Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Andrlův chlum, 30. ročník

4.1.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Andrlův chlum, 30. ročník
  • datum konání: 4.1.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh na Andrlův chlum, 30. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 10-11 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31670Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:15:1911,00
2M31939Siegel JakubAC Choceň9200:16:279,00
3M32141Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:248,00
4M32496Šeda JanSruby9300:19:287,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2052Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:0011,00
2ŽM2250Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:129,00
3ŽM2551Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:19:288,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM522Večeře TomášAtletika Polička9000:12:0211,00
2MM1875Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:15:549,00
3MM2366Vytlačil MarekČeská Třebová9100:18:578,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1328Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:3511,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS144Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:11:0611,00
2MS221Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:309,00
3MS323Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:308,00
4MS626Červ JakubAtletika Polička8900:12:147,00
5MS888Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:286,00
6MS917Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:12:455,00
7MS1211Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:14:244,00
8MS1518Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:14:513,00
9MS1758Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:15:392,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD416Vacek JiříABK Jablonné nad Orlicí8700:11:4411,00
2MD759Hruška PetrLanškroun8600:12:179,00
3MD1060Hordějčuk VáclavCyklo Česká Třebová8700:13:248,00
4MD1148Kubík MichalLanškroun8600:13:427,00
5MD1442Siegel JosefAC Choceň8600:14:426,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD2669Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:20:3511,00
Trať 2,500 km, 209,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS144Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:11:0611,00
1ZB116Egger WaltraudITA 00:19:02-
1MB11Hopfner JohannGER 00:15:12-
2ZB217Soranzo LuciaITA4800:19:03-
2MB22Perez Rodriguez CesarESP 00:15:28-
2MS221Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:309,00
3ZB318Muschler LianeGER5000:19:33-
3MB33Lebedyev KostyantynUKR 00:15:32-
3MS323Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:308,00
1MD416Vacek JiříABK Jablonné nad Orlicí8700:11:4411,00
1MM522Večeře TomášAtletika Polička9000:12:0211,00
4MS626Červ JakubAtletika Polička8900:12:147,00
2MD759Hruška PetrLanškroun8600:12:179,00
5MS888Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:12:286,00
9MB94Kolínek FrantišekCZE5600:16:21-
6MS917Hrdina PavelABK Jablonné nad Orlicí8800:12:455,00
3MD1060Hordějčuk VáclavCyklo Česká Třebová8700:13:248,00
11ZB1119Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:27-
4MD1148Kubík MichalLanškroun8600:13:427,00
7MS1211Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:14:244,00
1ŽS1328Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:3511,00
5MD1442Siegel JosefAC Choceň8600:14:426,00
8MS1518Vaníček JosefAC Jablonné nad Orlicí8900:14:513,00
1M31670Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:15:1911,00
9MS1758Dostál JanCyklo Česká Třebová8800:15:392,00
2MM1875Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:15:549,00
2M31939Siegel JakubAC Choceň9200:16:279,00
1ŽM2052Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:17:0011,00
3M32141Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:17:248,00
2ŽM2250Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:18:129,00
3MM2366Vytlačil MarekČeská Třebová9100:18:578,00
4M32496Šeda JanSruby9300:19:287,00
3ŽM2551Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:19:288,00
1ŽD2669Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:20:3511,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód