Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros, 2. ročník

17.8.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros, 2. ročník
  • datum konání: 17.8.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
první kategorie v 10.00 hodin
hlavní závod v 11.00 hodin

Přihlášky

od 9.00 hodin v místě startu

Startovné

muži a ženy 30,- Kč

Popis tratě

Kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty.
Délka 5 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:

Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad orlicí
mobil 607 558 436

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
10.8.2008Černovírský kros149
12.8.2007Černovírský kros148
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros, 2. ročník

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2151

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4013
Šafář Jaroslav5112
Jelínek Matěj4212
Borek Viktor0411
Jirásková Eva6411
Svatoš Otakar3411
Mannlová Jana8011
Nemšák Miroslav6911
Borková Agáta0211
Jelínková Magdalena4511
Keprtová Miloslava4810
Matyášová Jana6510
Nemšáková Anna0210
Vacek Martin6910
Krupička Miroslav5310
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Vondra Vojtěch9810
Šimůnek Jan039
Stránský Aleš609
Moravec Martin848
Brychta Jakub088
Hruša Zdeněk468
Marhold Luboš778
Bubeníček Jiří518
Šimůnek Jan498
Boháč Bonifác018
Nechvíl Petr918
Červ Miloslav508
Ducháček Bedřich598
Bogdał Paweł768
Boháč Pankrác068
Horáček Michal758
Tomíšek Jindřich398
Razým Lukáš797
Serbousková Sára047
Šimůnek Jan827
Krátká Anna697
Merta Jaroslav357
Dušková Lenka807
Mlynář Vojtěch987
Cejnarová Eliška997
Nechvílová Miroslava607
Jadrný Tomáš047
Sadílek Ota467
Frydrychová Eliška017
Šimůnková Pavla777
Razým Jan577
Kalous Petr777

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dětičky do 3 let (trať 0,080 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D152Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:10-
2D210Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:11-
3D372Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:14-
-D-35Nemšáková AnnaTJ Černovír02DNF-
-D-37Kulhánková HanaTJ Černovír00DNF-
-D-82Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí00DNF-
-D-83Hrdinová TaťánaÚstí nad Orlicí01DNF-
-D-1Kašpar JiříÚstí nad Orlicí01DNF-
Předžákyně 4-7 let (trať 0,120 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:27-
2Ž1254Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:28-
3Ž1319Hainzová EvičkaTJ Černovír9600:00:29-
4Ž1449Carbová LucieCarba tým Ústí nad Orlicí9600:00:30-
Předžáci 4-7 let (trať 0,120 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1553Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:30-
2M1695Kašpar JanÚstí nad Orlicí9600:00:33-
3M1743Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:36-
Žákyně nejmladší 8-11 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž213Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:17-
2Ž2360Voleská VeronikaOrel Česká Třebová9200:01:18-
3Ž2632Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:20-
4Ž2838Nehybová BarboraAtletika Jihlava9200:01:22-
5Ž2955Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:01:28-
6Ž2138Hegerová RenataTJ Černovír9300:01:36-
7Ž2146Husáková KristýnaTJ Černovír9500:01:37-
8Ž21544Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:40-
9Ž21665Heinzová LeonaTJ Černovír9200:01:59-
10Ž21768Pluskalová IvetaTJ Černovír9300:02:00-
11Ž21873Špindlerová IvaTJ Černovír9500:02:00-
12Ž21927Nemšáková RomanaTJ Černovír9500:02:05-
Žáci nejmladší 8-11 let (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2211Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:18-
2M244Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:19-
3M2520Mohelník PetrAtletika Polička9200:01:20-
4M2714Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:22-
5M21088Husák StanislavTJ Černovír9200:01:30-
6M2115Pávek LukášÚstí nad Orlicí9500:01:31-
7M21213Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:33-
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Večeře TomášAtletika Polička9000:02:05-
2M3229Tománek FilipAtletika Polička9000:02:05-
3M3357Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:02:21-
4M3686Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:02:56-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž342Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:26-
2Ž359Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:40-
3Ž3749Šimášková EditaTJ Černovír9100:03:20-
Žákyně mladší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM542Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:54-
Žáci mladší 14-15 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:22-
2MM221Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:26-
3MM322Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:27-
4MM462Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:33-
5MM618Víšek MartinAtletika Polička8800:03:58-
Muži A (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:27101,22
2MA230Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:31100,54
3MA326Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:4298,24
4MA462Kaválek TomášOrel Orlice8100:16:5296,23
5MA585Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:5795,12
6MA771Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:0793,28
7MA870Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:0781,12
8MA1048Šutera JosefAtletika Polička7900:18:2278,12
9MA118Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:2278,01
10MA1341Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:18:47109,53
11MA1531Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:0669,19
12MA1680Bielčik PetrLichkov7100:19:1767,01
13MA1746Částek MichalCyklo tour Česká Třebová7500:19:2365,85
14MA1850Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:19:32101,92
15MA1945Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:19:3263,93
16MA2096Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:3862,72
17MA2191Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice6700:19:4361,80
18MA2584Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:2553,24
19MA277Honzák TomášSK Žamberk8600:20:5188,55
20MA2897Novotný MichalATC Nekoř8700:21:3081,90
21MA39100Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7500:22:5024,04
22MA4661Kaválek OndřejOrel Orlice8300:24:490,19
23MA471Solík FilipTJ Černovír8100:25:350,00
24MA5125Brodina JakubTJ Černovír8800:34:510,00
25MA5223Hladík PetrTJ Černovír8600:34:520,00
26MA5364Čáp PavelCAN Černovír7500:36:340,00
Muži B (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB651Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:02110,55
2MB928Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1796,67
3MB1278Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:3892,78
4MB1439Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:18:5489,79
5MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:4580,28
Muži C (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2329Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:08102,22
2MC2481Václavek JaroslavTT Pardubice4800:20:14101,25
3MC2635Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:4296,53
4MC3012Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:4386,64
5MC3436Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:22:2479,84
6MC3659Ehrig RudolfSemanín4800:22:3378,38
7MC4379Krumer MiroslavOstrov4900:23:2769,52
8MC4560Novotný JiříLetohrad4500:24:3358,75
Muži D (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3775Bielčik JindřichLichkov4000:22:41127,47
2MD4866Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:43104,47
3MD5056Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:3068,06
Ženy A (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2915Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:32103,72
2ZA3169Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0399,04
3ZA3276Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:1597,23
4ZA3389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:1796,95
5ZA3540Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:2595,67
6ZA3847Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:22:4892,22
7ZA406Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:5790,82
8ZA4924Čechalová HanaTS Letohrad8600:26:12145,93
9ZA5477Kočová MarkétaTJ Černovír8400:41:4854,07
Ženy B (trať 4,770 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4187Novotná EvaLetohrad4800:23:11103,35
2ZB4267Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:11103,30
3ZB4474Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:2293,35
Trať 0,080 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D152Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:00:10-
2D210Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:11-
3D372Elčkner LukášTJ Černovír0100:00:14-
Trať 0,120 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1158Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:27-
2Ž1254Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:28-
3Ž1319Hainzová EvičkaTJ Černovír9600:00:29-
4Ž1449Carbová LucieCarba tým Ústí nad Orlicí9600:00:30-
1M1553Šimášek NikolasTJ Černovír9700:00:30-
2M1695Kašpar JanÚstí nad Orlicí9600:00:33-
3M1743Čáslavka MartinTJ Černovír9900:00:36-
Trať 0,600 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3116Večeře TomášAtletika Polička9000:02:05-
2M3229Tománek FilipAtletika Polička9000:02:05-
3M3357Voleský MartinOrel Česká Třebová9100:02:21-
1Ž342Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:26-
2Ž359Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:40-
4M3686Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:02:56-
3Ž3749Šimášková EditaTJ Černovír9100:03:20-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:03:22-
2MM221Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:26-
3MM322Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:27-
4MM462Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:33-
1ŽM542Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:54-
5MM618Víšek MartinAtletika Polička8800:03:58-
Trať 4,770 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA195Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:16:27101,22
2MA230Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:31100,54
3MA326Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:4298,24
4MA462Kaválek TomášOrel Orlice8100:16:5296,23
5MA585Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:5795,12
1MB651Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:02110,55
6MA771Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:17:0793,28
7MA870Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:0781,12
2MB928Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1796,67
8MA1048Šutera JosefAtletika Polička7900:18:2278,12
9MA118Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:2278,01
3MB1278Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:18:3892,78
10MA1341Smejkal LukášSKAO Chotěboř8500:18:47109,53
4MB1439Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:18:5489,79
11MA1531Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:19:0669,19
12MA1680Bielčik PetrLichkov7100:19:1767,01
13MA1746Částek MichalCyklo tour Česká Třebová7500:19:2365,85
14MA1850Hordějčuk VáclavSMC Fort Ústí nad Orlicí8700:19:32101,92
15MA1945Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:19:3263,93
16MA2096Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:19:3862,72
17MA2191Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice6700:19:4361,80
5MB2233Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:4580,28
1MC2329Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:20:08102,22
2MC2481Václavek JaroslavTT Pardubice4800:20:14101,25
18MA2584Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:20:2553,24
3MC2635Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:20:4296,53
19MA277Honzák TomášSK Žamberk8600:20:5188,55
20MA2897Novotný MichalATC Nekoř8700:21:3081,90
1ZA2915Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:21:32103,72
4MC3012Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:4386,64
2ZA3169Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:0399,04
3ZA3276Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:1597,23
4ZA3389Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:1796,95
5MC3436Ráb PavelCTC Fort Ústí nad Orlicí5200:22:2479,84
5ZA3540Havlíková HanaSK Chotěboř7200:22:2595,67
6MC3659Ehrig RudolfSemanín4800:22:3378,38
1MD3775Bielčik JindřichLichkov4000:22:41127,47
6ZA3847Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:22:4892,22
21MA39100Hrdina JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7500:22:5024,04
7ZA406Pátková JanaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:22:5790,82
1ZB4187Novotná EvaLetohrad4800:23:11103,35
2ZB4267Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:23:11103,30
7MC4379Krumer MiroslavOstrov4900:23:2769,52
3ZB4474Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:24:2293,35
8MC4560Novotný JiříLetohrad4500:24:3358,75
22MA4661Kaválek OndřejOrel Orlice8300:24:490,19
23MA471Solík FilipTJ Černovír8100:25:350,00
2MD4866Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:43104,47
8ZA4924Čechalová HanaTS Letohrad8600:26:12145,93
3MD5056Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:30:3068,06
24MA5125Brodina JakubTJ Černovír8800:34:510,00
25MA5223Hladík PetrTJ Černovír8600:34:520,00
26MA5364Čáp PavelCAN Černovír7500:36:340,00
9ZA5477Kočová MarkétaTJ Černovír8400:41:4854,07

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód