Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

15. r., Silvestrovský běh v Kostelci nad Orlicí

31.12.2002, úterý

Propozice závodu

  • název závodu: 15. r., Silvestrovský běh v Kostelci nad Orlicí
  • datum konání: 31.12.2002
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 15. r., Silvestrovský běh v Kostelci nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži C (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2352Netušil PavelSokol Žamberk5200:23:31-
2MC2654Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:32-
3MC3151Krumer MiroslavOstrov4900:26:09-
4MC4553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:25-
5MC4855Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:30:13-
Muži D (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3371Bielčik JindřichLichkov4000:26:26-
2MD3772Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:27:50-
3MD3974Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:28:21-
4MD4675Veyr KarelSokol Doudleby4200:29:42-
5MD5073Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:48-
Ženy A (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2781Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:24:35-
2ZA2984Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:25:47-
3ZA3583Dytrtová DagmarSKP Rychnov nad Kněžnou7900:26:52-
4ZA3886Šedová JanaSruby7300:28:10-
5ZA4285Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:44-
6ZA5287Fulda PeggyKostelec nad Orlicí8600:36:05-
Ženy B (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4487Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:12-
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA110Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:19:20-
2MA221Dobšíček Pavel2 B Tým8000:19:25-
3MA37Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:19:46-
4MA45Uchytil MilanAFK SKP Pardubice7400:20:16-
1MB534Siegel JosefSpartak Choceň5800:20:38-
5MA615Koblic JanSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7600:20:46-
6MA722Vítek TomášSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7700:20:52-
7MA88Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:20:53-
8MA918Šebek MichalCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8400:21:06-
9MA106Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:21:13-
10MA1114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:23-
11MA1213Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:21:25-
12MA131Bielčik PetrLichkov7100:21:42-
2MB1441Čechal JaroslavTS Letohrad6100:21:43-
13MA1519Esser MiroslavCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí7800:21:47-
3MB1632Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:21:54-
4MB1735Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:22:05-
14MA1812Potštejnský JanSpartak Rychnov nad Kněžnou7800:22:21-
5MB1938Šebek JindřichCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí5600:22:50-
6MB2033Papáček JanOseva Choceň5400:22:57-
7MB2131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:02-
15MA224Samek MartinSpartak Rychnov nad Kněžnou8700:23:13-
1MC2352Netušil PavelSokol Žamberk5200:23:31-
8MB2436Širůček JaromírLabe Tri Club Hradec Králové6200:23:47-
16MA2520Břinčil RadekSokol Kostelec nad Orlicí7500:24:25-
2MC2654Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:24:32-
1ZA2781Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:24:35-
17MA2817Tejkl JanSokol Kostelec nad Orlicí7600:24:57-
2ZA2984Širůčková DanielaLabe Tri Club Hradec Králové7600:25:47-
9MB3039Sahula JaroslavSKOB Kostelec nad Orlicí5800:26:04-
3MC3151Krumer MiroslavOstrov4900:26:09-
10MB3242Tupec JiříSKOB Kostelec nad Orlicí5800:26:25-
1MD3371Bielčik JindřichLichkov4000:26:26-
11MB3437Doleček JosefPřívrat5500:26:49-
3ZA3583Dytrtová DagmarSKP Rychnov nad Kněžnou7900:26:52-
12MB3643Hloušek jaromírSokol Kostelec nad Orlicí5800:27:03-
2MD3772Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:27:50-
4ZA3886Šedová JanaSruby7300:28:10-
3MD3974Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:28:21-
18MA402Klicka MartinSpartak Rychnov nad Kněžnou8800:28:33-
19MA413Petras TomášSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8800:28:39-
5ZA4285Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:28:44-
13MB4340Hatlapatka PavelSpartak Rychnov nad Kněžnou5600:29:03-
1ZB4487Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:29:12-
4MC4553Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:25-
4MD4675Veyr KarelSokol Doudleby4200:29:42-
20MA479Patočka MiroslavRitr8900:30:12-
5MC4855Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:30:13-
21MA4982Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:31:33-
5MD5073Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:31:48-
22MA5111Dytrt TomášSokol Doudleby8500:31:56-
6ZA5287Fulda PeggyKostelec nad Orlicí8600:36:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód