Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Čenkovice - Suchý vrch

25.9.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čenkovice - Suchý vrch
  • datum konání: 25.9.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1610Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:30:0430,00
2MJ1845Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:30:1129,00
3MJ2234Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:30:5228,00
4MJ2329Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:31:0627,00
5MJ3047Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4526,00
6MJ3221Votroubek JanTJ Porkert Skuhrov n. B.8200:33:0925,00
7MJ3338Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:33:2924,00
8MJ4430Krunčík PavelTJ Porkert Skuhrov8500:35:4323,00
9MJ6437Šmíd TomášISCAREX Česká Třebová8000:43:3722,00
Muži A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Poduška JosefAC Kladno6200:25:5430,00
2MA215Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:1629,00
3MA357Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:26:4528,00
4MA439Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0927,00
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2226,00
6MA71Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:3125,00
7MA89Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:27:3824,00
8MA962Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:28:0523,00
9MA1063Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3022,00
10MA1211Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:29:1721,00
11MA1427Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:29:4420,00
12MA1716Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:1119,00
13MA2431Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:31:3418,00
14MA2964Černohous MarekXXX6600:32:3117,00
15MA346Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:3216,00
16MA377Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:34:1315,00
17MA4249Tomšů PetrSHM Pardubice6400:35:2214,00
18MA4861Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:35:5713,00
19MA5255Krása MartinFK Česká Třebová6700:36:3812,00
20MA5565Čechal JaroslavMistrovice6100:37:5311,00
Muži B (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB52Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:27:1630,00
2MB1140Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:4429,00
3MB1356Špacír LadislavLoko Břeclav5500:29:2928,00
4MB1917Kubr VáclavKRB Chrudim5500:30:1227,00
5MB2033Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:30:2726,00
6MB2113Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:4825,00
7MB2528Hejl JanAC Šumperk5300:31:4524,00
8MB274Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:31:5723,00
9MB3158Zajíc JanKRB Chrudim5300:32:5522,00
10MB3512Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:33:4421,00
11MB3644Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:33:5520,00
12MB3832Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:34:2019,00
13MB4735Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5600:35:5518,00
14MB6254Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:41:5717,00
Muži C (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1520Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:29:5130,00
2MC265Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:31:5329,00
3MC2853Valenta JiříLetohrad4700:32:1628,00
4MC3922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:2527,00
5MC4942Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:36:1426,00
6MC5451Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:37:5225,00
7MC6060Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:4424,00
8MC6350Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:43:0123,00
-MC-41Koblížek JindřichSokol Žamberk48DNF-
Muži D (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4346Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:35:2630,00
2MD4625Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:35:4929,00
3MD568Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:38:1928,00
Juniorky (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4119Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:35:0830,00
2ŽJ5014Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:36:1429,00
3ŽJ5743Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:38:4428,00
Ženy A (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4536Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:35:4430,00
2ZA5348Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:3129,00
Ženy B (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4018Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:34:2730,00
2ZB5123Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:36:1529,00
3ZB5852Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:38:5928,00
4ZB5959Janečková AnežkaAK Zlín4700:40:0327,00
5ZB613Jirásková EvaLanškroun6400:41:2826,00
Trať 7,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA126Poduška JosefAC Kladno6200:25:5430,00
2MA215Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:1629,00
3MA357Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:26:4528,00
4MA439Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0927,00
1MB52Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:27:1630,00
5MA624Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:2226,00
6MA71Miřejovský JiříJiskra Ústí nad Orlicí7900:27:3125,00
7MA89Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:27:3824,00
8MA962Fajfr FrantišekCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7200:28:0523,00
9MA1063Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:28:3022,00
2MB1140Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:28:4429,00
10MA1211Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:29:1721,00
3MB1356Špacír LadislavLoko Břeclav5500:29:2928,00
11MA1427Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:29:4420,00
1MC1520Šalplachta JindřichFenix OKU Jeseník4700:29:5130,00
1MJ1610Ehl JaroslavTJ Porkert Skuhrov n. B.8100:30:0430,00
12MA1716Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:30:1119,00
2MJ1845Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:30:1129,00
4MB1917Kubr VáclavKRB Chrudim5500:30:1227,00
5MB2033Morkes KarelSKI Česká Třebová5400:30:2726,00
6MB2113Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:4825,00
3MJ2234Dejdar ZdeněkSKI Klub Česká Třebová8000:30:5228,00
4MJ2329Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:31:0627,00
13MA2431Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7900:31:3418,00
7MB2528Hejl JanAC Šumperk5300:31:4524,00
2MC265Kvasnička FrantišekFerodo Kostelec nad Orlicí4700:31:5329,00
8MB274Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:31:5723,00
3MC2853Valenta JiříLetohrad4700:32:1628,00
14MA2964Černohous MarekXXX6600:32:3117,00
5MJ3047Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:32:4526,00
9MB3158Zajíc JanKRB Chrudim5300:32:5522,00
6MJ3221Votroubek JanTJ Porkert Skuhrov n. B.8200:33:0925,00
7MJ3338Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8200:33:2924,00
15MA346Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:3216,00
10MB3512Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:33:4421,00
11MB3644Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:33:5520,00
16MA377Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:34:1315,00
12MB3832Kyncl JosefSKI Klub Česká Třebová5400:34:2019,00
4MC3922Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:2527,00
1ZB4018Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:34:2730,00
1ŽJ4119Janečková IvaTJ Porkert Skuhrov n. B.8400:35:0830,00
17MA4249Tomšů PetrSHM Pardubice6400:35:2214,00
1MD4346Miles PetrLesní a.s. Vrchlabí3700:35:2630,00
8MJ4430Krunčík PavelTJ Porkert Skuhrov8500:35:4323,00
1ZA4536Wiesnerová LenkaST Hotel Skalní Město - Adršpach6900:35:4430,00
2MD4625Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:35:4929,00
13MB4735Wiesner JiříST Hotel Skalní Město - Adršpach5600:35:5518,00
18MA4861Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:35:5713,00
5MC4942Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:36:1426,00
2ŽJ5014Andršová ZuzanaPorkert Skuhrov8000:36:1429,00
2ZB5123Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:36:1529,00
19MA5255Krása MartinFK Česká Třebová6700:36:3812,00
2ZA5348Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:37:3129,00
6MC5451Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:37:5225,00
20MA5565Čechal JaroslavMistrovice6100:37:5311,00
3MD568Merta JaroslavESPRO Jeseník3500:38:1928,00
3ŽJ5743Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:38:4428,00
3ZB5852Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:38:5928,00
4ZB5959Janečková AnežkaAK Zlín4700:40:0327,00
7MC6060Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:4424,00
5ZB613Jirásková EvaLanškroun6400:41:2826,00
14MB6254Krňávek VojtěchTJ Lanškroun5400:41:5717,00
8MC6350Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:43:0123,00
9MJ6437Šmíd TomášISCAREX Česká Třebová8000:43:3722,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód