Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čenkovice - Suchý vrch

20.9.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čenkovice - Suchý vrch
  • datum konání: 20.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

pod chatou Atlas, Čenkovice
10.00 hodin

Přihlášky

8.00 - 9.30 hodin v chatě Atlas

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Po asi kilometrovém prudkém stoupání po asfaltu přijde odbočka na lesní cestu. Potom přes sjezdovky na Bukovou horu a dál přes Červenovodské sedlo až k rozhledně na Suchém vrchu.
Délka: 10 km
Převýšení: 493 m

Ceny pro vítěze

Finanční pro první tři v kategorii.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex Česká Třebová
Chorinova 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214, fax 465 530 215

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ185Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:46:5740
2MJ2842Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:48:2838
3MJ3258Zapalač MartinFenix Jeseník8600:49:4536
4MJ3551Bartoň EduardSK Štíty8500:50:1434
Muži A (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1360
2MA29Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8100:41:13-
3MA321Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:3758
4MA554Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:0856
5MA734Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:1054
6MA841Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:43:1252
7MA98Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:43:47-
8MA1430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:0150
9MA1525Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:2748
10MA2247Bielčik PetrLichkov7100:47:2746
11MA2368Dragolov DanielBrno6700:47:4744
12MA2426Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:47:5542
13MA2766Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:48:2340
14MA2965Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:49:1538
15MA3131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:3336
16MA3429Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:0534
17MA3643Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:50:4432
18MA381Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:50:5130
19MA4512Moštěk JanKokořín8200:52:3828
20MA4764Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:5526
21MA4872Tomšů PetrMlýn Janderov6400:52:5824
22MA5362Černý MaxOlomouc7200:53:2022
23MA7361Novák MilošRychnov na Moravě8101:14:5920
Muži B (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB420Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:4940
2MB611Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:42:5538
3MB102Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:44:0336
4MB113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:1834
5MB1215Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:45:0232
6MB1350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:4430
7MB166Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:46:32-
8MB1719Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:4428
9MB2074Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6100:47:0626
10MB3339Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:4724
11MB3910Ates RudolfLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5400:51:00-
12MB4013Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:51:2622
13MB4149Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:51:3420
14MB4471Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:2518
15MB524Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:53:12-
16MB6073Šilar TomášPardubice6300:56:2616
17MB6932Velechovský JiříKráliky5501:02:3814
Muži C (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1946Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:47:0140
2MC2167Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1438
3MC2657Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:1036
4MC3038Švec MiroslavSokol Potštejn5200:49:2534
5MC4923Flegl VlastimilBrtev5300:53:0132
6MC5044Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0330
7MC5516Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:54:0028
8MC5733Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0826
9MC5870Koblížek JindřichŽamberk4800:55:4224
10MC6563Tučný JanMK Pardubice4700:59:1822
Muži D (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2556Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:47:5820
2MD4618Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:5018
3MD6424Nanke WernerBK Kravaře3800:59:0016
4MD7048Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:5514
5MD717Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:04:05-
6MD7237Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:10:2820
Juniorky (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6628Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:4020
Ženy A (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4214Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:4020
2ZA4353Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:4518
3ZA5127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:0816
4ZA5436Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5014
5ZA5640Švecová TerezaSokol Potštejn7700:54:3412
6ZA5960Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:55:4710
7ZA6235Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:478
8ZA6722Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:00:286
-ZA-45Mertová MichaelaAtletika Albrechtice76DNF-
Ženy B (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3717Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:4420
2ZB6869Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:2818
Ženy C (trať 10 km, 493 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6159Novotná EvaLetohrad4800:57:0120
2ŽC6355Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:4818
Trať 10 km, 493 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA152Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1360
2MA29Bednarkiewicz KrzysztofLKS Iskra Jaszkowa - Polsko8100:41:13-
3MA321Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:3758
1MB420Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:4940
4MA554Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:42:0856
2MB611Filingr ČeněkBK - FC Kadaň6100:42:5538
5MA734Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:1054
6MA841Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:43:1252
7MA98Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:43:47-
3MB102Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:44:0336
4MB113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:1834
5MB1215Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:45:0232
6MB1350Čechal JaroslavTS Letohrad6100:45:4430
8MA1430Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:46:0150
9MA1525Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:46:2748
7MB166Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:46:32-
8MB1719Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:4428
1MJ185Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:46:5740
1MC1946Krsek JaroslavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5100:47:0140
9MB2074Toman JiříHZS ČD Hradec Králové6100:47:0626
2MC2167Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1438
10MA2247Bielčik PetrLichkov7100:47:2746
11MA2368Dragolov DanielBrno6700:47:4744
12MA2426Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:47:5542
1MD2556Biemann GötzSKI Club Harrachov4300:47:5820
3MC2657Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:48:1036
13MA2766Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:48:2340
2MJ2842Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:48:2838
14MA2965Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:49:1538
4MC3038Švec MiroslavSokol Potštejn5200:49:2534
15MA3131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:3336
3MJ3258Zapalač MartinFenix Jeseník8600:49:4536
10MB3339Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:49:4724
16MA3429Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:50:0534
4MJ3551Bartoň EduardSK Štíty8500:50:1434
17MA3643Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:50:4432
1ZB3717Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:4420
18MA381Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:50:5130
11MB3910Ates RudolfLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5400:51:00-
12MB4013Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:51:2622
13MB4149Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:51:3420
1ZA4214Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:4020
2ZA4353Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:4518
14MB4471Zdeněk BílýMK Pardubice5900:52:2518
19MA4512Moštěk JanKokořín8200:52:3828
2MD4618Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:5018
20MA4764Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:5526
21MA4872Tomšů PetrMlýn Janderov6400:52:5824
5MC4923Flegl VlastimilBrtev5300:53:0132
6MC5044Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0330
3ZA5127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:0816
15MB524Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:53:12-
22MA5362Černý MaxOlomouc7200:53:2022
4ZA5436Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:5014
7MC5516Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:54:0028
5ZA5640Švecová TerezaSokol Potštejn7700:54:3412
8MC5733Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:55:0826
9MC5870Koblížek JindřichŽamberk4800:55:4224
6ZA5960Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:55:4710
16MB6073Šilar TomášPardubice6300:56:2616
1ŽC6159Novotná EvaLetohrad4800:57:0120
7ZA6235Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:478
2ŽC6355Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:58:4818
3MD6424Nanke WernerBK Kravaře3800:59:0016
10MC6563Tučný JanMK Pardubice4700:59:1822
1ŽJ6628Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:59:4020
8ZA6722Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:00:286
2ZB6869Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:2818
17MB6932Velechovský JiříKráliky5501:02:3814
4MD7048Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:5514
5MD717Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3401:04:05-
6MD7237Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:10:2820
23MA7361Novák MilošRychnov na Moravě8101:14:5920

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód