8.3.2003, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 144 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
10.3.2001 | Choceňský běh | 61 |
4.3.2000 | Choceňský kros 9.ročník | 102 |
20.3.1999 | Veřejný kros v Chocni, 8.ročník | 93 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Razým Lukáš | 79 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Metelková Táňa | 72 | 8 |
Hübl Radek | 88 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 8 |
Řemínek Štěpán | 89 | 8 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 8 |
Kopecký Libor | 56 | 8 |
Krumer Miroslav | 49 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 8 |
Dudek Milan | 91 | 8 |
Siegel Jakub | 92 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Doleček Josef | 79 | 8 |
Rychtaříková Iva | 85 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 7 |
Čechal Jaroslav | 61 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 7 |
Siegel Josef | 86 | 7 |
Filip Luboš | 59 | 7 |
Smoláková Valérie | 93 | 7 |
Hanušová Veronika | 97 | 7 |
Šlajs Tomáš | 60 | 7 |
Smoláková Alexandra | 98 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Frydrych Jakub | 95 | 6 |
Kopecký Jan | 90 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Šlajs Tomáš | 83 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Novotná Eva | 48 | 6 |
Prachař David | 94 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 40 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:45 | - |
2 | Ž2 | 5 | 74 | Fáberová Zuzana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:46 | - |
3 | Ž2 | 8 | 77 | Vebrová Adéla | AC Vysoké Mýto | 94 | 00:02:51 | - |
4 | Ž2 | 9 | 25 | Danišová Kateřina | Horní Čermná | 94 | 00:02:53 | - |
5 | Ž2 | 10 | 9 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | - |
6 | Ž2 | 12 | 24 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:03:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 20 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:02:20 | - |
2 | M2 | 2 | 42 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:02:31 | - |
3 | M2 | 3 | 79 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:36 | - |
4 | M2 | 6 | 5 | Hanák Antonín | DD Horní Čermná | 94 | 00:02:47 | - |
5 | M2 | 7 | 100 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:02:50 | - |
6 | M2 | 11 | 29 | Belanský Josef | TJ Svitavy | 94 | 00:03:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 52 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:02:58 | - |
2 | M3 | 2 | 73 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:00 | - |
3 | M3 | 3 | 76 | Lána Jáchym | TJ Svitavy | 92 | 00:03:01 | - |
4 | M3 | 4 | 99 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:06 | - |
5 | M3 | 8 | 14 | Brožek Radovan | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:13 | - |
6 | M3 | 9 | 75 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:16 | - |
7 | M3 | 11 | 84 | Zahálka Martin | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:22 | - |
8 | M3 | 12 | 70 | Derner Zdeněk | DDM Týniště nad Orlicí | 93 | 00:03:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 98 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:06 | - |
2 | Ž3 | 6 | 68 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:07 | - |
3 | Ž3 | 7 | 55 | Ehrenbergerová Jana | TJ Svitavy | 92 | 00:03:12 | - |
4 | Ž3 | 9 | 32 | Smoláková Valérie | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:16 | - |
5 | Ž3 | 12 | 18 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:03:25 | - |
6 | Ž3 | 14 | 54 | Faltusová Kristýna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:28 | - |
7 | Ž3 | 15 | 45 | Bárnetová Alena | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:32 | - |
8 | Ž3 | 16 | 12 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 96 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:06:28 | - |
2 | ŽM | 2 | 92 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:50 | - |
3 | ŽM | 3 | 16 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:55 | - |
4 | ŽM | 4 | 61 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:07:08 | - |
5 | ŽM | 5 | 71 | Jurenková Šárka | TJ Svitavy | 90 | 00:07:12 | - |
6 | ŽM | 6 | 24 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:15 | - |
7 | ŽM | 7 | 67 | Baboráková Tereza | AC Choceň | 91 | 00:07:37 | - |
8 | ŽM | 8 | 72 | Dorazilová Kristýna | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:08:06 | - |
9 | ŽM | 9 | 66 | Maljarčíková Ivana | TJ Svitavy | 91 | 00:08:17 | - |
10 | ŽM | 10 | 13 | Benešová Hana | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:08:25 | - |
11 | ŽM | 11 | 95 | Křivková Denisa | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:08:26 | - |
12 | ŽM | 12 | 37 | Bahníková Michaela | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:08:50 | - |
13 | ŽM | 13 | 23 | Heřmanová Blanka | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:09:15 | - |
14 | ŽM | 14 | 89 | Ziková Veronika | DD Horní Čermná | 90 | 00:09:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 17 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:08:15 | - |
2 | MM | 4 | 51 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:08:55 | - |
3 | MM | 5 | 81 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:06 | - |
4 | MM | 7 | 21 | Dudek Milan | Vysoké Mýto | 91 | 00:09:28 | - |
5 | MM | 8 | 28 | Gdula Lukáš | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:09:35 | - |
6 | MM | 9 | 31 | Vytlačil Marek | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:39 | - |
7 | MM | 10 | 93 | Bašarin Tomáš | AC Choceň | 90 | 00:09:43 | - |
8 | MM | 14 | 22 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:10:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 2 | 65 | Dudková Kateřina | Vysoké Mýto | 88 | 00:08:17 | - |
2 | ŽS | 3 | 26 | Marešová Michaela | ŠAK Pardubice | 89 | 00:08:18 | - |
3 | ŽS | 6 | 97 | Rousková Tereza | ŠAK Pardubice | 89 | 00:09:21 | - |
4 | ŽS | 11 | 86 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:55 | - |
5 | ŽS | 12 | 49 | Kolerová Katka | AC Choceň | 88 | 00:09:56 | - |
6 | ŽS | 13 | 11 | Benešová Renata | AC Choceň | 88 | 00:10:05 | - |
7 | ŽS | 15 | 35 | Krupauerová Nikola | AC Pardubice | 88 | 00:10:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 78 | Jeníček Ondřej | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 00:10:30 | - |
2 | MS | 2 | 43 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:10:31 | - |
3 | MS | 3 | 57 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:10:32 | - |
4 | MS | 4 | 48 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:11:08 | - |
5 | MS | 5 | 85 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:11 | - |
6 | MS | 6 | 47 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:11:35 | - |
7 | MS | 7 | 56 | Švec Marek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:11:40 | - |
8 | MS | 8 | 39 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:11:44 | - |
9 | MS | 9 | 38 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:12:17 | - |
10 | MS | 10 | 58 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:12:26 | - |
11 | MS | 11 | 91 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:12:38 | - |
12 | MS | 12 | 46 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:12:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 50 | Jakoubek Jiří | AC Pardubice | 86 | 00:13:34 | - |
2 | MD | 2 | 33 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:13:47 | - |
3 | MD | 3 | 1 | Skořepa Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:13:58 | - |
4 | MD | 4 | 30 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:14:05 | - |
5 | MD | 5 | 7 | Martínek Petr | AC Pardubice | 87 | 00:14:57 | - |
6 | MD | 8 | 36 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:15:15 | - |
7 | MD | 9 | 87 | Lánský Martin | ŠAK Chrudim | 88 | 00:15:45 | - |
8 | MD | 12 | 53 | Toušek Jaroslav | AC Choceň | 87 | 00:16:24 | - |
9 | MD | 18 | 24 | Maťátko Daniel | Punk Rock Horní Čermná | 86 | 00:17:35 | - |
10 | MD | 22 | 2 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:18:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 13 | 10 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:13:33 | - |
2 | ŽD | 14 | 83 | Hrouzková Andrea | AC Pardubice | 86 | 00:13:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 15 | 22 | Kadlec Petr | AO Nové Město na Moravě | 85 | 00:30:14 | 109,52 |
2 | MJ | 17 | 9 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:30:29 | 107,95 |
3 | MJ | 29 | 1 | Kopecký Lukáš | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:34:31 | 82,53 |
4 | MJ | 30 | 47 | Pešek Ondřej | KOB Choceň | 85 | 00:35:00 | 79,49 |
5 | MJ | 31 | 46 | Pátek Michal | AC Choceň | 86 | 00:35:12 | 78,23 |
- | MJ | - | 19 | Vašátko Jan | AC Pardubice | 85 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 5 | Kratochvíl Miloš | CTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí | 75 | 00:26:16 | 101,97 |
2 | MA | 2 | 20 | Hubáček Petr | TJ Nové Město na Moravě | 78 | 00:26:31 | 100,08 |
3 | MA | 3 | 43 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:26:48 | 97,95 |
4 | MA | 4 | 31 | Svoboda Mojmír | AFK Chrudim | 66 | 00:27:20 | 93,93 |
5 | MA | 5 | 21 | Veselský Martin | Nové Město na Moravě | 69 | 00:27:46 | 90,66 |
6 | MA | 6 | 35 | Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 80 | 00:28:19 | 86,51 |
7 | MA | 8 | 6 | Laco Martin | AC Vysoké Mýto | 82 | 00:28:24 | 85,88 |
8 | MA | 11 | 36 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:28:46 | 83,12 |
9 | MA | 13 | 44 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:29:45 | 75,71 |
10 | MA | 16 | 48 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:30:28 | 70,30 |
11 | MA | 18 | 3 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:30:35 | 69,42 |
12 | MA | 19 | 38 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:30:40 | 68,80 |
13 | MA | 20 | 12 | Klášterecký Tomáš | OB Česká Třebová | 81 | 00:31:25 | 63,14 |
14 | MA | 21 | 8 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:31:29 | 62,64 |
15 | MA | 34 | 39 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:37:19 | 18,66 |
16 | MA | 38 | 26 | Trkal Jaroslav | Choceň | 64 | 00:38:02 | 13,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 15 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:28:20 | 100,59 |
2 | MB | 9 | 14 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:28:27 | 99,77 |
3 | MB | 10 | 4 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:28:28 | 99,65 |
4 | MB | 12 | 10 | Siegel Josef | Spartak Choceň | 58 | 00:29:36 | 91,67 |
5 | MB | 14 | 34 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:30:03 | 88,50 |
6 | MB | 23 | 33 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:32:20 | 72,43 |
7 | MB | 24 | 2 | Šlajs Tomáš | Cyklocentrum Choceň | 60 | 00:32:25 | 71,85 |
8 | MB | 27 | 13 | Skyba Martin | Brno | 62 | 00:33:20 | 65,40 |
9 | MB | 39 | 23 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:39:42 | 20,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 22 | 25 | Švec Miroslav | TJ Potštejn | 52 | 00:32:01 | 104,15 |
2 | MC | 25 | 45 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 00:32:54 | 98,74 |
3 | MC | 26 | 37 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:33:10 | 97,11 |
4 | MC | 28 | 11 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:34:13 | 90,69 |
5 | MC | 32 | 30 | Ráb Pavel | CTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí | 52 | 00:36:18 | 77,94 |
6 | MC | 33 | 17 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:36:39 | 75,80 |
7 | MC | 35 | 29 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:37:35 | 70,09 |
8 | MC | 36 | 28 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:37:46 | 68,97 |
9 | MC | 37 | 32 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:37:55 | 122,13 |
10 | MC | 40 | 49 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:39:49 | 56,43 |
11 | MC | 41 | 18 | Zajíc Jan | AFK SKP Pardubice | 53 | 00:41:50 | 44,10 |
12 | MC | 42 | 27 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:43:21 | 34,82 |
13 | MC | 43 | 7 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:43:35 | 95,54 |
14 | MC | 44 | 40 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:46:24 | 82,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 17 | 41 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:17:24 | 113,85 |
2 | ŽJ | 19 | 79 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:17:55 | 108,32 |
3 | ŽJ | 28 | 80 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:20:46 | 77,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 6 | 60 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:15:01 | 104,06 |
2 | ZA | 7 | 15 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:15:08 | 102,54 |
3 | ZA | 10 | 19 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:15:50 | 93,40 |
4 | ZA | 11 | 62 | Blažková Lada | Nové Měto na Moravě | 76 | 00:16:00 | 91,23 |
5 | ZA | 13 | 82 | Hrubá Kamila | AFK SKP Pardubice | 83 | 00:16:36 | 83,40 |
6 | ZA | 14 | 90 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:17:05 | 77,09 |
7 | ZA | 15 | 44 | Uchytilová Monika | AO Nové Město na Moravě | 77 | 00:17:13 | 75,35 |
8 | ZA | 16 | 63 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:17:14 | 75,14 |
9 | ZA | 20 | 94 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:17:59 | 65,35 |
10 | ZA | 21 | 29 | Švecová Tereza | Potštejn | 77 | 00:18:53 | 53,61 |
11 | ZA | 23 | 88 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:19:11 | 49,69 |
12 | ZA | 25 | 34 | Mannlová Jana | Lanškroun | 80 | 00:19:42 | 42,95 |
13 | ZA | 27 | 64 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:20:26 | 33,38 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 24 | 69 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:19:13 | 108,10 |
2 | ZB | 26 | 59 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:19:57 | 100,78 |
3 | ZB | 29 | 52 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:20:55 | 91,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 20 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:02:20 | - |
2 | M2 | 2 | 42 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:02:31 | - |
3 | M2 | 3 | 79 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:02:36 | - |
1 | Ž2 | 4 | 40 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:02:45 | - |
2 | Ž2 | 5 | 74 | Fáberová Zuzana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:46 | - |
4 | M2 | 6 | 5 | Hanák Antonín | DD Horní Čermná | 94 | 00:02:47 | - |
5 | M2 | 7 | 100 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:02:50 | - |
3 | Ž2 | 8 | 77 | Vebrová Adéla | AC Vysoké Mýto | 94 | 00:02:51 | - |
4 | Ž2 | 9 | 25 | Danišová Kateřina | Horní Čermná | 94 | 00:02:53 | - |
5 | Ž2 | 10 | 9 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | - |
6 | M2 | 11 | 29 | Belanský Josef | TJ Svitavy | 94 | 00:03:00 | - |
6 | Ž2 | 12 | 24 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:03:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 52 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:02:58 | - |
2 | M3 | 2 | 73 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:00 | - |
3 | M3 | 3 | 76 | Lána Jáchym | TJ Svitavy | 92 | 00:03:01 | - |
4 | M3 | 4 | 99 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:03:06 | - |
1 | Ž3 | 4 | 98 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:06 | - |
2 | Ž3 | 6 | 68 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:07 | - |
3 | Ž3 | 7 | 55 | Ehrenbergerová Jana | TJ Svitavy | 92 | 00:03:12 | - |
5 | M3 | 8 | 14 | Brožek Radovan | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:13 | - |
6 | M3 | 9 | 75 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:16 | - |
4 | Ž3 | 9 | 32 | Smoláková Valérie | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:16 | - |
7 | M3 | 11 | 84 | Zahálka Martin | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:03:22 | - |
8 | M3 | 12 | 70 | Derner Zdeněk | DDM Týniště nad Orlicí | 93 | 00:03:25 | - |
5 | Ž3 | 12 | 18 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:03:25 | - |
6 | Ž3 | 14 | 54 | Faltusová Kristýna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:28 | - |
7 | Ž3 | 15 | 45 | Bárnetová Alena | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:03:32 | - |
8 | Ž3 | 16 | 12 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 96 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:06:28 | - |
2 | ŽM | 2 | 92 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:50 | - |
3 | ŽM | 3 | 16 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:55 | - |
4 | ŽM | 4 | 61 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:07:08 | - |
5 | ŽM | 5 | 71 | Jurenková Šárka | TJ Svitavy | 90 | 00:07:12 | - |
6 | ŽM | 6 | 24 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:07:15 | - |
7 | ŽM | 7 | 67 | Baboráková Tereza | AC Choceň | 91 | 00:07:37 | - |
8 | ŽM | 8 | 72 | Dorazilová Kristýna | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:08:06 | - |
9 | ŽM | 9 | 66 | Maljarčíková Ivana | TJ Svitavy | 91 | 00:08:17 | - |
10 | ŽM | 10 | 13 | Benešová Hana | AC Vysoké Mýto | 91 | 00:08:25 | - |
11 | ŽM | 11 | 95 | Křivková Denisa | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:08:26 | - |
12 | ŽM | 12 | 37 | Bahníková Michaela | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:08:50 | - |
13 | ŽM | 13 | 23 | Heřmanová Blanka | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:09:15 | - |
14 | ŽM | 14 | 89 | Ziková Veronika | DD Horní Čermná | 90 | 00:09:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 17 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:08:15 | - |
1 | ŽS | 2 | 65 | Dudková Kateřina | Vysoké Mýto | 88 | 00:08:17 | - |
2 | ŽS | 3 | 26 | Marešová Michaela | ŠAK Pardubice | 89 | 00:08:18 | - |
2 | MM | 4 | 51 | Menclík Vít | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:08:55 | - |
3 | MM | 5 | 81 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:09:06 | - |
3 | ŽS | 6 | 97 | Rousková Tereza | ŠAK Pardubice | 89 | 00:09:21 | - |
4 | MM | 7 | 21 | Dudek Milan | Vysoké Mýto | 91 | 00:09:28 | - |
5 | MM | 8 | 28 | Gdula Lukáš | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:09:35 | - |
6 | MM | 9 | 31 | Vytlačil Marek | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:39 | - |
7 | MM | 10 | 93 | Bašarin Tomáš | AC Choceň | 90 | 00:09:43 | - |
4 | ŽS | 11 | 86 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:09:55 | - |
5 | ŽS | 12 | 49 | Kolerová Katka | AC Choceň | 88 | 00:09:56 | - |
6 | ŽS | 13 | 11 | Benešová Renata | AC Choceň | 88 | 00:10:05 | - |
8 | MM | 14 | 22 | Smola Zdeněk | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:10:25 | - |
7 | ŽS | 15 | 35 | Krupauerová Nikola | AC Pardubice | 88 | 00:10:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 78 | Jeníček Ondřej | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 88 | 00:10:30 | - |
2 | MS | 2 | 43 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:10:31 | - |
3 | MS | 3 | 57 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:10:32 | - |
4 | MS | 4 | 48 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:11:08 | - |
5 | MS | 5 | 85 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:11 | - |
6 | MS | 6 | 47 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:11:35 | - |
7 | MS | 7 | 56 | Švec Marek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:11:40 | - |
8 | MS | 8 | 39 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:11:44 | - |
9 | MS | 9 | 38 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:12:17 | - |
10 | MS | 10 | 58 | Bouška Jakub | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:12:26 | - |
11 | MS | 11 | 91 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:12:38 | - |
12 | MS | 12 | 46 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:12:45 | - |
1 | ŽD | 13 | 10 | Kopecká Nela | AC Pardubice | 87 | 00:13:33 | - |
2 | ŽD | 14 | 83 | Hrouzková Andrea | AC Pardubice | 86 | 00:13:36 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.