Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník

24.5.1986, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník
  • datum konání: 24.5.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51

Statistika závodu Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1870

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Kynčl Stanislav6419
Šír Václav4819
Brunclík Ivo5818
Pechek František5316
Šimůnek Jan4916
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Tomíček Josef5914
Zoubek Zdeněk6914
Soukup Ladislav5813
Kůtek Vladimír5012
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Biemann Götz4311
Kadavý Jan4711
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Hádek Josef539
Gombita Josef589
Švec Milan639
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Vítek Miroslav728
Kašpar Josef388
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Miles Petr378
Grohová Jaroslava518
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Kašpar Jan717
Svatoš Otakar347
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,4 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:37:2830
2MA22Švanda LadislavASVS Dukla Librec5900:37:5829
3MA33Lisičan PetrASVS Dukla Librec6200:38:1128
4MA44Pechek FrantišekNové Město nad Metují5300:38:4327
5MA55Lichoň ŠtefanASVS Dukla Librec6400:39:1126
6MA66Korunka VáclavASVS Dukla Liberec6500:39:4525
7MA87Novotný JiříSokol Havlovice5400:40:2424
8MA98Mach VáclavSokol Havlovice5500:40:5323
9MA109Gombita JosefMost5800:41:0222
10MA1110Benc PavelASVS Dukla Liberec6300:41:1221
11MA1211Oplt PavelŠkoda Mladá Boleslav4900:41:2020
12MA1312Prokop LubomírHronov5700:41:3019
13MA1513Melišík MilanTrutnov4700:41:5618
14MA1714Svoboda VladimírPardubice5700:42:1217
15MA1815Javůrek JiříSvoboda nad Úpou4800:42:2616
16MA1916Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:42:3715
17MA2017Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:42:4214
18MA2118Petrásek MartinASVS Dukla Liberec6600:42:4413
19MA2219Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:42:5312
20MA2320Morkes KarelLokomotiva Česká Třebová5400:43:0811
21MA2421Klos VáclavLokomotiva Kladno6000:43:1610
22MA2522Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:43:219
23MA2623Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:43:468
24MA2724Šmída OldřichČervený Kostelec4800:43:517
25MA2825Losman MiroslavHradec Králové5100:43:516
26MA3026Krám MiroslavČervený Kostelec5600:44:145
27MA3227Kučera MichalSKI Jilemnice6300:44:284
28MA3428Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:433
29MA3529Tomíček JosefSokol Poniklá5900:45:002
30MA3730Farský MilanSKI Jilemnice5600:45:261
31MA3831Šklíba KarelSokol Havlovice5000:45:290
32MA4032Řehák JiříČeská Třebová5900:45:460
33MA4133Rohlíček JiříŽeleznice5400:45:520
34MA4334Jebavý KarelSKI Jilemnice5100:46:090
35MA4535Kučera ZdeněkLokomotiva Kladno5600:46:120
36MA4636Kutek VladimírLužany5000:46:150
37MA4737Špringr ZdeněkČervený Kostelec5700:46:270
38MA5038Kuřík JiříStudenec5000:46:410
39MA5539Vích PavelRobousy6400:48:050
40MA5640Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:48:060
41MA5741Hádek JosefJiskra Benešov5300:48:070
42MA5842Dostálek PetrLukavice6700:48:390
43MA5943Mindžák AndrejLiberec5400:48:500
44MA6044Král FrantišekŽelezný Brod5300:49:290
45MA6145Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5800:49:350
46MA6346Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:49:510
47MA6447Barták JaroslavLokomotiva Kladno6200:49:520
48MA6548Soukup LadislavSokol Poniklá5800:49:580
49MA6649Blecha RomanTrutnov6100:50:010
50MA6750Procházka VítPříchovice5400:50:080
51MA6951Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:50:290
52MA7652Sixta BedřichPraha5100:56:430
53MA7753Kettner AlešPardubice5600:57:050
Muži B (trať 10,4 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB77Knap VratislavNové Město nad Metují4600:40:2120
2MB148Pavlíček JanNová Paka4200:41:4619
3MB169Libra JiříNové Město nad Metují3700:42:0318
4MB2910Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:5617
5MB3111Šusterka VáclavSparta Praha3800:44:1616
6MB3312Stehlík JiříSKI Jilemnice4200:44:2915
7MB3613Šaml JiříHradec Králové4200:45:0514
8MB3914Kulíšek JosefHradec Králové4500:45:4213
9MB4215Linhart MilošAC Náchod4400:46:0312
10MB4416Urbánek MichalPraha4200:46:1211
11MB4817Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:3410
12MB4918Moudrý JiříPraha4100:46:369
13MB5119Janda PetrStudenec3700:46:578
14MB5220Prokůpek StanislavSKI Jilemnice4100:47:047
15MB5321Rod VladimírOstrava4400:47:166
16MB5439Weiss PetrTrutnov3900:47:445
17MB6240Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:49:394
18MB6841Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:50:093
19MB7153Kaprál StanislavJičín 00:50:552
20MB7254Hanuš JanSpartak Rokytnice3400:50:571
21MB7455Pitaš VladimírRtyně v Podkrkonoší4600:53:190
Ženy A (trať 10,4 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7052Bouchalová IrenaČeská Třebová6700:50:295
2ZA7353Svatušková JanaMladá Boleslav6400:51:114
3ZA7954Friebelová EvaSokol Havlovice6201:05:453
Ženy B (trať 10,4 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7556Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:56:325
2ZB7857Vachková JanaŠkoda Rokycany4901:02:114
3ZB8058Marková DanielaČervený Kostelec4801:13:213
Trať 10,4 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:37:2830
2MA22Švanda LadislavASVS Dukla Librec5900:37:5829
3MA33Lisičan PetrASVS Dukla Librec6200:38:1128
4MA44Pechek FrantišekNové Město nad Metují5300:38:4327
5MA55Lichoň ŠtefanASVS Dukla Librec6400:39:1126
6MA66Korunka VáclavASVS Dukla Liberec6500:39:4525
1MB77Knap VratislavNové Město nad Metují4600:40:2120
7MA87Novotný JiříSokol Havlovice5400:40:2424
8MA98Mach VáclavSokol Havlovice5500:40:5323
9MA109Gombita JosefMost5800:41:0222
10MA1110Benc PavelASVS Dukla Liberec6300:41:1221
11MA1211Oplt PavelŠkoda Mladá Boleslav4900:41:2020
12MA1312Prokop LubomírHronov5700:41:3019
2MB148Pavlíček JanNová Paka4200:41:4619
13MA1513Melišík MilanTrutnov4700:41:5618
3MB169Libra JiříNové Město nad Metují3700:42:0318
14MA1714Svoboda VladimírPardubice5700:42:1217
15MA1815Javůrek JiříSvoboda nad Úpou4800:42:2616
16MA1916Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:42:3715
17MA2017Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:42:4214
18MA2118Petrásek MartinASVS Dukla Liberec6600:42:4413
19MA2219Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:42:5312
20MA2320Morkes KarelLokomotiva Česká Třebová5400:43:0811
21MA2421Klos VáclavLokomotiva Kladno6000:43:1610
22MA2522Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:43:219
23MA2623Prokůpek AlešSki Jilemnice6600:43:468
24MA2724Šmída OldřichČervený Kostelec4800:43:517
25MA2825Losman MiroslavHradec Králové5100:43:516
4MB2910Biemann GötzJiskra Harrachov4300:43:5617
26MA3026Krám MiroslavČervený Kostelec5600:44:145
5MB3111Šusterka VáclavSparta Praha3800:44:1616
27MA3227Kučera MichalSKI Jilemnice6300:44:284
6MB3312Stehlík JiříSKI Jilemnice4200:44:2915
28MA3428Lerch VladislavŽST Olomouc4800:44:433
29MA3529Tomíček JosefSokol Poniklá5900:45:002
7MB3613Šaml JiříHradec Králové4200:45:0514
30MA3730Farský MilanSKI Jilemnice5600:45:261
31MA3831Šklíba KarelSokol Havlovice5000:45:290
8MB3914Kulíšek JosefHradec Králové4500:45:4213
32MA4032Řehák JiříČeská Třebová5900:45:460
33MA4133Rohlíček JiříŽeleznice5400:45:520
9MB4215Linhart MilošAC Náchod4400:46:0312
34MA4334Jebavý KarelSKI Jilemnice5100:46:090
10MB4416Urbánek MichalPraha4200:46:1211
35MA4535Kučera ZdeněkLokomotiva Kladno5600:46:120
36MA4636Kutek VladimírLužany5000:46:150
37MA4737Špringr ZdeněkČervený Kostelec5700:46:270
11MB4817Marek FrantišekČervený Kostelec4100:46:3410
12MB4918Moudrý JiříPraha4100:46:369
38MA5038Kuřík JiříStudenec5000:46:410
13MB5119Janda PetrStudenec3700:46:578
14MB5220Prokůpek StanislavSKI Jilemnice4100:47:047
15MB5321Rod VladimírOstrava4400:47:166
16MB5439Weiss PetrTrutnov3900:47:445
39MA5539Vích PavelRobousy6400:48:050
40MA5640Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:48:060
41MA5741Hádek JosefJiskra Benešov5300:48:070
42MA5842Dostálek PetrLukavice6700:48:390
43MA5943Mindžák AndrejLiberec5400:48:500
44MA6044Král FrantišekŽelezný Brod5300:49:290
45MA6145Brunclík IvoŠpindlerův Mlýn5800:49:350
17MB6240Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:49:394
46MA6346Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:49:510
47MA6447Barták JaroslavLokomotiva Kladno6200:49:520
48MA6548Soukup LadislavSokol Poniklá5800:49:580
49MA6649Blecha RomanTrutnov6100:50:010
50MA6750Procházka VítPříchovice5400:50:080
18MB6841Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:50:093
51MA6951Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:50:290
1ZA7052Bouchalová IrenaČeská Třebová6700:50:295
19MB7153Kaprál StanislavJičín 00:50:552
20MB7254Hanuš JanSpartak Rokytnice3400:50:571
2ZA7353Svatušková JanaMladá Boleslav6400:51:114
21MB7455Pitaš VladimírRtyně v Podkrkonoší4600:53:190
1ZB7556Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:56:325
52MA7652Sixta BedřichPraha5100:56:430
53MA7753Kettner AlešPardubice5600:57:050
2ZB7857Vachková JanaŠkoda Rokycany4901:02:114
3ZA7954Friebelová EvaSokol Havlovice6201:05:453
3ZB8058Marková DanielaČervený Kostelec4801:13:213

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód