Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Metuje

12.10.2002, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Metuje
  • datum konání: 12.10.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SK Nové Město nad Metují

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.10.2004Cena Metuje18

Statistika závodu Cena Metuje

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 18

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Švec Miroslav522
Bielčik Jindřich402
Javůrek Jiří482
Šubert Petr622
Vacková Hana562
Burdychová Eva752

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1422Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:35:08-
2MB1523Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:29-
3MB1624Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:59-
4MB1825Frinta PetrNáchod5800:36:34-
5MB2326Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:36:55-
6MB2827Bláha MilanSK Nové Město nad Metují5700:37:34-
7MB3128Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:22-
8MB3329Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:38:40-
9MB3830Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:00-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2031Švec MiroslavSokol Potštejn5200:36:45-
2MC2232Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:52-
3MC3033Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:19-
4MC3634Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:35-
5MC3735Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:58-
6MC4436Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:44:37-
7MC4537Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:44:57-
8MC5038Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:44-
9MC5339Linhart MilošAC Náchod4400:58:09-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3440Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:24-
2MD4041Bielčik JindřichLichkov4000:43:14-
3MD4142Šaml JiříLIGMET Hradec Králové4200:43:33-
4MD4643Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:45:10-
5MD4744Vorel MilanSlatiňany4000:45:13-
6MD5245Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:51:45-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2746Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:26-
2ZA2947Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:37:46-
3ZA3248Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:34-
4ZA3949Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:40:22-
5ZA4250Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:43:51-
6ZA4851Samková ErikaHotel Hynek Náchod7700:45:26-
7ZA5152Pavelková JanaSK Nové Město nad Metují8500:48:56-
8ZA5453Filipcová IvetaSK Nové Město nad Metují7400:58:27-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4954Vacková HanaSK Hronov5600:47:17-
2ZB5555Daňková IvetaSK Nové Město nad Metují6700:58:27-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:31:20-
2MA21Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:45-
3MA32Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:31:53-
4MA43Pelouch LeošSK Chotěboř7500:32:12-
5MA54Ulich PetrSK Nové Město nad Metují6800:32:14-
6MA66Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:32:28-
7MA77Łazarowicz JarosławPoltegor Projekt WKTRI Wrocław7000:32:45-
8MA88Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:33:01-
9MA99Brýdl PavelHotárek Hronov8000:33:17-
10MA1010Vodehnal JanAFK SKP Pardubice7300:34:31-
11MA1111Kratochvíl MilošCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7500:34:38-
12MA1212Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:34:50-
13MA1313Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:34:52-
1MB1422Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:35:08-
2MB1523Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:35:29-
3MB1624Vanta JosefTRI CLUB Dobruška6200:35:59-
14MA1714Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:36:31-
4MB1825Frinta PetrNáchod5800:36:34-
15MA1915Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:36:41-
1MC2031Švec MiroslavSokol Potštejn5200:36:45-
16MA2116Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:36:47-
2MC2232Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:52-
5MB2326Eliáš PetrAFK SKP Pardubice6000:36:55-
17MA2417Rašek VáclavTC Dobruška7500:37:07-
18MA2518Bena PetrNové Město nad Metují6900:37:10-
19MA2619Bielčik PetrLichkov7100:37:19-
1ZA2746Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:37:26-
6MB2827Bláha MilanSK Nové Město nad Metují5700:37:34-
2ZA2947Kuncová BarboraSlovan Liberec8200:37:46-
3MC3033Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:38:19-
7MB3128Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:38:22-
3ZA3248Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:38:34-
8MB3329Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:38:40-
1MD3440Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:39:24-
20MA3520Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:39:31-
4MC3634Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:39:35-
5MC3735Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:39:58-
9MB3830Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:40:00-
4ZA3949Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:40:22-
2MD4041Bielčik JindřichLichkov4000:43:14-
3MD4142Šaml JiříLIGMET Hradec Králové4200:43:33-
5ZA4250Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:43:51-
21MA4321Balcar AdamNové Město nad Metují7800:44:09-
6MC4436Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:44:37-
7MC4537Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny4800:44:57-
4MD4643Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4000:45:10-
5MD4744Vorel MilanSlatiňany4000:45:13-
6ZA4851Samková ErikaHotel Hynek Náchod7700:45:26-
1ZB4954Vacková HanaSK Hronov5600:47:17-
8MC5038Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:44-
7ZA5152Pavelková JanaSK Nové Město nad Metují8500:48:56-
6MD5245Rýdl ArnoštLoko Hradec Králové3200:51:45-
9MC5339Linhart MilošAC Náchod4400:58:09-
8ZA5453Filipcová IvetaSK Nové Město nad Metují7400:58:27-
2ZB5555Daňková IvetaSK Nové Město nad Metují6700:58:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód