Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony, 13. ročník

8.11.1986, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony, 13. ročník
  • datum konání: 8.11.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony, 13. ročník

  • ročníků: 26
  • závodníků na všech ročnících: 1871

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4821
Šrutek Stanislav5820
Pechek František5318
Brunclík Ivo5818
Friebelová Eva6218
Mach Václav5517
Vašíček Martin7116
Mazač Jaroslav6816
Kubeček Ladislav6215
Marek František4114
Stránský Aleš6014
Linhart Miloš4413
Šmída Oldřich4812
Lanta Jiří4412
Čipera Radek6412
Kolínek František5612
Vašíček Roman7411
Paulů Blanka5411
Havlíček Zdeněk3511
Nečas Josef5811
Šír Václav4811
Holub Petr6611
Groh Stanislav4610
Krejcar Petr4510
Vacková Hana5610
Šimůnek Jan829
Balcar Luboš589
Libra Jiří379
Pechková Jana859
Grohová Jaroslava519
Vanta Josef629
Vojáček Pavel519
Kozel Karel529
Tomíček Josef598
Horáček Michal758
Sadílek Ota468
Vacek Martin698
Šesták Karel718
Kubečková Radka698
Šlégr Jiří548
Soukup Ladislav588
Plecháček Jiří448
Klimeš Bedřich567
Farář Jaroslav507
Valenta Michal627
Janata Milan857
Cejzlar Roman717
Čáp Bohuslav517
Bureš Jindřich537
Krejcar Daniel757

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:27:43-
2MA22Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:28:12-
3MA33Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:28:17-
4MA44Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:28:21-
5MA55Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:28:51-
6MA66Zaslonka MarekPLR 00:29:03-
7MA77Mach VáclavSokol Havlovice5500:29:10-
8MA88Minařík PetrSecheza Lovosice6200:29:20-
9MA99Melišík MilanRH Trutnov4700:29:44-
10MA1010Vopat JanTJ Slavoj Český Krumlov5400:29:46-
11MA1111Huťa PavelSpartak Nové Město nad Metují6300:29:57-
12MA1212Böhm ZdeněkLokomotiva Trutnov5100:30:04-
13MA1313Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:30:12-
14MA1514Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:30:29-
15MA1615Novotný JiříSokol Havlovice5400:30:33-
16MA1716Jirásek ZdeněkSpartak Slatiňany5800:30:39-
17MA1817Velínský LasislavSpartak Slatiňany 00:30:54-
18MA1918Čepelka LukášJiskra Machov7000:30:55-
19MA2019Holubec LubošLokomotiva Trutnov6800:30:57-
20MA2220Jirásek PavelPolice nad Metují6200:31:05-
21MA2321Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:31:14-
22MA2422Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:31:15-
23MA2523Balán ZdeněkJiskra Harrachov 00:31:18-
24MA2624Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:31:20-
25MA2725Šmída OldřichJiskra Červený Kostelec4800:31:25-
26MA2826Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:33-
27MA3027Javůrek JiříHorní Maršov4800:31:47-
28MA3228Pavelka JaroslavSpartak Police nad Metují 00:32:03-
29MA3329Dostálek PetrTěchonín6700:32:22-
30MA3430Berger JanJiskra Hronov4700:32:33-
31MA3531Jirouš ZbyněkSokol Poniklá 00:32:48-
32MA3632Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:32:57-
33MA3933Hanuš KarelSpartak Slatiňany 00:33:09-
34MA4034Andrzej BakowskiPLR 00:33:26-
35MA4135Jirásek MiroslavSpartak Police nad Metují6000:33:30-
36MA4236Kudrna JiříSpartak Praha 45100:33:44-
37MA4537Bardzinski ZbyzsekPLR 00:34:00-
38MA4738Schmidt WalterPLR 00:34:15-
39MA4939Soukup LadislavSokol Poniklá5800:34:27-
40MA5040Resler PetrTC ČVUT Praha 00:34:28-
41MA5141Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:35:28-
42MA5242Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:35:31-
43MA5443Frýba HugoJiskra Červený Kostelec5200:35:41-
44MA5644Bárta PavelSokol Havlovice5400:36:24-
45MA5745Mazač JaroslavTJ Náchod6800:36:30-
46MA5846Lanta StanislavČKD Hronov6300:36:43-
47MA5947Šourek JaroslavSokol Havlovice 00:36:51-
48MA6048Růžička LubošSpartak Slatiňany6800:37:10-
49MA6149Štochl MiroslavAŠ Mladá Boleslav5700:37:29-
50MA6750Martínek VlastislavSokol Heřmanice 00:38:51-
51MA6851Míl JiříTC ČVUT Praha6600:38:58-
Muži nad 40 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1452Hrach JanNHKG Karviná4400:30:17-
2MB2153Biemann GötzJiskra Harrachov4300:31:03-
3MB2954Šusterka VáclavSparta Praha3800:31:44-
4MB3155Dočkal ZdeněkSpartak Nové Město nad Metují4000:31:53-
5MB3756Novák PetrSokol Havlovice 00:33:01-
6MB3857Marek FrantišekJiskra Červený Kostelec4100:33:02-
7MB4358Lanta JiříSokol Havlovice4400:33:55-
8MB4459Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:33:59-
9MB4860Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:34:20-
10MB5361Šafránek FrantišekHradec Králové 00:35:37-
11MB6362Šturma ZdeněkSokol Česká Metuje 00:37:37-
12MB6563Kubricht PavelHradec Králové 00:38:30-
13MB6664Červinka PetrSpartak Dobruška4300:38:38-
14MB6965Zajíc ZdeněkInova Jilemnice4300:39:19-
15MB7166Kulda OldřichBaník Žacléř4000:40:06-
16MB7267Ditter BártlSokol Běloves 00:40:38-
17MB7568Jansa StanislavLiga 100 Trutnov 00:42:11-
18MB7669Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:43:54-
Ženy (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4670Bouchalová IrenaUniversita Brno6700:34:14-
2ZA5571Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:36:06-
3ZA6272Svatušková JanaSvazarm H. Ztakory6400:37:30-
4ZA6473Šimková MonikaSpartak Police 00:37:42-
5ZA7074Blažková MarieSpartak Police 00:39:30-
6ZA7375Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:41:25-
7ZA7476Herbut MariaPLR 00:41:54-
8ZA7777Šolcová EmaJiskra Machov6000:44:38-
9ZA7878Friebelová EvaSokol Havlovice6200:46:21-
10ZA7979Pawlak VandaPLR 00:48:55-
11ZA8080Marková DanielaJiskra Červený Kostelec4800:51:35-
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:27:43-
2MA22Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:28:12-
3MA33Krajč MilanLokomotiva Trutnov6400:28:17-
4MA44Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:28:21-
5MA55Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:28:51-
6MA66Zaslonka MarekPLR 00:29:03-
7MA77Mach VáclavSokol Havlovice5500:29:10-
8MA88Minařík PetrSecheza Lovosice6200:29:20-
9MA99Melišík MilanRH Trutnov4700:29:44-
10MA1010Vopat JanTJ Slavoj Český Krumlov5400:29:46-
11MA1111Huťa PavelSpartak Nové Město nad Metují6300:29:57-
12MA1212Böhm ZdeněkLokomotiva Trutnov5100:30:04-
13MA1313Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:30:12-
1MB1452Hrach JanNHKG Karviná4400:30:17-
14MA1514Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:30:29-
15MA1615Novotný JiříSokol Havlovice5400:30:33-
16MA1716Jirásek ZdeněkSpartak Slatiňany5800:30:39-
17MA1817Velínský LasislavSpartak Slatiňany 00:30:54-
18MA1918Čepelka LukášJiskra Machov7000:30:55-
19MA2019Holubec LubošLokomotiva Trutnov6800:30:57-
2MB2153Biemann GötzJiskra Harrachov4300:31:03-
20MA2220Jirásek PavelPolice nad Metují6200:31:05-
21MA2321Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:31:14-
22MA2422Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:31:15-
23MA2523Balán ZdeněkJiskra Harrachov 00:31:18-
24MA2624Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:31:20-
25MA2725Šmída OldřichJiskra Červený Kostelec4800:31:25-
26MA2826Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:33-
3MB2954Šusterka VáclavSparta Praha3800:31:44-
27MA3027Javůrek JiříHorní Maršov4800:31:47-
4MB3155Dočkal ZdeněkSpartak Nové Město nad Metují4000:31:53-
28MA3228Pavelka JaroslavSpartak Police nad Metují 00:32:03-
29MA3329Dostálek PetrTěchonín6700:32:22-
30MA3430Berger JanJiskra Hronov4700:32:33-
31MA3531Jirouš ZbyněkSokol Poniklá 00:32:48-
32MA3632Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:32:57-
5MB3756Novák PetrSokol Havlovice 00:33:01-
6MB3857Marek FrantišekJiskra Červený Kostelec4100:33:02-
33MA3933Hanuš KarelSpartak Slatiňany 00:33:09-
34MA4034Andrzej BakowskiPLR 00:33:26-
35MA4135Jirásek MiroslavSpartak Police nad Metují6000:33:30-
36MA4236Kudrna JiříSpartak Praha 45100:33:44-
7MB4358Lanta JiříSokol Havlovice4400:33:55-
8MB4459Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:33:59-
37MA4537Bardzinski ZbyzsekPLR 00:34:00-
1ZA4670Bouchalová IrenaUniversita Brno6700:34:14-
38MA4738Schmidt WalterPLR 00:34:15-
9MB4860Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:34:20-
39MA4939Soukup LadislavSokol Poniklá5800:34:27-
40MA5040Resler PetrTC ČVUT Praha 00:34:28-
41MA5141Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:35:28-
42MA5242Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:35:31-
10MB5361Šafránek FrantišekHradec Králové 00:35:37-
43MA5443Frýba HugoJiskra Červený Kostelec5200:35:41-
2ZA5571Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:36:06-
44MA5644Bárta PavelSokol Havlovice5400:36:24-
45MA5745Mazač JaroslavTJ Náchod6800:36:30-
46MA5846Lanta StanislavČKD Hronov6300:36:43-
47MA5947Šourek JaroslavSokol Havlovice 00:36:51-
48MA6048Růžička LubošSpartak Slatiňany6800:37:10-
49MA6149Štochl MiroslavAŠ Mladá Boleslav5700:37:29-
3ZA6272Svatušková JanaSvazarm H. Ztakory6400:37:30-
11MB6362Šturma ZdeněkSokol Česká Metuje 00:37:37-
4ZA6473Šimková MonikaSpartak Police 00:37:42-
12MB6563Kubricht PavelHradec Králové 00:38:30-
13MB6664Červinka PetrSpartak Dobruška4300:38:38-
50MA6750Martínek VlastislavSokol Heřmanice 00:38:51-
51MA6851Míl JiříTC ČVUT Praha6600:38:58-
14MB6965Zajíc ZdeněkInova Jilemnice4300:39:19-
5ZA7074Blažková MarieSpartak Police 00:39:30-
15MB7166Kulda OldřichBaník Žacléř4000:40:06-
16MB7267Ditter BártlSokol Běloves 00:40:38-
6ZA7375Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:41:25-
7ZA7476Herbut MariaPLR 00:41:54-
17MB7568Jansa StanislavLiga 100 Trutnov 00:42:11-
18MB7669Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:43:54-
8ZA7777Šolcová EmaJiskra Machov6000:44:38-
9ZA7878Friebelová EvaSokol Havlovice6200:46:21-
10ZA7979Pawlak VandaPLR 00:48:55-
11ZA8080Marková DanielaJiskra Červený Kostelec4800:51:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód