Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora - MČR

9.8.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora - MČR
  • datum konání: 9.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

adresa:

Karel Šklíba, Puškinova 961, 542 32 Úpice
tel.: mob.: +420 602 152 296

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora - MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5502

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Les Josef4720
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Vacarda Vladimír5913
Biemann Götz4312
Hák Michal7512
Libra Jiří3712

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:35:1460
2MJ192Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:39:1457
3MJ203Pavlišta VítAFK Chrudim8500:39:3554
4MJ234Brynda PetrPSK Olymp Praha8500:40:0151
5MJ265Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:40:4748
6MJ326Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:42:0045
7MJ367Kalanda JanAK Zlín8500:42:1442
8MJ458Chaloupka JiříSOKOL Nová Paka8500:43:1239
9MJ479Holec PavelAK Zlín8500:43:3336
10MJ5310Zapalač MartinFenix Jeseník8600:44:5233
11MJ6211Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:45:3130
12MJ6912Janata MilanStračov8500:46:2027
13MJ8313Matěna JosefSKI Radvanice8400:47:3124
14MJ8414Reifek LubošSKI Radvanice8700:47:3221
15MJ8915Doležal TomášSKI Radvanice8500:47:5118
16MJ16916Pour DavidDachservis Hořice8700:59:5515
17MJ17317Bernd HerrmanLeugersdorf8801:00:57-
Muži A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:34:3790
2MA224Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:34:4787
3MA425Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3284
4MA526Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:35:4481
5MA627Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:35:5778
6MA728Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:36:1775
7MA829Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:3772
8MA930Magál JiříDukla Liberec7700:37:0569
9MA1031Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:37:2266
10MA1132Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:37:2663
11MA1333Brýdl PavelHotárek Hronov8000:38:2660
12MA1534Cupák MartinVrchlabí7100:38:4257
13MA1835Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:39:1254
14MA2136Martínek FilipAC Praha 18906900:39:4751
15MA2537Davídek DušanVrchlabí8100:40:1948
16MA2738Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:5245
17MA2839Malý JanSOKOL Nová Paka7300:41:0242
18MA3040Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:41:4039
19MA3141Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:41:5436
20MA3442Šretr RadekDukla Liberec8200:42:0733
21MA3743Vaš MatějSparta Praha8300:42:1730
22MA3944Čipera RadekSKI Radvanice6400:42:3027
23MA4045Němec MichalSE 4 team8000:42:3624
24MA4146Suchý JiříFEL Praha7600:42:4721
25MA4447Holub MiroslavBukovice6600:43:0118
26MA4648Bulahovský PavelLOKO Trutnov7100:43:3115
27MA5149Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:3612
28MA5650Káňa PavelTriatlon Team Trutnov7400:45:019
29MA5951Pomikálek JanTJ Sokol Vinohrady Praha7700:45:206
30MA6052Kožíšek DušanDukla Liberec8300:45:253
31MA6353Wolf DavidKořenov7200:45:420
32MA6554Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:590
33MA7055Brada OndřejDGP FEL Praha7300:46:230
34MA7256Bahenský PetrSokol České Budějovice7100:46:360
35MA7357Schreiber MichalDukla Liberec8100:46:430
36MA7558Suchánek LukášKHB Radegast7900:47:010
37MA7659Hák MichalSokol Studenec7500:47:050
38MA7960Houštecký PetrZJ Sokol České Budějovice8300:47:090
39MA8161Rejzek MartinAksion Orbit Praha7200:47:190
40MA8562Vašíček MartinSKI Radvanice7100:47:390
41MA8763Kašpar JanFEL Praha7100:47:460
42MA10664Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7600:50:020
43MA10765Havlíček IvoLánov6600:50:030
44MA10866Chmelík MartinSTS Chvojkovice Brod6500:50:090
45MA11667Davídek JiříHorolezecký oddíl Trutnov6400:50:500
46MA12168Houžvička IvanTTC Český Brod6800:51:050
47MA14069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:040
48MA15070Klampfl PavelVrchlabí6400:56:050
49MA16271Jakl JaroslavServis Hořice8200:58:350
50MA16372Resler JiříSokol Dvůr Králové7800:58:400
51MA16673Korhel MartinVrchlabí7000:59:240
52MA17974Hanuš PavelOB START Náchod6501:04:450
Muži B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1275Smrčka MilošBK Říčany5400:38:0160
2MB1476Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:3857
3MB1677Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:4654
4MB1778Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:39:0951
5MB2479Vaněk PetrRT Praha6100:40:0348
6MB3880Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:2145
7MB4281Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:42:5042
8MB4882Tichý PavelAC Náchod6300:44:0339
9MB4983Koucký RomanWiking Jilemnice6300:44:0836
10MB5084Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:1833
11MB5585Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:44:5930
12MB6686Čechal JaroslavTS Letohrad6100:46:0227
13MB9087Hynek PetrNové Město n. Metují6300:47:5524
14MB9388Zelený LuděkAC Náchod6100:48:2421
15MB9489Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:2818
16MB9590Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:3915
17MB9991Trnka MilanTrutnov5600:49:0812
18MB10392Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:49:489
19MB10593Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:50:016
20MB11094Ambrož JaroslavAC Praha5400:50:123
21MB11795Silný JosefTrutnov6100:50:510
22MB12096Tománek PavelVeřovice5500:51:040
23MB12297Nečas Josefneregistrován5800:51:090
24MB12498Mocker FrantišekASK Děčín5800:51:120
25MB13399Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:52:000
26MB135100Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:510
27MB136101Strouhal ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5900:53:030
28MB143102Musil LadislavSK - atletika Slavičín5600:54:230
29MB148103Šíma ZdeněkTT Kladno6100:55:530
30MB154104Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:290
31MB157105Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:56:590
32MB174106Vyšín JiříKarlovy Vary5901:00:580
33MB177107Sedlák JiříSK Přelouč5801:03:400
34MB181108Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:05:390
Muži C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC22109Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:5560
2MC35110Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0957
3MC54111Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:5554
4MC57112Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:0651
5MC61113Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:45:2648
6MC67114Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:46:0345
7MC74115Němec JiříSKP Praha4800:46:4942
8MC78116Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:0739
9MC86117Gregor JaroslavAC OH Praha5100:47:4136
10MC88118Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:5033
11MC97119Flegl VlastimilBrtev5300:48:5630
12MC101120Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:1227
13MC111121Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:50:1524
14MC125122Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:51:1521
15MC127123Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:51:2118
16MC128124Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:2415
17MC137125Martínek JiříZlín4900:53:2412
18MC138126Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:53:339
19MC141127Říha MiroslavSokol Sadská4500:54:086
20MC144128Les JosefKČT Třemošná4700:54:493
21MC146129Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:010
22MC153130Čerepušťák OndřejSOKOL Kolín4800:56:210
23MC160131Linhart MilošAC Náchod4400:57:300
24MC161132Cipl FrantišekBON BON Praha5100:57:380
25MC165133Čech KarelSF Praha4500:59:200
26MC168134Zídka JiříAutomotive Rudník4500:59:450
27MC175135Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:01:310
28MC178136Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:03:420
29MC183137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:110
30MC185138Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:07:520
31MC186139Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:09:300
Muži D (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD64140Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:4430
2MD80141Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1827
3MD98142Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:0124
4MD123143Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:51:1121
5MD151144Bielčik JindřichLichkov4000:56:0818
6MD152145Kašpar JosefAVC Praha3800:56:1215
7MD155146Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:56:3512
8MD156147Kousal OldřichSK Přerov3800:56:469
9MD158148Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:57:186
10MD164149Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:473
11MD171150Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:00:480
12MD180151Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:05:080
13MD184152Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:07:040
14MD187153Kočí JosefTJ Jezbiny3901:09:400
Muži E (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME134154Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:52:1830
2ME189155Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:16:4827
3ME190156Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:20:4224
4ME191157Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:25:0521
Juniorky (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7718Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice8500:47:0630
2ŽJ9619Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:48:4727
3ŽJ12620Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:1824
4ŽJ16721Mannová MartaDvůr Králové nad Labem8500:59:3021
5ŽJ17622Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:3518
Ženy A (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA29158Šádková IrenaAC Pardubice6900:41:1630
2ZA33159Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:42:0127
3ZA43160Havlová PavlaStruna Liberec5700:42:5724
4ZA52161Vlčovská MartaAC Pardubice7600:44:4721
5ZA58162Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:1518
6ZA68163Kynčlová DagmarJilemnice7200:46:0615
7ZA70164Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7200:46:2312
8ZA82165Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:47:229
9ZA92166Čermáková MartinaTJ Sokol Nová Paka8000:48:196
10ZA102167Doleželová MonikaJiskra Domažlice7800:49:323
11ZA104168Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:49:530
12ZA109169Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:50:110
13ZA112170Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:240
14ZA113171Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:50:380
15ZA115172Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:50:490
16ZA119173Bobotová KateřinaSSK Vítkovice8300:51:030
17ZA129174Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:51:280
18ZA131175Švecová TerezaPotštejn7700:51:300
19ZA139176Šípková AlenaTK Development7900:53:500
20ZA149177Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:55:590
Ženy B (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB91178Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:48:1030
2ZB100179Paulů BlankaVrchlabí5400:49:0927
3ZB118180Vyšínová IvetaKarlovy Vary6100:51:0124
4ZB130181Pavlištová ZoraSmržovka6000:51:2921
5ZB132182Mališová KarlaUSK Praha6000:51:5918
6ZB142183Klampflová EvaVrchlabí6400:54:2115
7ZB145184Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:54:5412
8ZB172185Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:499
9ZB181186Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:396
10ZB188187Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:033
Ženy C (trať 8,600 km, 650,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC114188Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:50:4330
2ŽC147189Novotná EvaLetohrad4800:55:1927
3ŽC159190Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:2924
4ŽC170191Janečková AnežkaAK Zlín4701:00:1521
Trať 8,600 km, 650,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:34:3790
2MA224Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:34:4787
1MJ31Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:35:1460
3MA425Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:3284
4MA526Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:35:4481
5MA627Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:35:5778
6MA728Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:36:1775
7MA829Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:3772
8MA930Magál JiříDukla Liberec7700:37:0569
9MA1031Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:37:2266
10MA1132Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:37:2663
1MB1275Smrčka MilošBK Říčany5400:38:0160
11MA1333Brýdl PavelHotárek Hronov8000:38:2660
2MB1476Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:3857
12MA1534Cupák MartinVrchlabí7100:38:4257
3MB1677Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:38:4654
4MB1778Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:39:0951
13MA1835Lohynský JaroslavMaratonstav Úpice7200:39:1254
2MJ192Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:39:1457
3MJ203Pavlišta VítAFK Chrudim8500:39:3554
14MA2136Martínek FilipAC Praha 18906900:39:4751
1MC22109Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:39:5560
4MJ234Brynda PetrPSK Olymp Praha8500:40:0151
5MB2479Vaněk PetrRT Praha6100:40:0348
15MA2537Davídek DušanVrchlabí8100:40:1948
5MJ265Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:40:4748
16MA2738Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:40:5245
17MA2839Malý JanSOKOL Nová Paka7300:41:0242
1ZA29158Šádková IrenaAC Pardubice6900:41:1630
18MA3040Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:41:4039
19MA3141Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:41:5436
6MJ326Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:42:0045
2ZA33159Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:42:0127
20MA3442Šretr RadekDukla Liberec8200:42:0733
2MC35110Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:42:0957
7MJ367Kalanda JanAK Zlín8500:42:1442
21MA3743Vaš MatějSparta Praha8300:42:1730
6MB3880Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:42:2145
22MA3944Čipera RadekSKI Radvanice6400:42:3027
23MA4045Němec MichalSE 4 team8000:42:3624
24MA4146Suchý JiříFEL Praha7600:42:4721
7MB4281Krupka Milan Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:42:5042
3ZA43160Havlová PavlaStruna Liberec5700:42:5724
25MA4447Holub MiroslavBukovice6600:43:0118
8MJ458Chaloupka JiříSOKOL Nová Paka8500:43:1239
26MA4648Bulahovský PavelLOKO Trutnov7100:43:3115
9MJ479Holec PavelAK Zlín8500:43:3336
8MB4882Tichý PavelAC Náchod6300:44:0339
9MB4983Koucký RomanWiking Jilemnice6300:44:0836
10MB5084Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:1833
27MA5149Česenek ZbyněkHudy Sport6800:44:3612
4ZA52161Vlčovská MartaAC Pardubice7600:44:4721
10MJ5310Zapalač MartinFenix Jeseník8600:44:5233
3MC54111Švec MiroslavSokol Potštejn5200:44:5554
11MB5585Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:44:5930
28MA5650Káňa PavelTriatlon Team Trutnov7400:45:019
4MC57112Tempír FrantišekSokol Štíty4900:45:0651
5ZA58162Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:45:1518
29MA5951Pomikálek JanTJ Sokol Vinohrady Praha7700:45:206
30MA6052Kožíšek DušanDukla Liberec8300:45:253
5MC61113Kober JosefW-STAV Vrchlabí5000:45:2648
11MJ6211Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:45:3130
31MA6353Wolf DavidKořenov7200:45:420
1MD64140Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:4430
32MA6554Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:590
12MB6686Čechal JaroslavTS Letohrad6100:46:0227
6MC67114Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:46:0345
6ZA68163Kynčlová DagmarJilemnice7200:46:0615
12MJ6912Janata MilanStračov8500:46:2027
7ZA70164Procházková MilenaSokol SŠ České Budějovice7200:46:2312
33MA7055Brada OndřejDGP FEL Praha7300:46:230
34MA7256Bahenský PetrSokol České Budějovice7100:46:360
35MA7357Schreiber MichalDukla Liberec8100:46:430
7MC74115Němec JiříSKP Praha4800:46:4942
36MA7558Suchánek LukášKHB Radegast7900:47:010
37MA7659Hák MichalSokol Studenec7500:47:050
1ŽJ7718Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice8500:47:0630
8MC78116Leszkow PetrMK Hlinsko4400:47:0739
38MA7960Houštecký PetrZJ Sokol České Budějovice8300:47:090
2MD80141Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:47:1827
39MA8161Rejzek MartinAksion Orbit Praha7200:47:190
8ZA82165Kuncová BarboraAC Slovan Liberec8200:47:229
13MJ8313Matěna JosefSKI Radvanice8400:47:3124
14MJ8414Reifek LubošSKI Radvanice8700:47:3221
40MA8562Vašíček MartinSKI Radvanice7100:47:390
9MC86117Gregor JaroslavAC OH Praha5100:47:4136
41MA8763Kašpar JanFEL Praha7100:47:460
10MC88118Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:47:5033
15MJ8915Doležal TomášSKI Radvanice8500:47:5118
13MB9087Hynek PetrNové Město n. Metují6300:47:5524
1ZB91178Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:48:1030
9ZA92166Čermáková MartinaTJ Sokol Nová Paka8000:48:196
14MB9388Zelený LuděkAC Náchod6100:48:2421
15MB9489Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:2818
16MB9590Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:48:3915
2ŽJ9619Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:48:4727
11MC97119Flegl VlastimilBrtev5300:48:5630
3MD98142Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:49:0124
17MB9991Trnka MilanTrutnov5600:49:0812
2ZB100179Paulů BlankaVrchlabí5400:49:0927
12MC101120Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:1227
10ZA102167Doleželová MonikaJiskra Domažlice7800:49:323
18MB10392Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:49:489
11ZA104168Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:49:530
19MB10593Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:50:016
42MA10664Lukšan DavidCarla Dvůr Králové nad Labem7600:50:020
43MA10765Havlíček IvoLánov6600:50:030
44MA10866Chmelík MartinSTS Chvojkovice Brod6500:50:090
12ZA109169Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:50:110
20MB11094Ambrož JaroslavAC Praha5400:50:123
13MC111121Krejcar PetrMaratonstav Úpice4500:50:1524
13ZA112170Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:240
14ZA113171Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:50:380
1ŽC114188Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:50:4330
15ZA115172Škodová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:50:490
45MA11667Davídek JiříHorolezecký oddíl Trutnov6400:50:500
21MB11795Silný JosefTrutnov6100:50:510
3ZB118180Vyšínová IvetaKarlovy Vary6100:51:0124
16ZA119173Bobotová KateřinaSSK Vítkovice8300:51:030
22MB12096Tománek PavelVeřovice5500:51:040
46MA12168Houžvička IvanTTC Český Brod6800:51:050
23MB12297Nečas Josefneregistrován5800:51:090
4MD123143Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:51:1121
24MB12498Mocker FrantišekASK Děčín5800:51:120
14MC125122Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:51:1521
3ŽJ12620Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:51:1824
15MC127123Farář VáclavLoko OB Pardubice5200:51:2118
16MC128124Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:51:2415
17ZA129174Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:51:280
4ZB130181Pavlištová ZoraSmržovka6000:51:2921
18ZA131175Švecová TerezaPotštejn7700:51:300
5ZB132182Mališová KarlaUSK Praha6000:51:5918
25MB13399Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:52:000
1ME134154Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:52:1830
26MB135100Kučera ZdeněkAC Náchod5500:52:510
27MB136101Strouhal ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5900:53:030
17MC137125Martínek JiříZlín4900:53:2412
18MC138126Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:53:339
19ZA139176Šípková AlenaTK Development7900:53:500
47MA14069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:54:040
19MC141127Říha MiroslavSokol Sadská4500:54:086
6ZB142183Klampflová EvaVrchlabí6400:54:2115
28MB143102Musil LadislavSK - atletika Slavičín5600:54:230
20MC144128Les JosefKČT Třemošná4700:54:493
7ZB145184Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:54:5412
21MC146129Groh StanislavAC Vrchlabí4600:55:010
2ŽC147189Novotná EvaLetohrad4800:55:1927
29MB148103Šíma ZdeněkTT Kladno6100:55:530
20ZA149177Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:55:590
48MA15070Klampfl PavelVrchlabí6400:56:050
5MD151144Bielčik JindřichLichkov4000:56:0818
6MD152145Kašpar JosefAVC Praha3800:56:1215
22MC153130Čerepušťák OndřejSOKOL Kolín4800:56:210
30MB154104Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:56:290
7MD155146Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:56:3512
8MD156147Kousal OldřichSK Přerov3800:56:469
31MB157105Hruška MilanSpolek Radost Č.Kostelec5900:56:590
9MD158148Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:57:186
3ŽC159190Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:2924
23MC160131Linhart MilošAC Náchod4400:57:300
24MC161132Cipl FrantišekBON BON Praha5100:57:380
49MA16271Jakl JaroslavServis Hořice8200:58:350
50MA16372Resler JiříSokol Dvůr Králové7800:58:400
10MD164149Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:473
25MC165133Čech KarelSF Praha4500:59:200
51MA16673Korhel MartinVrchlabí7000:59:240
4ŽJ16721Mannová MartaDvůr Králové nad Labem8500:59:3021
26MC168134Zídka JiříAutomotive Rudník4500:59:450
16MJ16916Pour DavidDachservis Hořice8700:59:5515
4ŽC170191Janečková AnežkaAK Zlín4701:00:1521
11MD171150Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:00:480
8ZB172185Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:499
17MJ17317Bernd HerrmanLeugersdorf8801:00:57-
32MB174106Vyšín JiříKarlovy Vary5901:00:580
27MC175135Novotný FrantišekAK Kroměříž4601:01:310
5ŽJ17622Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:01:3518
33MB177107Sedlák JiříSK Přelouč5801:03:400
28MC178136Čenovský JiříMeteor Kačerov4901:03:420
52MA17974Hanuš PavelOB START Náchod6501:04:450
12MD180151Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4301:05:080
9ZB181186Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:05:396
34MB181108Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:05:390
29MC183137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:110
13MD184152Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:07:040
30MC185138Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:07:520
31MC186139Pilný JanMaratonklub Hlinsko4501:09:300
14MD187153Kočí JosefTJ Jezbiny3901:09:400
10ZB188187Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:14:033
2ME189155Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:16:4827
3ME190156Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:20:4224
4ME191157Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:25:0521

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 61%
Zvolená trasa závodu: 57%
Značení závodu: 69%
Vyhlášení výsledků: 54%
Zpracování výsledků: 67%
Ceny vítězům: 58%
Celkový dojem ze závodu: 64%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
61%

Názory na závod

super
smallbros
Závod nehodnotím, protože jsem ho , vzhledem k systému bodování Poháru musel vynechat, abych nedopadl jako pan Šimůnek, kterému účast v tomto závodě odečetla 12 bodů. A rád bych závod běžel a poměřil se s mistry republiky. Snad někoho napadne udělat logičtější bodování aby již získané body nebyly odečítány.
trejbalkarel
Sprcha a mokré houby v horní části trati byly vhodné a potřebné.
flegl
Nevím,proč všichni tento závod hodnotí dost slabě.Myslím si že závod byl po organizační stránce velmi dobře připraven,komu se nelíbí ceny vítězům,ať zkusí něco taky uspořádat sám.A k bodování se snad dají odečít body jen tomu,kdo má málo závodů,a počítá se mu B místo supru.Ale to se může stát jen tomu,kdo si vybírá slabě obsazených závodů a bojí se kvalitně obsazených závodů,aby měl více bodů,ele o to snad většině běžců nejde.Jinak mé poděkování pořadatelům.
elekol

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód