Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké verandy, 11. ročník

7.12.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké verandy, 11. ročník
  • datum konání: 7.12.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KOB Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda, Choceň
od 10.15 hodin (intervalový)

Přihlášky

od 8.45 do 9.45 hodin v místě startu

Startovné

10,- Kč (do 3.12.2003)
30,- Kč (od 4.12.2003)

Popis tratě

Lesní cesty a pěšiny, 400 m asfalt, kopcovitý profil.
Délka 4,3 km
Převýšení 200 m

Ceny pro vítěze

Putovní poháry pro nejlepšího muže a ženu v absolutním pořadí. Finanční odměny za 1.-5. místo v kategoriích muži a ženy (2000 Kč, 1000 Kč, 500 Kč, 200 Kč, 100 Kč) a za 1.-3. místo v kategoriích muži 40, muži 50, muži 60 a ženy 40 (300 Kč, 200 Kč, 100 Kč).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

žaci a žákyně (14 let a mladší)
dorostenci a dorostenky (18 let a mladší)
muži A, ženy A
muži B, ženy B (40 let a starší)
muži C (50 let a starší) muži D (60 let starší)

Kontakt:

Pavel Švadlena
Podhomolí 1546
565 01 Choceň
tel. 605 160 897

Internetové stránky

http://mcvv.obdb.cz

E-mailová adresa

mcvv@obdb.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.12.2015Malá cena Velké Verandy-
4.12.2011Malá cena Velké Verandy-
5.12.2010Malá cena Velké Verandy200
7.12.2008Malá cena Velké Verandy247
2.12.2007Malá cena Velké Verandy231
3.12.2006Malá cena Velké verandy, Choceň214
4.12.2005Malá cena Velké verandy v Chocni191
5.12.2004Malá cena Velké verandy192
1.12.200210. ročník, Malá cena Velké verandy223
2.12.20019. ročník, Malá cena Velké Verandy177
3.12.2000Malá cena Velké Verandy 2000116
6.12.1999Malá cena velké verandy 99', 7. ročník69

Statistika závodu Malá cena Velké verandy, 11. ročník

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1860

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Farář Václav5211
Třasák Milan5211
Švadlena Jiří4611
Sadílek Ota4610
Švadlena Pavel7510
Macháček Milan7710
Hepner David7610
Juračka Vojtěch5410
Klimplová Zuzana8110
Macháček Lubomír7510
Pešek Ondřej859
Běhoun Pavel579
Svoboda Ondřej769
Jakeš Ondřej919
Jirásko Lubomír719
Doležal Petr549
Mrštík Václav509
Leštínský Tomáš789
Řemínek Matěj869
Šlajs Tomáš609
Půlpán Roman659
Juračková Jana609
Sládek František839
Vlčovská Marta769
Křivdová Lenka729
Siegel Josef868
Bašarinová Michaela688
Křivda Martin958
Šafář Jaroslav518
Čípa Jiří508
Hausvater Karel588
Červ Miloslav508
Vondrouš Jaroslav528
Hubáček Petr788
Víšek Zdeněk538
Pátek Michal868
Běhounová Jiřina568
Pilgr Luděk768
Pilgr Bohuslav518
Krátký Josef658
Kolek Petr758
Černý Milan488
Šlajs Tomáš838
Horáček Josef758
Jirásko Dušan738
Stulík Jakub827
Vilnerová Eva607
Juračková Jana867
Mrštíková Hana557
Fencl Petr697

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 1989 a ml. (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS93141Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:2988,67
2ŽS103142Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:5085,38
3ŽS109143Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:0782,72
4ŽS126144Zákravská ŠárkaStart Náchod8900:23:5275,67
5ŽS143145Rousková TerezaOK Lokomotiva Pardubice8900:24:4467,52
6ŽS157146Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:26:1253,73
7ŽS161147Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:26:4548,56
8ŽS164148Kiacová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8900:27:0445,59
9ŽS168149Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:1144,49
10ŽS183150Weisbauerová DagmarOK Lokomotiva Pardubice8900:30:2314,41
11ŽS186151Goroňová BarbaraAC Choceň8900:30:549,56
12ŽS191152Bartheldiová PetraOK Lokomotiva Pardubice9300:35:450,00
13ŽS192153Sisrová TerezaAC Choceň9100:36:210,00
14ŽS193154Půlpánová AndreaKOB Choceň9400:48:410,00
15ŽS194155Hornová MichaelaKOB Choceň9300:49:250,00
Žáci 1989 a ml. (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS421Červ JakubAtletika Polička8900:19:4872,99
2MS462Muller MartinOK 99 Hradec Králové8900:19:5671,46
3MS563Večeře TomášAtletika Polička9000:20:2865,35
4MS624Tománek LukášAtletika Polička9000:20:3763,63
5MS695Zavřel JiříKOB Choceň8900:20:5759,81
6MS726Siegel JakubAC Choceň9200:21:0757,90
7MS827Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:21:5448,92
8MS968Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:22:3740,70
9MS1009Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:22:4638,98
10MS10210Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:22:4938,41
11MS11411Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:23:1733,06
12MS11712Seidl JakubOK Lokomotiva Pardubice9100:23:2631,34
13MS12413Bašarin TomášAC Choceň9000:23:5126,56
14MS13214Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:24:1222,55
15MS13415Zemaník JanSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:1721,59
16MS14616Trkal OndřejAC Choceň9100:25:1011,46
17MS14917Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:25:268,41
18MS15118Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:25:297,83
19MS15619Ptáček AdamOK Lokomotiva Pardubice9200:26:050,96
20MS15920Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl9300:26:230,00
21MS16521Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:27:050,00
22MS17822Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:29:160,00
23MS18023Křivda MartinKOB Choceň9500:29:290,00
Dorostenci 1985 a ml. (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1424Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:17:5394,97
2MJ1725Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:18:0892,10
3MJ1926Kovařík RadovanOK 99 Hradec Králové8500:18:1890,19
4MJ2827Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:18:5583,12
5MJ3128Tomášek LukášAtletika Polička8800:18:5982,36
6MJ3529Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:19:0780,83
7MJ4730Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:20:0370,13
8MJ4831Bartoň EduardSK Štíty8500:20:0669,55
9MJ4932Řemínek MatějAC Choceň8600:20:1068,79
10MJ5433Toušek JaroslavAC Choceň8700:20:2565,92
11MJ5934Pátek MichalAC Choceň8600:20:3464,20
11MJ5935Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:20:3464,20
13MJ6336Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:4761,72
14MJ7837Kaštánek PetrOK Lokomotiva Pardubice8600:21:3951,78
15MJ7938Kopecký OndřejOK Lokomotiva Pardubice8700:21:4251,21
16MJ8739Kafka MilošLOKO OB Pardubice8600:22:1245,48
17MJ10440Novotný MichalATC Nekoř8700:22:5138,03
17MJ10441Kycl JosefOK 99 Hradec Králové8800:22:5138,03
19MJ11842Grundman VojtěchKOB Choceň8800:23:2830,96
Muži A (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:53103,17
2MA244Dobšíček PavelSK Hronov8000:15:54102,96
3MA345Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8400:16:32110,45
4MA446Novotný TomášOK 99 Hradec Králové8100:16:3893,87
5MA547Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:4492,63
6MA648Lučan VladimírAK Zlín7700:16:4692,22
7MA749Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:16:5989,54
8MA950Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:17:3083,13
9MA1051Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:3282,72
10MA1152Exner OndřejSchiller Choceň7100:17:4280,65
11MA1253Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8300:17:4480,24
12MA1354Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:5079,00
13MA1561Pýcha LukášStart Náchod8400:17:5594,59
14MA1655Knížek JiříOK Lokomotiva Pardubice8200:17:5677,76
15MA2056Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:18:2272,39
16MA2157Šutera JosefAtletika Polička7900:18:2771,36
17MA2258Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:18:3070,74
18MA2359Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:18:3370,12
19MA2460Gazdačko JanTJ Slavia Hradec Králové8400:18:4485,22
20MA2562Doucha JiříStart Náchod7100:18:5266,20
21MA2663Bielčik PetrLichkov7100:18:5465,78
21MA2664Novotný RadekOK 99 Hradec Králové7400:18:5465,78
23MA2965Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:5765,16
24MA3066Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:5864,96
25MA3167Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:5982,36
26MA3668Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:1262,07
27MA3869Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:19:1579,30
28MA3970Janda MartinSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:19:2160,21
29MA4371Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:19:4954,42
30MA5072Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:20:1149,88
31MA5173Ježek JiříOK 99 Hradec Králové8400:20:1567,83
32MA5274Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:1648,85
33MA5475Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:20:2546,99
34MA5776Moštěk JanKokořín8200:20:3045,96
35MA6177Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:3544,92
36MA6578Šlajs TomášKOB Choceň8300:20:5141,62
37MA6679Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7300:20:5441,00
38MA6780Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice6500:20:5540,79
39MA6981Křivda IvanKOB Choceň6700:20:5740,38
40MA7182Kronika MiroslavNový Bor7100:21:0438,93
41MA7283Švadlena PavelKOB Choceň7500:21:0738,31
42MA8084Leštínský TomášKOB Dobruška7800:21:4530,46
43MA8185Šafář MiroslavKerhartice7000:21:5229,02
44MA8386Borovec AlexandrChoceň7600:21:5528,40
45MA8487Dastych MilanVysoké Mýto7400:21:5827,78
46MA9488Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:22:3120,96
47MA9589Jirásko LubomírTT Pardubice7100:22:3220,76
48MA10090Žemlička JanOK Lokomotiva Pardubice8300:22:4617,87
49MA11591Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:23:2010,84
50MA11692Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:23:2310,22
51MA11893Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:289,19
52MA12094Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:318,57
53MA12895Jirásko DušanTT Pardubice7300:23:573,20
54MA14196Šafr MartinKOB Choceň8400:24:4017,20
55MA16797Macháček LubomírKOB Choceň7500:27:090,00
56MA17798Kos RadovanOK Lokomotiva Pardubice7100:28:100,00
57MA18299Pecina RomanChoceň6600:30:090,00
58MA188100Severa JanKOB Choceň8400:31:270,00
59MA190101Macháček MilanKOB Choceň7700:34:390,00
Muži B (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8102Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:10110,55
2MB18103Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1099,51
3MB33104Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:19:0289,94
4MB34105Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:0489,58
5MB41106Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:19:4582,04
6MB74107Šlajs TomášChoceň6000:21:1365,85
7MB75108Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:2164,38
8MB76109Neruda MiroslavChrudim5600:21:2663,46
9MB97110Bednařík OtakarZářecká Lhota6300:22:4149,66
10MB122111Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:3839,18
11MB144112Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice6100:25:0223,73
12MB148113Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:25:2020,42
13MB172114Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:27:320,00
Muži C (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC44115Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:19:50104,86
2MC53116Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:2199,78
3MC64117Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:4895,35
4MC77118Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:2988,63
5MC88119Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:22:1680,92
6MC89120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:1780,76
7MC99121Černý MilanAC Choceň4800:22:4576,17
8MC113122Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:1271,74
9MC123123Krumer MiroslavOstrov4900:23:3967,31
10MC127124Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:23:5464,85
11MC129125Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:0134,95
12MC131126Fridrich JaroslavOK Lokomotiva Pardubice4500:24:1062,23
13MC133127Víšek ZdeněkPraha5300:24:1661,25
14MC135128Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:24:1860,92
15MC136129Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:3058,95
16MC139130Čípa JiříOB Česká Třebová5000:24:3757,80
17MC140131Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:24:3857,64
18MC150132Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:25:2849,44
19MC155133Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:26:0343,70
20MC165134Šafr MartinKOB Choceň5100:27:0533,53
21MC179135Fritzl MiroslavSokol Kostelec nad Orlicí4500:29:2111,23
Muži D (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD138136Bielčik JindřichLichkov4000:24:35106,05
2MD153137Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:25:4197,37
3MD154138Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:4796,58
4MD175140Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:27:4481,20
5MD176139Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:5779,49
Dorostenky 1985 a ml. (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ84156Juračková JanaLOKO OB Pardubice8600:21:5893,52
2ŽJ90157Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:2189,92
3ŽJ92158Panchártková JanaOK 99 Hradec Králové8500:22:2888,83
4ŽJ108159Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:23:0682,87
5ŽJ110160Krčálová VeronikaOK Lokomotiva Pardubice8500:23:0982,40
5ŽJ110161Hausvaterová PavlaSlavia Hradec Králové8600:23:0982,40
7ŽJ112162Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:23:1182,09
8ŽJ124163Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:23:5175,82
9ŽJ130164Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:0773,32
10ŽJ145165Šediváková HelenaOK Lokomotiva Pardubice8800:25:0863,76
11ŽJ152166Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:25:3060,31
12ŽJ158167Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:1952,64
13ŽJ162168Balcarová JanaOK 99 Hradec Králové8800:26:4748,25
14ŽJ169169Kyclová JanaOK 99 Hradec Králové8600:27:1344,18
Ženy A (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37170Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:14106,65
2ZA40156Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:19:31116,55
3ZA45171Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:19:5599,78
4ZA58172Štěrbová MartaOK Lokomotiva Pardubice7900:20:3293,58
5ZA68173Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:20:5689,56
6ZA86174Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:22:0777,66
7ZA91175Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:2374,98
8ZA98176Pavlíková VendulaSprint klub Čáslav8400:22:4386,48
9ZA104177Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:5185,22
10ZA107178Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:22:5369,95
11ZA121179Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:3378,64
12ZA142180Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:24:4351,52
13ZA160181Haasová RenataOK Lokomotiva Pardubice7900:26:3432,92
14ZA163182Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice8300:26:4830,58
15ZA171183Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:3123,37
16ZA173184Jeřábková PavlínaChoceň7700:27:3822,20
17ZA174185Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:4384,49
18ZA181186Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:29:5367,65
19ZA187187Kosová LeonaOK Lokomotiva Pardubice7100:31:110,00
Ženy B (trať 4,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB137188Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:24:34108,98
2ZB147189Novotná EvaLetohrad4800:25:14103,80
3ZB170190Červenková JanaSprint klub Čáslav5500:27:2287,21
4ZB184191Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:30:3262,59
5ZB185192Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:30:4161,43
6ZB189193Klimplová AlenaOK Lokomotiva Pardubice5500:31:5951,32
Trať 4,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:53103,17
2MA244Dobšíček PavelSK Hronov8000:15:54102,96
3MA345Krčál JaroslavOK Lokomotiva Pardubice8400:16:32110,45
4MA446Novotný TomášOK 99 Hradec Králové8100:16:3893,87
5MA547Zřídkaveselý LiborSK Žabovřesky Brno7200:16:4492,63
6MA648Lučan VladimírAK Zlín7700:16:4692,22
7MA749Hepner DavidSlavia Hradec Králové7600:16:5989,54
1MB8102Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:10110,55
8MA950Svoboda OndřejSlavia Hradec Králové7600:17:3083,13
9MA1051Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:3282,72
10MA1152Exner OndřejSchiller Choceň7100:17:4280,65
11MA1253Štěrba ZbyněkOK Lokomotiva Pardubice8300:17:4480,24
12MA1354Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:17:5079,00
1MJ1424Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:17:5394,97
13MA1561Pýcha LukášStart Náchod8400:17:5594,59
14MA1655Knížek JiříOK Lokomotiva Pardubice8200:17:5677,76
2MJ1725Kadlec PetrAO Nové Město na Moravě8500:18:0892,10
2MB18103Čechal JaroslavTS Letohrad6100:18:1099,51
3MJ1926Kovařík RadovanOK 99 Hradec Králové8500:18:1890,19
15MA2056Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:18:2272,39
16MA2157Šutera JosefAtletika Polička7900:18:2771,36
17MA2258Bláha JanTJ Slavia Hradec Králové8200:18:3070,74
18MA2359Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:18:3370,12
19MA2460Gazdačko JanTJ Slavia Hradec Králové8400:18:4485,22
20MA2562Doucha JiříStart Náchod7100:18:5266,20
21MA2664Novotný RadekOK 99 Hradec Králové7400:18:5465,78
21MA2663Bielčik PetrLichkov7100:18:5465,78
4MJ2827Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:18:5583,12
23MA2965Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:18:5765,16
24MA3066Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:18:5864,96
5MJ3128Tomášek LukášAtletika Polička8800:18:5982,36
25MA3167Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8400:18:5982,36
3MB33104Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:19:0289,94
4MB34105Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:0489,58
6MJ3529Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:19:0780,83
26MA3668Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:1262,07
1ZA37170Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:14106,65
27MA3869Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:19:1579,30
28MA3970Janda MartinSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:19:2160,21
2ZA40156Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:19:31116,55
5MB41106Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:19:4582,04
1MS421Červ JakubAtletika Polička8900:19:4872,99
29MA4371Kárník JanOK Lokomotiva Pardubice7800:19:4954,42
1MC44115Vondrouš JaroslavOK99 Hradec Králové5200:19:50104,86
3ZA45171Fousková PetraSprint klub Čáslav8100:19:5599,78
2MS462Muller MartinOK 99 Hradec Králové8900:19:5671,46
7MJ4730Justa PavelOK 99 Hradec Králové8700:20:0370,13
8MJ4831Bartoň EduardSK Štíty8500:20:0669,55
9MJ4932Řemínek MatějAC Choceň8600:20:1068,79
30MA5072Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:20:1149,88
31MA5173Ježek JiříOK 99 Hradec Králové8400:20:1567,83
32MA5274Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:20:1648,85
2MC53116Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:20:2199,78
33MA5475Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:20:2546,99
10MJ5433Toušek JaroslavAC Choceň8700:20:2565,92
3MS563Večeře TomášAtletika Polička9000:20:2865,35
34MA5776Moštěk JanKokořín8200:20:3045,96
4ZA58172Štěrbová MartaOK Lokomotiva Pardubice7900:20:3293,58
11MJ5935Balcar AlešOK 99 Hradec Králové8600:20:3464,20
11MJ5934Pátek MichalAC Choceň8600:20:3464,20
35MA6177Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:3544,92
4MS624Tománek LukášAtletika Polička9000:20:3763,63
13MJ6336Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:4761,72
3MC64117Knap JanOK Lokomotiva Pardubice5100:20:4895,35
36MA6578Šlajs TomášKOB Choceň8300:20:5141,62
37MA6679Haas KarelOK Lokomotiva Pardubice7300:20:5441,00
38MA6780Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice6500:20:5540,79
5ZA68173Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:20:5689,56
5MS695Zavřel JiříKOB Choceň8900:20:5759,81
39MA6981Křivda IvanKOB Choceň6700:20:5740,38
40MA7182Kronika MiroslavNový Bor7100:21:0438,93
41MA7283Švadlena PavelKOB Choceň7500:21:0738,31
6MS726Siegel JakubAC Choceň9200:21:0757,90
6MB74107Šlajs TomášChoceň6000:21:1365,85
7MB75108Zdeněk BílýMK Pardubice5900:21:2164,38
8MB76109Neruda MiroslavChrudim5600:21:2663,46
4MC77118Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:2988,63
14MJ7837Kaštánek PetrOK Lokomotiva Pardubice8600:21:3951,78
15MJ7938Kopecký OndřejOK Lokomotiva Pardubice8700:21:4251,21
42MA8084Leštínský TomášKOB Dobruška7800:21:4530,46
43MA8185Šafář MiroslavKerhartice7000:21:5229,02
7MS827Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:21:5448,92
44MA8386Borovec AlexandrChoceň7600:21:5528,40
1ŽJ84156Juračková JanaLOKO OB Pardubice8600:21:5893,52
45MA8487Dastych MilanVysoké Mýto7400:21:5827,78
6ZA86174Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:22:0777,66
16MJ8739Kafka MilošLOKO OB Pardubice8600:22:1245,48
5MC88119Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:22:1680,92
6MC89120Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:22:1780,76
2ŽJ90157Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:2189,92
7ZA91175Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:22:2374,98
3ŽJ92158Panchártková JanaOK 99 Hradec Králové8500:22:2888,83
1ŽS93141Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:2988,67
46MA9488Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:22:3120,96
47MA9589Jirásko LubomírTT Pardubice7100:22:3220,76
8MS968Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:22:3740,70
9MB97110Bednařík OtakarZářecká Lhota6300:22:4149,66
8ZA98176Pavlíková VendulaSprint klub Čáslav8400:22:4386,48
7MC99121Černý MilanAC Choceň4800:22:4576,17
9MS1009Procházka DavidOK Lokomotiva Pardubice9100:22:4638,98
48MA10090Žemlička JanOK Lokomotiva Pardubice8300:22:4617,87
10MS10210Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:22:4938,41
2ŽS103142Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:22:5085,38
17MJ10441Kycl JosefOK 99 Hradec Králové8800:22:5138,03
9ZA104177Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:22:5185,22
17MJ10440Novotný MichalATC Nekoř8700:22:5138,03
10ZA107178Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:22:5369,95
4ŽJ108159Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:23:0682,87
3ŽS109143Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:0782,72
5ŽJ110160Krčálová VeronikaOK Lokomotiva Pardubice8500:23:0982,40
5ŽJ110161Hausvaterová PavlaSlavia Hradec Králové8600:23:0982,40
7ŽJ112162Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:23:1182,09
8MC113122Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:23:1271,74
11MS11411Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:23:1733,06
49MA11591Hlaváček LubomírOK99 Hradec Králové6400:23:2010,84
50MA11692Krátký JosefLabe Tri Club Hradec Králové6500:23:2310,22
12MS11712Seidl JakubOK Lokomotiva Pardubice9100:23:2631,34
19MJ11842Grundman VojtěchKOB Choceň8800:23:2830,96
51MA11893Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:289,19
52MA12094Půlpán RomanKOB Choceň6500:23:318,57
11ZA121179Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:23:3378,64
10MB122111Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:23:3839,18
9MC123123Krumer MiroslavOstrov4900:23:3967,31
13MS12413Bašarin TomášAC Choceň9000:23:5126,56
8ŽJ124163Vaculíková JanaOK 99 Hradec Králové8800:23:5175,82
4ŽS126144Zákravská ŠárkaStart Náchod8900:23:5275,67
10MC127124Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:23:5464,85
53MA12895Jirásko DušanTT Pardubice7300:23:573,20
11MC129125Fridrich MilanZářecká Lhota5500:24:0134,95
9ŽJ130164Schauerová LenkaAtletika Polička8800:24:0773,32
12MC131126Fridrich JaroslavOK Lokomotiva Pardubice4500:24:1062,23
14MS13214Hovorka LukášOK Lokomotiva Pardubice9000:24:1222,55
13MC133127Víšek ZdeněkPraha5300:24:1661,25
15MS13415Zemaník JanSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:1721,59
14MC135128Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:24:1860,92
15MC136129Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:24:3058,95
1ZB137188Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:24:34108,98
1MD138136Bielčik JindřichLichkov4000:24:35106,05
16MC139130Čípa JiříOB Česká Třebová5000:24:3757,80
17MC140131Zajíc JanAFK SKP Pardubice5300:24:3857,64
54MA14196Šafr MartinKOB Choceň8400:24:4017,20
12ZA142180Klimplová ZuzanaLokomotiva Pardubice8100:24:4351,52
5ŽS143145Rousková TerezaOK Lokomotiva Pardubice8900:24:4467,52
11MB144112Roudný VáclavOK Lokomotiva Pardubice6100:25:0223,73
10ŽJ145165Šediváková HelenaOK Lokomotiva Pardubice8800:25:0863,76
16MS14616Trkal OndřejAC Choceň9100:25:1011,46
2ZB147189Novotná EvaLetohrad4800:25:14103,80
12MB148113Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:25:2020,42
17MS14917Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:25:268,41
18MC150132Sáňka BedřichLokomotiva Pardubice5100:25:2849,44
18MS15118Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:25:297,83
11ŽJ152166Azebová NinaOK 99 Hradec Králové8800:25:3060,31
2MD153137Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:25:4197,37
3MD154138Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:25:4796,58
19MC155133Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:26:0343,70
19MS15619Ptáček AdamOK Lokomotiva Pardubice9200:26:050,96
6ŽS157146Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:26:1253,73
12ŽJ158167Rychtaříková IvaAC Choceň8500:26:1952,64
20MS15920Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl9300:26:230,00
13ZA160181Haasová RenataOK Lokomotiva Pardubice7900:26:3432,92
7ŽS161147Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:26:4548,56
13ŽJ162168Balcarová JanaOK 99 Hradec Králové8800:26:4748,25
14ZA163182Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice8300:26:4830,58
8ŽS164148Kiacová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8900:27:0445,59
21MS16521Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:27:050,00
20MC165134Šafr MartinKOB Choceň5100:27:0533,53
55MA16797Macháček LubomírKOB Choceň7500:27:090,00
9ŽS168149Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:27:1144,49
14ŽJ169169Kyclová JanaOK 99 Hradec Králové8600:27:1344,18
3ZB170190Červenková JanaSprint klub Čáslav5500:27:2287,21
15ZA171183Křivdová LenkaKOB Choceň7200:27:3123,37
13MB172114Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:27:320,00
16ZA173184Jeřábková PavlínaChoceň7700:27:3822,20
17ZA174185Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:4384,49
4MD175140Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:27:4481,20
5MD176139Hejzlar JiříLO Choceň4300:27:5779,49
56MA17798Kos RadovanOK Lokomotiva Pardubice7100:28:100,00
22MS17822Jakeš VojtěchSK OB Týniště nad Orlicí9300:29:160,00
21MC179135Fritzl MiroslavSokol Kostelec nad Orlicí4500:29:2111,23
23MS18023Křivda MartinKOB Choceň9500:29:290,00
18ZA181186Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:29:5367,65
57MA18299Pecina RomanChoceň6600:30:090,00
10ŽS183150Weisbauerová DagmarOK Lokomotiva Pardubice8900:30:2314,41
4ZB184191Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:30:3262,59
5ZB185192Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:30:4161,43
11ŽS186151Goroňová BarbaraAC Choceň8900:30:549,56
19ZA187187Kosová LeonaOK Lokomotiva Pardubice7100:31:110,00
58MA188100Severa JanKOB Choceň8400:31:270,00
6ZB189193Klimplová AlenaOK Lokomotiva Pardubice5500:31:5951,32
59MA190101Macháček MilanKOB Choceň7700:34:390,00
12ŽS191152Bartheldiová PetraOK Lokomotiva Pardubice9300:35:450,00
13ŽS192153Sisrová TerezaAC Choceň9100:36:210,00
14ŽS193154Půlpánová AndreaKOB Choceň9400:48:410,00
15ŽS194155Hornová MichaelaKOB Choceň9300:49:250,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód