4939
9MJ6663Kozel MartinLoko Trutnov8900:53:0036
10MJ6770Langer MartinFIZA AOV Ostrava8400:53:0833
6MC6868Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:1545
32MA69103Kycík AntonínAntonín Kycík Alarm6500:53:180
7MC7032Smola JosefMKS Ostrava5100:53:3242
8MC7198Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:53:3639
18MB7292Rinka ErichBK Kravaře5400:53:3915
33MA73119Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:53:510
3ZA7453Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:54:0124
1ŽJ7573Weissová LucieFIZA AOV Ostrava8900:54:0330
11MJ76101Zabloudil RostislavŠSK Rožnov p. R.8800:54:0730
34MA7797Wala PetrMC Wallo Havířov7100:54:310
35MA7838Krejčí LukášFrýdek Místek7600:54:370
36MA7969Zajíc JosefFIZA AOV Ostrava7600:54:560
4ZA8049Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:55:0921
37MA8186Mišner PetrSK Bášť6900:55:160
38MA82117Veselý AntonínOstrava7600:56:000
9MC8354Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:56:0536
19MB84122Pečenka LiborKHB Radegast6100:56:2112
10MC8528Tučný JanMK Pardubice4700:56:2333
1ZB86116Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:2430
39MA8796Franek AlanDětmarovice7100:56:300
11MC8893Peterek EmilBK Kravaře4800:57:0230
12MJ8972Fojtík JanFIZA AOV Ostrava8700:57:1727
3MD9035Nanke WernerBK Kravaře3800:57:5824
13MJ9180Zdeněk KarelAC Havířov8500:58:0624
20MB9294Michalčík KarelBK Kravaře5900:58:339
5ZA9350Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:3818
12MC949Navara PetrTATRA Kopřivnice4500:58:4627
13MC9591Balko PeterTVS Vilhem4400:58:5024
14MC9615Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4700:58:5821
40MA97111Sýkora VladimírOstrava6500:59:260
21MB9811Přidal Pavel3D soft FM5800:59:536
14MJ9921Radek PeterOstrava8601:00:0421
41MA10056Kawulok JanTJ Dolní Lomná6501:00:080
4MD10190Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4201:00:0921
42MA10216Sztymon LiborFC Bužkovec7701:00:250
5MD10355Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:3718
2ZB10478Šokalová LudmilaTIS-VILHELM Frýdek Místek5601:00:3827
6MD10595Tatarka JosefTIS Vilhelm Frýdek Místek3601:01:2515
22MB10687Endl AntonínVětřkovice5401:01:323
43MA10726Glogar JaroslavKopřivnice7701:01:510
3ZB10848Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:0124
4ZB109131Janečková AnežkaAK Zlín4701:02:5830
15MC11085Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4701:03:4218
7MD11183Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:04:3030
8MD112109Macura JindřichHavířov4301:04:3612
44MA11324Skýpala KarelBT Frenštát6901:05:030
9MD114120Volný JaromírFrenštát3501:05:219
23MB11566Kvassay LadislavTJ Sokol Vratimov5401:05:280
45MA11619Hotovec RadimOstrava7301:06:080
10MD11736Stuchlík KarelBK Kravaře3701:06:546
2ŽJ11847Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:08:0127
5ZB11982Vašinová IvanaSK Ostravice6501:09:1221
16MC12062Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:10:0815
24MB12167Štůsek DušanTJ Sokol Vratimov5701:11:330
6ZA122104Janošcová MonikaTJ Slezan Frýdek-Místek8301:11:4715
11MD123113Geoff WilliamJiří team Ostrava4201:12:143
46MA12413Vaško KamilOstrava7901:14:190
12MD125130Dzile StanislavOstrava4201:14:300
25MB126121Přívětivý JiříBranky6101:14:330
13MD127132Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:18:1927
17MC12837Krejčí JosefFrýdek Místek4901:19:2112
6ZB129124Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:21:4618

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 47%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 93%
Vyhlášení výsledků: 40%
Zpracování výsledků: 40%
Ceny vítězům: 55%
Celkový dojem ze závodu: 53%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

Na to jaká byla teplota, mohli pořadatelé připravit v cíli iontový nápoj nebo čaj. Patnácti minutové i delší stání ve frontě nebylo zrovna ono.
dokos
Kladně lze hodnotit zodpovědné postarání o batožinu, trasa byla kvalitní. Vadilla mi auta, která nás předjížděla; výfukové zplodiny dýchat je velmi nepříjemné. Byl by velký problém na závod trať uzavřít pro motorová vozidla?
vf
Že v cíli nedostanete okamžitě napít je tradice tohoto závodu. Kdo chodí na Łysou každý rok, je už na to připraven a má pití vlastní.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč