Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros, 12. ročník

8.3.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros, 12. ročník
  • datum konání: 8.3.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

areál baseballu, Choceň
ženy a juniorky v 11.20 hodin
muži a junioři v 11.45

Přihlášky

od 8.30 do 11 hodin v místě startu

Startovné

dospělí, junioři a dorost 20,- Kč
žactvo 5,- Kč

Popis tratě

Polní a lesní cesty s převýšením.
Délka: ženy a juniorky 3,9 km
muži a junioři 7,8 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové (bez mužů D) + děti a dorost

Kontakt:

Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel. 465 471 995

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2440Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:45-
2Ž2574Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:02:46-
3Ž2877Vebrová AdélaAC Vysoké Mýto9400:02:51-
4Ž2925Danišová KateřinaHorní Čermná9400:02:53-
5Ž2109Stránská MichaelaČeská Třebová9700:02:56-
6Ž21224Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:03:03-
Žáci nejmladší do 9 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2120Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:02:20-
2M2242Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:02:31-
3M2379Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:36-
4M265Hanák AntonínDD Horní Čermná9400:02:47-
5M27100Frydrych JakubAC Choceň9500:02:50-
6M21129Belanský JosefTJ Svitavy9400:03:00-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3152Siegel JakubAC Choceň9200:02:58-
2M3273Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:00-
3M3376Lána JáchymTJ Svitavy9200:03:01-
4M3499Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:06-
5M3814Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:13-
6M3975Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:16-
7M31184Zahálka MartinAC Vysoké Mýto9300:03:22-
8M31270Derner ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9300:03:25-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,550 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3498Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:06-
2Ž3668Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:07-
3Ž3755Ehrenbergerová JanaTJ Svitavy9200:03:12-
4Ž3932Smoláková ValérieAC Vysoké Mýto9300:03:16-
5Ž31218Pilnáčková KláraAC Choceň9200:03:25-
6Ž31454Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:28-
7Ž31545Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:32-
8Ž31612Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:13-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,100 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM196Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:06:28-
2ŽM292Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:50-
3ŽM316Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:06:55-
4ŽM461Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:07:08-
5ŽM571Jurenková ŠárkaTJ Svitavy9000:07:12-
6ŽM624Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:15-
7ŽM767Baboráková TerezaAC Choceň9100:07:37-
8ŽM872Dorazilová KristýnaAFK SKP Pardubice9100:08:06-
9ŽM966Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:08:17-
10ŽM1013Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:08:25-
11ŽM1195Křivková DenisaAFK SKP Pardubice9100:08:26-
12ŽM1237Bahníková MichaelaAFK SKP Pardubice9100:08:50-
13ŽM1323Heřmanová BlankaAFK SKP Pardubice9100:09:15-
14ŽM1489Ziková VeronikaDD Horní Čermná9000:09:37-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:15-
2MM451Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:08:55-
3MM581Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:06-
4MM721Dudek MilanVysoké Mýto9100:09:28-
5MM828Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:09:35-
6MM931Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:09:39-
7MM1093Bašarin TomášAC Choceň9000:09:43-
8MM1422Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:25-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS265Dudková KateřinaVysoké Mýto8800:08:17-
2ŽS326Marešová MichaelaŠAK Pardubice8900:08:18-
3ŽS697Rousková TerezaŠAK Pardubice8900:09:21-
4ŽS1186Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:55-
5ŽS1249Kolerová KatkaAC Choceň8800:09:56-
6ŽS1311Benešová RenataAC Choceň8800:10:05-
7ŽS1535Krupauerová NikolaAC Pardubice8800:10:47-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS178Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:10:30-
2MS243Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:31-
3MS357Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:32-
4MS448Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:11:08-
5MS585Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:11-
6MS647Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:11:35-
7MS756Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:40-
8MS839Zavřel JiříAC Choceň8900:11:44-
9MS938Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:12:17-
10MS1058Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:12:26-
11MS1191Sygeryč DanielAC Choceň8900:12:38-
12MS1246Janouch KarelAC Choceň8900:12:45-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD150Jakoubek JiříAC Pardubice8600:13:34-
2MD233Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:13:47-
3MD31Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:13:58-
4MD430Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:05-
5MD57Martínek PetrAC Pardubice8700:14:57-
6MD836Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:15:15-
7MD987Lánský MartinŠAK Chrudim8800:15:45-
8MD1253Toušek JaroslavAC Choceň8700:16:24-
9MD1824Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:17:35-
10MD222Řemínek MatějAC Choceň8600:18:56-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1310Kopecká NelaAC Pardubice8700:13:33-
2ŽD1483Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:13:36-
Junioři (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1522Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:30:14109,52
2MJ179Tauchman JiříAC Choceň8400:30:29107,95
3MJ291Kopecký LukášAC Vysoké Mýto8400:34:3182,53
4MJ3047Pešek OndřejKOB Choceň8500:35:0079,49
5MJ3146Pátek MichalAC Choceň8600:35:1278,23
-MJ-19Vašátko JanAC Pardubice85DNF-
Muži A (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kratochvíl MilošCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí7500:26:16101,97
2MA220Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:26:31100,08
3MA343Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:4897,95
4MA431Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:27:2093,93
5MA521Veselský MartinNové Město na Moravě6900:27:4690,66
6MA635Dobšíček Pavel2 B Tým8000:28:1986,51
7MA86Laco MartinAC Vysoké Mýto8200:28:2485,88
8MA1136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:4683,12
9MA1344Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:4575,71
10MA1648Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:30:2870,30
11MA183Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:3569,42
12MA1938Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:4068,80
13MA2012Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:31:2563,14
14MA218Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:2962,64
15MA3439Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1918,66
16MA3826Trkal JaroslavChoceň6400:38:0213,26
Muži B (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB715Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:20100,59
2MB914Filip LubošAC Choceň5900:28:2799,77
3MB104Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:28:2899,65
4MB1210Siegel JosefSpartak Choceň5800:29:3691,67
5MB1434Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:0388,50
6MB2333Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:2072,43
7MB242Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:32:2571,85
8MB2713Skyba MartinBrno6200:33:2065,40
9MB3923Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:4220,59
Muži C (trať 7,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2225Švec MiroslavTJ Potštejn5200:32:01104,15
2MC2545Švadlena JiříKOB Choceň4600:32:5498,74
3MC2637Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:33:1097,11
4MC2811Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:34:1390,69
5MC3230Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:36:1877,94
6MC3317Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:3975,80
7MC3529Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:37:3570,09
8MC3628Krumer MiroslavOstrov4900:37:4668,97
9MC3732Bielčik JindřichLichkov4000:37:55122,13
10MC4049Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:4956,43
11MC4118Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:41:5044,10
12MC4227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:2134,82
13MC437Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:3595,54
14MC4440Kalousek JanSK Žamberk4100:46:2482,33
Juniorky (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1741Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:24113,85
2ŽJ1979Skybová LucieARC Brno8700:17:55108,32
3ŽJ2880Rychtaříková IvaAC Choceň8500:20:4677,83
Ženy A (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA660Vlčovská MartaAC Pardubice7600:15:01104,06
2ZA715Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:08102,54
3ZA1019Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:5093,40
4ZA1162Blažková LadaNové Měto na Moravě7600:16:0091,23
5ZA1382Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:16:3683,40
6ZA1490Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:17:0577,09
7ZA1544Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:17:1375,35
8ZA1663Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:17:1475,14
9ZA2094Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:5965,35
10ZA2129Švecová TerezaPotštejn7700:18:5353,61
11ZA2388Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:19:1149,69
12ZA2534Mannlová JanaLanškroun8000:19:4242,95
13ZA2764Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2633,38
Ženy B (trať 3,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2469Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:19:13108,10
2ZB2659Novotná EvaLetohrad4800:19:57100,78
3ZB2952Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5591,12
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2120Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:02:20-
2M2242Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:02:31-
3M2379Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:36-
1Ž2440Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:45-
2Ž2574Fáberová ZuzanaAtletika Jablonné nad Orlicí9600:02:46-
4M265Hanák AntonínDD Horní Čermná9400:02:47-
5M27100Frydrych JakubAC Choceň9500:02:50-
3Ž2877Vebrová AdélaAC Vysoké Mýto9400:02:51-
4Ž2925Danišová KateřinaHorní Čermná9400:02:53-
5Ž2109Stránská MichaelaČeská Třebová9700:02:56-
6M21129Belanský JosefTJ Svitavy9400:03:00-
6Ž21224Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:03:03-
Trať 1,100 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM196Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:06:28-
2ŽM292Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:06:50-
3ŽM316Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:06:55-
4ŽM461Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:07:08-
5ŽM571Jurenková ŠárkaTJ Svitavy9000:07:12-
6ŽM624Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:07:15-
7ŽM767Baboráková TerezaAC Choceň9100:07:37-
8ŽM872Dorazilová KristýnaAFK SKP Pardubice9100:08:06-
9ŽM966Maljarčíková IvanaTJ Svitavy9100:08:17-
10ŽM1013Benešová HanaAC Vysoké Mýto9100:08:25-
11ŽM1195Křivková DenisaAFK SKP Pardubice9100:08:26-
12ŽM1237Bahníková MichaelaAFK SKP Pardubice9100:08:50-
13ŽM1323Heřmanová BlankaAFK SKP Pardubice9100:09:15-
14ŽM1489Ziková VeronikaDD Horní Čermná9000:09:37-
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:15-
1ŽS265Dudková KateřinaVysoké Mýto8800:08:17-
2ŽS326Marešová MichaelaŠAK Pardubice8900:08:18-
2MM451Menclík VítAC Vysoké Mýto9000:08:55-
3MM581Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:09:06-
3ŽS697Rousková TerezaŠAK Pardubice8900:09:21-
4MM721Dudek MilanVysoké Mýto9100:09:28-
5MM828Gdula LukášAFK SKP Pardubice9100:09:35-
6MM931Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:09:39-
7MM1093Bašarin TomášAC Choceň9000:09:43-
4ŽS1186Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:55-
5ŽS1249Kolerová KatkaAC Choceň8800:09:56-
6ŽS1311Benešová RenataAC Choceň8800:10:05-
8MM1422Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:10:25-
7ŽS1535Krupauerová NikolaAC Pardubice8800:10:47-
Trať 2,050 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS178Jeníček OndřejFORT SMC Ústí nad Orlicí8800:10:30-
2MS243Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:10:31-
3MS357Sejkora KarelAtletika Polička8800:10:32-
4MS448Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:11:08-
5MS585Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:11:11-
6MS647Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:11:35-
7MS756Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:11:40-
8MS839Zavřel JiříAC Choceň8900:11:44-
9MS938Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:12:17-
10MS1058Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:12:26-
11MS1191Sygeryč DanielAC Choceň8900:12:38-
12MS1246Janouch KarelAC Choceň8900:12:45-
1ŽD1310Kopecká NelaAC Pardubice8700:13:33-
2ŽD1483Hrouzková AndreaAC Pardubice8600:13:36-
Trať 3,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD150Jakoubek JiříAC Pardubice8600:13:34-
2MD233Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:13:47-
3MD31Skořepa JakubAO Nové Město na Moravě8700:13:58-
4MD430Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:14:05-
5MD57Martínek PetrAC Pardubice8700:14:57-
1ZA660Vlčovská MartaAC Pardubice7600:15:01104,06
2ZA715Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:15:08102,54
6MD836Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:15:15-
7MD987Lánský MartinŠAK Chrudim8800:15:45-
3ZA1019Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:15:5093,40
4ZA1162Blažková LadaNové Měto na Moravě7600:16:0091,23
8MD1253Toušek JaroslavAC Choceň8700:16:24-
5ZA1382Hrubá KamilaAFK SKP Pardubice8300:16:3683,40
6ZA1490Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:17:0577,09
7ZA1544Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7700:17:1375,35
8ZA1663Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:17:1475,14
1ŽJ1741Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:17:24113,85
9MD1824Maťátko DanielPunk Rock Horní Čermná8600:17:35-
2ŽJ1979Skybová LucieARC Brno8700:17:55108,32
9ZA2094Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:5965,35
10ZA2129Švecová TerezaPotštejn7700:18:5353,61
10MD222Řemínek MatějAC Choceň8600:18:56-
11ZA2388Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:19:1149,69
1ZB2469Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:19:13108,10
12ZA2534Mannlová JanaLanškroun8000:19:4242,95
2ZB2659Novotná EvaLetohrad4800:19:57100,78
13ZA2764Červová PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:2633,38
3ŽJ2880Rychtaříková IvaAC Choceň8500:20:4677,83
3ZB2952Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:20:5591,12
Trať 7,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Kratochvíl MilošCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí7500:26:16101,97
2MA220Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:26:31100,08
3MA343Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:4897,95
4MA431Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:27:2093,93
5MA521Veselský MartinNové Město na Moravě6900:27:4690,66
6MA635Dobšíček Pavel2 B Tým8000:28:1986,51
1MB715Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:20100,59
7MA86Laco MartinAC Vysoké Mýto8200:28:2485,88
2MB914Filip LubošAC Choceň5900:28:2799,77
3MB104Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:28:2899,65
8MA1136Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:4683,12
4MB1210Siegel JosefSpartak Choceň5800:29:3691,67
9MA1344Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:4575,71
5MB1434Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:0388,50
1MJ1522Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:30:14109,52
10MA1648Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:30:2870,30
2MJ179Tauchman JiříAC Choceň8400:30:29107,95
11MA183Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:30:3569,42
12MA1938Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:30:4068,80
13MA2012Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:31:2563,14
14MA218Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:2962,64
1MC2225Švec MiroslavTJ Potštejn5200:32:01104,15
6MB2333Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:2072,43
7MB242Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:32:2571,85
2MC2545Švadlena JiříKOB Choceň4600:32:5498,74
3MC2637Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:33:1097,11
8MB2713Skyba MartinBrno6200:33:2065,40
4MC2811Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:34:1390,69
3MJ291Kopecký LukášAC Vysoké Mýto8400:34:3182,53
4MJ3047Pešek OndřejKOB Choceň8500:35:0079,49
5MJ3146Pátek MichalAC Choceň8600:35:1278,23
5MC3230Ráb PavelCTC Fort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:36:1877,94
6MC3317Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:36:3975,80
15MA3439Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:37:1918,66
7MC3529Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:37:3570,09
8MC3628Krumer MiroslavOstrov4900:37:4668,97
9MC3732Bielčik JindřichLichkov4000:37:55122,13
16MA3826Trkal JaroslavChoceň6400:38:0213,26
9MB3923Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:4220,59
10MC4049Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:39:4956,43
11MC4118Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:41:5044,10
12MC4227Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:2134,82
13MC437Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:3595,54
14MC4440Kalousek JanSK Žamberk4100:46:2482,33

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód