Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník

24.5.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník
  • datum konání: 24.5.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Josef Krejsa

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.5.2018Nekořský kros161
21.5.2017Nekořský kros146
22.5.2016Nekořský kros113
24.5.2015Nekořský kros195
25.5.2014Nekořský kros171
26.5.2013Nekořský kros175
27.5.2012Nekořský kros149
29.5.2011Nekořský kros156
30.5.2010Nekořský kros142
24.5.2009Nekořský kros92
25.5.2008Nekořský běh103
27.5.2007Nekořský kros86
28.5.2006Nekořský kros47
29.5.2005Nekořský kros81
23.5.2004Nekořský kros71

Statistika závodu Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 1888

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Bielčik Jindřich4013
Matyášová Jana6512
Borek Viktor0411
Nechvíl Petr9111
Smoláková Valérie9310
Smolák Petr9410
Krejčí Stanislav639
Sadílek Ota469
Smoláková Alexandra989
Smoláková Jiřina699
Gregora Filip029
Borková Agáta029
Dostálek Petr679
Gregorová Monika008
Jadrný Lubomír738
Sejkorová Lenka638
Gregorová Michaela048
Nechvílová Miroslava608
Gregora Jan008
Vondra Vojtěch988
Borek Petr708
Abrahám Luděk028
Buriánek Roman657
Koblížek Jindřich487
Krejsa Josef597
Dostálek Vojtěch027
Sontáková Lenka917
Smoláková Dominika007
Marhold Petr787
Jandejsek Zdeněk617
Krejčí Stanislav917
Mlynář Vojtěch986
Abrahámová Tereza006
Boháč Pankrác066
Mikyska Tomáš006
Kumpoštová Andrea056
Hanáková Klára026
Moskvová Agáta056
Kubelka Tomáš936
Burešová Markéta046
Marholdová Lucie836
Hrdina Pavel886
Krátký Luboš626
Mikulová Karolína016
Kačerovský Michal986
Bielčik Petr716
Večeř Petr996
Borková Adéla756
Kubelka Petr956
Šafář Jaroslav516

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškoláci (trať 0,050 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PR11Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:26-
2PR22Adamcová TerezaNekoř9700:00:27-
3PR33Luxová KateřinaNekoř9800:00:29-
4PR44Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:34-
5PR55Dušková MarkétaNekoř9800:00:36-
6PR66Hlaváček JakubVerměřovice9900:00:43-
7PR77Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:51-
Žákyně 95-96 (trať 0,200 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž218Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:10-
2Ž229Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:12-
3Ž2310Lehká VeronikaNekoř9500:01:13-
4Ž2411Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:01:16-
5Ž2512Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:19-
6Ž2613Bednářová BarboraNekoř9600:02:00-
Žáci 95-96 (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2214Záleský DominikJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:04-
2M2515Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:10-
3M2616Krejsa JiříNekoř9500:02:11-
4M2717Smetana AlešVerměřovice9500:02:12-
5M21018Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:32-
-M2-19Bezstarosti DavidNekoř95DNF-
Žáci 93-94 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3120Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:35-
2M3221Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:37-
3M3622Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:47-
4M31523Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:59-
5M31724Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:04:02-
6M32325Lux JanNekoř9400:04:16-
7M32626Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:25-
8M33127Bezstarosti JanNekoř9400:05:10-
9M33328Slavík FilipNekoř9300:05:44-
10M33429Dostálek PatrikNekoř9300:05:55-
Žákyně 93-94 (trať 0,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3130Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:01:57-
2Ž3331Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:02:06-
3Ž3432Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:08-
4Ž3833Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:14-
5Ž3934Kolářová IvanaNekoř9300:02:16-
Žákyně 91-92 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM835Šponarová LucieSokol Žamberk9100:03:52-
2ŽM936Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:54-
3ŽM1237Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:56-
4ŽM1738Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:02-
5ŽM2239Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:13-
6ŽM2840Luxová ŠárkaNekoř9100:04:31-
7ŽM3541Krejsová ZuzanaNekoř9200:06:06-
8ŽM3642Gregušová IvanaNekoř9100:06:07-
Žáci 91-92 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM343Fáber RobertAtletika Jablonné9100:03:39-
2MM444Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:43-
3MM545Lux OndraNekoř9100:03:46-
4MM746Mohelník PetrPolička9200:03:49-
5MM947Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:54-
6MM1148Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:55-
7MM1449Prokopec DavidVerměřovice9200:03:58-
8MM1550Vaníček PetrAtletika Jablonné nad Orlicí9100:03:59-
9MM2051Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:06-
10MM2152Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:07-
11MM2330Lux JanATC Nekoř9400:04:16-
12MM2553Bednář OndřejNekoř9100:04:18-
13MM2954Beneš TadeášNekoř9100:04:57-
14MM3020Beneš JakubNekoř9500:05:02-
15MM3255Bezstarosti JanNekoř9400:05:17-
Žákyně 89-90 (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1356Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:57-
2ŽS1957Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:04:05-
3ŽS2758Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:28-
Žáci 89-90 (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:04:45-
2MS260Večeře TomášAtletika Polička9000:05:03-
3MS361Tománek FilipAtletika Polička9000:05:07-
4MS462Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:05:29-
5MS563Chládek LubošAtletika Polička9000:05:41-
6MS656Lux OndraNekoř9100:06:42-
7MS764Zářecký MirekNekoř9000:07:35-
8MS865Bednář OndřejNekoř9100:07:49-
Dorostenci (trať 1,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD168Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:07:24-
2MD269Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:25-
3MD370Víšek MartinAtletika Polička8800:07:25-
4MD471Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:25-
Dorostenky (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD966Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:19-
2ŽD1067Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:08:27-
Junioři (trať 3,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ875Kaválek OndřejOrel Orlice8300:17:23-
Muži (trať 3,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:12:58-
2MA277Dobšíček PavelSK Hronov8000:13:33-
3MA378Mařík JiříMP Žamberk7200:13:45-
4MA579Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:15:47-
Senioři (trať 3,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB480Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:14:15-
2MB681Koblížek JindřichŽamberk4800:16:01-
3MB782Krejsa JosefNekoř5900:16:13-
4MB983Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:17:30-
5MB1084Novotný JiříLetohrad4500:18:48-
6MB1185Novotný PřemyslPastviny5900:19:58-
7MB1286Kalousek JanSK Žamberk4100:20:43-
Ženy (trať 1,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA572Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:40-
2ZA673Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:12-
3ZA774Benešová LudmilaNekoř6800:10:21-
Trať 0,050 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PR11Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:26-
2PR22Adamcová TerezaNekoř9700:00:27-
3PR33Luxová KateřinaNekoř9800:00:29-
4PR44Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:34-
5PR55Dušková MarkétaNekoř9800:00:36-
6PR66Hlaváček JakubVerměřovice9900:00:43-
7PR77Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:00:51-
Trať 0,200 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž218Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:10-
2Ž229Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:12-
3Ž2310Lehká VeronikaNekoř9500:01:13-
4Ž2411Maříková SimonaDolní Dobrouč9600:01:16-
5Ž2512Smolová DenisaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:19-
6Ž2613Bednářová BarboraNekoř9600:02:00-
Trať 0,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3130Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:01:57-
1M2214Záleský DominikJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:04-
2Ž3331Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:02:06-
3Ž3432Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:08-
2M2515Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:10-
3M2616Krejsa JiříNekoř9500:02:11-
4M2717Smetana AlešVerměřovice9500:02:12-
4Ž3833Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:14-
5Ž3934Kolářová IvanaNekoř9300:02:16-
5M21018Křičenský TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:32-
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3120Neruda MichalSKI Česká Třebová9300:03:35-
2M3221Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:37-
1MM343Fáber RobertAtletika Jablonné9100:03:39-
2MM444Záleský MilanJiskra Ústí nad Orlicí9200:03:43-
3MM545Lux OndraNekoř9100:03:46-
3M3622Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:47-
4MM746Mohelník PetrPolička9200:03:49-
1ŽM835Šponarová LucieSokol Žamberk9100:03:52-
2ŽM936Šteflová PavlínaSKI Česká Třebová9200:03:54-
5MM947Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:54-
6MM1148Smola ZdeněkABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:03:55-
3ŽM1237Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:03:56-
1ŽS1356Fáberová JanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:03:57-
7MM1449Prokopec DavidVerměřovice9200:03:58-
8MM1550Vaníček PetrAtletika Jablonné nad Orlicí9100:03:59-
4M31523Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:59-
5M31724Chalupný VáclavTJ Jablonné n. Orlicí9300:04:02-
4ŽM1738Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:02-
2ŽS1957Chalupná AnnaJablonné nad Orlicí8900:04:05-
9MM2051Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:06-
10MM2152Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:07-
5ŽM2239Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:13-
11MM2330Lux JanATC Nekoř9400:04:16-
6M32325Lux JanNekoř9400:04:16-
12MM2553Bednář OndřejNekoř9100:04:18-
7M32626Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:04:25-
3ŽS2758Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:04:28-
6ŽM2840Luxová ŠárkaNekoř9100:04:31-
13MM2954Beneš TadeášNekoř9100:04:57-
14MM3020Beneš JakubNekoř9500:05:02-
8M33127Bezstarosti JanNekoř9400:05:10-
15MM3255Bezstarosti JanNekoř9400:05:17-
9M33328Slavík FilipNekoř9300:05:44-
10M33429Dostálek PatrikNekoř9300:05:55-
7ŽM3541Krejsová ZuzanaNekoř9200:06:06-
8ŽM3642Gregušová IvanaNekoř9100:06:07-
Trať 1,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:04:45-
2MS260Večeře TomášAtletika Polička9000:05:03-
3MS361Tománek FilipAtletika Polička9000:05:07-
4MS462Kunst MichalSKI Klub Česká Třebová8900:05:29-
5MS563Chládek LubošAtletika Polička9000:05:41-
6MS656Lux OndraNekoř9100:06:42-
7MS764Zářecký MirekNekoř9000:07:35-
8MS865Bednář OndřejNekoř9100:07:49-
1ŽD966Schauerová LenkaAtletika Polička8800:08:19-
2ŽD1067Matyášová HanaDolní Dobrouč8600:08:27-
Trať 1,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD168Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:07:24-
2MD269Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:25-
3MD370Víšek MartinAtletika Polička8800:07:25-
4MD471Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:07:25-
1ZA572Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:40-
2ZA673Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:09:12-
3ZA774Benešová LudmilaNekoř6800:10:21-
Trať 3,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA176Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:12:58-
2MA277Dobšíček PavelSK Hronov8000:13:33-
3MA378Mařík JiříMP Žamberk7200:13:45-
1MB480Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:14:15-
4MA579Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:15:47-
2MB681Koblížek JindřichŽamberk4800:16:01-
3MB782Krejsa JosefNekoř5900:16:13-
1MJ875Kaválek OndřejOrel Orlice8300:17:23-
4MB983Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:17:30-
5MB1084Novotný JiříLetohrad4500:18:48-
6MB1185Novotný PřemyslPastviny5900:19:58-
7MB1286Kalousek JanSK Žamberk4100:20:43-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód