hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Kozlov 93

26.6.1993, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kozlov 93
  • datum konání: 26.6.1993
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec-
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
19.7.2009Běh na Kozlovský kopec137
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Kozlov 93

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2606

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6925
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Ducháček Bedřich5918
Šimůnek Jan8218
Zajíc Jan5318
Kalous Petr7716
Keprtová Miloslava4816
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6415
Kebrle Milan7515
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Mannlová Jana8014
Dušková Lenka8014
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Tučný Jan4713
Vodička Jan4512
Červ Miloslav5012
Bielčik Jindřich4012
Sedlák Jiří5812
Javůrek Jiří4812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Vraštilová Miloslava5611
Doleček Josef7911
Merta Jaroslav3511
Wendlig Miroslav5311
Šimůnková Pavla7711
Kostřicová Blanka6110
Král Josef4010
Leszkow Petr4410
Novotný Jiří4510
Kubíček Jan8710
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Jelínek Matěj4210
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Brádle Václav3710
Krsek Jaroslav5110
Šrůtek Stanislav589
Ouřecká Renáta709
Hrdina Jaroslav479
Vacarda Vladimír599

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:18:09-
2MA22Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:11-
3MA33Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:25-
4MA45Vašek VladimírBramac Chrudim5600:18:31-
5MA54Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:35-
6MA66Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:18:59-
7MA88Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:19:45-
8MA99Jindra PetrOlymp Praha6900:20:23-
9MA1010Dostálek PetrTěchonín6700:20:34-
10MA1414Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:24-
11MA1717Zezulka PetrTJ Králíky6500:22:59-

Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1111Gloser FrantišekTJ Litomyšl4600:21:12-
2MB1212Sadílek VáclavTJ Albrechtice5000:21:47-
3MB1616Ráb PavelSokol Parník5200:22:36-
4MB2021Čepelka OldřichTima Liberec4800:24:44-
5MB2120Havlíček PavelSvitavy - Lačnov5200:25:01-
6MB2323Šimůnek JanČeská Třebová4900:25:44-
7MB2525Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:26:45-

Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC77Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:19:25-
2MC1313Vejr KarelSokol Doudleby4300:22:05-
3MC1515Tomíček JosefSokol Říkovice4200:22:29-
4MC1818Bielčik JindřichLichkov4000:23:49-
5MC1919Král JosefStart Č.Třebová4000:23:59-
6MC2626Kalousek JanŽamberk4100:27:07-

Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2222Novotná EvaLetohrad4800:25:04-
2Ž2424Stoíinová MarkétaČeská Třebová6800:25:53-
3Ž2727Koukalová DanaProseč5600:30:04-

Trať 5,2 km, 234 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zelinger MichalJiskra Ústí nad Orlicí6900:18:09-
2MA22Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:18:11-
3MA33Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:18:25-
4MA45Vašek VladimírBramac Chrudim5600:18:31-
5MA54Stránský AlešSKI Česká Třebová6000:18:35-
6MA66Čechal MilanJiskra Ústí nad Orlicí5900:18:59-
1MC77Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:19:25-
7MA88Vacek MartinSKI Klub Česká Třebová6900:19:45-
8MA99Jindra PetrOlymp Praha6900:20:23-
9MA1010Dostálek PetrTěchonín6700:20:34-
1MB1111Gloser FrantišekTJ Litomyšl4600:21:12-
2MB1212Sadílek VáclavTJ Albrechtice5000:21:47-
2MC1313Vejr KarelSokol Doudleby4300:22:05-
10MA1414Ducháček BedřichČeská Třebová5900:22:24-
3MC1515Tomíček JosefSokol Říkovice4200:22:29-
3MB1616Ráb PavelSokol Parník5200:22:36-
11MA1717Zezulka PetrTJ Králíky6500:22:59-
4MC1818Bielčik JindřichLichkov4000:23:49-
5MC1919Král JosefStart Č.Třebová4000:23:59-
4MB2021Čepelka OldřichTima Liberec4800:24:44-
5MB2120Havlíček PavelSvitavy - Lačnov5200:25:01-
1Ž2222Novotná EvaLetohrad4800:25:04-
6MB2323Šimůnek JanČeská Třebová4900:25:44-
2Ž2424Stoíinová MarkétaČeská Třebová6800:25:53-
7MB2525Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:26:45-
6MC2626Kalousek JanŽamberk4100:27:07-
3Ž2727Koukalová DanaProseč5600:30:04-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód