Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do Zámeckého vrchu

17.5.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do Zámeckého vrchu
  • datum konání: 17.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA TJ Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

zámeček u Lanškrouna
9.30 - 11.30 hodin

Přihlášky

děti od 8.30 hodin, dospělí a dorost od 10.30 hodin vmístě startu

Startovné

dospělí a dorost 30,- Kč
děti zdarma

Popis tratě

Terénní běh po lučních a lesních cestách se třemi seběhy a třemi náročnými výběhy. Děti běží zámeckou alejí do kopce.
Délka: dospělí a dorost 6,3 km, děti 100 - 600 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kategorie:

pohárové + děti a dorost

Kontakt:

Ota Sadílek
Palackého 649
563 01 Lanškroun
tel. byt 465 323 671
tel. zam. 465 355 718

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.5.2018Běh do Zámeckého vrchu292
20.5.2017Běh do Zámeckého vrchu281
21.5.2016Běh do Zámeckého vrchu319
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
18.5.2013Běh do Zámeckého vrchu282
19.5.2012Běh do Zámeckého vrchu288
21.5.2011Běh do Zámeckého vrchu321
22.5.2010Běh do Zámeckého vrchu266
23.5.2009Běh do Zámeckého vrchu234
24.5.2008Běh do Zámeckého vrchu304
19.5.2007Běh do Zámeckého vrchu256
20.5.2006Běh do Zámeckého vrchu242
21.5.2005Běh do Zámeckého vrchu - nebodován-
22.5.2004Běh do Zámeckého vrchu-
18.5.2002Běh do Zámeckého vrchu238
19.5.2001Běh do Zámeckého vrchu239

Statistika závodu Běh do Zámeckého vrchu

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 4104

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4614
Dušková Lenka8013
Matyášová Jana6513
Vacek Martin6913
Fajfr František7213
Gregora Jan0012
Šafář Jaroslav5112
Krátká Hana9512
Bielčik Jindřich4012
Borková Agáta0211
Krátký František4311
Borek Viktor0411
Mannlová Jana8011
Král Jindřich7311
Vinduška Petr9311
Wendlig Miroslav5310
Sadílek Jakub0510
Pavlas Jan9610
Ženčák Jaroslav6110
Dostálová Viktorie0310
Vondra Jan0710
Volf Břetislav5210
Dostál Ladislav5610
Ožana Václav6410
Stránský Aleš609
Stránská Michaela979
Červ Miloslav509
Koblížek Jindřich489
Kačerovský Michal989
Svatoš Otakar349
Gregora Filip029
Dostálek Petr679
Ondrišek Josef649
Dobšíček Pavel809
Krátký Luboš629
Resler Filip098
Brychta Jakub088
Mertová Michaela768
Borek Petr708
Sadílek Filip088
Smolák Bedřich038
Horáček Michal758
Sejkorová Lenka638
Šutera Josef798
Marhold Petr788
Gregorová Monika008
Svatošová Julie038
Nechvíl Petr918
Smolák Vojtěch748
Kubešová Eliška038

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky předškolní (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1147Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:00-
2295Hacurová AdélaLanškroun9700:00:00-
3371Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:00-
4448Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:00-
5585Krátká LucieLanškroun9800:00:00-
6672Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:00-
7764Richterová NatálieLanškroun9700:00:00-
8888Pekařová PetraSázava9800:00:00-
9993Glaserová EliškaČeská Třebová9700:00:00-
101070Budinová NatálieLanškroun9700:00:00-
111150Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:00-
12126Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
131368Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
141490Gregorová LenkaLanškroun9800:00:00-
151573Pecháčková PetraLanškroun9800:00:00-
161684Kleslová TerezaLanškroun9900:00:00-
171781Landová MonikaČeská Třebová9800:00:00-
181886Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:00-
1919102Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:00-
202067Pecháčková RenataLanškroun9900:00:00-
212187Fišerová KláraLanškroun0000:00:00-
222289Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
232366Vacková TerezaLanškroun0100:00:00-
Dívky 1. třída (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1118Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
22118Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:00:00-
3315Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:00-
4436Krsková TerezaLanškroun9600:00:00-
55108Vytlačilová TerezaPolička9500:00:00-
66137Krátká HanaLanškroun9500:00:00-
7769Patočková KristýnaLanškroun9600:00:00-
88131Šebrlová ŽanetaŽichlínek9600:00:00-
99134Kulhánková MichalaVýprachtice9500:00:00-
101019Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
1111149Macháčková ZuzanaLanškroun9500:00:00-
121296Málková PavlaRudoltice4400:00:00-
131353Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:00-
Dívky 2. třída (trať 200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1120Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:00:00-
22144Glaserová DominikaČeská Třebová9500:00:00-
3399Musilová TerezaLanškroun9400:00:00-
4422Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:00:00-
5576Cinková EvaHorní Třešňovec9500:00:00-
6674Cinková PavlínaHorní Třešňovec9500:00:00-
7775Holečková KristýnaHorní Třešňovec9400:00:00-
888Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:00:00-
Dívky 3. třída (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1123Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:00:00-
2245Pabiánová LucieRudoltice9300:00:00-
3377Cinková BarboraHorní Třešňovec9300:00:00-
4450Mačátová LucieHorní Třešňovec9400:00:00-
5537Perchliková VeronikaLanškroun9300:00:00-
66102Šolcová MichaelaLanškroun9300:00:00-
77148Macháčková LudmilaLanškroun9300:00:00-
Dívky 7. - 9. třída (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11110Schauerová LenkaAtletika Polička8800:00:00-
22129Paďourová IvetaSokol Výprachtice9000:00:00-
3392Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:00:00-
44124Paďourová RenataSokol Výprachtice8700:00:00-
5533Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
6694Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
77123Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:00:00-
8893Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:00:00-
9938Perchlíková SimonaLanškroun9000:00:00-
1010150Daňková PetraSokol Výprachtice8900:00:00-
1111104Zemánková AndreaLanškroun8900:00:00-
Chlapci předškolní (trať 100 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1155Roček RadimRudoltice9600:00:00-
2251Brokeš OndřejLanškroun9700:00:00-
3380Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:00:00-
4453Sadovský MatějLanškroun9700:00:00-
5592Moravec OldřichLanškroun9700:00:00-
6691Kobza LukášSázava9700:00:00-
7775Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
8854Fišer JanLanškroun9800:00:00-
9969Kuťák DanielLanškroun9700:00:00-
101058Hrabal TomášLanškroun9800:00:00-
111156Perchlík JaroslavRudoltice0000:00:00-
121260Chalupník MatějSlatiňany9900:00:00-
131374Chalupník JanSlatiňany9800:00:00-
141478Kunčár Lukáš-9900:00:00-
151594Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
161657Mišo RudolfRudoltice0000:00:00-
171761Kolomý AdamLanškroun0000:00:00-
181852Skalický ZdeněkLanškroun0000:00:00-
191977Doležal DavidSázava0000:00:00-
202079Kadavý RomanLanškroun0000:00:00-
212176Novotný JiříLetohrad0000:00:00-
222296Sadovský FilipLanškroun0100:00:00-
232359Hepnar JiříLanškroun0200:00:00-
Chlapci 1. třída (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1151Rejnuš DavidRudoltice9500:00:00-
2267Záveský JanČeská Třebová9500:00:00-
33191Janisch JakubLanškroun9600:00:00-
4452Sodomka MarianRudoltice9600:00:00-
5554Sodomka RomanRudoltice9600:00:00-
66128Štefl JanPříbram9500:00:00-
7749Štosek JaroslavRudoltice9600:00:00-
Chlapci 2. třída (trať 250 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1128Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:00:00-
2247Hrabal LadislavLanškroun9400:00:00-
33106Štěpánek PavelHorní Třešňovec9400:00:00-
4485Marek JanHorní Třešňovec9500:00:00-
5578Skalický TomášRudoltice9500:00:00-
6673Vlček DavidLanškroun9400:00:00-
77143Kuťák DavidLanškroun9500:00:00-
8855Krejčí AlešRudoltice9500:00:00-
9914Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:00:00-
1010112Kašpar OndřejLanškroun9400:00:00-
1111127Coufal MartinLanškroun9400:00:00-
Chlapci 3. třída (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1197Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:00:00-
2287Marek JiříHorní Třešňovec9300:00:00-
33130Chalupný VáclavJablonné n. Orlicí9300:00:00-
4468Záveský FilipČeská Třebová9300:00:00-
5543Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:00:00-
66140Hanuš PavelChoceň9300:00:00-
777Sita JaroslavLanškroun9400:00:00-
8865Pavelka OndřejLanškroun9300:00:00-
99156Chládek DanielTJ Sokol Výprachtice9400:00:00-
1010158Brejša JakubTJ Sokol Výprachtice9400:00:00-
Chlapci 4. třída (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11153Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:00:00-
2298Bartůněk DavidSKI Česká Třebová9300:00:00-
3312Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
4411Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:00:00-
5558Kudsa DanRudoltice9300:00:00-
66126Mačát FilipLanškroun9200:00:00-
7729Kouřil TomášBK Vysoké Mýto9300:00:00-
8832Friml MartinLanškroun9200:00:00-
99151Beran MartinVýprachtice 00:00:00-
101056Rejnuš PetrRudoltice9300:00:00-
111131Žíla MarekLanškroun9300:00:00-
Chlapci 5. - 6. třída (trať 500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11133Skalický JiříLanškroun9100:00:00-
22142Fořt TomášLanškroun9200:00:00-
33100Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
44101Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
55111Chládek LubošAtletika Polička9000:00:00-
669Fáber RobertABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
7739Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:00:00-
8896Skalický PavelLanškroun9000:00:00-
99122Siegel JakubAC Choceň9200:00:00-
101059Božák MartinRudoltice9200:00:00-
1111159Dušek JanVýprachtice1500:00:00-
1212132Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:00:00-
131310Beran DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
1414107Mohelník PetrPolička9200:00:00-
15157Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
161680Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:00-
171795Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:00:00-
181870Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:00:00-
19196Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
202064Doleček LukášRudoltice9200:00:00-
21218Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
2222141Hanuš PetrChoceň9200:00:00-
232363Krejčí MarcelRudoltice9100:00:00-
242461Hajnovič MarekRudoltice9200:00:00-
252541Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:00:00-
262662Urban KarelRudoltice9100:00:00-
2727135Vaško LukášČeská Třebová8900:00:00-
2828136Vaško JakubČeská Třebová9000:00:00-
292921Calda RobinDolní Třešňovec9000:00:00-
30302Jirásek MiroslavLanškroun9000:00:00-
313124Prokop DanLanškroun9000:00:00-
323225Boháč FilipLanškroun9000:00:00-
Chlapci 7. - 9. třída (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11117Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:00:00-
22115Víšek MartinAtletika Polička8800:00:00-
335Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
444Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:00:00-
55121Novotný MichalATC Nekoř8700:00:00-
66113Večeře TomášAtletika Polička9000:00:00-
7766Kubín PetrLanškroun8800:00:00-
88116Sejkora KarelAtletika Polička8800:00:00-
99105Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
1010103Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
111182Sygeryč DanielAC Choceň8900:00:00-
121242Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:00:00-
131371Fojtů MiroslavLuková9000:00:00-
141417Dvořák LukášLanškroun 00:00:00-
Dorostenci (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1331Marcinčin JakubJiskra Ústí n. Orlicí8600:25:0498,30
2MD307Bartoň EduardSK Štíty8500:27:4277,11
3MD3159Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:28:0873,63
4MD364Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:28:4069,33
5MD4277Dostál PetrHC Prostějov8500:29:3861,56
6MD4771Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:30:1356,86
7MD5210Řemínek MatějAC Choceň8600:30:4352,84
8MD6160Siegel JosefAC Choceň8600:32:3338,09
9MD7386Šponar MichalLanškroun8600:41:410,00
Muži A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:22:15104,30
2MA22Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:31101,95
3MA442Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:2793,75
4MA729Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:24:08105,81
5MA835Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:2385,54
6MA1017Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:24:5081,58
7MA1185Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:25:0279,82
8MA1496Dostálek PetrTěchonín6700:25:1278,35
9MA1532Moravec OndřejBiatlon OEZ Letohrad8400:25:2295,89
10MA1795Šutera JosefAtletika Polička7900:25:2776,15
11MA2012Mařík JiříMěP Žamberk7200:26:2367,95
12MA2362Kalous PetrSK Žamberk7700:26:4664,57
13MA2493Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:26:4864,28
14MA2766Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:27:1360,62
15MA2943Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:27:3457,54
16MA3428Ondrišek JosefLanškroun6400:28:1551,53
17MA3540Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:28:3548,60
18MA3884Dehner RobertLanškroun7500:29:1043,46
19MA3983Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:29:2441,41
20MA4097Kuběnka RadekŽichlínek6700:29:3140,39
21MA5326Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:30:4729,25
22MA5546Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:31:1025,87
23MA631Báča PavelBK Třebařov7200:34:110,00
24MA6948Knápek JaroslavBK Třebařov7400:35:160,00
Muži B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB382Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:24102,39
2MB590Filip LubošAC Choceň5900:23:4599,44
3MB664Siegel JosefChoceň5800:23:5498,17
4MB129Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:0388,46
5MB1892Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:25:4682,41
6MB218Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:2576,92
7MB2268Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:3375,79
8MB2865Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:27:1669,74
9MB4187Krejčí StanislavTěchonín6300:29:3450,32
10MB5713Schneider LuděkMoravská Třebová6100:31:2235,12
11MB6424Velechovský JiříKrálíky5500:34:279,08
Muži C (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1625Krsek JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí5100:25:26106,71
2MC19100Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:26:2199,75
3MC2630Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:27:1093,54
4MC3372Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:1385,56
5MC3723Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:5779,99
6MC4378Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:5472,77
7MC4541Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:0371,63
8MC4888Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:30:2468,97
9MC4961Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:30:3367,83
10MC5450Krumer MiroslavOstrov4900:31:0563,77
11MC5670Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:31:2061,87
12MC5834Černý MilanAC Choceň4800:31:3260,35
13MC623Ehrig RudolfSemanín4800:33:1347,56
14MC6656Volf BřetislavLanškroun5200:34:4735,66
15MC6733Novotný JiříLetohrad4500:34:5135,15
Muži D (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD980Krátký FrantišekViking Králiky4300:24:39146,36
2MD7091Bielčik JindřichLichkov4000:35:2479,36
3MD7194Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:36:1374,27
4MD7537Kalousek JanSK Žamberk4100:42:0437,81
Dorostenky (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD6558Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:34:3497,23
2ŽD7239Čechalová HanaTS Letohrad8600:37:3679,44
Ženy A (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2547Vlčovská MartaAC Pardubice7600:27:00109,64
2ZA3281Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:28:09101,53
3ZA4421Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:5788,84
4ZA4663Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:07123,33
5ZA5079Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:3484,49
6ZA515Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:4083,78
7ZA5997Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3477,44
Ženy B (trať 6,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6027Schneiderová BedřiškaMoravská Třebová6500:31:35125,37
2ZB6811Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:02106,30
3ZB7498Věžníková BronislavaLanškroun6500:41:5468,33
Podnikatelé (trať 1 míle)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11Kuttich MartinLanškroun6800:06:30-
2P12Ondríšek JosefLanškroun6400:06:35-
3P13Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:07:36-
4P14Čechal JaroslavTS Letohrad6100:07:37-
5P15Sadílek OtaTourex4600:07:38-
Trať 100 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1155Roček RadimRudoltice9600:00:00-
2251Brokeš OndřejLanškroun9700:00:00-
3380Kolomý ŠtěpánLanškroun9600:00:00-
4453Sadovský MatějLanškroun9700:00:00-
5592Moravec OldřichLanškroun9700:00:00-
6691Kobza LukášSázava9700:00:00-
7775Ouřecký TomášPardubice9700:00:00-
8854Fišer JanLanškroun9800:00:00-
9969Kuťák DanielLanškroun9700:00:00-
101058Hrabal TomášLanškroun9800:00:00-
111156Perchlík JaroslavRudoltice0000:00:00-
121260Chalupník MatějSlatiňany9900:00:00-
131374Chalupník JanSlatiňany9800:00:00-
141478Kunčár Lukáš-9900:00:00-
151594Hacura TomášLanškroun0000:00:00-
161657Mišo RudolfRudoltice0000:00:00-
171761Kolomý AdamLanškroun0000:00:00-
181852Skalický ZdeněkLanškroun0000:00:00-
191977Doležal DavidSázava0000:00:00-
202079Kadavý RomanLanškroun0000:00:00-
212176Novotný JiříLetohrad0000:00:00-
222296Sadovský FilipLanškroun0100:00:00-
232359Hepnar JiříLanškroun0200:00:00-
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1151Rejnuš DavidRudoltice9500:00:00-
1147Sabolčíková NatalieBK Vysoké Mýto9700:00:00-
1118Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
22118Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:00:00-
2295Hacurová AdélaLanškroun9700:00:00-
2267Záveský JanČeská Třebová9500:00:00-
33191Janisch JakubLanškroun9600:00:00-
3315Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:00:00-
3371Stránská MichaelaČeská Třebová9700:00:00-
4436Krsková TerezaLanškroun9600:00:00-
4448Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:00-
4452Sodomka MarianRudoltice9600:00:00-
5585Krátká LucieLanškroun9800:00:00-
55108Vytlačilová TerezaPolička9500:00:00-
5554Sodomka RomanRudoltice9600:00:00-
6672Kuttichová MarkétaLanškroun9700:00:00-
66128Štefl JanPříbram9500:00:00-
66137Krátká HanaLanškroun9500:00:00-
7764Richterová NatálieLanškroun9700:00:00-
7769Patočková KristýnaLanškroun9600:00:00-
7749Štosek JaroslavRudoltice9600:00:00-
88131Šebrlová ŽanetaŽichlínek9600:00:00-
8888Pekařová PetraSázava9800:00:00-
9993Glaserová EliškaČeská Třebová9700:00:00-
99134Kulhánková MichalaVýprachtice9500:00:00-
101070Budinová NatálieLanškroun9700:00:00-
101019Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:00:00-
111150Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:00:00-
1111149Macháčková ZuzanaLanškroun9500:00:00-
121296Málková PavlaRudoltice4400:00:00-
12126Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:00-
131368Novotná EvaLetohrad9800:00:00-
131353Richterová ClaudiaLanškroun9500:00:00-
141490Gregorová LenkaLanškroun9800:00:00-
151573Pecháčková PetraLanškroun9800:00:00-
161684Kleslová TerezaLanškroun9900:00:00-
171781Landová MonikaČeská Třebová9800:00:00-
181886Stehlíková KateřinaLanškroun0000:00:00-
1919102Kuťáková ŠárkaLanškroun9900:00:00-
202067Pecháčková RenataLanškroun9900:00:00-
212187Fišerová KláraLanškroun0000:00:00-
222289Dostálková KateřinaTěchonín0000:00:00-
232366Vacková TerezaLanškroun0100:00:00-
Trať 500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
11110Schauerová LenkaAtletika Polička8800:00:00-
11133Skalický JiříLanškroun9100:00:00-
22129Paďourová IvetaSokol Výprachtice9000:00:00-
22142Fořt TomášLanškroun9200:00:00-
33100Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
3392Johanidesová LeaSKI Česká Třebová8900:00:00-
44124Paďourová RenataSokol Výprachtice8700:00:00-
44101Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:00:00-
55111Chládek LubošAtletika Polička9000:00:00-
5533Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:00:00-
669Fáber RobertABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
6694Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:00:00-
7739Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:00:00-
77123Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:00:00-
8893Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:00:00-
8896Skalický PavelLanškroun9000:00:00-
9938Perchlíková SimonaLanškroun9000:00:00-
99122Siegel JakubAC Choceň9200:00:00-
1010150Daňková PetraSokol Výprachtice8900:00:00-
101059Božák MartinRudoltice9200:00:00-
1111104Zemánková AndreaLanškroun8900:00:00-
1111159Dušek JanVýprachtice1500:00:00-
1212132Vytlačil MarekISCAREX Česká Třebová9100:00:00-
131310Beran DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
1414107Mohelník PetrPolička9200:00:00-
15157Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
161680Nechvíl PetrAC Choceň9100:00:00-
171795Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:00:00-
181870Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:00:00-
19196Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:00:00-
202064Doleček LukášRudoltice9200:00:00-
21218Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:00:00-
2222141Hanuš PetrChoceň9200:00:00-
232363Krejčí MarcelRudoltice9100:00:00-
242461Hajnovič MarekRudoltice9200:00:00-
252541Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:00:00-
262662Urban KarelRudoltice9100:00:00-
2727135Vaško LukášČeská Třebová8900:00:00-
2828136Vaško JakubČeská Třebová9000:00:00-
292921Calda RobinDolní Třešňovec9000:00:00-
30302Jirásek MiroslavLanškroun9000:00:00-
313124Prokop DanLanškroun9000:00:00-
323225Boháč FilipLanškroun9000:00:00-
Trať 1 míle
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1P11Kuttich MartinLanškroun6800:06:30-
2P12Ondríšek JosefLanškroun6400:06:35-
3P13Krumer MiroslavKamenictví Ostrov4900:07:36-
4P14Čechal JaroslavTS Letohrad6100:07:37-
5P15Sadílek OtaTourex4600:07:38-
Trať 6,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA138Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:22:15104,30
2MA22Dobšíček PavelSK Hronov8000:22:31101,95
1MB382Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:24102,39
3MA442Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:23:2793,75
2MB590Filip LubošAC Choceň5900:23:4599,44
3MB664Siegel JosefChoceň5800:23:5498,17
4MA729Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:24:08105,81
5MA835Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:2385,54
1MD980Krátký FrantišekViking Králiky4300:24:39146,36
6MA1017Ožana VáclavDatalusk Jihlava6400:24:5081,58
7MA1185Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:25:0279,82
4MB129Čechal JaroslavTS Letohrad6100:25:0388,46
1MD1331Marcinčin JakubJiskra Ústí n. Orlicí8600:25:0498,30
8MA1496Dostálek PetrTěchonín6700:25:1278,35
9MA1532Moravec OndřejBiatlon OEZ Letohrad8400:25:2295,89
1MC1625Krsek JaroslavFort SMC Ústí nad Orlicí5100:25:26106,71
10MA1795Šutera JosefAtletika Polička7900:25:2776,15
5MB1892Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:25:4682,41
2MC19100Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:26:2199,75
11MA2012Mařík JiříMěP Žamberk7200:26:2367,95
6MB218Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:26:2576,92
7MB2268Dostál LadislavMoravská Třebová5600:26:3375,79
12MA2362Kalous PetrSK Žamberk7700:26:4664,57
13MA2493Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:26:4864,28
1ZA2547Vlčovská MartaAC Pardubice7600:27:00109,64
3MC2630Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:27:1093,54
14MA2766Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:27:1360,62
8MB2865Šebek JindřichFORT SMC Ústí nad Orlicí5600:27:1669,74
15MA2943Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:27:3457,54
2MD307Bartoň EduardSK Štíty8500:27:4277,11
3MD3159Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:28:0873,63
2ZA3281Moravcová KláraKB OEZ Letohrad8300:28:09101,53
4MC3372Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:28:1385,56
16MA3428Ondrišek JosefLanškroun6400:28:1551,53
17MA3540Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:28:3548,60
4MD364Ožana JakubAO Nové Město na Moravě8700:28:4069,33
5MC3723Leszkow PetrMK Hlinsko4400:28:5779,99
18MA3884Dehner RobertLanškroun7500:29:1043,46
19MA3983Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:29:2441,41
20MA4097Kuběnka RadekŽichlínek6700:29:3140,39
9MB4187Krejčí StanislavTěchonín6300:29:3450,32
5MD4277Dostál PetrHC Prostějov8500:29:3861,56
6MC4378Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:5472,77
3ZA4421Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:5788,84
7MC4541Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:30:0371,63
4ZA4663Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:07123,33
6MD4771Honzák TomášSokol Klášterec nad Orlicí8600:30:1356,86
8MC4888Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:30:2468,97
9MC4961Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:30:3367,83
5ZA5079Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:30:3484,49
6ZA515Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:4083,78
7MD5210Řemínek MatějAC Choceň8600:30:4352,84
21MA5326Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:30:4729,25
10MC5450Krumer MiroslavOstrov4900:31:0563,77
22MA5546Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:31:1025,87
11MC5670Koblížek JindřichSKI Žamberk4800:31:2061,87
10MB5713Schneider LuděkMoravská Třebová6100:31:2235,12
12MC5834Černý MilanAC Choceň4800:31:3260,35
7ZA5997Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:3477,44
1ZB6027Schneiderová BedřiškaMoravská Třebová6500:31:35125,37
8MD6160Siegel JosefAC Choceň8600:32:3338,09
13MC623Ehrig RudolfSemanín4800:33:1347,56
23MA631Báča PavelBK Třebařov7200:34:110,00
11MB6424Velechovský JiříKrálíky5500:34:279,08
1ŽD6558Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:34:3497,23
14MC6656Volf BřetislavLanškroun5200:34:4735,66
15MC6733Novotný JiříLetohrad4500:34:5135,15
2ZB6811Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:35:02106,30
24MA6948Knápek JaroslavBK Třebařov7400:35:160,00
2MD7091Bielčik JindřichLichkov4000:35:2479,36
3MD7194Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:36:1374,27
2ŽD7239Čechalová HanaTS Letohrad8600:37:3679,44
9MD7386Šponar MichalLanškroun8600:41:410,00
3ZB7498Věžníková BronislavaLanškroun6500:41:5468,33
4MD7537Kalousek JanSK Žamberk4100:42:0437,81

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 94%
Zvolená trasa závodu: 96%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 86%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Ctěl bych poděkovat za SKVĚLOU organizaci a za SSUUPPEERR ceny pro vítěze. SUPER , SUPER , SUPER !!!!!! DĚKUJEME ZA ROK NASHLEDANOU......
Jethy
Bomba, Bomba, Bomba --- Díky všem
Díky, Díky, Díky
mimořádně vydařené, organizace, ceny, počasí...
miro.kutak
Velice pěkný závod
kalousv
Organizátoři v čele s Otou Sadílkem připravili určitě zatím nejlepší závod v tomto regionu. Skvělá atmosféra na place u Zámečku, soutěže pro děti, občerstvení, a ceny pro závodníky, které se nedaly pobrat ....všechno super !
astransky
Je to hrozná fuška
jirik .marek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód