Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Nasavrk, 29. ročník

6.4.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Nasavrk, 29. ročník
  • datum konání: 6.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Iveruk MihailUKR7500:46:35-
2MA27Toth TomásHUN7800:46:44-
3MA31Arusei IsaacKeňa7700:46:54-
4MA42Ezayedi Ali MabrukLBA7800:47:24-
5MA53Przybyla KrzystofPOL6900:47:31-
6MA615Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:47:48-
7MA89Žavoronok IgorBLR7700:48:03-
8MA917Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:09-
9MA1014Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:48:11-
10MA1116Kreisinger JanSŠ Sokol České Budějovice - PUMA ČR8400:48:26-
11MA1213Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice - PUMA ČR7100:49:08-
12MA1312Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí - PUMA ČR7200:49:20-
13MA1511Arbet RomanJM LAVO Bardějov7600:49:25-
14MA1636Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:50:32-
15MA17190Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:50:39-
16MA1819Váňa KarelAC Čáslav7500:50:58-
17MA19201Minařík PetrAK Zlín7600:51:52-
18MA208Kramarz EdmundPOL6900:51:53-
19MA2161Tichý FrantišekTURBO Chotěboř6600:51:55-
20MA2257Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:52:07-
21MA2365Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7300:52:12-
22MA24176Ostroczky FerencTOGA SMP - HUN6700:52:32-
23MA25193Marínek FilipAC 1890 Praha6900:52:33-
24MA2621Kratochvíl MilošCTC Fort Ústí nad Orlicí7500:52:41-
25MA3150Musil JiříMK Hlinsko7200:53:45-
26MA34180Jansa JiříSokol Písek6600:53:53-
27MA3555Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:53:56-
28MA3626Raboch IvanMaraton klub Sp. Žebrák6600:54:05-
29MA37206Pozler TomášAC Pardubice7600:54:12-
30MA41184Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:55:07-
31MA4241Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:55:17-
32MA4410Sumerling ŠtefanSport team Hritz - SVK7100:55:24-
33MA4656Schiller MarekTT Pardubice7200:55:37-
34MA4729Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:55:44-
35MA4832Bloudíček PetrDatalusk Jihlava8100:55:54-
36MA4930Baďura JanHK Auto Brno6800:55:59-
37MA50157Garami KatalinHUN8000:56:21-
38MA5120Šádek RobertJM Demolex Bardejov7000:56:35-
39MA5442Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:57:03-
40MA59178Bartoš DušanSokol Písek6400:57:41-
41MA6048Mocek TomášAC Pardubice7900:58:19-
42MA61200Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:58:24-
43MA62179Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:58:36-
44MA7022Kratochvíl MartinAC Čáslav7001:00:06-
45MA7133Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:00:07-
46MA7338Jelínek JaromírTřemošnice7701:00:12-
47MA7523Jančařík PetrAAC Brno6801:00:17-
48MA7763Vašíček MartinSKI Radvanice7101:00:26-
49MA8135Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7701:00:38-
50MA8425Holeček JanMaraton klub Sp. Žebrák6501:01:23-
51MA8551Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:01:29-
52MA8643Kučera JanKladiva Pardubice7701:01:30-
53MA9537Chmelík TomášSK Chrast8001:03:52-
54MA9758Smola JanKRB Chrudim6701:04:14-
55MA9945Laža MatějGymnázium Chrudim8301:04:18-
56MA101192Burdych TomášSK Hronov8201:04:28-
57MA11146Licek MartinPardubice7101:06:34-
58MA11347Maier LukášMTB Cirlibaba Šumperk7801:07:05-
59MA11518Hriňák Lukᚊport Team Hritz8501:07:43-
60MA118194Vostrý MiroslavSK Smíchov7701:08:12-
61MA12053Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8601:08:32-
62MA12149Mochnacký JánJM LAVO Bardějov6401:09:00-
63MA122189Tomšů PetrMlýn Janderov6401:09:16-
64MA12440Jirásko LubomírTriatlon Pardubice7101:09:33-
65MA13459Soukup MartinSokol Stonařov6801:10:59-
66MA135182Kálal MarekChlumec nad Cidlinou7301:11:13-
67MA13639Jirásko DušanTriatlon Pardubice7301:11:14-
68MA13960Stoklásek PetrSokol Stonařov7101:11:30-
69MA14324Haisch ErichTalheim - GER6601:12:12-
70MA15252Peltan LubomírSokol Stonařov7001:13:31-
71MA158183Beran RadekChlumec nad Cidlinou7301:14:44-
72MA159199Leuchter JanPardubice7501:14:49-
73MA16431Beer DanielAC Spartak Slatiňany8601:16:49-
74MA16644Laža JosefGymnázium Chrudim8101:18:09-
75MA16734Dočkal Petrneregistrován7001:18:22-
76MA168207Dymák PavelTJ Podlíšťany7601:18:27-
77MA173196Schejbal KarelPardubice7801:22:02-
78MA174191Procházka JanChrudim7301:22:03-
79MA181203Maier RichardMTB Kutná Hora7301:34:49-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB75Babjak OrestJM LAVO Bardějov6800:47:58-
2MB1472Kadlot ZoltánHUN6200:49:23-
3MB2769Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:43-
4MB3068Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:53:44-
5MB3291Siegel JosefSpartak Choceň5800:53:49-
6MB3380Filip LubošAC Choceň5900:53:51-
7MB4370Lomoz JanAFK Chrudim6000:55:22-
8MB4597Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:26-
9MB52188Čechal JaroslavTS Letohrad6100:56:40-
10MB5571Dostálek LubošFK Nasavrky6200:57:07-
11MB63177Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:58:41-
12MB64198Schaffer PetrMlýn Janderov6000:58:47-
13MB6593Šlajs TomášCC Choceň6000:59:05-
14MB6785Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:59:43-
15MB7296Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:00:08-
16MB7475Brožek RadmilKRB Chrudim5401:00:14-
17MB7973Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:00:31-
18MB8778Drozd JiříSeverka Pardubice5701:01:51-
19MB9098Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:02:48-
20MB92202Hůlka RadomírAFK CHrudim6201:03:13-
21MB9395Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:29-
22MB96101Zitko JiříKRB Chrudim5401:04:06-
23MB10086Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:04:21-
24MB10277Daněk MilanKola Novák Blansko6201:04:31-
25MB103185Ambrož JaroslavAC Praha5401:04:35-
26MB10474Zdeněk BílýMK Pardubice5901:04:49-
27MB125197Schaffer JanMlýn Janderov6201:09:35-
28MB12782Jirák JiříBK Pardubice5501:09:44-
29MB13076Čubík LuděkAC Čáslav6201:10:10-
30MB14789Páriš AttilaKRB Chrudim6001:12:31-
31MB14994Šofr ZdeněkAllianz Pardubice5601:13:03-
32MB151181Kučera MiroslavNasavrky5701:13:18-
33MB15390Rejl JiříSrch6301:13:33-
34MB154204Šilar TomášPardubice6301:13:38-
35MB16281Hanč JaroslavTJ Rudník5701:15:26-
36MB16588Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:17:14-
37MB16966Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:18:53-
38MB17187Mašín OldřichTJ Spartak Slatiňany6201:21:56-
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC28103Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:52:56-
2MC29102Čivrný JiříSlovan Liberec5300:53:19-
3MC38104Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:54:16-
4MC56105Novotný JosefTransporta Chrudim4800:57:10-
5MC58126Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:32-
6MC66128Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:59:34-
7MC69131Zrno VladimírStrojírny Pacov5300:59:56-
8MC7679Fiedler JanStart Brno5601:00:23-
9MC78108Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:00:28-
10MC80116Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:00:34-
11MC83110Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:51-
12MC105129Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:04:56-
13MC106124Sadílek VáclavAlbrechtice5001:04:59-
14MC108127Vodička JiříSokol Maleč5301:05:20-
15MC109106Alexa JiříKRB Chrudim5301:05:25-
16MC110111Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:05:49-
17MC116119Málek JaroslavChotěboř4601:07:44-
18MC119130Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:08:17-
19MC123113Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:19-
20MC126123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:38-
21MC133112Fischer PavelHranice4901:10:41-
22MC138117Kulich JaroslavPardubice4801:11:25-
23MC140109Černý MilanAC Choceň4801:11:33-
24MC146114Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:12:25-
25MC157175Žemlička VladimírSokol Nasavrky5301:14:12-
26MC160107Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:15:00-
27MC163208David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:16:22-
28MC170125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:30-
29MC176186Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5101:27:47-
30MC180209Kučera Z.Tesla Pardubice5201:32:38-
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD82132Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:00:39-
2MD88145Zeman PavelKRB Chrudim4301:01:57-
3MD107133Fiala JaroslavENJO Trutnov3801:05:01-
4MD129140Podžorný ErvinČeský Těšín4101:10:07-
5MD132134Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:10:23-
6MD137137Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:11:20-
7MD142144Vorel MilanSlatiňany4001:12:09-
8MD145138Kousal OldřichSK Přerov3801:12:21-
9MD148135Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:33-
10MD150141Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:10-
11MD178142Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:29:09-
12MD182143Škoda KryštofNáchod4101:35:41-
Muži E (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME175153Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:24:50-
2ME179149Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:29:29-
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA39155Karnacevič GalinaBLR 00:54:24-
2ZA40154Gruca DorotaPOL1900:54:43-
3ZA53164Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:56:44-
4ZA57159Šádková IrenaAC Pardubice6900:57:27-
5ZA67165Kalovská LenkaAAC Brno7000:59:43-
6ZA89158Lisicka MagdalenaPOL7101:02:03-
7ZA90163Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:02:48-
8ZA94167Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:03:30-
9ZA98169Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7701:04:16-
10ZA117168Švecová TerezaPotštejn7701:07:55-
11ZA128166Ksandrová JitkaSK Týniště nad Orlicí7401:09:52-
12ZA131161Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6901:10:13-
13ZA141162Fabiánová BarboraTT Pardubice7901:11:45-
14ZA161195Doskočilová JanaPoděbrady7701:15:19-
15ZA171160Beranová PetraSpartak Slatiňany8101:21:56-
16ZA183205Raková PetraSokol Hlízov7701:37:53-
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB112173Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:42-
2ZB114174Žákovská AlenaAAC Brno6201:07:35-
3ZB144172Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:12:15-
4ZB155170Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:13:50-
5ZB156171Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:59-
6ZB177187Pláničková EvaVodní stavby Tábor5401:27:54-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA14Iveruk MihailUKR7500:46:35-
2MA27Toth TomásHUN7800:46:44-
3MA31Arusei IsaacKeňa7700:46:54-
4MA42Ezayedi Ali MabrukLBA7800:47:24-
5MA53Przybyla KrzystofPOL6900:47:31-
6MA615Vašek VladimírAFK SKP Pardubice6900:47:48-
1MB75Babjak OrestJM LAVO Bardějov6800:47:58-
7MA89Žavoronok IgorBLR7700:48:03-
8MA917Havlíček JanASK Slavia Praha7900:48:09-
9MA1014Šmíd MichalAFK SKP Pardubice7100:48:11-
10MA1116Kreisinger JanSŠ Sokol České Budějovice - PUMA ČR8400:48:26-
11MA1213Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice - PUMA ČR7100:49:08-
12MA1312Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí - PUMA ČR7200:49:20-
2MB1472Kadlot ZoltánHUN6200:49:23-
13MA1511Arbet RomanJM LAVO Bardějov7600:49:25-
14MA1636Hudek PetrBK - FC Kadaň8200:50:32-
15MA17190Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:50:39-
16MA1819Váňa KarelAC Čáslav7500:50:58-
17MA19201Minařík PetrAK Zlín7600:51:52-
18MA208Kramarz EdmundPOL6900:51:53-
19MA2161Tichý FrantišekTURBO Chotěboř6600:51:55-
20MA2257Smetana JosefDatalusk Jihlava6900:52:07-
21MA2365Vyžrálek IvoSK Kolis Moravský Krumlov7300:52:12-
22MA24176Ostroczky FerencTOGA SMP - HUN6700:52:32-
23MA25193Marínek FilipAC 1890 Praha6900:52:33-
24MA2621Kratochvíl MilošCTC Fort Ústí nad Orlicí7500:52:41-
3MB2769Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:52:43-
1MC28103Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:52:56-
2MC29102Čivrný JiříSlovan Liberec5300:53:19-
4MB3068Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:53:44-
25MA3150Musil JiříMK Hlinsko7200:53:45-
5MB3291Siegel JosefSpartak Choceň5800:53:49-
6MB3380Filip LubošAC Choceň5900:53:51-
26MA34180Jansa JiříSokol Písek6600:53:53-
27MA3555Pomikálek JosefAC Česká Lípa7500:53:56-
28MA3626Raboch IvanMaraton klub Sp. Žebrák6600:54:05-
29MA37206Pozler TomášAC Pardubice7600:54:12-
3MC38104Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:54:16-
1ZA39155Karnacevič GalinaBLR 00:54:24-
2ZA40154Gruca DorotaPOL1900:54:43-
30MA41184Vagenknecht RomanSokol Nová Paka7500:55:07-
31MA4241Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:55:17-
7MB4370Lomoz JanAFK Chrudim6000:55:22-
32MA4410Sumerling ŠtefanSport team Hritz - SVK7100:55:24-
8MB4597Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:26-
33MA4656Schiller MarekTT Pardubice7200:55:37-
34MA4729Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:55:44-
35MA4832Bloudíček PetrDatalusk Jihlava8100:55:54-
36MA4930Baďura JanHK Auto Brno6800:55:59-
37MA50157Garami KatalinHUN8000:56:21-
38MA5120Šádek RobertJM Demolex Bardejov7000:56:35-
9MB52188Čechal JaroslavTS Letohrad6100:56:40-
3ZA53164Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:56:44-
39MA5442Kubíček PetrLabe Tri Club Hradec Králové6700:57:03-
10MB5571Dostálek LubošFK Nasavrky6200:57:07-
4MC56105Novotný JosefTransporta Chrudim4800:57:10-
4ZA57159Šádková IrenaAC Pardubice6900:57:27-
5MC58126Švec MiroslavSokol Potštejn5200:57:32-
40MA59178Bartoš DušanSokol Písek6400:57:41-
41MA6048Mocek TomášAC Pardubice7900:58:19-
42MA61200Katsiedl MichalPSK Olymp Praha8200:58:24-
43MA62179Pecháček ŠtěpánSpartak Sezimovo Ústí8000:58:36-
11MB63177Vacarda VladimírSlovan Liberec5900:58:41-
12MB64198Schaffer PetrMlýn Janderov6000:58:47-
13MB6593Šlajs TomášCC Choceň6000:59:05-
6MC66128Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:59:34-
14MB6785Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:59:43-
5ZA67165Kalovská LenkaAAC Brno7000:59:43-
7MC69131Zrno VladimírStrojírny Pacov5300:59:56-
44MA7022Kratochvíl MartinAC Čáslav7001:00:06-
45MA7133Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8001:00:07-
15MB7296Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:00:08-
46MA7338Jelínek JaromírTřemošnice7701:00:12-
16MB7475Brožek RadmilKRB Chrudim5401:00:14-
47MA7523Jančařík PetrAAC Brno6801:00:17-
8MC7679Fiedler JanStart Brno5601:00:23-
48MA7763Vašíček MartinSKI Radvanice7101:00:26-
9MC78108Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5101:00:28-
17MB7973Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:00:31-
10MC80116Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4601:00:34-
49MA8135Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7701:00:38-
1MD82132Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:00:39-
11MC83110Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:00:51-
50MA8425Holeček JanMaraton klub Sp. Žebrák6501:01:23-
51MA8551Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:01:29-
52MA8643Kučera JanKladiva Pardubice7701:01:30-
18MB8778Drozd JiříSeverka Pardubice5701:01:51-
2MD88145Zeman PavelKRB Chrudim4301:01:57-
6ZA89158Lisicka MagdalenaPOL7101:02:03-
7ZA90163Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7301:02:48-
19MB9098Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:02:48-
20MB92202Hůlka RadomírAFK CHrudim6201:03:13-
21MB9395Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:29-
8ZA94167Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:03:30-
53MA9537Chmelík TomášSK Chrast8001:03:52-
22MB96101Zitko JiříKRB Chrudim5401:04:06-
54MA9758Smola JanKRB Chrudim6701:04:14-
9ZA98169Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7701:04:16-
55MA9945Laža MatějGymnázium Chrudim8301:04:18-
23MB10086Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:04:21-
56MA101192Burdych TomášSK Hronov8201:04:28-
24MB10277Daněk MilanKola Novák Blansko6201:04:31-
25MB103185Ambrož JaroslavAC Praha5401:04:35-
26MB10474Zdeněk BílýMK Pardubice5901:04:49-
12MC105129Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:04:56-
13MC106124Sadílek VáclavAlbrechtice5001:04:59-
3MD107133Fiala JaroslavENJO Trutnov3801:05:01-
14MC108127Vodička JiříSokol Maleč5301:05:20-
15MC109106Alexa JiříKRB Chrudim5301:05:25-
16MC110111Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:05:49-
57MA11146Licek MartinPardubice7101:06:34-
1ZB112173Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:06:42-
58MA11347Maier LukášMTB Cirlibaba Šumperk7801:07:05-
2ZB114174Žákovská AlenaAAC Brno6201:07:35-
59MA11518Hriňák Lukᚊport Team Hritz8501:07:43-
17MC116119Málek JaroslavChotěboř4601:07:44-
10ZA117168Švecová TerezaPotštejn7701:07:55-
60MA118194Vostrý MiroslavSK Smíchov7701:08:12-
18MC119130Zajíc JanAFK SKP Pardubice5301:08:17-
61MA12053Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8601:08:32-
62MA12149Mochnacký JánJM LAVO Bardějov6401:09:00-
63MA122189Tomšů PetrMlýn Janderov6401:09:16-
19MC123113Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:09:19-
64MA12440Jirásko LubomírTriatlon Pardubice7101:09:33-
27MB125197Schaffer JanMlýn Janderov6201:09:35-
20MC126123Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:38-
28MB12782Jirák JiříBK Pardubice5501:09:44-
11ZA128166Ksandrová JitkaSK Týniště nad Orlicí7401:09:52-
4MD129140Podžorný ErvinČeský Těšín4101:10:07-
29MB13076Čubík LuděkAC Čáslav6201:10:10-
12ZA131161Čtvrtečková PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí6901:10:13-
5MD132134Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:10:23-
21MC133112Fischer PavelHranice4901:10:41-
65MA13459Soukup MartinSokol Stonařov6801:10:59-
66MA135182Kálal MarekChlumec nad Cidlinou7301:11:13-
67MA13639Jirásko DušanTriatlon Pardubice7301:11:14-
6MD137137Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:11:20-
22MC138117Kulich JaroslavPardubice4801:11:25-
68MA13960Stoklásek PetrSokol Stonařov7101:11:30-
23MC140109Černý MilanAC Choceň4801:11:33-
13ZA141162Fabiánová BarboraTT Pardubice7901:11:45-
7MD142144Vorel MilanSlatiňany4001:12:09-
69MA14324Haisch ErichTalheim - GER6601:12:12-
3ZB144172Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:12:15-
8MD145138Kousal OldřichSK Přerov3801:12:21-
24MC146114Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:12:25-
30MB14789Páriš AttilaKRB Chrudim6001:12:31-
9MD148135Doležal StanislavBK Pardubice3801:12:33-
31MB14994Šofr ZdeněkAllianz Pardubice5601:13:03-
10MD150141Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:10-
32MB151181Kučera MiroslavNasavrky5701:13:18-
70MA15252Peltan LubomírSokol Stonařov7001:13:31-
33MB15390Rejl JiříSrch6301:13:33-
34MB154204Šilar TomášPardubice6301:13:38-
4ZB155170Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6501:13:50-
5ZB156171Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:13:59-
25MC157175Žemlička VladimírSokol Nasavrky5301:14:12-
71MA158183Beran RadekChlumec nad Cidlinou7301:14:44-
72MA159199Leuchter JanPardubice7501:14:49-
26MC160107Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:15:00-
14ZA161195Doskočilová JanaPoděbrady7701:15:19-
35MB16281Hanč JaroslavTJ Rudník5701:15:26-
27MC163208David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:16:22-
73MA16431Beer DanielAC Spartak Slatiňany8601:16:49-
36MB16588Mejzlík PetrTJ JE Dukovany5901:17:14-
74MA16644Laža JosefGymnázium Chrudim8101:18:09-
75MA16734Dočkal Petrneregistrován7001:18:22-
76MA168207Dymák PavelTJ Podlíšťany7601:18:27-
37MB16966Bujnoch OldřichHotel Zlatá štika Pardubice5601:18:53-
28MC170125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:19:30-
15ZA171160Beranová PetraSpartak Slatiňany8101:21:56-
38MB17187Mašín OldřichTJ Spartak Slatiňany6201:21:56-
77MA173196Schejbal KarelPardubice7801:22:02-
78MA174191Procházka JanChrudim7301:22:03-
1ME175153Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:24:50-
29MC176186Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5101:27:47-
6ZB177187Pláničková EvaVodní stavby Tábor5401:27:54-
11MD178142Šikel KarelLázně Libverda a.s.3701:29:09-
2ME179149Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:29:29-
30MC180209Kučera Z.Tesla Pardubice5201:32:38-
79MA181203Maier RichardMTB Kutná Hora7301:34:49-
12MD182143Škoda KryštofNáchod4101:35:41-
16ZA183205Raková PetraSokol Hlízov7701:37:53-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód