Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Copa Gentiana

19.9.1999, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Copa Gentiana
  • datum konání: 19.9.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub Harrachov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2000Copa Gentiana45

Statistika závodu Copa Gentiana

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 45

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pechek František532
Kotyk Jan722
Stránský Aleš602
Brunclík Ivo582
Hofmanová Veronika782
Šimůnek Jan822
Pštrosová Marie2
Kubr Václav552
Soukup Ladislav582
Šimůnek Jan492
Vacek Martin692
Palán Zdeněk562
Kubrová Dagmar632
Havelka Jan792
Tomíček Josef592
Heger Vojtěch742

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Parcevskij NikolajBělorusko8201:21:33-
2MJ144Sokolov DimaBělorusko8201:30:04-
3MJ3430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:54:4160
4MJ375Šiwkarev AlexejBělorusko8101:56:21-
Muži A (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7501:17:1290
2MA216Poduška JosefAC Kladno6201:20:5387
3MA432Šír DanielRokytnice nad Jizerou 01:21:3984
4MA544Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:24:4081
5MA741Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:26:5378
6MA845Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:27:2175
7MA102Jůna JaroslavAC Slovan Liberec6101:28:0872
8MA127Lenča JiříKRB Jouda Team Koberovy6601:29:5069
9MA1321Smetana JosefPSK Atex Klatovy6901:29:5666
10MA1735Martínek PetrJablonec nad Jizerou7601:32:2463
11MA1837Kotyk JanKolín7201:35:3060
12MA2138Rys JaromírSKP Holešov6401:38:2957
13MA2233Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:39:5754
14MA2331Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7601:40:5551
15MA3834Havelka JanMaratonstav Úpice7901:57:1448
16MA429Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6202:09:2145
17MA4746Táborský PetrTriatlon Mělník6402:15:1342
Muži B (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB613Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5301:25:4860
2MB928Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:27:3357
3MB1522Gombita JosefAK Remontas Kadaň5801:30:1154
4MB1940Špacír LadislavLoko Břeclav5501:36:1151
5MB2047Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:38:1848
6MB2548Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:43:5545
7MB2623Soukup LadislavSokol Poniklá5801:43:5842
8MB2717Krejsa VáclavBering Praha5201:47:0939
9MB2911Kubr VáclavKRB Chrudim5501:48:5836
10MB4019Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5602:02:0533
11MB4339Nechanický JanSKI Harrachov5502:09:4130
Muži C (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1626Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4801:30:5130
2MC2836Sedláček OldřichOLDS Liberec4801:48:1427
3MC3243Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:50:5824
4MC4629Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:14:0221
Muži D (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3149Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:50:1830
2MD3315Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:52:4527
3MD3512Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:54:5624
4MD441Kašpar JosefAVC Praha3802:11:2521
Juniorky (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1114Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7301:29:3430
2ZA2418Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7901:41:2827
3ZA3920Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6901:57:2824
4ZA4127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7802:04:4521
5ZA4824Popovová MartinaPraha7402:24:2918
Ženy B (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2910Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:48:5830
2ZB3625Pštrosová MarieAVC Praha 01:55:0527
3ZB4542Novotná EvaClub 21 Letohrad4802:11:3824
Trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA16Skalský RomanSSC Mariánské Lázně - Nike Team7501:17:1290
2MA216Poduška JosefAC Kladno6201:20:5387
1MJ33Parcevskij NikolajBělorusko8201:21:33-
3MA432Šír DanielRokytnice nad Jizerou 01:21:3984
4MA544Razým LukášISCAREX Česká Třebová7901:24:4081
1MB613Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5301:25:4860
5MA741Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:26:5378
6MA845Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:27:2175
2MB928Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:27:3357
7MA102Jůna JaroslavAC Slovan Liberec6101:28:0872
1ZA1114Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7301:29:3430
8MA127Lenča JiříKRB Jouda Team Koberovy6601:29:5069
9MA1321Smetana JosefPSK Atex Klatovy6901:29:5666
2MJ144Sokolov DimaBělorusko8201:30:04-
3MB1522Gombita JosefAK Remontas Kadaň5801:30:1154
1MC1626Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice4801:30:5130
10MA1735Martínek PetrJablonec nad Jizerou7601:32:2463
11MA1837Kotyk JanKolín7201:35:3060
4MB1940Špacír LadislavLoko Břeclav5501:36:1151
5MB2047Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:38:1848
12MA2138Rys JaromírSKP Holešov6401:38:2957
13MA2233Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:39:5754
14MA2331Jirčík MiroslavISCAREX Česká Třebová7601:40:5551
2ZA2418Hanušová LenkaSK Nové Město n. Metují7901:41:2827
6MB2548Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:43:5545
7MB2623Soukup LadislavSokol Poniklá5801:43:5842
8MB2717Krejsa VáclavBering Praha5201:47:0939
2MC2836Sedláček OldřichOLDS Liberec4801:48:1427
9MB2911Kubr VáclavKRB Chrudim5501:48:5836
1ZB2910Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:48:5830
1MD3149Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:50:1830
3MC3243Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:50:5824
2MD3315Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:52:4527
3MJ3430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:54:4160
3MD3512Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:54:5624
2ZB3625Pštrosová MarieAVC Praha 01:55:0527
4MJ375Šiwkarev AlexejBělorusko8101:56:21-
15MA3834Havelka JanMaratonstav Úpice7901:57:1448
3ZA3920Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6901:57:2824
10MB4019Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5602:02:0533
4ZA4127Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7802:04:4521
16MA429Veselý MichalTJ Liga 100 Praha6202:09:2145
11MB4339Nechanický JanSKI Harrachov5502:09:4130
4MD441Kašpar JosefAVC Praha3802:11:2521
3ZB4542Novotná EvaClub 21 Letohrad4802:11:3824
4MC4629Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:14:0221
17MA4746Táborský PetrTriatlon Mělník6402:15:1342
5ZA4824Popovová MartinaPraha7402:24:2918

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód