21.9.2003, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P | 1 | 1 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:19 | - |
2 | P | 2 | 2 | Martinec Jakub | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:21 | - |
3 | P | 3 | 3 | Grygar Adam | Chrudim | 98 | 00:00:21 | - |
4 | P | 4 | 4 | Kučera Martin | AO Vysoké Mýto | 98 | 00:00:22 | - |
5 | P | 5 | 5 | Totínová Barunka | Chrudim | 98 | 00:00:22 | - |
6 | P | 6 | 6 | Foglová Adéla | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:23 | - |
7 | P | 7 | 7 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:25 | - |
8 | P | 8 | 8 | Jetmarová Monika | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:25 | - |
9 | P | 9 | 9 | Brychta Aleš | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:26 | - |
10 | P | 10 | 10 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:28 | - |
11 | P | 11 | 11 | Doskočilová Eliška | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:31 | - |
12 | P | 12 | 12 | Votřelová Alena | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:32 | - |
13 | P | 13 | 13 | Indráčková Zuzana | Pardubice | 01 | 00:00:38 | - |
14 | P | 14 | 14 | Marešová Tereza | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:38 | - |
15 | P | 15 | 15 | Dejdarová Lucie | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:39 | - |
16 | P | 16 | 16 | Knapovský Tomáš | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 95 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:42 | - |
2 | Ž1 | 2 | 96 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:00:43 | - |
3 | Ž1 | 4 | 97 | Flídrová Klára | Sruby | 97 | 00:00:44 | - |
4 | Ž1 | 5 | 98 | Jokešová Sabina | Vysoké Mýto | 96 | 00:00:44 | - |
5 | Ž1 | 6 | 99 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:45 | - |
6 | Ž1 | 7 | 100 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:00:50 | - |
7 | Ž1 | 9 | 101 | Kvapilová Hana | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:50 | - |
8 | Ž1 | 10 | 102 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:00:51 | - |
9 | Ž1 | 11 | 103 | Jetmarová Michaela | Vysoké Mýto | 96 | 00:00:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 17 | Novák David | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 8 | 18 | Hynek Tomáš | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:50 | - |
3 | M1 | 12 | 19 | Kouřil Vojtěch | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:53 | - |
4 | M1 | 13 | 20 | Sekanina Jiří | Vysoké Mýto | 97 | 00:01:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 6 | 104 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:11 | - |
2 | Ž2 | 7 | 105 | Civišová Anna | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:15 | - |
3 | Ž2 | 8 | 106 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:17 | - |
4 | Ž2 | 10 | 107 | Kučerová Lenka | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:45 | - |
5 | Ž2 | 11 | 108 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:58 | - |
6 | Ž2 | 12 | 109 | Nováková Lenka | Vysoké Mýto | 95 | 00:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 21 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:45 | - |
2 | M2 | 2 | 22 | Jiříček Jan | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:02:48 | - |
3 | M2 | 3 | 23 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:48 | - |
4 | M2 | 4 | 24 | Kheil Dušan | Vysoké Mýto | 94 | 00:02:55 | - |
5 | M2 | 5 | 25 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:58 | - |
6 | M2 | 9 | 26 | Dejdar Jan | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 27 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:18 | - |
2 | M3 | 2 | 28 | Vomočil Michal | AC Vysoké Mýto | 92 | 00:03:20 | - |
3 | M3 | 3 | 29 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:24 | - |
4 | M3 | 4 | 30 | Běloušek Petr | AC Vysoké Mýto | 92 | 00:03:31 | - |
5 | M3 | 5 | 31 | Kabrhel Tomáš | TJ Jiskra Litomyšl | 92 | 00:03:32 | - |
6 | M3 | 6 | 32 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:38 | - |
7 | M3 | 8 | 33 | Zahálka Martin | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:43 | - |
8 | M3 | 9 | 34 | Hájek Pavel | Orel Vysoké Mýto | 92 | 00:03:43 | - |
9 | M3 | 11 | 35 | Sekanina Jaroslav | Vysoké Mýto | 92 | 00:03:59 | - |
10 | M3 | 12 | 36 | Novák Ondřej | Vysoké Mýto | 93 | 00:04:03 | - |
11 | M3 | 13 | 37 | Rautenkranc Miroslav | Vysoké Mýto | 93 | 00:04:05 | - |
12 | M3 | 14 | 38 | Jiskra Ondřej | BK Vysoké Mýto | 92 | 00:04:06 | - |
13 | M3 | 16 | 39 | Adámek Michal | Choceň | 93 | 00:04:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 7 | 110 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:38 | - |
2 | Ž3 | 10 | 111 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:45 | - |
3 | Ž3 | 15 | 112 | Sekaninová Renata | Vysoké Mýto | 93 | 00:04:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 8 | 113 | Karlová Veronika | Hradec Králové | 90 | 00:05:33 | - |
2 | ŽM | 9 | 114 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:33 | - |
3 | ŽM | 17 | 115 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:06:24 | - |
4 | ŽM | 18 | 116 | Benešová Hana | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:06:46 | - |
5 | ŽM | 19 | 117 | Rautenkrancová Gabriela | Vysoké Mýto | 91 | 00:06:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 40 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:04:58 | - |
2 | MM | 2 | 41 | Divoký Roman | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:05:01 | - |
3 | MM | 4 | 42 | Kysilka Michal | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:05:18 | - |
4 | MM | 5 | 43 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:28 | - |
5 | MM | 6 | 44 | Dudek Milan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:05:30 | - |
6 | MM | 7 | 45 | Švarc Ondřej | Vysoké Mýto | 91 | 00:05:31 | - |
7 | MM | 11 | 46 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:40 | - |
8 | MM | 12 | 47 | Halousek Jan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:05:45 | - |
9 | MM | 13 | 48 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:05:52 | - |
10 | MM | 15 | 49 | Smola Jakub | Vysoké Mýto | 91 | 00:06:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 118 | Dudková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:05:05 | - |
2 | ŽS | 10 | 119 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:39 | - |
3 | ŽS | 14 | 120 | Oupicová Irena | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:05:53 | - |
4 | ŽS | 16 | 121 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:06:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 50 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:41 | - |
2 | MS | 2 | 51 | Jeníček Ondřej | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 00:07:51 | - |
3 | MS | 3 | 52 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:08:16 | - |
4 | MS | 4 | 53 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:08:29 | - |
4 | MS | 4 | 54 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:29 | - |
6 | MS | 6 | 55 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:08:54 | - |
7 | MS | 7 | 56 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:08:57 | - |
8 | MS | 10 | 57 | Novák Roman | AC Vysoké Mýto | 89 | 00:10:01 | - |
9 | MS | 13 | 58 | Rozlívka Roman | AC Vysoké Mýto | 89 | 00:10:26 | - |
10 | MS | 14 | 59 | Pešina Jan | Sokol Vysoké Mýto | 89 | 00:11:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 60 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:09:22 | - |
2 | MD | 2 | 61 | Martinek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:09:33 | - |
3 | MD | 3 | 62 | Hordějčuk Václav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:09:40 | - |
4 | MD | 4 | 63 | Lánský Martin | ŠAK Chrudim | 88 | 00:09:45 | - |
5 | MD | 5 | 64 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:09:55 | - |
6 | MD | 6 | 65 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:11:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 122 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:09:47 | - |
2 | ŽD | 11 | 123 | Jiskrová Veronika | AC Vysoké Mýto | 86 | 00:10:02 | - |
3 | ŽD | 12 | 124 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:10:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 66 | Málek Michal | Sprint klub Čáslav | 84 | 00:17:21 | 127,91 |
2 | MJ | 2 | 67 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:21:25 | 87,62 |
3 | MJ | 3 | 68 | Kopecký Lukáš | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:21:44 | 84,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 69 | Vodehnal Jan | AFK SKP Pardubice | 73 | 00:16:31 | 101,17 |
2 | MA | 2 | 70 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:16:34 | 100,65 |
3 | MA | 3 | 71 | Uchytil Milan | AFK SKP Pardubice | 74 | 00:16:46 | 98,18 |
4 | MA | 4 | 72 | Kratochvíl Miloš | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 75 | 00:16:58 | 95,77 |
5 | MA | 5 | 73 | Mlateček Petr | AC Pardubice | 78 | 00:17:19 | 91,54 |
6 | MA | 6 | 74 | Svoboda Mojmír | AFK Chrudim | 66 | 00:17:42 | 86,84 |
7 | MA | 13 | 75 | Munster Pavel | AC Vysoké Mýto | 78 | 00:19:15 | 68,17 |
8 | MA | 14 | 76 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:19:41 | 63,14 |
9 | MA | 15 | 77 | Brožek Jan | AC Pardubice | 81 | 00:20:24 | 54,46 |
10 | MA | 22 | 78 | Fišter Štefan | Sprint klub Čáslav | 64 | 00:22:07 | 33,79 |
11 | MA | 25 | 79 | Indráček Tomáš | AC Vysoké Mýto | 66 | 00:23:00 | 23,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 80 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 00:17:49 | 102,18 |
2 | MB | 8 | 81 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:17:57 | 100,78 |
3 | MB | 9 | 82 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:18:17 | 97,04 |
4 | MB | 10 | 83 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:18:22 | 96,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 84 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:18:55 | 107,56 |
2 | MC | 12 | 85 | Krsek Jaroslav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:05 | 105,78 |
3 | MC | 17 | 86 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:20:58 | 86,66 |
4 | MC | 18 | 87 | Němec Jan | Dlažba Vysoké Mýto | 51 | 00:20:58 | 86,62 |
5 | MC | 23 | 88 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:22:07 | 74,86 |
6 | MC | 26 | 89 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:23:06 | 64,89 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 19 | 90 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:21:53 | 114,81 |
2 | MD | 27 | 91 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:23:52 | 97,96 |
3 | MD | 28 | 92 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:25:08 | 87,23 |
4 | MD | 31 | 93 | Frinta Vladimír | Luže | 38 | 00:27:04 | 70,85 |
5 | MD | 33 | 94 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:28:25 | 59,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 8 | 125 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:09:23 | 120,60 |
2 | ŽJ | 15 | 126 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:11:32 | 79,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 16 | 127 | Fousková Petra | Sprint klub Čáslav | 81 | 00:20:28 | 109,44 |
2 | ZA | 20 | 128 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:21:56 | 95,77 |
3 | ZA | 21 | 129 | Havlíková Hana | SK Chotěboř | 72 | 00:22:03 | 94,79 |
4 | ZA | 24 | 130 | Jarkovská Jitka | Pardubice | 76 | 00:22:55 | 86,66 |
5 | ZA | 29 | 131 | Knobová Gabriela | SK Chotěboř | 84 | 00:25:47 | 59,94 |
6 | ZA | 30 | 118 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:04 | 47,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 32 | 132 | Červenková Jana | Sprint klub Čáslav | 55 | 00:27:52 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P | 1 | 1 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:19 | - |
2 | P | 2 | 2 | Martinec Jakub | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:21 | - |
3 | P | 3 | 3 | Grygar Adam | Chrudim | 98 | 00:00:21 | - |
4 | P | 4 | 4 | Kučera Martin | AO Vysoké Mýto | 98 | 00:00:22 | - |
5 | P | 5 | 5 | Totínová Barunka | Chrudim | 98 | 00:00:22 | - |
6 | P | 6 | 6 | Foglová Adéla | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:23 | - |
7 | P | 7 | 7 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:25 | - |
8 | P | 8 | 8 | Jetmarová Monika | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:25 | - |
9 | P | 9 | 9 | Brychta Aleš | Vysoké Mýto | 98 | 00:00:26 | - |
10 | P | 10 | 10 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:28 | - |
11 | P | 11 | 11 | Doskočilová Eliška | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:31 | - |
12 | P | 12 | 12 | Votřelová Alena | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:32 | - |
13 | P | 13 | 13 | Indráčková Zuzana | Pardubice | 01 | 00:00:38 | - |
14 | P | 14 | 14 | Marešová Tereza | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:38 | - |
15 | P | 15 | 15 | Dejdarová Lucie | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:39 | - |
16 | P | 16 | 16 | Knapovský Tomáš | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 95 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:42 | - |
2 | Ž1 | 2 | 96 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:00:43 | - |
1 | M1 | 3 | 17 | Novák David | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:44 | - |
3 | Ž1 | 4 | 97 | Flídrová Klára | Sruby | 97 | 00:00:44 | - |
4 | Ž1 | 5 | 98 | Jokešová Sabina | Vysoké Mýto | 96 | 00:00:44 | - |
5 | Ž1 | 6 | 99 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:45 | - |
6 | Ž1 | 7 | 100 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:00:50 | - |
2 | M1 | 8 | 18 | Hynek Tomáš | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:50 | - |
7 | Ž1 | 9 | 101 | Kvapilová Hana | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:50 | - |
8 | Ž1 | 10 | 102 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:00:51 | - |
9 | Ž1 | 11 | 103 | Jetmarová Michaela | Vysoké Mýto | 96 | 00:00:52 | - |
3 | M1 | 12 | 19 | Kouřil Vojtěch | Vysoké Mýto | 97 | 00:00:53 | - |
4 | M1 | 13 | 20 | Sekanina Jiří | Vysoké Mýto | 97 | 00:01:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 21 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:45 | - |
2 | M2 | 2 | 22 | Jiříček Jan | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:02:48 | - |
3 | M2 | 3 | 23 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:48 | - |
4 | M2 | 4 | 24 | Kheil Dušan | Vysoké Mýto | 94 | 00:02:55 | - |
5 | M2 | 5 | 25 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:02:58 | - |
1 | Ž2 | 6 | 104 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:11 | - |
2 | Ž2 | 7 | 105 | Civišová Anna | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:15 | - |
3 | Ž2 | 8 | 106 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:03:17 | - |
6 | M2 | 9 | 26 | Dejdar Jan | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:24 | - |
4 | Ž2 | 10 | 107 | Kučerová Lenka | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:45 | - |
5 | Ž2 | 11 | 108 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:58 | - |
6 | Ž2 | 12 | 109 | Nováková Lenka | Vysoké Mýto | 95 | 00:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 27 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:18 | - |
2 | M3 | 2 | 28 | Vomočil Michal | AC Vysoké Mýto | 92 | 00:03:20 | - |
3 | M3 | 3 | 29 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:24 | - |
4 | M3 | 4 | 30 | Běloušek Petr | AC Vysoké Mýto | 92 | 00:03:31 | - |
5 | M3 | 5 | 31 | Kabrhel Tomáš | TJ Jiskra Litomyšl | 92 | 00:03:32 | - |
6 | M3 | 6 | 32 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:38 | - |
1 | Ž3 | 7 | 110 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:38 | - |
7 | M3 | 8 | 33 | Zahálka Martin | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:43 | - |
8 | M3 | 9 | 34 | Hájek Pavel | Orel Vysoké Mýto | 92 | 00:03:43 | - |
2 | Ž3 | 10 | 111 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:03:45 | - |
9 | M3 | 11 | 35 | Sekanina Jaroslav | Vysoké Mýto | 92 | 00:03:59 | - |
10 | M3 | 12 | 36 | Novák Ondřej | Vysoké Mýto | 93 | 00:04:03 | - |
11 | M3 | 13 | 37 | Rautenkranc Miroslav | Vysoké Mýto | 93 | 00:04:05 | - |
12 | M3 | 14 | 38 | Jiskra Ondřej | BK Vysoké Mýto | 92 | 00:04:06 | - |
3 | Ž3 | 15 | 112 | Sekaninová Renata | Vysoké Mýto | 93 | 00:04:25 | - |
13 | M3 | 16 | 39 | Adámek Michal | Choceň | 93 | 00:04:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 40 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:04:58 | - |
2 | MM | 2 | 41 | Divoký Roman | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:05:01 | - |
1 | ŽS | 3 | 118 | Dudková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:05:05 | - |
3 | MM | 4 | 42 | Kysilka Michal | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:05:18 | - |
4 | MM | 5 | 43 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:28 | - |
5 | MM | 6 | 44 | Dudek Milan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:05:30 | - |
6 | MM | 7 | 45 | Švarc Ondřej | Vysoké Mýto | 91 | 00:05:31 | - |
1 | ŽM | 8 | 113 | Karlová Veronika | Hradec Králové | 90 | 00:05:33 | - |
2 | ŽM | 9 | 114 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:33 | - |
2 | ŽS | 10 | 119 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:39 | - |
7 | MM | 11 | 46 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:05:40 | - |
8 | MM | 12 | 47 | Halousek Jan | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:05:45 | - |
9 | MM | 13 | 48 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:05:52 | - |
3 | ŽS | 14 | 120 | Oupicová Irena | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:05:53 | - |
10 | MM | 15 | 49 | Smola Jakub | Vysoké Mýto | 91 | 00:06:07 | - |
4 | ŽS | 16 | 121 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:06:20 | - |
3 | ŽM | 17 | 115 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:06:24 | - |
4 | ŽM | 18 | 116 | Benešová Hana | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:06:46 | - |
5 | ŽM | 19 | 117 | Rautenkrancová Gabriela | Vysoké Mýto | 91 | 00:06:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 50 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:41 | - |
2 | MS | 2 | 51 | Jeníček Ondřej | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 00:07:51 | - |
3 | MS | 3 | 52 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:08:16 | - |
4 | MS | 4 | 53 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:08:29 | - |
4 | MS | 4 | 54 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:29 | - |
6 | MS | 6 | 55 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:08:54 | - |
7 | MS | 7 | 56 | Jiříček Lukáš | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:08:57 | - |
1 | ŽJ | 8 | 125 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:09:23 | 120,60 |
1 | ŽD | 9 | 122 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:09:47 | - |
8 | MS | 10 | 57 | Novák Roman | AC Vysoké Mýto | 89 | 00:10:01 | - |
2 | ŽD | 11 | 123 | Jiskrová Veronika | AC Vysoké Mýto | 86 | 00:10:02 | - |
3 | ŽD | 12 | 124 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:10:19 | - |
9 | MS | 13 | 58 | Rozlívka Roman | AC Vysoké Mýto | 89 | 00:10:26 | - |
10 | MS | 14 | 59 | Pešina Jan | Sokol Vysoké Mýto | 89 | 00:11:13 | - |
2 | ŽJ | 15 | 126 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:11:32 | 79,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 60 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:09:22 | - |
2 | MD | 2 | 61 | Martinek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:09:33 | - |
3 | MD | 3 | 62 | Hordějčuk Václav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:09:40 | - |
4 | MD | 4 | 63 | Lánský Martin | ŠAK Chrudim | 88 | 00:09:45 | - |
5 | MD | 5 | 64 | Šopa Daniel | AC Choceň | 86 | 00:09:55 | - |
6 | MD | 6 | 65 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:11:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 66 | Málek Michal | Sprint klub Čáslav | 84 | 00:17:21 | 127,91 |
2 | MJ | 2 | 67 | Žák Tomáš | AC Pardubice | 85 | 00:21:25 | 87,62 |
3 | MJ | 3 | 68 | Kopecký Lukáš | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:21:44 | 84,48 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.