Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Rohálovská desítka, 10. ročník

22.2.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Rohálovská desítka, 10. ročník
  • datum konání: 22.2.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Holešov

Sociální sítě

Místo konání

Prusinovice, u kulturního domu
11.15 hodin (start hlavního závodu)
start první žákovské kategorie v 9.30 hodin

Přihlášky

9.00 - 10.30 hodin prezentace pro hlavní závod v tělocvičně
9.00 - 10.00 hodin prezentace žákovských a dorosteneckých kategorií v kulturním domě

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Celá, poměrně kopcovitá, trať vede po místní asfaltové silnici.
Délka 10 km.

Ceny pro vítěze

Absolutní muži:
5.000,- 3.500,- 3.000,- 2.500,- 2.000,- 1.500,- 1.200,- 1.000,- 800,- 600,- Kč

Absolutní ženy:
3.000,- 2.500,- 2.000,- 1.500,- 1.000,- 500,- Kč

Jednotlivé kategorie:
1.000,- 600,- 400,- Kč

Prémie za traťový rekord:
2.003,- Kč

TOMBOLA

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závodníci startují na vlastní nebezpečí.

Linkový autobus odjíždí z Holešova do Prusinovic v 9.15 hodin.

Losování tomboly ve 12.30 hodin.
Vyhlášení výsledků ve 13.30 hodin.

Závod je zařazen do Velké ceny vytrvalců Olomoucka 2003.

Další informace:
Ondřej Němec
768 42 Prusinovice 397
tel. 573 386 236 mobil 602 427 505

E-mailová adresa

rohalovska.desitka@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1377Magyar ImrichAMK Nové Zámky8400:33:14-
2MJ2334Luhový MichalAŠK Skalica8400:34:16-
3MJ2491Kalenda JanAK Zlín8500:34:47-
3MJ24115Švajda GabrielOSRAM Slovakia8400:34:47-
5MJ3333Luliak AntonBK Lysá8400:35:29-
6MJ4885Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:36:54-
7MJ67116Horák OndřejAsics Team8400:38:28-
8MJ88166Strachota PetrSeverka Šumperk8700:39:49-
9MJ97188Tománek PetrŽelezárny Prostějov8500:40:20-
10MJ102102Rebenda JakubXXX8600:40:38-
11MJ1076Preissler AdamSKOB Baník Havířov8600:41:05-
12MJ112141Láznička MartinMAPNIK Team8500:41:13-
13MJ12082Dědič MichalDRÁSAL Team Holešov8400:41:56-
14MJ122187Koplík MartinDRÁSAL Team Holešov8400:42:03-
15MJ1305Krejčík JakubSKOB Baník Havířov8400:42:50-
16MJ14138Malý OndřejXXX8500:43:28-
17MJ14978Koplík MartinHázená Holešov8400:45:02-
18MJ17680Fojtíček KarelDRÁSAL Team Holešov8700:48:14-
19MJ19193Petřík RichardTJ Prusinovice8400:51:44-
20MJ203101Janda JakubTJ Prusinovice9100:53:23-
21MJ204100Vybíral FrantišekTJ Prusinovice9300:53:47-
22MJ218196Šojdr JanXXX8801:07:29-
-MJ-105Jahn PetrTJ Opava84DNF-
Muži A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tapala StephenKeňa8100:30:42-
2MA296Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:24-
3MA316Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:31:36-
4MA418Križák JánAŠK Skalica7000:31:39-
5MA552Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:31:43-
6MA614Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:31:46-
7MA78Maceček VladoAK Kroměříž7500:32:15-
8MA812Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:32:35-
9MA9136Minařík PetrAK Zlín7600:32:48-
10MA10191Kasprzyk TalerPolsko7000:32:52-
11MA1120Chawawko TomaszGRYCZ Team7400:32:59-
12MA1231Vlach JaromírOK99 Hradec Králové8100:33:05-
13MA14193Sarnicki JanuszKKS EKS Pres Katowicki6600:33:21-
14MA1587Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:23-
15MA16194Mikeska PetrSokol Opava7100:33:33-
16MA1750Novotný BronislavAK Kroměříž7000:33:36-
17MA1911Dedek AlešAsics Team Přerov7500:33:42-
18MA20176Hlúpik MiroslavAŠK Skalica7600:33:45-
19MA2195Smutný RadimGERA Drnovice8100:33:52-
20MA24184Kadlec PetrAC Čejkovice6500:34:47-
21MA2747Kostrzewski JaroslavPL7600:34:53-
22MA2817Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:02-
23MA317Polášek JanKRESPO Hranice8300:35:16-
24MA32139Sadílek MartinSKOB Zlín6900:35:23-
25MA3589Biolek MartinSSK Vítkovice7300:35:46-
26MA37164Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:35:50-
27MA3824Negrello GianniMAPNIK Team6800:35:54-
28MA4125Váňa PetrMAPNIK Team8100:36:17-
29MA42140Krejčík JiříSK Mapník8300:36:25-
30MA43183Stindl JanSS Uherské Hradiště7400:36:27-
31MA4684Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:36:44-
32MA4940Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:36:57-
33MA51178Červenka PavelDT SWISS Zlín6900:36:59-
34MA5436Málek JiříSporton Team8200:37:13-
35MA55157Šíbl RadoslavFAVORIT Brno8000:37:15-
36MA563Hurtík RomanTJ Nový Jičín8300:37:25-
37MA5735Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:37:36-
38MA58112Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:37:38-
39MA59185Karkoška PetrBC Orlová7300:37:41-
40MA60143Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:37:49-
41MA6490Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:10-
42MA6621Dvořák TomášAK Kroměříž8300:38:21-
43MA72186Sehnal TomášHO Holešov7300:38:59-
44MA7556Dudák JanSpur Zlín7300:39:11-
45MA76189Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:39:16-
46MA78168Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:39:22-
47MA7964Fojt RobertSaucony - Los rapidos7600:39:24-
48MA8127Pekárek EvženMAPNIK Team7000:39:30-
49MA83169Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:39:35-
50MA859Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:39:40-
51MA8665Sedláček JosefAC Tučapy7000:39:43-
52MA872Suchánek LukášKHB Radegast7900:39:45-
53MA8928Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:39:57-
54MA94180Brázdil OndřejAK Jiskra Otrokovice8100:40:13-
55MA95134Nos OtakarZa všechny7400:40:14-
56MA96147Dvorský MichalSMSF Splavsko6800:40:19-
57MA98182Vlček JiříSÁRA BAR7700:40:22-
58MA99177Frankovič JanLipník nad Bečvou7600:40:23-
59MA10044Bukovjan PetrJISKRA Otrokovice6400:40:33-
60MA101119Navrátil MartinTJ Prusinovice7800:40:34-
61MA10474Ďurica PavolAMK Nové Zámky6500:40:52-
62MA105106Szabo PeterAMK Nové Zámky8200:40:53-
63MA10863Mráček MichalXXX7300:41:07-
64MA115155Kubalčík MarekATEX Tufo7000:41:33-
65MA117181Černý MaxOlomouc7200:41:45-
66MA11853Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:41:51-
67MA123152Otrusina JiříSK Žabovřesky Brno8200:42:04-
68MA12548Vodička JanAsics Team Přerov7800:42:20-
69MA135135Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:43:07-
70MA13943Vrubel PavelPrusinovice7600:43:11-
71MA14242Barot AloisTJ Prusinovice8100:43:33-
72MA14681Bartík PatrikDRÁSAL Team Holešov7600:44:33-
73MA15241Uherek PavelXXX7500:45:11-
74MA15726Pánek LiborAsics Team Přerov7900:46:09-
75MA15868Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:46:10-
75MA15866Rytíř MartinAsics Team Přerov7900:46:10-
77MA161199Pok PavelDSD Klusák7400:46:11-
78MA162151Laitoch DavidPřerov7500:46:19-
79MA164110Rašner TomášOlomouc6900:46:22-
80MA167113Teplíček LiborOlomouc6800:46:41-
81MA181161Utěkal JanXXX8300:49:30-
82MA18655Šenkýř DanielXXX8300:50:31-
83MA18959Daněk IvoUherské Hradiště6700:51:21-
84MA210322Staňková JanaXXX7600:56:44-
85MA214323Brázdilová OlgaSÁRA BAR7500:59:11-
-MA-13Veselý PetrAK Kroměříž67DNF-
-MA-15Čotov IvanASK Datalusk Jihlava66DNF-
-MA-153Dlabaja RomanATEX Trufo70DNF-
Muži B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1822Horák PavelAHA Vyškov6100:33:39-
2MB22144Heleš IgorSAK Ložiska Karviná6100:34:12-
3MB3432Švihel MiroslavBS Sloupné5800:35:35-
4MB39120Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:36:02-
5MB4471Berky RobertAMK Nové Zámky5700:36:34-
6MB4569Vévoda IvanSokol Švábenice6000:36:42-
7MB47201Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:36:50-
8MB53192Stronsk FranciszekKrakow6100:37:01-
9MB6560Gottwald VáclavKřižanovice5500:38:20-
10MB6898Botcher JánAMK Nové Zámky6100:38:42-
11MB71190Přichystal JiříMK CEA Boskovice6200:38:58-
12MB7786Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:20-
13MB80173Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:39:29-
14MB8476Vrábel MilanAMK Nové Zámky6100:39:39-
15MB90165Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:39:59-
16MB92179Rychlý JanPřerov5700:40:07-
17MB110108Groš ŠtefanFoto Morava6100:41:09-
18MB113156Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:41:20-
19MB11454Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:41:31-
20MB115128Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:41:33-
21MB119167Batěk JosefLIGA 100 Olomouc6100:41:54-
22MB126131Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:21-
23MB127138Kunc JosefLRS Vyškov6000:42:24-
24MB12961Gromus PetrAK Olomouc5600:42:46-
25MB13146Novák VladimírKLOKAN Moravská Nová Ves5400:42:52-
26MB132114Pořízka PetrMISEXTON Bystřice p. H.5400:42:59-
27MB13670Hrdlička JaroslavDRÁSAL Team Holešov6300:43:08-
28MB138137Prokop JiříKonty G Zlín5600:43:10-
29MB14458Rinka ErichBK Kravaře5400:44:01-
30MB15083Tovaryš JiříXXX5800:45:03-
31MB154104Uřičář VojtěchBK Zlín5900:45:38-
32MB165202Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:46:27-
33MB166197Hrudík AntonínXXX5900:46:40-
34MB16979Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:51-
35MB171129Profous PetrUSC Static O. n. V.5800:47:23-
36MB179202Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:49:25-
37MB184148Krejčík ZbyněkWALLACHIAN Ind. Team5700:50:16-
38MB19262Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín5500:51:51-
39MB196146Konvičký JaroslavCYKLO-TEAM Lipník5600:53:10-
40MB20072Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:53:17-
41MB201150Gálik PavelMF DNES Zlín6100:53:18-
42MB20599Šiška PavelTJ Prusinovice5400:53:48-
43MB217195Šojdrová MichaelaParlament Orel6301:03:57-
Muži C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC29175Čivrný JiříSlovan Liberec5300:35:03-
2MC5073Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:36:58-
3MC61145Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:37:50-
4MC6267Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:37:57-
5MC63111Škrabánek AloisViva Zlín5200:38:09-
6MC6945Varmuža VladimírBK Hodonín5000:38:52-
7MC7037Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:38:54-
8MC734Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:02-
9MC82174Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:31-
10MC91126Beduark JanPolsko5000:40:02-
11MC93121Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:40:11-
12MC103133Seitl OttoMK SEITL Ostrava5300:40:43-
13MC111122Holec FrantišekTIS Vilhelm F. M.4600:41:12-
14MC128124Bluszcz StefanSwierklany5200:42:37-
15MC137160Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:43:09-
16MC14023Vychodil LojzaSport Servis Šternberk4600:43:25-
17MC143162Peška AntonínSokol Holešov4800:43:54-
18MC147163Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:44:35-
19MC148103Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:44-
20MC15175Vrták JozefBS Prievidza5200:45:08-
21MC153125Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:45:29-
22MC155107Kovář RostislavŽST Olomouc5100:45:42-
23MC158154Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:46:10-
24MC16351Kubíček PavelXXX5300:46:21-
25MC173170Kvita JosefMK Kopřivnice5100:47:54-
26MC17419Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:47:56-
27MC183210Olšanský VladimírMBK Zlín4900:50:04-
28MC187158Zouhar JiříGLASSMAN TT Teplice4500:50:41-
29MC188127Zapletalík PavelNOHYB Praha4900:50:58-
30MC19329Plch AloisPLKI Tým Brno4900:52:14-
31MC19488Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:48-
32MC197149Horký PavelCYKLO-TEAM Lipník5200:53:14-
33MC19810Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:53:15-
34MC199251Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:53:16-
35MC20994Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:56:40-
-MC-194Navara PetrTATRA Kopřivnice45DNF-
Muži D (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD106132Tsametis NikolaosBK SAK Ložiska Karviná4200:41:04-
2MD121159Janků LadislavSokol Bystročice4200:42:02-
3MD133172Fogaš PavolAPOLINÁŘ Praha4100:43:03-
4MD145142Lajčík AloisAK Olomouc4000:44:05-
5MD168109Kousal OldřichSK Přerov3800:46:49-
6MD17057Nanke WernerBK Kravaře3800:46:55-
7MD18292Holý JosefBrno4100:49:42-
8MD190118Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3500:51:22-
9MD20249Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:53:21-
10MD207117Kubík JosefSK Ptačina Adamov3800:54:57-
11MD213200Zapletal JosefAK Kroměříž4300:57:23-
12MD21539Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:01:21-
13MD219123Oškera OldřichTJ SOKOL Bystřice p. H.2301:13:15-
Juniorky (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ109302Slavíková HanaAC Nový Jičín8400:41:08-
2ŽJ175304Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:47:59-
3ŽJ211312Rudolfová LenkaAK Kroměříž8700:56:50-
Ženy A (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30319Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:04-
2ZA36314Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:35:48-
3ZA40308Biolková JanaSSK Vítkovice7400:36:08-
4ZA52301Schorná Matyášová PavlaCZE8000:37:00-
5ZA124318Paštěková JanaATEX Tufo7500:42:19-
6ZA134320Pekárková EvaSK Mapník7600:43:06-
7ZA156309Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:45:59-
8ZA172321Stránská JitkaMILO Olomouc7600:47:36-
9ZA180303Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:49:28-
10ZA211313Rudolfová EvaPacetluky8300:56:50-
Ženy B (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB74315Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:39:04-
2ZB206307Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:54:06-
3ZB208316Gromusová AlexandraACP Junior Brno6200:55:46-
4ZB216306Šildová IlonaPrusinovice6701:02:01-
Ženy C (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC177317Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:31-
2ŽC178310Glovčíková MarieAK Sprint Opava5500:48:49-
3ŽC185305Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:30-
4ŽC195311Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:52:56-
Trať 10,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tapala StephenKeňa8100:30:42-
2MA296Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:24-
3MA316Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:31:36-
4MA418Križák JánAŠK Skalica7000:31:39-
5MA552Dziuba BogdanJM Demolex Bardejov7400:31:43-
6MA614Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:31:46-
7MA78Maceček VladoAK Kroměříž7500:32:15-
8MA812Vymazal PetrAsics AK Olomouc7500:32:35-
9MA9136Minařík PetrAK Zlín7600:32:48-
10MA10191Kasprzyk TalerPolsko7000:32:52-
11MA1120Chawawko TomaszGRYCZ Team7400:32:59-
12MA1231Vlach JaromírOK99 Hradec Králové8100:33:05-
1MJ1377Magyar ImrichAMK Nové Zámky8400:33:14-
13MA14193Sarnicki JanuszKKS EKS Pres Katowicki6600:33:21-
14MA1587Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:23-
15MA16194Mikeska PetrSokol Opava7100:33:33-
16MA1750Novotný BronislavAK Kroměříž7000:33:36-
1MB1822Horák PavelAHA Vyškov6100:33:39-
17MA1911Dedek AlešAsics Team Přerov7500:33:42-
18MA20176Hlúpik MiroslavAŠK Skalica7600:33:45-
19MA2195Smutný RadimGERA Drnovice8100:33:52-
2MB22144Heleš IgorSAK Ložiska Karviná6100:34:12-
2MJ2334Luhový MichalAŠK Skalica8400:34:16-
3MJ2491Kalenda JanAK Zlín8500:34:47-
3MJ24115Švajda GabrielOSRAM Slovakia8400:34:47-
20MA24184Kadlec PetrAC Čejkovice6500:34:47-
21MA2747Kostrzewski JaroslavPL7600:34:53-
22MA2817Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:35:02-
1MC29175Čivrný JiříSlovan Liberec5300:35:03-
1ZA30319Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:04-
23MA317Polášek JanKRESPO Hranice8300:35:16-
24MA32139Sadílek MartinSKOB Zlín6900:35:23-
5MJ3333Luliak AntonBK Lysá8400:35:29-
3MB3432Švihel MiroslavBS Sloupné5800:35:35-
25MA3589Biolek MartinSSK Vítkovice7300:35:46-
2ZA36314Janečková DankaJM Demolex Bardejov7300:35:48-
26MA37164Kika RomanLiga 100 Olomouc6700:35:50-
27MA3824Negrello GianniMAPNIK Team6800:35:54-
4MB39120Velička ZdeněkSAK Ložiska Karviná6200:36:02-
3ZA40308Biolková JanaSSK Vítkovice7400:36:08-
28MA4125Váňa PetrMAPNIK Team8100:36:17-
29MA42140Krejčík JiříSK Mapník8300:36:25-
30MA43183Stindl JanSS Uherské Hradiště7400:36:27-
5MB4471Berky RobertAMK Nové Zámky5700:36:34-
6MB4569Vévoda IvanSokol Švábenice6000:36:42-
31MA4684Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:36:44-
7MB47201Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:36:50-
6MJ4885Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:36:54-
32MA4940Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:36:57-
2MC5073Haluza MariánAMK Nové Zámky5000:36:58-
33MA51178Červenka PavelDT SWISS Zlín6900:36:59-
4ZA52301Schorná Matyášová PavlaCZE8000:37:00-
8MB53192Stronsk FranciszekKrakow6100:37:01-
34MA5436Málek JiříSporton Team8200:37:13-
35MA55157Šíbl RadoslavFAVORIT Brno8000:37:15-
36MA563Hurtík RomanTJ Nový Jičín8300:37:25-
37MA5735Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:37:36-
38MA58112Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:37:38-
39MA59185Karkoška PetrBC Orlová7300:37:41-
40MA60143Varsányi MarioSAK Ložiska Karviná7300:37:49-
3MC61145Kravčík MiroslavSAK Ložiska Karviná5300:37:50-
4MC6267Koreš ArnoštAC Maraton Kučera Třebíč5000:37:57-
5MC63111Škrabánek AloisViva Zlín5200:38:09-
41MA6490Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:38:10-
9MB6560Gottwald VáclavKřižanovice5500:38:20-
42MA6621Dvořák TomášAK Kroměříž8300:38:21-
7MJ67116Horák OndřejAsics Team8400:38:28-
10MB6898Botcher JánAMK Nové Zámky6100:38:42-
6MC6945Varmuža VladimírBK Hodonín5000:38:52-
7MC7037Hejl JanTRISTYLE Šumperk5300:38:54-
11MB71190Přichystal JiříMK CEA Boskovice6200:38:58-
43MA72186Sehnal TomášHO Holešov7300:38:59-
8MC734Čižmar PetrSKP Nový Jičín4900:39:02-
1ZB74315Melicherová LudmilaJM Demolex Bardejov6400:39:04-
44MA7556Dudák JanSpur Zlín7300:39:11-
45MA76189Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:39:16-
12MB7786Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:20-
46MA78168Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:39:22-
47MA7964Fojt RobertSaucony - Los rapidos7600:39:24-
13MB80173Kolařík AloisMK Kopřivnice5500:39:29-
48MA8127Pekárek EvženMAPNIK Team7000:39:30-
9MC82174Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:39:31-
49MA83169Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:39:35-
14MB8476Vrábel MilanAMK Nové Zámky6100:39:39-
50MA859Zeman ZdeněkTatran Všechovice6800:39:40-
51MA8665Sedláček JosefAC Tučapy7000:39:43-
52MA872Suchánek LukášKHB Radegast7900:39:45-
8MJ88166Strachota PetrSeverka Šumperk8700:39:49-
53MA8928Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:39:57-
15MB90165Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:39:59-
10MC91126Beduark JanPolsko5000:40:02-
16MB92179Rychlý JanPřerov5700:40:07-
11MC93121Grzonka HenrykEnergetyk Rybnik4700:40:11-
54MA94180Brázdil OndřejAK Jiskra Otrokovice8100:40:13-
55MA95134Nos OtakarZa všechny7400:40:14-
56MA96147Dvorský MichalSMSF Splavsko6800:40:19-
9MJ97188Tománek PetrŽelezárny Prostějov8500:40:20-
57MA98182Vlček JiříSÁRA BAR7700:40:22-
58MA99177Frankovič JanLipník nad Bečvou7600:40:23-
59MA10044Bukovjan PetrJISKRA Otrokovice6400:40:33-
60MA101119Navrátil MartinTJ Prusinovice7800:40:34-
10MJ102102Rebenda JakubXXX8600:40:38-
12MC103133Seitl OttoMK SEITL Ostrava5300:40:43-
61MA10474Ďurica PavolAMK Nové Zámky6500:40:52-
62MA105106Szabo PeterAMK Nové Zámky8200:40:53-
1MD106132Tsametis NikolaosBK SAK Ložiska Karviná4200:41:04-
11MJ1076Preissler AdamSKOB Baník Havířov8600:41:05-
63MA10863Mráček MichalXXX7300:41:07-
1ŽJ109302Slavíková HanaAC Nový Jičín8400:41:08-
17MB110108Groš ŠtefanFoto Morava6100:41:09-
13MC111122Holec FrantišekTIS Vilhelm F. M.4600:41:12-
12MJ112141Láznička MartinMAPNIK Team8500:41:13-
18MB113156Hrabec BohumilVK Kroměříž6000:41:20-
19MB11454Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:41:31-
64MA115155Kubalčík MarekATEX Tufo7000:41:33-
20MB115128Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:41:33-
65MA117181Černý MaxOlomouc7200:41:45-
66MA11853Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6400:41:51-
21MB119167Batěk JosefLIGA 100 Olomouc6100:41:54-
13MJ12082Dědič MichalDRÁSAL Team Holešov8400:41:56-
2MD121159Janků LadislavSokol Bystročice4200:42:02-
14MJ122187Koplík MartinDRÁSAL Team Holešov8400:42:03-
67MA123152Otrusina JiříSK Žabovřesky Brno8200:42:04-
5ZA124318Paštěková JanaATEX Tufo7500:42:19-
68MA12548Vodička JanAsics Team Přerov7800:42:20-
22MB126131Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:21-
23MB127138Kunc JosefLRS Vyškov6000:42:24-
14MC128124Bluszcz StefanSwierklany5200:42:37-
24MB12961Gromus PetrAK Olomouc5600:42:46-
15MJ1305Krejčík JakubSKOB Baník Havířov8400:42:50-
25MB13146Novák VladimírKLOKAN Moravská Nová Ves5400:42:52-
26MB132114Pořízka PetrMISEXTON Bystřice p. H.5400:42:59-
3MD133172Fogaš PavolAPOLINÁŘ Praha4100:43:03-
6ZA134320Pekárková EvaSK Mapník7600:43:06-
69MA135135Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:43:07-
27MB13670Hrdlička JaroslavDRÁSAL Team Holešov6300:43:08-
15MC137160Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:43:09-
28MB138137Prokop JiříKonty G Zlín5600:43:10-
70MA13943Vrubel PavelPrusinovice7600:43:11-
16MC14023Vychodil LojzaSport Servis Šternberk4600:43:25-
16MJ14138Malý OndřejXXX8500:43:28-
71MA14242Barot AloisTJ Prusinovice8100:43:33-
17MC143162Peška AntonínSokol Holešov4800:43:54-
29MB14458Rinka ErichBK Kravaře5400:44:01-
4MD145142Lajčík AloisAK Olomouc4000:44:05-
72MA14681Bartík PatrikDRÁSAL Team Holešov7600:44:33-
18MC147163Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:44:35-
19MC148103Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:44-
17MJ14978Koplík MartinHázená Holešov8400:45:02-
30MB15083Tovaryš JiříXXX5800:45:03-
20MC15175Vrták JozefBS Prievidza5200:45:08-
73MA15241Uherek PavelXXX7500:45:11-
21MC153125Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:45:29-
31MB154104Uřičář VojtěchBK Zlín5900:45:38-
22MC155107Kovář RostislavŽST Olomouc5100:45:42-
7ZA156309Pokorová JaroslavaSokol Opava7200:45:59-
74MA15726Pánek LiborAsics Team Přerov7900:46:09-
75MA15868Mikulík DanielAsics Team Přerov7300:46:10-
23MC158154Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:46:10-
75MA15866Rytíř MartinAsics Team Přerov7900:46:10-
77MA161199Pok PavelDSD Klusák7400:46:11-
78MA162151Laitoch DavidPřerov7500:46:19-
24MC16351Kubíček PavelXXX5300:46:21-
79MA164110Rašner TomášOlomouc6900:46:22-
32MB165202Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:46:27-
33MB166197Hrudík AntonínXXX5900:46:40-
80MA167113Teplíček LiborOlomouc6800:46:41-
5MD168109Kousal OldřichSK Přerov3800:46:49-
34MB16979Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:46:51-
6MD17057Nanke WernerBK Kravaře3800:46:55-
35MB171129Profous PetrUSC Static O. n. V.5800:47:23-
8ZA172321Stránská JitkaMILO Olomouc7600:47:36-
25MC173170Kvita JosefMK Kopřivnice5100:47:54-
26MC17419Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:47:56-
2ŽJ175304Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:47:59-
18MJ17680Fojtíček KarelDRÁSAL Team Holešov8700:48:14-
1ŽC177317Janečková AnežkaAK Zlín4700:48:31-
2ŽC178310Glovčíková MarieAK Sprint Opava5500:48:49-
36MB179202Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:49:25-
9ZA180303Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:49:28-
81MA181161Utěkal JanXXX8300:49:30-
7MD18292Holý JosefBrno4100:49:42-
27MC183210Olšanský VladimírMBK Zlín4900:50:04-
37MB184148Krejčík ZbyněkWALLACHIAN Ind. Team5700:50:16-
3ŽC185305Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:30-
82MA18655Šenkýř DanielXXX8300:50:31-
28MC187158Zouhar JiříGLASSMAN TT Teplice4500:50:41-
29MC188127Zapletalík PavelNOHYB Praha4900:50:58-
83MA18959Daněk IvoUherské Hradiště6700:51:21-
8MD190118Culka VáclavLiga 100 Hradec Králové3500:51:22-
19MJ19193Petřík RichardTJ Prusinovice8400:51:44-
38MB19262Šíbl RadoslavEKODRILL Zlín5500:51:51-
30MC19329Plch AloisPLKI Tým Brno4900:52:14-
31MC19488Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:52:48-
4ŽC195311Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:52:56-
39MB196146Konvičký JaroslavCYKLO-TEAM Lipník5600:53:10-
32MC197149Horký PavelCYKLO-TEAM Lipník5200:53:14-
33MC19810Špidla VladimírMaratonstav Úpice5100:53:15-
34MC199251Novotný FrantišekAK Kroměříž4600:53:16-
40MB20072Kálazy JozefAMK Nové Zámky5700:53:17-
41MB201150Gálik PavelMF DNES Zlín6100:53:18-
9MD20249Gaman JaroslavAVANTI Havířov3500:53:21-
20MJ203101Janda JakubTJ Prusinovice9100:53:23-
21MJ204100Vybíral FrantišekTJ Prusinovice9300:53:47-
42MB20599Šiška PavelTJ Prusinovice5400:53:48-
2ZB206307Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:54:06-
10MD207117Kubík JosefSK Ptačina Adamov3800:54:57-
3ZB208316Gromusová AlexandraACP Junior Brno6200:55:46-
35MC20994Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:56:40-
84MA210322Staňková JanaXXX7600:56:44-
10ZA211313Rudolfová EvaPacetluky8300:56:50-
3ŽJ211312Rudolfová LenkaAK Kroměříž8700:56:50-
11MD213200Zapletal JosefAK Kroměříž4300:57:23-
85MA214323Brázdilová OlgaSÁRA BAR7500:59:11-
12MD21539Dobrý JaroslavLiga 100 Olomouc3901:01:21-
4ZB216306Šildová IlonaPrusinovice6701:02:01-
43MB217195Šojdrová MichaelaParlament Orel6301:03:57-
22MJ218196Šojdr JanXXX8801:07:29-
13MD219123Oškera OldřichTJ SOKOL Bystřice p. H.2301:13:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód