Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vrchlabí - Strážné, 5. ročník

14.6.1986, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vrchlabí - Strážné, 5. ročník
  • datum konání: 14.6.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Vrchlabí - Strážné, 5. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 5,1 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříSlovan Liberec5300:20:5230
2MA22Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:21:0729
3MA33Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:21:1828
4MA44Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:21:2927
5MA55Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:21:4126
6MA66Lisičan PetrDukla Librec6200:21:5125
7MA77Pechek VladimírTJ Nové Včelnice5700:22:2324
8MA88Gombita JosefMost5800:22:2723
9MA99Melišík MilanTrutnov4700:22:3622
10MA1010Mach VáclavSokol Havlovice5500:22:4021
11MA1211Novotný JiříSokol Havlovice5400:22:5620
12MA1412Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:23:1819
13MA1513Prokop LubomírČKD Hronov5700:23:3218
14MA1614Kumsta ZdeněkVagČL5200:23:4517
15MA1715Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:23:5016
16MA1816Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:23:5315
17MA1917Vomáčko PetrTJ Jičín 00:23:5514
18MA2118Klos Václavlokomotiva Kladno6000:23:5913
19MA2219Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:24:1412
20MA2420Rohlíček JiříTJ Jičín5400:24:4011
21MA2521Kubů M.Slovan Špindlerův Mlýn 00:24:4510
22MA2622Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:24:479
23MA2823Lerch VladislavMILO Olomouc4800:24:588
24MA3224Šklíba KarelSokol Havlovice5000:25:337
25MA3325Hakl VadimírTJ Jičín 00:25:366
26MA3726Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5400:26:045
27MA3827Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:26:074
28MA4128Potůček JanZD Dubí 00:26:453
29MA4229Vích PavelTJ Jičín 00:26:502
30MA4330Král FrantišekTJ Semily5300:26:581
31MA4631Kůtek VladimírSokol Lužany5000:27:090
32MA4732Hřebejk JiříVŠP5500:27:290
33MA5133Barták JaroslavLokomotiva Kladno6200:28:060
34MA5234Soukup LadislavSokol Poniklá5800:28:250
35MA5335Fiala M.Sokol Havlovice 00:28:280
36MA5636Bolek RostislavVÚ 3003/4 Hradec Králové6500:30:580
37MA5737Baláž MironJiskra Horní Maršov6500:31:190
38MA5938Zavolok MiroslavVÚ 3003/4 Hradec Králové 00:35:080
39MA6239Klesnil A.VÚ 3003/4 Hradec Králové 00:42:430
-MA-40Hansa M.VÚ 3003/4 Hradec Králové DNF-
Muži nad 40 let (trať 5,1 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1141Hrach JanNHKG Karviná4400:22:4120
2MB1342Knap VratislavRH Náchod4600:23:0819
3MB2043Biemann GötzJiskra Horní Maršov4300:23:5618
4MB2344Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:24:3017
5MB2745Šusterka VáclavSparta Praha3800:24:5316
6MB2946Mikule F.LIAZ 00:25:0015
7MB3047Šaml JiříLS Hradec Králové4200:25:2814
8MB3448Kulíšek JosefSpartak Hradec Králové4500:25:3913
9MB3549Lanta JiříSokol Havlovice4400:25:4412
10MB3659Linhart MilošAC Náchod4400:25:5611
11MB3950Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:26:2210
12MB4051Marek FrantišekLS Trutnov4100:26:409
13MB4452Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:27:068
14MB4553ŠteinaTOS Vrchlabí 00:27:087
15MB4854Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:27:366
16MB4955Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:27:435
17MB5056Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:28:014
18MB5457Fiala J.Sokol Havlovice 00:29:023
19MB5558Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:30:122
Ženy do 34 let (trať 5,1 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3160Friebelová EvaSokol Havlovice6200:25:315
2ZA6161Zajícová JanaTJ Jilemnice 00:39:294
Ženy nad 35 let (trať 5,1 km, 280 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5862Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:32:055
2ZB6063Vachková JanaŠkoda Rokycany4900:38:394
Trať 5,1 km, 280 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Čivrný JiříSlovan Liberec5300:20:5230
2MA22Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:21:0729
3MA33Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:21:1828
4MA44Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:21:2927
5MA55Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:21:4126
6MA66Lisičan PetrDukla Librec6200:21:5125
7MA77Pechek VladimírTJ Nové Včelnice5700:22:2324
8MA88Gombita JosefMost5800:22:2723
9MA99Melišík MilanTrutnov4700:22:3622
10MA1010Mach VáclavSokol Havlovice5500:22:4021
1MB1141Hrach JanNHKG Karviná4400:22:4120
11MA1211Novotný JiříSokol Havlovice5400:22:5620
2MB1342Knap VratislavRH Náchod4600:23:0819
12MA1412Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:23:1819
13MA1513Prokop LubomírČKD Hronov5700:23:3218
14MA1614Kumsta ZdeněkVagČL5200:23:4517
15MA1715Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:23:5016
16MA1816Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:23:5315
17MA1917Vomáčko PetrTJ Jičín 00:23:5514
3MB2043Biemann GötzJiskra Horní Maršov4300:23:5618
18MA2118Klos Václavlokomotiva Kladno6000:23:5913
19MA2219Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:24:1412
4MB2344Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:24:3017
20MA2420Rohlíček JiříTJ Jičín5400:24:4011
21MA2521Kubů M.Slovan Špindlerův Mlýn 00:24:4510
22MA2622Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:24:479
5MB2745Šusterka VáclavSparta Praha3800:24:5316
23MA2823Lerch VladislavMILO Olomouc4800:24:588
6MB2946Mikule F.LIAZ 00:25:0015
7MB3047Šaml JiříLS Hradec Králové4200:25:2814
1ZA3160Friebelová EvaSokol Havlovice6200:25:315
24MA3224Šklíba KarelSokol Havlovice5000:25:337
25MA3325Hakl VadimírTJ Jičín 00:25:366
8MB3448Kulíšek JosefSpartak Hradec Králové4500:25:3913
9MB3549Lanta JiříSokol Havlovice4400:25:4412
10MB3659Linhart MilošAC Náchod4400:25:5611
26MA3726Jiránek MirkoTJ Maratonstav Úpice5400:26:045
27MA3827Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:26:074
11MB3950Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:26:2210
12MB4051Marek FrantišekLS Trutnov4100:26:409
28MA4128Potůček JanZD Dubí 00:26:453
29MA4229Vích PavelTJ Jičín 00:26:502
30MA4330Král FrantišekTJ Semily5300:26:581
13MB4452Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:27:068
14MB4553ŠteinaTOS Vrchlabí 00:27:087
31MA4631Kůtek VladimírSokol Lužany5000:27:090
32MA4732Hřebejk JiříVŠP5500:27:290
15MB4854Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:27:366
16MB4955Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:27:435
17MB5056Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:28:014
33MA5133Barták JaroslavLokomotiva Kladno6200:28:060
34MA5234Soukup LadislavSokol Poniklá5800:28:250
35MA5335Fiala M.Sokol Havlovice 00:28:280
18MB5457Fiala J.Sokol Havlovice 00:29:023
19MB5558Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:30:122
36MA5636Bolek RostislavVÚ 3003/4 Hradec Králové6500:30:580
37MA5737Baláž MironJiskra Horní Maršov6500:31:190
1ZB5862Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:32:055
38MA5938Zavolok MiroslavVÚ 3003/4 Hradec Králové 00:35:080
2ZB6063Vachková JanaŠkoda Rokycany4900:38:394
2ZA6161Zajícová JanaTJ Jilemnice 00:39:294
39MA6239Klesnil A.VÚ 3003/4 Hradec Králové 00:42:430

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód