Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník

27.4.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník
  • datum konání: 27.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

lyžařské středisko Malák, Jablonné nad Orlicí
10.00 - 11.30 hodin

Přihlášky

8.30 - 10.00 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20,- Kč

Popis tratě

Tradiční terénní běh patří k nejstarším v regionu.
Zejména trať mužů má náročný profil.
Délka: 8,6 km (muži), 3 km (ženy), ostatní méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
561 64 Jablonné nad Orlicí
mobil 737 474 721

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
26.4.2009Memoriál Quido Štěpánka202
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 3511

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Dostálek Petr6716
Krátký František4316
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Sadílek Ota4613
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Vítek Miroslav7212
Nechvíl Petr9112
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránský Aleš6012
Šimůnek Jan8211
Fajfr František7211
Krejčí Stanislav6311
Hanuš Petr6411
Dostál Ladislav5610
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Sontáková Lenka9110
Moravec Jiří969
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Borek Petr709
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Smolák Petr949
Sejkorová Lenka639
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Razým Lukáš799
Kozáková Denisa798
Boháč Bonifác018
Bielčik Petr718
Hermann Matěj008
Vytlačilová Lenka848
Pešavová Eliška038
Kopecký Libor568
Fáber Viliam628
Šimůnková Pavla778
Marek Jiří438
Koblížek Jindřich488

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 11 let a mladší (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3149Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:20-
2M3358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:22-
3M3648Siegel JakubAC Choceň9200:01:25-
4M3747Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:01:27-
5M3850Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:28-
6M3936Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:28-
7M31046Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:29-
8M31340Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:01:30-
9M31542Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:31-
10M31651Bříza VáclavSOKOL Klášterec nad Orlicí9300:01:31-
11M31932Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:32-
12M32035Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:33-
13M32228Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:34-
13M32255Hanuš PetrJablonné nad Orlicí9200:01:34-
15M32554Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:34-
16M32630Fišer MichalKlášterec nad Orlicí9300:01:35-
17M32844Adamec MarekOrel Letohrad Orlice9300:01:36-
18M32952Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:37-
19M33145Tacl MichalJablonné nad Orlicí9300:01:38-
20M33337Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:39-
21M33556Hanuš PavelJablonné nad Orlicí9300:01:40-
22M33627Kolomý TomášZŠ Jamné nad Orlicí9200:01:40-
23M33731Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:01:41-
24M33853Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:01:42-
25M33934Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:42-
26M34041Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:43-
27M34139Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:01:44-
28M34343Adamec TomášOrel Letohrad Orlice9200:01:45-
29M34429Kalous FilipKlášterec nad Orlicí9400:01:45-
30M34757Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:46-
31M35338Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:56-
32M35633Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:59-
Žákyně 11 let a mladší (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3119Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:01:20-
2Ž3314Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:22-
3Ž3510Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:23-
4Ž3108Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:29-
5Ž31212Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:30-
6Ž31313Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:30-
7Ž3179Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:31-
8Ž31815Adamcová MartinaOrel Letohrad Orlice9300:01:32-
9Ž3204Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:33-
10Ž32220Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:01:34-
11Ž3265Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:35-
12Ž32916Březinová VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí9200:01:37-
13Ž33111Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:01:38-
14Ž33317Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:39-
15Ž3416Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:44-
16Ž3442Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:01:45-
17Ž3467Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:46-
18Ž34721Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:46-
19Ž34926Strnadová HanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:47-
20Ž35018Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:48-
21Ž3513Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:49-
22Ž35225Vagnerová TerezaMladkov9400:01:49-
23Ž35422Mikysková EliškaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:57-
24Ž35523Dolečková VeronikaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:58-
25Ž35624Příhodová MichaelaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:59-
26Ž3581Tejklová TerezaZŠ Jamné nad Orlicí9500:02:03-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM169Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:02:53-
2ŽM267Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:56-
3ŽM362Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:08-
4ŽM461Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:13-
5ŽM568Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:03:17-
6ŽM660Kutová EliškaAO Choceň9000:03:23-
7ŽM764Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:25-
8ŽM863Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:26-
9ŽM966Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:35-
10ŽM1059Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:04:00-
11ŽM1165Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:04:10-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM177Večeře TomášAtletika Polička9000:05:02-
2MM478Tománek FilipAtletika Polička9000:05:12-
3MM771Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:42-
4MM870Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:50-
5MM976Fáber RobertAtletika Jablonné9100:05:56-
6MM1073Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:00-
7MM1375Vytlačil MarekČeská Třebová9100:06:13-
8MM1474Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:06:21-
9MM1572Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:26-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS286Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:05:06-
2ŽS382Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:05:07-
3ŽS583Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:05:14-
4ŽS685Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:20-
5ŽS1184Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:06:02-
6ŽS1281Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:06:09-
7ŽS1679Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:06:27-
8ŽS1780Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:06:59-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS189Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:05-
2MS294Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:11-
3MS393Víšek MartinAtletika Polička8800:06:16-
4MS492Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:18-
5MS590Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:19-
6MS688Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:24-
7MS891Červ JakubAtletika Polička8900:06:43-
8MS995Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:44-
9MS1787Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:49-
Dorostenci 16-17 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD197Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:31-
2MD298Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:34-
3MD399Siegel JosefAC Choceň8600:10:55-
4MD4100Řemínek MatějAC Choceň8600:11:07-
5MD596Novotný MichalATC Nekoř8700:11:28-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD18101Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:07:5695,42
2ŽD19102Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:0292,84
3ŽD21103Čechalová HanaTS Letohrad8600:08:2184,67
Muži A (trať 7,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:24106,22
2MA288Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:2098,81
3MA4119Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:25:4994,97
4MA592Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:0792,59
5MA6121Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:26:23129,33
6MA976Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:27:1483,72
7MA13122Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:28:3073,66
8MA14123Koclíř MiroslavFort Ústí nad Orlicí7200:28:5370,62
9MA15108Dostálek PetrTěchonín6700:28:5670,22
10MA16106Šutera JosefAtletika Polička7900:29:0169,56
11MA17115Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:29:1367,97
12MA1887Kalous PetrSK Žamberk7700:29:1467,84
13MA2090Bielčik PetrLichkov7100:29:3365,32
14MA24127Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:30:1360,03
15MA26128Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:30:3157,64
16MA28113Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:30:5254,86
17MA30126Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:31:3449,31
18MA3277Holubec MiroslavBystřec7600:33:0437,39
19MA33129Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:1036,60
20MA36125Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:33:3433,42
21MA3868Exler PavelBorec Žamberk8200:34:0928,79
22MA39103Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:34:1028,66
23MA4198Dostál PetrHC Prostějov8500:35:2770,67
24MA44116Filip MilošKUS Jablonné nad Orlicí7000:36:3010,13
25MA46120Kaválek OndřejOrel Orlice8300:37:560,00
Muži B (trať 7,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3131Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:41104,94
2MB7132Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:26:3697,97
3MB8140Siegel JosefSpartak Choceň5800:26:4397,09
4MB11137Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:27:4689,11
5MB12136Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:1585,44
6MB21139Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:3775,06
7MB22135Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:5772,53
8MB23134Novotný LuděkŽamberk6200:30:0571,52
9MB34142Krejčí StanislavTěchonín6300:33:1847,09
10MB35133Kalandra StanislavSvitavy6000:33:2346,46
11MB43138Korenyev VolodymyrPIM Praha5900:35:3429,87
12MB48130Exler PavelTETTEX Praha5800:41:330,00
13MB49141Novotný PřemyslPastviny5900:42:260,00
Muži C (trať 7,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10145Krátký FrantišekViking Králiky4300:27:22152,21
2MC19146Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:29:18105,60
3MC25143Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:30:1998,86
4MC27144Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:30:4995,54
5MC29148Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:31:0893,44
6MC31153Leicht JiříASPV Těchonín4900:33:0280,83
7MC37150Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:3976,74
8MC40152Koblížek JindřichŽamberk4800:35:0567,23
9MC42147Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:35:3364,14
10MC45149Bielčik JindřichLichkov4000:36:38102,16
11MC47151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:1026,87
12MC50154Kalousek JanSK Žamberk4100:47:0645,63
Ženy (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7110Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:38116,59
2ZA10101Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:18111,75
3ZA11108Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3092,63
4ZA12107Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:07:3490,78
5ZA13105Švecová TerezaPotštejn7700:07:3689,86
6ZA14113Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7200:07:3789,40
7ZA15106Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:07:3988,48
8ZA16103Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:4585,71
9ZA20102Novotná EvaLetohrad4800:08:07106,87
10ZA22104Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:08:23100,53
11ZA23111Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:4392,60
12ZA24109Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:5189,42
13ZA25112Dostálková LenkaTěchonín7700:09:3136,87
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3119Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:01:20-
1M3149Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:20-
2Ž3314Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:22-
2M3358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:22-
3Ž3510Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:23-
3M3648Siegel JakubAC Choceň9200:01:25-
4M3747Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:01:27-
5M3850Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:28-
6M3936Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:28-
7M31046Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:29-
4Ž3108Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:29-
5Ž31212Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:30-
6Ž31313Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:30-
8M31340Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:01:30-
9M31542Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:31-
10M31651Bříza VáclavSOKOL Klášterec nad Orlicí9300:01:31-
7Ž3179Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:31-
8Ž31815Adamcová MartinaOrel Letohrad Orlice9300:01:32-
11M31932Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:32-
9Ž3204Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:33-
12M32035Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:33-
10Ž32220Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:01:34-
13M32255Hanuš PetrJablonné nad Orlicí9200:01:34-
13M32228Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:34-
15M32554Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:34-
16M32630Fišer MichalKlášterec nad Orlicí9300:01:35-
11Ž3265Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:35-
17M32844Adamec MarekOrel Letohrad Orlice9300:01:36-
12Ž32916Březinová VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí9200:01:37-
18M32952Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:37-
19M33145Tacl MichalJablonné nad Orlicí9300:01:38-
13Ž33111Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:01:38-
14Ž33317Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:39-
20M33337Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:39-
21M33556Hanuš PavelJablonné nad Orlicí9300:01:40-
22M33627Kolomý TomášZŠ Jamné nad Orlicí9200:01:40-
23M33731Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:01:41-
24M33853Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:01:42-
25M33934Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:42-
26M34041Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:43-
15Ž3416Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:44-
27M34139Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:01:44-
28M34343Adamec TomášOrel Letohrad Orlice9200:01:45-
16Ž3442Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:01:45-
29M34429Kalous FilipKlášterec nad Orlicí9400:01:45-
17Ž3467Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:46-
30M34757Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:46-
18Ž34721Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:46-
19Ž34926Strnadová HanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:47-
20Ž35018Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:48-
21Ž3513Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:49-
22Ž35225Vagnerová TerezaMladkov9400:01:49-
31M35338Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:56-
23Ž35422Mikysková EliškaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:57-
24Ž35523Dolečková VeronikaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:58-
32M35633Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:59-
25Ž35624Příhodová MichaelaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:59-
26Ž3581Tejklová TerezaZŠ Jamné nad Orlicí9500:02:03-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM169Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:02:53-
2ŽM267Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:56-
3ŽM362Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:08-
4ŽM461Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:13-
5ŽM568Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:03:17-
6ŽM660Kutová EliškaAO Choceň9000:03:23-
7ŽM764Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:25-
8ŽM863Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:26-
9ŽM966Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:35-
10ŽM1059Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:04:00-
11ŽM1165Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:04:10-
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS189Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:05-
2MS294Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:11-
3MS393Víšek MartinAtletika Polička8800:06:16-
4MS492Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:18-
5MS590Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:19-
6MS688Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:24-
1ZA7110Jiroušková JanaFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:38116,59
7MS891Červ JakubAtletika Polička8900:06:43-
8MS995Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:44-
2ZA10101Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:18111,75
3ZA11108Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:3092,63
4ZA12107Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:07:3490,78
5ZA13105Švecová TerezaPotštejn7700:07:3689,86
6ZA14113Faltusová RadkaKUS Jablonné nad Orlicí7200:07:3789,40
7ZA15106Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:07:3988,48
8ZA16103Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:4585,71
9MS1787Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:49-
1ŽD18101Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:07:5695,42
2ŽD19102Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:0292,84
9ZA20102Novotná EvaLetohrad4800:08:07106,87
3ŽD21103Čechalová HanaTS Letohrad8600:08:2184,67
10ZA22104Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:08:23100,53
11ZA23111Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:4392,60
12ZA24109Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:5189,42
13ZA25112Dostálková LenkaTěchonín7700:09:3136,87
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD197Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:31-
2MD298Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:34-
3MD399Siegel JosefAC Choceň8600:10:55-
4MD4100Řemínek MatějAC Choceň8600:11:07-
5MD596Novotný MichalATC Nekoř8700:11:28-
Trať 7,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA189Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:24:24106,22
2MA288Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:2098,81
1MB3131Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:25:41104,94
3MA4119Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:25:4994,97
4MA592Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:0792,59
5MA6121Moravec MartinISCAREX Česká Třebová8400:26:23129,33
2MB7132Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:26:3697,97
3MB8140Siegel JosefSpartak Choceň5800:26:4397,09
6MA976Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:27:1483,72
1MC10145Krátký FrantišekViking Králiky4300:27:22152,21
4MB11137Kašpar ZdeněkCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí6300:27:4689,11
5MB12136Čechal JaroslavTS Letohrad6100:28:1585,44
7MA13122Doleček JosefISCAREX Česká Třebová7900:28:3073,66
8MA14123Koclíř MiroslavFort Ústí nad Orlicí7200:28:5370,62
9MA15108Dostálek PetrTěchonín6700:28:5670,22
10MA16106Šutera JosefAtletika Polička7900:29:0169,56
11MA17115Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:29:1367,97
12MA1887Kalous PetrSK Žamberk7700:29:1467,84
2MC19146Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:29:18105,60
13MA2090Bielčik PetrLichkov7100:29:3365,32
6MB21139Dostál LadislavMoravská Třebová5600:29:3775,06
7MB22135Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:29:5772,53
8MB23134Novotný LuděkŽamberk6200:30:0571,52
14MA24127Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:30:1360,03
3MC25143Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:30:1998,86
15MA26128Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:30:3157,64
4MC27144Hejl JanTRI STYLE Šumperk5300:30:4995,54
16MA28113Hanuš PřemyslKUS Jablonné nad Orlicí7600:30:5254,86
5MC29148Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:31:0893,44
17MA30126Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:31:3449,31
6MC31153Leicht JiříASPV Těchonín4900:33:0280,83
18MA3277Holubec MiroslavBystřec7600:33:0437,39
19MA33129Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:33:1036,60
9MB34142Krejčí StanislavTěchonín6300:33:1847,09
10MB35133Kalandra StanislavSvitavy6000:33:2346,46
20MA36125Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7500:33:3433,42
7MC37150Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:3976,74
21MA3868Exler PavelBorec Žamberk8200:34:0928,79
22MA39103Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:34:1028,66
8MC40152Koblížek JindřichŽamberk4800:35:0567,23
23MA4198Dostál PetrHC Prostějov8500:35:2770,67
9MC42147Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:35:3364,14
11MB43138Korenyev VolodymyrPIM Praha5900:35:3429,87
24MA44116Filip MilošKUS Jablonné nad Orlicí7000:36:3010,13
10MC45149Bielčik JindřichLichkov4000:36:38102,16
25MA46120Kaválek OndřejOrel Orlice8300:37:560,00
11MC47151Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:1026,87
12MB48130Exler PavelTETTEX Praha5800:41:330,00
13MB49141Novotný PřemyslPastviny5900:42:260,00
12MC50154Kalousek JanSK Žamberk4100:47:0645,63

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Vinikající

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód