Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník

10.5.1986, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník
  • datum konání: 10.5.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
9.5.1987Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník180

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3266

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4721
Plašil Milan5921
Hochman Filip7317
Svatoň Jiří8516
Jančík Bořek6416
Javůrek Jiří4816
Brunclík Ivo5815
Pechek František5315
Šimůnek Jan4915
Šulc Vladimír6914
Paulů Blanka5414
Vávra Martin6314
Marek František4114
Jandura Pavel4613
Zoubek Zdeněk6913
Záveský Vojtěch7813
Pešek Milan6013
Šír Václav4812
Krejcar Petr4512
Horčička Vratislav4912
Karlík Michal6412
Tauchman Miloš5312
Groh Stanislav4612
Janata Milan8512
Jarkovský Oldřich3411
Šulc Jan7011
Holeček Martin7411
Čeřovský Jan7511
Hovorka Karel5111
Tučný Jan4711
Vávra Radek6311
Jirásková Eva6410
Brendl Jan7510
Šklíba Karel5010
Čipera Radek6410
Čeřovský Jakub8310
Čeřovský Josef4110
Vimr Adolf4310
Havlíček Zdeněk3510
Zajíček Tomáš9210
Vraštilová Miloslava5610
Horáčková Jana8510
Zelený Luděk619
Kupka Martin829
Buchar Jan339
Zajíček Pavel609
Drbohlav Bohumil639
Kozel Karel529
Flegl Vlastimil539
Malý Jan738

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 16-20 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ295Chrbolka VítVŠ Praha6600:56:506
2MJ416Buřil FrantišekTJ Studenec6600:58:380
3MJ527Kubr PetrJiskra Hořice 01:00:040
4MJ598Lejdar LeošTJ Lázně Bělohrad 01:01:050
5MJ679Prokůpek AlešVŠST Liberec6601:01:500
6MJ7710Holubec LubošLoko Trutnov6801:02:390
7MJ9111Puš PetrJiskra Hořice 01:04:070
8MJ9212Loner KarelŠárovcova Lhota 01:04:110
9MJ9813Dostálek PetrKutov 01:04:570
10MJ10914Kůtek PavelJičín6801:06:190
11MJ11415Jandura TomášJičín 01:06:520
12MJ11616Hák KarelTJ Studenec 01:07:020
13MJ11917Hrabovčák MilanSOKOL Nová Paka 01:07:170
14MJ12418Roudný PetrTJ Lázně Bělohrad 01:07:540
15MJ14319Kubánek ZdeněkTJ Lázně Bělohrad 01:11:240
16MJ164164Vagenknecht VojtěchSSAZ Nová Paka 01:18:130
17MJ166165Hovorka ProkopTJ Petřiny Praha 01:18:300
18MJ169166Šanca StanislavJičín 01:18:530
19MJ174167Loner MiroslavŠárovcova Lhota 01:19:200
20MJ175168Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:19:210
21MJ179169Vích PavelŠárovcova Lhota 01:22:140
Muži mistrovská kategorie (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM21Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:50:0029
2MM62Vik MartinTJ Lázně Bělohrad7100:51:5825
3MM83Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:52:3623
4MM754Šklíba KarelSokol Havlovice5001:02:140
Muži 21-30 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Lisičan PetrASVS Dukla Librec6200:49:4530
2MA321Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:50:2928
3MA422Tišer JaromírTJ Jičín 00:51:0827
4MA923David OliverVÚ Jičín 00:53:0422
5MA1124Tichovský MartinVÚ Jičín 00:53:3520
6MA1425Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:54:3518
7MA1826Burdych VítězslavSpartak Nové Město nad Metují6400:55:2015
8MA2327Dius VáclavTJ Jičín6000:56:0911
9MA2628Beneš JosefTJ Jičín 00:56:219
10MA2829Klos VáclavLoko Kladno6000:56:487
11MA3230Kalibán PavelPardubice 00:57:074
12MA3333Matys MichalJiskra Hořice 00:57:093
13MA3431Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:57:352
14MA4232Krám MiroslavSokol Havlovice5600:58:490
15MA4334Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:58:550
16MA4635Pokorný TomášDynamo Pardubice 00:59:110
17MA4936Kučera MichalSKI Jilemnice6300:59:310
18MA5337Raim LadislavSpartak Hradec Králové6401:00:160
19MA5738Otta PetrTJ Turnov 01:00:560
20MA6039Bulánek JosefLOKO Trutnov 01:01:090
21MA6140Šádek OldřichŠárovcova Lhota 01:01:110
22MA6641Řehák JiříLOKO Česká Třebová5901:01:490
23MA6842Broulík MilošLoko Pardubice6001:01:520
24MA7843Ondruš KarelSlavia Hradec Králové 01:02:410
25MA8244Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:560
26MA8545Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:03:010
27MA8946Vích PavelRobousy6401:03:490
28MA9647Valášek MilanJestřábí Lhota 01:04:300
29MA10148Žemlík RadimVÚ Jičín 01:05:170
30MA10249Vojík JanLány 01:05:280
31MA10350Špringr ZdeněkTJ Červený Kostelec5701:05:410
32MA11151Franzki JaroslavUniverzita Brno 01:06:260
33MA11552Šubr PavelLázně Bělohrad5901:07:000
34MA12553Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5901:07:580
35MA12654Svatoň JiříHořice8501:07:590
36MA13155Erben JosefSpartak Vrchlabí 01:08:420
37MA13456Hrubý ZdeněkJiskra Nový Bydžov5601:09:240
38MA13657Sucharda MilanJiskra Hořice 01:09:550
39MA14258Vít PetrChomutice 01:11:230
40MA155191Svěcený JosefHradec Králové 01:15:520
41MA156192Číp FrantišekMlázovice 01:16:190
42MA159193Balihar JiříSokol Dolní Olešnice5901:17:270
43MA163194Jančík BořekJiskra Hořice6401:18:120
44MA165195Pičman LubošHorní Braná 01:18:200
45MA177196Fencl JiříLoko Pardubice6301:21:070
46MA189197Masopust JosefMlázovice 01:28:110
47MA192198Číp JosefMlázovice 01:29:570
48MA193199Kinčl MiroslavMlázovice 01:29:580
Muži 31-40 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB559Jelínek FrantišekLIAZ Jablonec 00:51:4626
2MB760Novotný JiříSokol Havlovice5400:52:0524
3MB1061Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:53:1821
4MB1362Chládek JaromírAutoškoda Mladá Boleslav5500:54:2419
5MB1563Honzák JiříJičín5000:54:4217
6MB1764Melišík MilanLOKO Trutnov4700:55:1616
7MB1965Makovíny JuliusTJ Jičín 00:55:3314
8MB2166Ulvr OldřichSOKOL Nová Paka 00:55:5313
9MB2267Karkoška JiříSSM Nová huť Klementa Gottwalda Karviná4900:56:0012
10MB2568Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:56:1610
11MB2769Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:56:278
12MB3170Javůrek JiříTatran Svoboda nad Úpou4800:56:595
13MB3671Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:57:501
14MB3872Kazda JiříSokol Železný Brod5000:58:070
15MB3973Mikula JiříSvazarm Rožmitál5400:58:170
16MB4074Sýkora ValeriánAŠ Mladá Boleslav5200:58:290
17MB4475Vomáčko PetrTJ Jičín 00:58:560
18MB4776Rohlíček JiříSOKOL Nová Paka5400:59:140
19MB4877Losman MiroslavSpartak Hradec Králové5100:59:250
20MB5078Hakl VadimírRH Valdice 00:59:370
21MB5179Adámek RomanSlovan Ústí nad Labem5201:00:030
22MB5480Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 01:00:240
23MB5581Drozen MiroslavTJ Jičín 01:00:280
24MB6582Heřmánek JanJiskra Vítkovice5401:01:420
25MB6983Tauchman MilošSOKOL Nová Paka5301:01:580
26MB7084Lerch VladislavMILO Olomouc4801:01:590
27MB7185Šmída OldřichČervený Kostelec4801:02:060
28MB7686Mach LadislavSokol Mlázovice4701:02:380
29MB7987Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:02:450
30MB8088Morávek JiříTJ Dvůr Králové nad Labem 01:02:500
31MB8389Kuřík JiříStudenec5001:02:570
32MB8490Roučka TomášSOKOL Nová Paka5301:02:590
33MB8691Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:03:140
34MB9092Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5401:04:050
35MB9493Mizera LadislavLIAZ Jablonec5301:04:200
36MB9994Frýba HugoTJ Horní Kostelec5201:05:050
37MB10095Palisch DieterJiskra Hořice4901:05:090
38MB10596Karásek MiroslavSOKOL Nová Paka5401:05:550
39MB10897Vrzáň JosefSpartak Hradec Králové 01:06:140
40MB11398Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:06:490
41MB12099Synek IvanRH Valdice5001:07:210
42MB122100Procházka VladimírBl. Zám.5201:07:380
43MB123101Hrabovčák MilanSOKOL Nová Paka 01:07:450
44MB128102Novák KarelSOKOL Nová Paka5001:08:210
45MB129103Horčička VratislavKonecchlumí4901:08:300
46MB139170Petera JiříDvůr Králové 01:10:300
47MB140171Zabatý JiříTJ Libáň 01:10:400
48MB144172Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:310
49MB148173Bárta PavelSokol Havlovice5401:13:260
50MB150174Pařík MiloslavMlázovice 01:13:500
51MB152175Kutnar JiříMlázovice4801:14:450
52MB153176Šrotýř JanJičín 01:14:590
53MB158177Mach JiříMlázovice5201:17:160
54MB160178Kyncl JindřichPraha 01:17:400
55MB161179Špigl JaroslavÚlibice4801:18:000
56MB168180Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:18:340
57MB170181Kutko EmilMlázovice 01:18:560
58MB178182Koukol JiříJičín 01:21:530
59MB182183Wohlmut PavelPraha 01:23:000
60MB196184Lejsek JanJičín 01:47:220
Muži 41-50 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC12104Hrach JanNHKG Karviná4400:53:4920
2MC16105Pavlíček JanSOKOL Nová Paka4200:54:5219
3MC20106Kuba PetrLIAZ Jablonec6800:55:3418
4MC24107Matys StanislavJiskra Hořice 00:56:1317
5MC30108Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:56:5316
6MC35109Šusterka VáclavSparta Praha3800:57:4715
7MC37110Linhart MilošAC Náchod4400:57:5814
8MC56111Kulíšek JosefSpartak Hradec Králové4501:00:2913
9MC58112Čech StanislavSpartak Vrchlabí 01:01:0312
10MC63113Lanta JiříSokol Havlovice4401:01:2811
11MC64114Marek FrantišekBaník Rtyně v Podkrkonoší4101:01:3110
12MC72115Šaml JiříTJ LS Hradec Králové4201:02:089
13MC73116Doležal FrantišekJiskra Hořice3801:02:098
14MC74117Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:02:117
15MC88118Prokůpek StanislavSki Jilemnice4101:03:426
16MC95119Moudrý JiříTJ Lázně Bělohrad4101:04:264
17MC97120Ryšavý PetrSokol Havlovice4601:04:523
18MC104121Vlček ZdeněkSokol Havlovice4201:05:462
19MC106122Janda PetrStudenec3701:05:561
20MC110123Rod VladimírLokomotiva Ostrava4401:06:230
21MC112124Loner KarelŠárovcova Lhota 01:06:450
22MC118125Mach FrantišekTJ Jičín 01:07:120
23MC130126Kaprál StanislavJičín 01:08:380
24MC138127Weiss PetrLokomotiva Trutnov3901:10:190
25MC145128Blank JiříLázně Bělohrad3901:11:360
26MC146129Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:12:040
27MC147130Jandura PavelTJ Jičín4601:12:190
28MC149131Pravý AntonínSSAZNoPa 01:13:270
29MC151132Jandura JaroslavTJ Jičín 01:13:580
30MC167133Zápotocký JiříSpartak Hradec Králové 01:18:330
31MC171185Čeřovský JosefChoteč4101:18:580
32MC184186Novák JosefSvazarm N. Bydžov4501:23:420
33MC186187Pitaš VladimírRtyně v Podkrkonoší4601:26:100
34MC190188Trnka JiříPraha 01:28:460
35MC198189Číp VáclavPraha 01:55:170
Muži 51-60 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD93134Černý ZdeněkLokomotiva Trutnov3501:04:185
2MD117135Čepelka FrantišekModelárna Hronov3201:07:070
3MD133136Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:09:200
4MD137137Kliment LuděkLokomotiva Praha 01:10:150
5MD141138Štefan JiříJiskra Hořice 01:10:490
6MD172139Svatoň PetrJiskra Hořice 01:19:070
7MD185140Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:25:060
8MD188190Ježek JindřichHořice 01:27:410
Muži nad 60 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME154141Brunclík JiříJešLib1801:15:510
2ME181142Brádle FrantišekLoko Pardubice 01:22:530
3ME191143Hrnčíř MiroslavTJ Lázně Bělohrad 01:29:340
4ME197144Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:50:010
5ME199145Podzimek JosefŠárovcova Lhota 01:55:280
Ženy 16-20 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121146Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6701:07:351
2ŽJ173147Douchová KarlaTJ Jičín 01:19:110
3ŽJ180148Keprtová LuciePardubice 01:22:210
4ŽJ183149Zajícová JanaSKI Jilemnice 01:23:210
Ženy 21-30 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA45150Tišerová OlgaTJ Jičín 00:58:595
2ZA81151Kalibánová IvaLokomotiva Pardubice 01:02:523
3ZA87152Slaninová LudmilaTJ Jičín5801:03:212
4ZA132153Svatušková JanaAŠ Mladá Boleslav6401:08:530
5ZA135154Soukupová MiloslavaJiskra Hořice 01:09:280
Ženy 31-40 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB62155Paulů BlankaVŠ Praha5401:01:144
2ZB107156Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:05:585
3ZB127157Balcarová EvaLokomotiva Trutnov 01:08:110
4ZB157158Volejníková MartaJiskra Hořice 01:16:460
5ZB162159Zajícová VěraSKI Jilemnice4601:18:024
6ZB176160Rohlíčková HanaSokol Železnice5401:19:560
7ZB187161Bergrová JarmilaTJ Lomnice nad Popelkou 01:26:490
8ZB194162Vachková JanaŠkoda Rokycany4901:30:003
Ženy nad 40 let (trať 12,500 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC195163Chlupáčová BoženaLukavec 01:34:522
Trať 12,500 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA120Lisičan PetrASVS Dukla Librec6200:49:4530
1MM21Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:50:0029
2MA321Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:50:2928
3MA422Tišer JaromírTJ Jičín 00:51:0827
1MB559Jelínek FrantišekLIAZ Jablonec 00:51:4626
2MM62Vik MartinTJ Lázně Bělohrad7100:51:5825
2MB760Novotný JiříSokol Havlovice5400:52:0524
3MM83Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5700:52:3623
4MA923David OliverVÚ Jičín 00:53:0422
3MB1061Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:53:1821
5MA1124Tichovský MartinVÚ Jičín 00:53:3520
1MC12104Hrach JanNHKG Karviná4400:53:4920
4MB1362Chládek JaromírAutoškoda Mladá Boleslav5500:54:2419
6MA1425Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:54:3518
5MB1563Honzák JiříJičín5000:54:4217
2MC16105Pavlíček JanSOKOL Nová Paka4200:54:5219
6MB1764Melišík MilanLOKO Trutnov4700:55:1616
7MA1826Burdych VítězslavSpartak Nové Město nad Metují6400:55:2015
7MB1965Makovíny JuliusTJ Jičín 00:55:3314
3MC20106Kuba PetrLIAZ Jablonec6800:55:3418
8MB2166Ulvr OldřichSOKOL Nová Paka 00:55:5313
9MB2267Karkoška JiříSSM Nová huť Klementa Gottwalda Karviná4900:56:0012
8MA2327Dius VáclavTJ Jičín6000:56:0911
4MC24107Matys StanislavJiskra Hořice 00:56:1317
10MB2568Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:56:1610
9MA2628Beneš JosefTJ Jičín 00:56:219
11MB2769Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:56:278
10MA2829Klos VáclavLoko Kladno6000:56:487
1MJ295Chrbolka VítVŠ Praha6600:56:506
5MC30108Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:56:5316
12MB3170Javůrek JiříTatran Svoboda nad Úpou4800:56:595
11MA3230Kalibán PavelPardubice 00:57:074
12MA3333Matys MichalJiskra Hořice 00:57:093
13MA3431Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:57:352
6MC35109Šusterka VáclavSparta Praha3800:57:4715
13MB3671Krajč ZdeněkLOKO Trutnov5400:57:501
7MC37110Linhart MilošAC Náchod4400:57:5814
14MB3872Kazda JiříSokol Železný Brod5000:58:070
15MB3973Mikula JiříSvazarm Rožmitál5400:58:170
16MB4074Sýkora ValeriánAŠ Mladá Boleslav5200:58:290
2MJ416Buřil FrantišekTJ Studenec6600:58:380
14MA4232Krám MiroslavSokol Havlovice5600:58:490
15MA4334Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:58:550
17MB4475Vomáčko PetrTJ Jičín 00:58:560
1ZA45150Tišerová OlgaTJ Jičín 00:58:595
16MA4635Pokorný TomášDynamo Pardubice 00:59:110
18MB4776Rohlíček JiříSOKOL Nová Paka5400:59:140
19MB4877Losman MiroslavSpartak Hradec Králové5100:59:250
17MA4936Kučera MichalSKI Jilemnice6300:59:310
20MB5078Hakl VadimírRH Valdice 00:59:370
21MB5179Adámek RomanSlovan Ústí nad Labem5201:00:030
3MJ527Kubr PetrJiskra Hořice 01:00:040
18MA5337Raim LadislavSpartak Hradec Králové6401:00:160
22MB5480Kalibán JaroslavSOKOL Nová Paka 01:00:240
23MB5581Drozen MiroslavTJ Jičín 01:00:280
8MC56111Kulíšek JosefSpartak Hradec Králové4501:00:2913
19MA5738Otta PetrTJ Turnov 01:00:560
9MC58112Čech StanislavSpartak Vrchlabí 01:01:0312
4MJ598Lejdar LeošTJ Lázně Bělohrad 01:01:050
20MA6039Bulánek JosefLOKO Trutnov 01:01:090
21MA6140Šádek OldřichŠárovcova Lhota 01:01:110
1ZB62155Paulů BlankaVŠ Praha5401:01:144
10MC63113Lanta JiříSokol Havlovice4401:01:2811
11MC64114Marek FrantišekBaník Rtyně v Podkrkonoší4101:01:3110
24MB6582Heřmánek JanJiskra Vítkovice5401:01:420
22MA6641Řehák JiříLOKO Česká Třebová5901:01:490
5MJ679Prokůpek AlešVŠST Liberec6601:01:500
23MA6842Broulík MilošLoko Pardubice6001:01:520
25MB6983Tauchman MilošSOKOL Nová Paka5301:01:580
26MB7084Lerch VladislavMILO Olomouc4801:01:590
27MB7185Šmída OldřichČervený Kostelec4801:02:060
12MC72115Šaml JiříTJ LS Hradec Králové4201:02:089
13MC73116Doležal FrantišekJiskra Hořice3801:02:098
14MC74117Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3801:02:117
4MM754Šklíba KarelSokol Havlovice5001:02:140
28MB7686Mach LadislavSokol Mlázovice4701:02:380
6MJ7710Holubec LubošLoko Trutnov6801:02:390
24MA7843Ondruš KarelSlavia Hradec Králové 01:02:410
29MB7987Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:02:450
30MB8088Morávek JiříTJ Dvůr Králové nad Labem 01:02:500
2ZA81151Kalibánová IvaLokomotiva Pardubice 01:02:523
25MA8244Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:02:560
31MB8389Kuřík JiříStudenec5001:02:570
32MB8490Roučka TomášSOKOL Nová Paka5301:02:590
26MA8545Plašil MilanS.L. Mlázovice5901:03:010
33MB8691Kůtek VladimírSOKOL Lužany5001:03:140
3ZA87152Slaninová LudmilaTJ Jičín5801:03:212
15MC88118Prokůpek StanislavSki Jilemnice4101:03:426
27MA8946Vích PavelRobousy6401:03:490
34MB9092Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5401:04:050
7MJ9111Puš PetrJiskra Hořice 01:04:070
8MJ9212Loner KarelŠárovcova Lhota 01:04:110
1MD93134Černý ZdeněkLokomotiva Trutnov3501:04:185
35MB9493Mizera LadislavLIAZ Jablonec5301:04:200
16MC95119Moudrý JiříTJ Lázně Bělohrad4101:04:264
28MA9647Valášek MilanJestřábí Lhota 01:04:300
17MC97120Ryšavý PetrSokol Havlovice4601:04:523
9MJ9813Dostálek PetrKutov 01:04:570
36MB9994Frýba HugoTJ Horní Kostelec5201:05:050
37MB10095Palisch DieterJiskra Hořice4901:05:090
29MA10148Žemlík RadimVÚ Jičín 01:05:170
30MA10249Vojík JanLány 01:05:280
31MA10350Špringr ZdeněkTJ Červený Kostelec5701:05:410
18MC104121Vlček ZdeněkSokol Havlovice4201:05:462
38MB10596Karásek MiroslavSOKOL Nová Paka5401:05:550
19MC106122Janda PetrStudenec3701:05:561
2ZB107156Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:05:585
39MB10897Vrzáň JosefSpartak Hradec Králové 01:06:140
10MJ10914Kůtek PavelJičín6801:06:190
20MC110123Rod VladimírLokomotiva Ostrava4401:06:230
32MA11151Franzki JaroslavUniverzita Brno 01:06:260
21MC112124Loner KarelŠárovcova Lhota 01:06:450
40MB11398Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4901:06:490
11MJ11415Jandura TomášJičín 01:06:520
33MA11552Šubr PavelLázně Bělohrad5901:07:000
12MJ11616Hák KarelTJ Studenec 01:07:020
2MD117135Čepelka FrantišekModelárna Hronov3201:07:070
22MC118125Mach FrantišekTJ Jičín 01:07:120
13MJ11917Hrabovčák MilanSOKOL Nová Paka 01:07:170
41MB12099Synek IvanRH Valdice5001:07:210
1ŽJ121146Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6701:07:351
42MB122100Procházka VladimírBl. Zám.5201:07:380
43MB123101Hrabovčák MilanSOKOL Nová Paka 01:07:450
14MJ12418Roudný PetrTJ Lázně Bělohrad 01:07:540
34MA12553Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5901:07:580
35MA12654Svatoň JiříHořice8501:07:590
3ZB127157Balcarová EvaLokomotiva Trutnov 01:08:110
44MB128102Novák KarelSOKOL Nová Paka5001:08:210
45MB129103Horčička VratislavKonecchlumí4901:08:300
23MC130126Kaprál StanislavJičín 01:08:380
36MA13155Erben JosefSpartak Vrchlabí 01:08:420
4ZA132153Svatušková JanaAŠ Mladá Boleslav6401:08:530
3MD133136Smutný VladimírSokol Dolní Branná3201:09:200
37MA13456Hrubý ZdeněkJiskra Nový Bydžov5601:09:240
5ZA135154Soukupová MiloslavaJiskra Hořice 01:09:280
38MA13657Sucharda MilanJiskra Hořice 01:09:550
4MD137137Kliment LuděkLokomotiva Praha 01:10:150
24MC138127Weiss PetrLokomotiva Trutnov3901:10:190
46MB139170Petera JiříDvůr Králové 01:10:300
47MB140171Zabatý JiříTJ Libáň 01:10:400
5MD141138Štefan JiříJiskra Hořice 01:10:490
39MA14258Vít PetrChomutice 01:11:230
15MJ14319Kubánek ZdeněkTJ Lázně Bělohrad 01:11:240
48MB144172Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:11:310
25MC145128Blank JiříLázně Bělohrad3901:11:360
26MC146129Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:12:040
27MC147130Jandura PavelTJ Jičín4601:12:190
49MB148173Bárta PavelSokol Havlovice5401:13:260
28MC149131Pravý AntonínSSAZNoPa 01:13:270
50MB150174Pařík MiloslavMlázovice 01:13:500
29MC151132Jandura JaroslavTJ Jičín 01:13:580
51MB152175Kutnar JiříMlázovice4801:14:450
52MB153176Šrotýř JanJičín 01:14:590
1ME154141Brunclík JiříJešLib1801:15:510
40MA155191Svěcený JosefHradec Králové 01:15:520
41MA156192Číp FrantišekMlázovice 01:16:190
4ZB157158Volejníková MartaJiskra Hořice 01:16:460
53MB158177Mach JiříMlázovice5201:17:160
42MA159193Balihar JiříSokol Dolní Olešnice5901:17:270
54MB160178Kyncl JindřichPraha 01:17:400
55MB161179Špigl JaroslavÚlibice4801:18:000
5ZB162159Zajícová VěraSKI Jilemnice4601:18:024
43MA163194Jančík BořekJiskra Hořice6401:18:120
16MJ164164Vagenknecht VojtěchSSAZ Nová Paka 01:18:130
44MA165195Pičman LubošHorní Braná 01:18:200
17MJ166165Hovorka ProkopTJ Petřiny Praha 01:18:300
30MC167133Zápotocký JiříSpartak Hradec Králové 01:18:330
56MB168180Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:18:340
18MJ169166Šanca StanislavJičín 01:18:530
57MB170181Kutko EmilMlázovice 01:18:560
31MC171185Čeřovský JosefChoteč4101:18:580
6MD172139Svatoň PetrJiskra Hořice 01:19:070
2ŽJ173147Douchová KarlaTJ Jičín 01:19:110
19MJ174167Loner MiroslavŠárovcova Lhota 01:19:200
20MJ175168Šorm JaroslavLázně Bělohrad7001:19:210
6ZB176160Rohlíčková HanaSokol Železnice5401:19:560
45MA177196Fencl JiříLoko Pardubice6301:21:070
58MB178182Koukol JiříJičín 01:21:530
21MJ179169Vích PavelŠárovcova Lhota 01:22:140
3ŽJ180148Keprtová LuciePardubice 01:22:210
2ME181142Brádle FrantišekLoko Pardubice 01:22:530
59MB182183Wohlmut PavelPraha 01:23:000
4ŽJ183149Zajícová JanaSKI Jilemnice 01:23:210
32MC184186Novák JosefSvazarm N. Bydžov4501:23:420
7MD185140Jarkovský OldřichJiskra Mostek3401:25:060
33MC186187Pitaš VladimírRtyně v Podkrkonoší4601:26:100
7ZB187161Bergrová JarmilaTJ Lomnice nad Popelkou 01:26:490
8MD188190Ježek JindřichHořice 01:27:410
46MA189197Masopust JosefMlázovice 01:28:110
34MC190188Trnka JiříPraha 01:28:460
3ME191143Hrnčíř MiroslavTJ Lázně Bělohrad 01:29:340
47MA192198Číp JosefMlázovice 01:29:570
48MA193199Kinčl MiroslavMlázovice 01:29:580
8ZB194162Vachková JanaŠkoda Rokycany4901:30:003
1ŽC195163Chlupáčová BoženaLukavec 01:34:522
60MB196184Lejsek JanJičín 01:47:220
4ME197144Čeřovský JakubTJ Lázně Bělohrad8301:50:010
35MC198189Číp VáclavPraha 01:55:170
5ME199145Podzimek JosefŠárovcova Lhota 01:55:280

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód