Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ve stopě líšnické 15, 4. ročník

25.10.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ve stopě líšnické 15, 4. ročník
  • datum konání: 25.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Líšnice

Sociální sítě

Místo konání

Líšnice - Sokolovna
9.30 hodin

Přihlášky

7.30 - 9.00 hodin v místě startu

Startovné

žactvo 10,- Kč
dospělí 20,- Kč

Popis tratě

3 km lesní cesty, 3 km luční cesty, 2 km asfaltové spojky
Délka 8 km (hlavní závod)

Ceny pro vítěze

medaile a věcné ceny na prvních třech místech v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

předžactvo
žáci, žákyně (mladší, starší)
dorostenci, dorostenky (mladší, starší)
muži (A, B)
ženy (A, B)

Kontakt:

Doleček Rudolf
Líšnice 130
561 84
tel. 736 134 846

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.10.2013Ve stopě Líšnické patnáctky176
6.10.2012Ve stopě Líšnické patnáctky197
9.10.2011Ve stopě Líšnické patnáctky171
10.10.2010Ve stopě Líšnické patnáctky215
18.10.2009Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!!-
19.10.2008Ve stopě Líšnické patnáctky138
21.10.2007Ve stopě Líšnické patnáctky156
23.10.2005Ve stopě Líšnické patnáctky153
23.10.2004Ve stopě Líšnické patnáctky172
26.10.20023. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky149
27.10.20012. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky64

Statistika závodu Ve stopě líšnické 15, 4. ročník

  • ročníků: 12
  • závodníků na všech ročnících: 1591

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Koblížek Jindřich489
Novotný Přemysl598
Strnad Adam008
Šafář Jaroslav518
Martincová Kristýna938
Strnad Tomáš697
Sadílek Ota467
Suchodol Josef677
Leicht Jiří497
Fajfr František727
Krejčí Jaromír666
Šebek Michal846
Moravec Jiří966
Novotný Luděk626
Pross David756
Jirásková Eva646
Sontáková Lenka916
Kavka Lukáš976
Večeř Petr996
Bielčik Jindřich406
Svatoš Otakar346
Černá Kristýna936
Novotná Dora976
Moravec Martin845
Tarant Jiří585
Klaclová Šárka935
Marek Jiří435
Mařík Jiří725
Vinduška Petr935
Kalousek Jan415
Frydrychová Eliška015
Borek Petr705
Bílá Tereza925
Krejčí Stanislav635
Faltusová Kateřina995
Bubeníček Jiří515
Jandejsek Zdeněk615
Bielčik Petr715
Vondra Vojtěch985
Adamec Marek935
Šroler Zdeněk805
Novotný Jiří455
Havlová Michaela915
Šimůnek Jan495
Vacková Michaela905
Faltusová Simona985
Exler Ondřej905
Vacek Martin695
Hermann Jakub035
Moravec Jan025

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž118Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:39-
2Ž179Novotná DoraSK Žamberk9700:01:47-
Předžáci do 7 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M121Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:40-
2M132Neugebauer TomášSK Žamberk9600:01:43-
3M143Karásek JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:44-
4M154Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:45-
5M165Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:46-
6M176Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:47-
7M197Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:03:33-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2410Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:35-
2Ž2511Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:08-
3Ž2612Vávrová VilmaTJ Spartak OEZ Letohrad9400:04:58-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2114Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:03:16-
2M2213Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:26-
3M2315Vondra DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9400:03:32-
-M2-16Stejskal FilipSOKOL Líšnice94DNF-
Žákyně starší 12-13 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM658Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:06:21-
2ŽM759Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:26-
3ŽM960Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:30-
4ŽM1161Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:06:33-
5ŽM1662Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:06:52-
6ŽM1963Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:07:05-
7ŽM2164Levá NikolaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:07:15-
Žáci starší 12-13 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM149Večeře TomášAtletika Polička9000:08:58-
2MM250Exler OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9000:09:11-
3MM351Tománek FilipAtletika Polička9000:09:17-
4MM452Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:09:24-
5MM553Faltus LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:09:35-
6MM654Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:09:47-
7MM755Ďuran TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9100:09:54-
8MM956Horák TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:10:00-
9MM1157Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:11:58-
Dorostenky mladší 14-15 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS874Dudková TerezaAC Vysoké Mýto8800:09:59-
2ŽS1075Bartošová SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad8800:10:03-
3ŽS1276Krejsová TerezaTJ Spartak OEZ Letohrad8900:12:31-
Dorostenci mladší 14-15 let (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS165Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:32-
2MS266Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:10:33-
3MS367Tomášek LukášAtletika Polička8800:10:36-
4MS468Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:51-
5MS569Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:10:58-
6MS670Žďárek RomanTJ Spartak OEZ Letohrad8800:11:14-
7MS771Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:11:22-
8MS872Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:11:28-
9MS973Víšek MartinAtletika Polička8800:12:01-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD178Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:28-
2MD279Šlofar JanTJ Spartak OEZ Letohrad8700:18:32-
3MD380Müller MichalTJ Spartak OEZ Letohrad8600:18:45-
4MD481Honzák TomášSK Žamberk8600:19:01-
5MD582Mikula MartinTJ Spartak OEZ Letohrad8700:19:42-
6MD683Siegel JosefAC Choceň8600:20:08-
7MD784Novotný MichalATC Nekoř8700:20:14-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1577Moravcová PetraTJ Spartak OEZ Letohrad8600:12:24-
Muži A (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:25101,94
2MA286Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:20:4199,35
3MA387Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:20:4598,71
4MA588Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:21:1893,37
5MA689Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:21:3690,46
6MA774Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:21:45102,32
7MA875Brichta JanTJ Spartak OEZ Letohrad8400:22:0199,90
8MA990Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:22:1597,78
9MA1091Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:22:1883,67
10MA1192Hradecký PetrTJ Spartak OEZ Letohrad8500:22:2296,72
11MA1293Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:22:2482,70
12MA1394Mařík JiříMP Žamberk7200:22:2981,89
13MA1595Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:22:3780,60
14MA1696Mach JakubAtletika Polička8500:22:4293,69
15MA1797Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:22:5078,50
16MA1998Faltus MilanTJ Spartak OEZ Letohrad8300:23:2473,00
17MA2299Hovad FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí7000:23:3571,22
18MA23100Strnad TomášSK Žamberk6900:23:3870,74
19MA25101Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:23:4469,77
20MA26102Kalous PetrSK Žamberk7700:23:5068,80
21MA28103Jirčík MiroslavSOKOL Klášterec nad Orlicí7600:24:4160,55
22MA29104Suchodol JosefSK Žamberk6700:24:5158,93
23MA30105Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:24:5558,29
24MA34106Havrda JiříDlouhoňovice7300:28:0327,89
Muži B (trať 8,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4107Siegel JosefSpartak Choceň5800:21:09109,65
2MB14108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:22:3596,75
3MB18109Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5693,60
4MB20110Tarant JiříPraha5800:23:2788,95
5MB21111Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:23:3388,05
6MB2475Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:40107,50
7MB27112Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:24:27101,13
8MB31113Koblížek JindřichLíšnice4800:25:3991,37
9MB32114Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:0787,57
10MB33115Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:5680,93
11MB35116Karvánek JiříŘečany nad Labem6100:28:1945,15
12MB36117Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:30:3051,92
13MB37118Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:30:39114,34
14MB38119Exler PavelSK Žamberk5800:31:0520,25
15MB39120Novotný PřemyslSokol Pastviny5900:32:258,25
16MB40121Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:4795,36
17MB41122Kalousek JanSK Žamberk4100:34:3790,31
18MB42123Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:3266,58
Ženy (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1077Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:12:05103,43
2ZA1178Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:12:10100,27
3ZA1279Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:12:11100,00
4ZA1380Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:12:1299,73
5ZA1481Veselá MiroslavaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:12:2398,55
6ZA1682Dušková LadaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:12:2598,01
7ZA1783Formánková DitaTJ Spartak OEZ Letohrad8500:13:3778,49
8ZA1884Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6900:13:3876,20
9ZA1985Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:14:10100,00
10ZA20124Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:14:3064,12
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž118Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:39-
1M121Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:40-
2M132Neugebauer TomášSK Žamberk9600:01:43-
3M143Karásek JakubTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:44-
4M154Chmelíček JordanTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:45-
5M165Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:01:46-
6M176Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:01:47-
2Ž179Novotná DoraSK Žamberk9700:01:47-
7M197Stejskal LukášSOKOL Líšnice0000:03:33-
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2114Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:03:16-
2M2213Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:26-
3M2315Vondra DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9400:03:32-
1Ž2410Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:35-
2Ž2511Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:04:08-
3Ž2612Vávrová VilmaTJ Spartak OEZ Letohrad9400:04:58-
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD178Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:28-
2MD279Šlofar JanTJ Spartak OEZ Letohrad8700:18:32-
3MD380Müller MichalTJ Spartak OEZ Letohrad8600:18:45-
4MD481Honzák TomášSK Žamberk8600:19:01-
5MD582Mikula MartinTJ Spartak OEZ Letohrad8700:19:42-
6MD683Siegel JosefAC Choceň8600:20:08-
7MD784Novotný MichalATC Nekoř8700:20:14-
Trať 8,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA185Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:25101,94
2MA286Šlesingr MichalTJ Spartak Letohrad8300:20:4199,35
3MA387Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:20:4598,71
1MB4107Siegel JosefSpartak Choceň5800:21:09109,65
4MA588Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:21:1893,37
5MA689Pross DavidTJ PORKERT Skuhrov n. B.7500:21:3690,46
6MA774Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:21:45102,32
7MA875Brichta JanTJ Spartak OEZ Letohrad8400:22:0199,90
8MA990Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:22:1597,78
9MA1091Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:22:1883,67
10MA1192Hradecký PetrTJ Spartak OEZ Letohrad8500:22:2296,72
11MA1293Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:22:2482,70
12MA1394Mařík JiříMP Žamberk7200:22:2981,89
2MB14108Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:22:3596,75
13MA1595Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:22:3780,60
14MA1696Mach JakubAtletika Polička8500:22:4293,69
15MA1797Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:22:5078,50
3MB18109Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:5693,60
16MA1998Faltus MilanTJ Spartak OEZ Letohrad8300:23:2473,00
4MB20110Tarant JiříPraha5800:23:2788,95
5MB21111Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:23:3388,05
17MA2299Hovad FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí7000:23:3571,22
18MA23100Strnad TomášSK Žamberk6900:23:3870,74
6MB2475Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:23:40107,50
19MA25101Doleček RomanSOKOL Líšnice7900:23:4469,77
20MA26102Kalous PetrSK Žamberk7700:23:5068,80
7MB27112Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:24:27101,13
21MA28103Jirčík MiroslavSOKOL Klášterec nad Orlicí7600:24:4160,55
22MA29104Suchodol JosefSK Žamberk6700:24:5158,93
23MA30105Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:24:5558,29
8MB31113Koblížek JindřichLíšnice4800:25:3991,37
9MB32114Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:26:0787,57
10MB33115Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:26:5680,93
24MA34106Havrda JiříDlouhoňovice7300:28:0327,89
11MB35116Karvánek JiříŘečany nad Labem6100:28:1945,15
12MB36117Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:30:3051,92
13MB37118Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:30:39114,34
14MB38119Exler PavelSK Žamberk5800:31:0520,25
15MB39120Novotný PřemyslSokol Pastviny5900:32:258,25
16MB40121Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:33:4795,36
17MB41122Kalousek JanSK Žamberk4100:34:3790,31
18MB42123Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:38:3266,58

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 47%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Velice dobrý a kvalitní závod až na počasí, ale i stím se musí umět závodník smířit.
Závod byl pěkný a nyslím si, že i počasí vyšlo. Nelíbilo se mi vedení tras po silnici. Mezi závodníky se pletly auta z nichž některá i dost bezohledně.Doporučuji vedení tras mezi silnicemi na Nekoř a na Pastviny. Nebylo vhodné slučovat start mužů do společného startu a společné délky trasy. Startovali 70-ti letí závodníci s 20-ti letými a to asi není vhodné. Všichni starší protestovali. Pokud starší muži (40-50let) chtějí startovat společně potom udělejte poloviční trať pro kategorii nad 60 let s jiným startovním časem.
kalousvl
na malém prostoru celkem dobře organizačně zvládnutý, uvedené délky tras asi přesně neodpovídaly skutečnosti,příjemné zázemí v sokolovně.z
Závod se mě hodnotit moc nechce ale dost se divim tomu že i když jsem na závodě stoprocentně byl a v kategorii dorostenci mladší startoval tak jsem zde sve vysledky nenašel což je trochu divne ne?
jakub.cerv

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód