Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

5.7.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 5.7.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkov
10.30 hodin

Přihlášky

8.00 - 10.00 hodin v KD Mladkov

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

Lesní cesty a pěšiny.
Délka 9,5 km
Převýšení 522 m

Ceny pro vítěze

adresa:

Dobroslav Mareček, Mladkov 30, 561 67 Mladkov
tel.: 465 635 444

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.6.2019Mladkov - Suchý vrch84
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
3.7.2004Mladkov - Suchý vrch113
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 29
  • závodníků na všech ročnících: 2650

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4624
Javůrek Jiří4821
Pechek František5319
Bielčik Jindřich4019
Dostálek Petr6718
Stránský Aleš6017
Vacek Martin6916
Marek František4115
Šimůnek Jan4915
Svatoš Otakar3414
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Kolínek František5613
Šalplachta Jindřich4713
Šimůnek Jan8213
Šír Václav4813
Pleticha František4212
Zajíc Jan5312
Tempír František4912
Sadílek Václav5012
Zdeněk Bílý5911
Vodička Jan4511
Koblížek Jindřich4811
Dobšíček Pavel8011
Šmída Oldřich4811
Krupička Miroslav5311
Novotný Jiří4511
Šafář Jaroslav5111
Merta Jaroslav3511
Tichý Pavel6311
Keprtová Miloslava4810
Paulů Blanka5410
Horáček Michal7510
Mertová Michaela7610
Kalousek Jan4110
Gombita Josef5810
Hejl Jan5310
Dušková Lenka8010
Mannlová Jana809
Vítek Miroslav729
Jandejsek Zdeněk619
Fejgl Zdeněk429
Palko Aleš719
Krejsa Václav529
Krejčí Stanislav639
Krunčík Pavel859
Navrátilová Lucie809
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Vraštilová Miloslava569

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ466Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:39:32114,66
2MJ1965Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:44:1092,94
3MJ2024Samek MartinSRK Rychnov nad Kněžnou8700:44:1792,39
4MJ256Holec PavelAK Zlín8500:45:0988,33
5MJ2842Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:45:3586,30
6MJ3564Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:46:0583,96
7MJ3645Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:1383,33
8MJ3757Zapalač MartinFenix Jeseník8600:46:3981,30
9MJ4363Müller MichalKB OEZ Letohrad8600:48:2972,70
10MJ4623Andrš JiříSRK Rychnov nad Kněžnou8600:49:0669,81
11MJ5174Bartoň EduardŠtíty8500:49:3067,94
12MJ5255Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:49:4366,92
13MJ5362Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:49:5665,91
14MJ6521Kozel MartinLoko Trutnov8900:52:1355,20
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:51101,36
2MA212Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1399,49
3MA3103Michl PetrDukla Liberec7000:39:1799,15
4MA533Brýdl PavelHotárek Hronov8000:40:1594,21
5MA64Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:3092,93
6MA851Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1589,09
7MA982Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:41:2188,58
8MA11102Tempír TomášDukla Liberec7700:42:3082,70
9MA12100Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:5280,83
10MA1354Málek JiříPrumka Šumperk8200:42:5480,66
11MA1769Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3177,50
12MA1841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:43:3976,82
13MA2144Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:44:2073,33
14MA2230Potštejnský JanSRK Rychnov nad Kněžnou7800:44:5070,77
15MA237Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:44:5370,52
16MA2476Dostálek PetrTěchonín6700:44:5770,17
17MA279Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3367,11
18MA2977Bielčik PetrLichkov7100:45:4066,51
19MA3198Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:4566,08
20MA3846Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4261,23
21MA4090Vaněk PavelZPM Sport6400:47:1458,50
22MA5010Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:2747,17
23MA5897Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:50:4640,43
24MA5935Moštěk JanKokořín8200:50:5040,09
25MA71104Špaček JiříHS Jeseníky6400:53:0728,42
26MA82107Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:5813,85
27MA9358Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:00:060,00
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB727Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:07104,18
2MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:57100,21
3MB142Gombita JosefMost5800:42:5595,61
4MB1647Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:2892,99
5MB2679Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:2184,02
6MB3096Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:45:4282,35
7MB3289Tichý PavelAC Náchod6300:45:5081,72
8MB3483Dvořák JiříViking Jilemnice6300:45:5781,16
9MB3928Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:4877,11
10MB4440Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:48:4068,22
11MB4534Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:48:5966,72
12MB47106Tarant LadislavLíšnice6000:49:1565,45
13MB4837Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2065,05
14MB6075Krejčí StanislavTěchonín6300:51:0057,11
15MB6192Zdeněk BílýMK Pardubice5900:51:0356,87
16MB635Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:4853,30
17MB6416Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:51:5952,43
18MB7232Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:2545,60
19MB7743Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:54:0942,11
20MB8094Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:4938,93
21MB8888Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:0923,06
22MB90105Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:58:4720,04
23MB10248Přívětivý JiříBranky6101:07:580,00
24MB10753Hřebejk JiříLiga 100 Praha5501:18:480,00
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1518Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:17109,79
2MC3336Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:5698,14
3MC4159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1992,07
4MC4284Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5789,28
5MC498Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:2582,84
6MC5570Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:0479,98
7MC5622Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:2678,37
8MC6695Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:52:1570,39
9MC6825Flegl VlastimilBrtev5300:52:4967,90
10MC7087Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0666,65
11MC761Ráb PavelFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:53:4563,79
12MC8199Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:55:0358,08
13MC94101Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:00:1535,23
14MC9680Tučný JanMK Pardubice4701:00:3134,06
15MC10420Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:14:460,00
Muži D (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5481Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:03113,73
2MD7938Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:54:1897,91
3MD8591Bielčik JindřichLichkov4000:56:5288,36
4MD9231Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:59:2878,68
5MD953Kašpar JosefAVC Praha3801:00:2075,46
6MD9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:2167,95
7MD10311Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:08:2845,19
8MD10578Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:17:3611,20
Juniorky (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7361Hlavsová TerezaKB OEZ Letohrad8600:53:30103,83
2ŽJ7467Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:53:31103,77
3ŽJ8460Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:56:3792,40
4ŽJ9850Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:02:4969,67
5ŽJ10171Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:5750,85
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6785Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:52:20102,35
2ZA6986Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:53100,27
3ZA7519Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:3997,38
4ZA7829Dytrtová DagmarSRK Rychnov nad Kněžnou7900:54:1395,24
5ZA8613Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:57:2683,09
6ZA8968Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:3079,06
7ZA9173Dušková LenkaLanškroun8000:59:0376,98
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5715Paulů BlankaVrchlabí5400:50:37107,99
2ZB6217Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:28104,76
3ZB8326Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:0587,25
4ZB8714Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:5880,11
5ZB9972Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:5861,14
6ZB10093Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:07:5242,55
7ZB10649Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:18:202,85
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA139Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:38:51101,36
2MA212Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:39:1399,49
3MA3103Michl PetrDukla Liberec7000:39:1799,15
1MJ466Moravec OndřejKB OEZ Letohrad8400:39:32114,66
4MA533Brýdl PavelHotárek Hronov8000:40:1594,21
5MA64Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:40:3092,93
1MB727Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:07104,18
6MA851Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:41:1589,09
7MA982Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:41:2188,58
2MB1052Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:57100,21
8MA11102Tempír TomášDukla Liberec7700:42:3082,70
9MA12100Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:42:5280,83
10MA1354Málek JiříPrumka Šumperk8200:42:5480,66
3MB142Gombita JosefMost5800:42:5595,61
1MC1518Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:43:17109,79
4MB1647Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:43:2892,99
11MA1769Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:3177,50
12MA1841Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:43:3976,82
2MJ1965Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:44:1092,94
3MJ2024Samek MartinSRK Rychnov nad Kněžnou8700:44:1792,39
13MA2144Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:44:2073,33
14MA2230Potštejnský JanSRK Rychnov nad Kněžnou7800:44:5070,77
15MA237Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:44:5370,52
16MA2476Dostálek PetrTěchonín6700:44:5770,17
4MJ256Holec PavelAK Zlín8500:45:0988,33
5MB2679Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:2184,02
17MA279Škapa MarekSK Jiří Team Ostrava7100:45:3367,11
5MJ2842Černý JaroslavTriatlon Team Trutnov8600:45:3586,30
18MA2977Bielčik PetrLichkov7100:45:4066,51
6MB3096Zátopek JiříKOTOUČ Štramberk6000:45:4282,35
19MA3198Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:45:4566,08
7MB3289Tichý PavelAC Náchod6300:45:5081,72
2MC3336Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:5698,14
8MB3483Dvořák JiříViking Jilemnice6300:45:5781,16
6MJ3564Brichta JanKB OEZ Letohrad8400:46:0583,96
7MJ3645Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:46:1383,33
8MJ3757Zapalač MartinFenix Jeseník8600:46:3981,30
20MA3846Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:46:4261,23
9MB3928Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:46:4877,11
21MA4090Vaněk PavelZPM Sport6400:47:1458,50
3MC4159Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:1992,07
4MC4284Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:47:5789,28
9MJ4363Müller MichalKB OEZ Letohrad8600:48:2972,70
10MB4440Balcar LubošPivovar Krakonoš Trutnov5800:48:4068,22
11MB4534Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:48:5966,72
10MJ4623Andrš JiříSRK Rychnov nad Kněžnou8600:49:0669,81
12MB47106Tarant LadislavLíšnice6000:49:1565,45
13MB4837Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:2065,05
5MC498Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:2582,84
22MA5010Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:49:2747,17
11MJ5174Bartoň EduardŠtíty8500:49:3067,94
12MJ5255Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex8500:49:4366,92
13MJ5362Mikula MartinKB OEZ Letohrad8700:49:5665,91
1MD5481Biemann GötzSKI Harrachov4300:50:03113,73
6MC5570Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:50:0479,98
7MC5622Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:2678,37
1ZB5715Paulů BlankaVrchlabí5400:50:37107,99
23MA5897Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:50:4640,43
24MA5935Moštěk JanKokořín8200:50:5040,09
14MB6075Krejčí StanislavTěchonín6300:51:0057,11
15MB6192Zdeněk BílýMK Pardubice5900:51:0356,87
2ZB6217Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:51:28104,76
16MB635Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:51:4853,30
17MB6416Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:51:5952,43
14MJ6521Kozel MartinLoko Trutnov8900:52:1355,20
8MC6695Křenek MiroslavSokol Výprachtice5000:52:1570,39
1ZA6785Navrátilová LucieTJ Loko Trutnov8000:52:20102,35
9MC6825Flegl VlastimilBrtev5300:52:4967,90
2ZA6986Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:52:53100,27
10MC7087Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:53:0666,65
25MA71104Špaček JiříHS Jeseníky6400:53:0728,42
18MB7232Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:2545,60
1ŽJ7361Hlavsová TerezaKB OEZ Letohrad8600:53:30103,83
2ŽJ7467Dušková LadaKB OEZ Letohrad8500:53:31103,77
3ZA7519Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:53:3997,38
11MC761Ráb PavelFort Stavoartikel Ústí nad Orlicí5200:53:4563,79
19MB7743Eppert RomanCanis Lupus Hvězdná5900:54:0942,11
4ZA7829Dytrtová DagmarSRK Rychnov nad Kněžnou7900:54:1395,24
2MD7938Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:54:1897,91
20MB8094Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:54:4938,93
12MC8199Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:55:0358,08
26MA82107Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:5813,85
3ZB8326Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:0587,25
3ŽJ8460Veselá MiroslavaKB OEZ Letohrad8500:56:3792,40
3MD8591Bielčik JindřichLichkov4000:56:5288,36
5ZA8613Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:57:2683,09
4ZB8714Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:57:5880,11
21MB8888Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:58:0923,06
6ZA8968Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:58:3079,06
22MB90105Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5400:58:4720,04
7ZA9173Dušková LenkaLanškroun8000:59:0376,98
4MD9231Fejgl ZdeněkTIS Vilhelm Frýdek Místek4200:59:2878,68
27MA9358Gabriel EvženSKI Klub Chřiby6501:00:060,00
13MC94101Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5101:00:1535,23
5MD953Kašpar JosefAVC Praha3801:00:2075,46
14MC9680Tučný JanMK Pardubice4701:00:3134,06
6MD9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:02:2167,95
4ŽJ9850Vícenová KarolínaAK Kroměříž8601:02:4969,67
5ZB9972Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:02:5861,14
6ZB10093Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:07:5242,55
5ŽJ10171Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:07:5750,85
23MB10248Přívětivý JiříBranky6101:07:580,00
7MD10311Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:08:2845,19
15MC10420Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:14:460,00
8MD10578Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2501:17:3611,20
7ZB10649Přívětivá SvatavaKHB Radegast6401:18:202,85
24MB10753Hřebejk JiříLiga 100 Praha5501:18:480,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 85%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 85%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

Kromě počasi se mi všechno celkem líbilo.
skapamarek
Trať byla dobrá do té míry, že při plánování příští sezóny ji nebudu chtít opomenout. Profilem i prostředím je bez chyb. S počasím nejde stejně nic dělat. Vyhlášení výsledků jsem zmeškal a tak je nehodnotím.
vf

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód