Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník

27.4.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník
  • datum konání: 27.4.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 11 let a mladší (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3149Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:2011,00
2M3358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:229,00
3M3648Siegel JakubAC Choceň9200:01:258,00
4M3747Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:01:277,00
5M3850Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:286,00
6M3936Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:285,00
7M31046Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:294,00
8M31340Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:01:303,00
9M31542Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:312,00
10M31651Bříza VáclavSOKOL Klášterec nad Orlicí9300:01:311,00
11M31932Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:3211,00
12M32035Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:330,00
13M32228Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:349,00
13M32255Hanuš PetrJablonné nad Orlicí9200:01:340,00
15M32554Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:340,00
16M32630Fišer MichalKlášterec nad Orlicí9300:01:350,00
17M32844Adamec MarekOrel Letohrad Orlice9300:01:360,00
18M32952Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:370,00
19M33145Tacl MichalJablonné nad Orlicí9300:01:380,00
20M33337Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:398,00
21M33556Hanuš PavelJablonné nad Orlicí9300:01:400,00
22M33627Kolomý TomášZŠ Jamné nad Orlicí9200:01:400,00
23M33731Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:01:410,00
24M33853Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:01:427,00
25M33934Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:420,00
26M34041Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:430,00
27M34139Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:01:440,00
28M34343Adamec TomášOrel Letohrad Orlice9200:01:450,00
29M34429Kalous FilipKlášterec nad Orlicí9400:01:450,00
30M34757Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:466,00
31M35338Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:565,00
32M35633Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:594,00
Žákyně 11 let a mladší (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3119Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:01:2011,00
2Ž3314Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:229,00
3Ž3510Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:238,00
4Ž3108Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:297,00
5Ž31212Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:306,00
6Ž31313Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:305,00
7Ž3179Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:314,00
8Ž31815Adamcová MartinaOrel Letohrad Orlice9300:01:323,00
9Ž3204Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:332,00
10Ž32220Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:01:341,00
11Ž3265Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:350,00
12Ž32916Březinová VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí9200:01:370,00
13Ž33111Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:01:380,00
14Ž33317Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:390,00
15Ž3416Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:440,00
16Ž3442Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:01:450,00
17Ž3467Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:4611,00
18Ž34721Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:469,00
19Ž34926Strnadová HanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:470,00
20Ž35018Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:488,00
21Ž3513Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:497,00
22Ž35225Vagnerová TerezaMladkov9400:01:496,00
23Ž35422Mikysková EliškaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:575,00
24Ž35523Dolečková VeronikaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:584,00
25Ž35624Příhodová MichaelaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:593,00
26Ž3581Tejklová TerezaZŠ Jamné nad Orlicí9500:02:032,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM169Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:02:5311,00
2ŽM267Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:569,00
3ŽM362Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:088,00
4ŽM461Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:137,00
5ŽM568Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:03:176,00
6ŽM660Kutová EliškaAO Choceň9000:03:235,00
7ŽM764Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:254,00
8ŽM863Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:263,00
9ŽM966Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:352,00
10ŽM1059Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:04:001,00
11ŽM1165Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:04:100,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM177Večeře TomášAtletika Polička9000:05:0211,00
2MM478Tománek FilipAtletika Polička9000:05:129,00
3MM771Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:428,00
4MM870Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:507,00
5MM976Fáber RobertAtletika Jablonné9100:05:566,00
6MM1073Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:005,00
7MM1375Vytlačil MarekČeská Třebová9100:06:134,00
8MM1474Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:06:213,00
9MM1572Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:262,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS286Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:05:0611,00
2ŽS382Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:05:079,00
3ŽS583Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:05:148,00
4ŽS685Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:207,00
5ŽS1184Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:06:026,00
6ŽS1281Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:06:095,00
7ŽS1679Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:06:274,00
8ŽS1780Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:06:593,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS189Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:0511,00
2MS294Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:119,00
3MS393Víšek MartinAtletika Polička8800:06:168,00
4MS492Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:187,00
5MS590Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:196,00
6MS688Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:245,00
7MS791Červ JakubAtletika Polička8900:06:434,00
7MS795Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:434,00
9MS987Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:492,00
Dorostenci staršíi 16-17 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD197Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:3111,00
2MD298Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:349,00
3MD399Siegel JosefAC Choceň8600:10:558,00
4MD4100Řemínek MatějAC Choceň8600:11:077,00
5MD596Novotný MichalATC Nekoř8700:11:286,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD10101Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:07:5611,00
2ŽD11102Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:029,00
3ŽD12103Čechalová HanaTS Letohrad8600:08:218,00
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3119Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:01:2011,00
1M3149Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:01:2011,00
2Ž3314Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:01:229,00
2M3358Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:01:229,00
3Ž3510Klaclová ŠárkaSKI Česká Třebová9300:01:238,00
3M3648Siegel JakubAC Choceň9200:01:258,00
4M3747Svoboda MichalOlympia Bruntál9200:01:277,00
5M3850Beran DavidJablonné nad Orlicí9200:01:286,00
6M3936Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:285,00
7M31046Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:01:294,00
4Ž3108Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:01:297,00
5Ž31212Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:01:306,00
6Ž31313Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:305,00
8M31340Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:01:303,00
9M31542Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:312,00
10M31651Bříza VáclavSOKOL Klášterec nad Orlicí9300:01:311,00
7Ž3179Martincová KristýnaSKI Česká Třebová9300:01:314,00
8Ž31815Adamcová MartinaOrel Letohrad Orlice9300:01:323,00
11M31932Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:3211,00
9Ž3204Faltusová KristýnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:332,00
12M32035Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:330,00
10Ž32220Onderková MartinaOlympia Bruntál9300:01:341,00
13M32255Hanuš PetrJablonné nad Orlicí9200:01:340,00
13M32228Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:349,00
15M32554Rubeš DavidJablonné nad Orlicí9200:01:340,00
16M32630Fišer MichalKlášterec nad Orlicí9300:01:350,00
11Ž3265Bárnetová AlenaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:350,00
17M32844Adamec MarekOrel Letohrad Orlice9300:01:360,00
12Ž32916Březinová VeronikaJiskra Ústí nad Orlicí9200:01:370,00
18M32952Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:01:370,00
19M33145Tacl MichalJablonné nad Orlicí9300:01:380,00
13Ž33111Kopecká DenisaSKI Klub Česká Třebová9300:01:380,00
14Ž33317Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:390,00
20M33337Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:398,00
21M33556Hanuš PavelJablonné nad Orlicí9300:01:400,00
22M33627Kolomý TomášZŠ Jamné nad Orlicí9200:01:400,00
23M33731Kalous JakubSokol Klášterec nad Orlicí9200:01:410,00
24M33853Rubeš AdamJablonné nad Orlicí9400:01:427,00
25M33934Tomek JakubABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:420,00
26M34041Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:01:430,00
15Ž3416Střihavková AndreaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:01:440,00
27M34139Kašpar MartinSKI Česká Třebová9200:01:440,00
28M34343Adamec TomášOrel Letohrad Orlice9200:01:450,00
16Ž3442Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:01:450,00
29M34429Kalous FilipKlášterec nad Orlicí9400:01:450,00
17Ž3467Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:4611,00
30M34757Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:466,00
18Ž34721Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:469,00
19Ž34926Strnadová HanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:01:470,00
20Ž35018Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:488,00
21Ž3513Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:01:497,00
22Ž35225Vagnerová TerezaMladkov9400:01:496,00
31M35338Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:565,00
23Ž35422Mikysková EliškaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:575,00
24Ž35523Dolečková VeronikaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:584,00
32M35633Barnet MiroslavJablonné nad Orlicí9600:01:594,00
25Ž35624Příhodová MichaelaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:593,00
26Ž3581Tejklová TerezaZŠ Jamné nad Orlicí9500:02:032,00
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM169Holčáková SabrinaOlympia Bruntál9100:02:5311,00
2ŽM267Langrová ŽanetaTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9100:02:569,00
3ŽM362Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:03:088,00
4ŽM461Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:137,00
5ŽM568Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:03:176,00
6ŽM660Kutová EliškaAO Choceň9000:03:235,00
7ŽM764Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:254,00
8ŽM863Zapletalová TerezaSKI Česká Třebová9100:03:263,00
9ŽM966Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:352,00
10ŽM1059Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:04:001,00
11ŽM1165Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:04:100,00
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM177Večeře TomášAtletika Polička9000:05:0211,00
1ŽS286Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:05:0611,00
2ŽS382Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:05:079,00
2MM478Tománek FilipAtletika Polička9000:05:129,00
3ŽS583Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:05:148,00
4ŽS685Schauerová LenkaAtletika Polička8800:05:207,00
3MM771Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:428,00
4MM870Sabota PavelSokol Klášterec nad Orlicí9100:05:507,00
5MM976Fáber RobertAtletika Jablonné9100:05:566,00
6MM1073Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:005,00
5ŽS1184Fáberová JanaAtletika Jablonné8900:06:026,00
6ŽS1281Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:06:095,00
7MM1375Vytlačil MarekČeská Třebová9100:06:134,00
8MM1474Teplý MarekSKI Česká Třebová9100:06:213,00
9MM1572Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:262,00
7ŽS1679Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:06:274,00
8ŽS1780Szüllöová MonikaSKI Klub Česká Třebová8900:06:593,00
Trať 2,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS189Jeníček OndřejCTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí8800:06:0511,00
2MS294Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:06:119,00
3MS393Víšek MartinAtletika Polička8800:06:168,00
4MS492Sejkora KarelAtletika Polička8800:06:187,00
5MS590Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:196,00
6MS688Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:06:245,00
7MS791Červ JakubAtletika Polička8900:06:434,00
7MS795Švec MarekJiskra Ústí nad Orlicí8800:06:434,00
9MS987Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:07:492,00
1ŽD10101Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:07:5611,00
2ŽD11102Hrdinová LenkaJablonné nad Orlicí8700:08:029,00
3ŽD12103Čechalová HanaTS Letohrad8600:08:218,00
Trať 3,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD197Marcinčin JakubTJ Jiskra Ústí n. Orlicí8600:09:3111,00
2MD298Vacek JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí8700:10:349,00
3MD399Siegel JosefAC Choceň8600:10:558,00
4MD4100Řemínek MatějAC Choceň8600:11:077,00
5MD596Novotný MichalATC Nekoř8700:11:286,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 88%
Zpracování výsledků: 78%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Vinikající

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód