Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jarní cena Aquatollu

15.3.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jarní cena Aquatollu
  • datum konání: 15.3.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KVS Šumperk OB

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1515Holec PavelAK Zlín8500:30:58-
2MJ2222Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:32:49-
3MJ2323Genčur RomanKVS Šumperk OB8700:33:18-
4MJ4141Weinlich PavelPramet Šumperk8800:36:51-
5MJ4444Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:01-
6MJ6363Voráč JanSeverka Šumperk8600:44:40-
Muži A (trať 8,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:27:29-
2MA22Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:27:36-
3MA33Kostrzewski JaroslavPL7600:27:42-
4MA55Krejčí MartinTTC Olomouc7800:28:51-
5MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:04-
6MA77Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:29:10-
7MA88Málek JiříSporton Team8200:29:41-
8MA99Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:29:45-
9MA1010Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:29:48-
10MA1616Bielčik PetrLichkov7100:31:13-
11MA1717Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:31:30-
12MA2121Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:32:48-
13MA2626Komárek OndřejSKI Klub Šumperk8200:33:51-
14MA2929Weinlich MaxmiliánPřerov6600:34:38-
15MA3131Janů PřemyslVA Brno8000:34:48-
16MA3434Hejtmánek JiříVíno Karabina6900:35:22-
17MA3535Kechrt Tomᚊumperk8100:35:43-
18MA4545Praus LuděkFK Bohutín6800:37:06-
19MA5050Silán Jiříneregistrován8300:39:04-
20MA5353Navrátil LadislavŠumperk6600:39:48-
21MA5959Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:41:40-
22MA6666Dobeš MartinKVS Šumperk OB7600:49:46-
Muži B (trať 8,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:46-
2MB1212Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:07-
3MB1313Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:30:42-
4MB1818Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:43-
5MB2020Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:32:37-
6MB2424Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:33:19-
7MB2828Sporek MiroslavFagus5400:34:30-
8MB3636Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:35:53-
9MB4040Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:36:37-
10MB4747Medlík CtiradASPV OA Šumperk5800:37:17-
11MB4848Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:37:26-
12MB5252Koutný VojtěchPřerov5800:39:31-
13MB5555Janů ZdeněkHoral Šumperk5700:40:32-
14MB5656Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:40:43-
Muži C (trať 8,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1414Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:53-
2MC1919Hejl JanAC Šumperk5300:31:44-
3MC2525Koštoval JiříJeseník5100:33:21-
4MC2727Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:33:52-
5MC3030Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:34:41-
6MC3232Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:34:54-
7MC3333Macháček JiříVíno Karabina5300:35:04-
8MC4242Krumer MiroslavOstrov4900:36:54-
9MC4343Pernica PavelPEPRO Bludov4900:36:55-
10MC4646Stejskal AntonínVíno Karabina4900:37:09-
11MC4949Lerch VladislavŽST Olomouc4800:37:45-
12MC6464Osladil StanislavVíno Karabina5000:45:10-
Muži D (trať 8,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1111Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:53-
2MD3838Bielčik JindřichLichkov4000:36:12-
3MD3939Herbst ManfredJeseník4100:36:32-
4MD5151Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:39:19-
5MD5454Ostřanský JosefSeverka Šumperk4300:39:51-
6MD6262Straka JosefŠumperk3900:43:26-
Ženy (trať 8,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3737Švecová TerezaPotštejn7700:36:03-
2ZA5757Komárková EvaSKP Šumperk5800:40:44-
3ZA5858Stejskalová RadkaZemědělská universita8000:41:05-
4ZA6060Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:41:44-
5ZA6161Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:53-
6ZA6565Macháčková AnnaKVS Šumperk OB8400:46:17-
7ZA6767Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:50:51-
Trať 8,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Polach RostislavSK DAMA Sport Šumperk7500:27:29-
2MA22Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:27:36-
3MA33Kostrzewski JaroslavPL7600:27:42-
1MB44Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:46-
4MA55Krejčí MartinTTC Olomouc7800:28:51-
5MA66Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:29:04-
6MA77Šnobl MartinLos Rapidos Olomouc7400:29:10-
7MA88Málek JiříSporton Team8200:29:41-
8MA99Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:29:45-
9MA1010Drozd LukášDIDI Team Jeseník8100:29:48-
1MD1111Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:29:53-
2MB1212Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:30:07-
3MB1313Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:30:42-
1MC1414Švec MiroslavSokol Potštejn5200:30:53-
1MJ1515Holec PavelAK Zlín8500:30:58-
10MA1616Bielčik PetrLichkov7100:31:13-
11MA1717Růžička MartinŘetězárna Česká Ves8300:31:30-
4MB1818Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:43-
2MC1919Hejl JanAC Šumperk5300:31:44-
5MB2020Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:32:37-
12MA2121Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:32:48-
2MJ2222Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:32:49-
3MJ2323Genčur RomanKVS Šumperk OB8700:33:18-
6MB2424Růžička KarelŘetězárna Česká Ves5600:33:19-
3MC2525Koštoval JiříJeseník5100:33:21-
13MA2626Komárek OndřejSKI Klub Šumperk8200:33:51-
4MC2727Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk5300:33:52-
7MB2828Sporek MiroslavFagus5400:34:30-
14MA2929Weinlich MaxmiliánPřerov6600:34:38-
5MC3030Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:34:41-
15MA3131Janů PřemyslVA Brno8000:34:48-
6MC3232Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:34:54-
7MC3333Macháček JiříVíno Karabina5300:35:04-
16MA3434Hejtmánek JiříVíno Karabina6900:35:22-
17MA3535Kechrt Tomᚊumperk8100:35:43-
8MB3636Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:35:53-
1ZA3737Švecová TerezaPotštejn7700:36:03-
2MD3838Bielčik JindřichLichkov4000:36:12-
3MD3939Herbst ManfredJeseník4100:36:32-
9MB4040Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:36:37-
4MJ4141Weinlich PavelPramet Šumperk8800:36:51-
8MC4242Krumer MiroslavOstrov4900:36:54-
9MC4343Pernica PavelPEPRO Bludov4900:36:55-
5MJ4444Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:01-
18MA4545Praus LuděkFK Bohutín6800:37:06-
10MC4646Stejskal AntonínVíno Karabina4900:37:09-
10MB4747Medlík CtiradASPV OA Šumperk5800:37:17-
11MB4848Gočaltovský LadislavRocktechnik Triatlon Hr6000:37:26-
11MC4949Lerch VladislavŽST Olomouc4800:37:45-
19MA5050Silán Jiříneregistrován8300:39:04-
4MD5151Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:39:19-
12MB5252Koutný VojtěchPřerov5800:39:31-
20MA5353Navrátil LadislavŠumperk6600:39:48-
5MD5454Ostřanský JosefSeverka Šumperk4300:39:51-
13MB5555Janů ZdeněkHoral Šumperk5700:40:32-
14MB5656Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:40:43-
2ZA5757Komárková EvaSKP Šumperk5800:40:44-
3ZA5858Stejskalová RadkaZemědělská universita8000:41:05-
21MA5959Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk7100:41:40-
4ZA6060Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:41:44-
5ZA6161Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:53-
6MD6262Straka JosefŠumperk3900:43:26-
6MJ6363Voráč JanSeverka Šumperk8600:44:40-
12MC6464Osladil StanislavVíno Karabina5000:45:10-
6ZA6565Macháčková AnnaKVS Šumperk OB8400:46:17-
22MA6666Dobeš MartinKVS Šumperk OB7600:49:46-
7ZA6767Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:50:51-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód