Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

12.7.1986, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 12.7.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2521

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:24:5130
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:25:1129
3MA33Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:25:4428
4MA44Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:25:5727
5MA55Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:26:0426
6MA66Lisičan PetrDukla Librec6200:26:0625
7MA77Novotný JiříSokol Havlovice5400:26:2524
8MA88Vopat JanČeský Krumlov5400:26:3723
9MA119Gombita JosefMost5800:26:5422
10MA1210Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:0521
11MA1311Karkoška JiříKarviná4900:27:1120
12MA1412Melišík MilanRH Trutnov4700:27:1219
13MA1513Mach VáclavSokol Havlovice5500:27:1318
14MA1614Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:27:1517
15MA1715Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:27:2416
16MA1816Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:27:3815
17MA1917Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:27:4314
18MA2118Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:27:5513
19MA2319Švorc KarelNáchod6100:28:0612
20MA2420Hornych JosefJetřichov6700:28:1011
21MA2521Chládek JaromírAutoškoda Mladá Boleslav5500:28:1810
22MA2722Svoboda VladimírPardubice5700:28:329
23MA2923Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:28:378
23MA2924Heleš IgorOrlová6100:28:378
25MA3125Janás RobertNáchod6900:28:416
26MA3226Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:425
26MA3227Palán ZdeněkJiskra Hronov5600:28:425
28MA3528Škoda MiroslavSpartak Nové Město nad Metují5700:28:513
29MA3629Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:572
30MA3730Šmída OldřichSokol Studnice4800:28:591
31MA3931Krám MiroslavSokol Havlovice5600:29:020
32MA4032Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:29:040
33MA4133Koukal ZdeněkČervený Kostelec6100:29:120
34MA4334Beneš JiříSpartak Nové Město nad Metují6500:29:240
35MA4435Kučera ZdeněkSpartak Nové Město nad Metují5500:29:300
36MA4536Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:310
37MA4637Vávra MartinHořice6300:29:340
38MA4838Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:29:380
39MA4939Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:29:440
40MA5040Šklíba KarelSokol Havlovice5000:29:490
41MA5141Lerch VladislavOlomouc4800:29:510
42MA5242Habr JosefSpartak Police nad Metují5300:29:560
43MA5343Dobýval JaroslavFrýdek Místek5000:30:050
44MA5544Vávra RadekHořice6300:30:080
45MA5645Flaška JiříSokol Běloves5100:30:150
46MA5746Bergr JanTepna ČKD Hronov4700:30:190
47MA5847Lapáček KarelZdobnice4800:30:380
48MA6148Faltus BlahoslavSokol Kameničná5000:30:480
49MA6349Sklenka JosefSokol Žamberk4800:31:020
50MA6450Potůček JiříDZ Dubí5300:31:030
51MA6551Kubr VáclavTrutnov5500:31:100
52MA6652Zerzán DominikNáchod7000:31:120
53MA6753Dostálek PetrTěchonín6700:31:230
54MA6854Mazač JaroslavTJ Náchod6800:31:320
55MA6955Resl MiloslavRH Náchod5900:31:400
56MA7056Rak ZdeněkSokol Žďárky6400:31:540
57MA7457Metelka TomášVelká Jesenice7200:32:100
58MA7758Kovačík VlastimilNáchod6600:32:190
58MA7759Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:32:190
60MA8060Dunovský JindřichNové Město5700:32:320
61MA8261Bárta PavelSokol Havlovice5400:32:420
62MA8362Čepelka OldřichTima Liberec4800:32:460
63MA8563Rak VladimírSokol Dolní Radechová5500:32:580
64MA8664Prouza PavelHorní Redechová5500:33:030
65MA8765Máslo JanSokol Dolní Radechová5000:33:060
66MA8866Koubek PavelNáchod5200:33:090
67MA9167Švorc JiříNáchod6900:33:540
67MA9168Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:33:540
69MA9469Bolek RostislavVÚ 3003/4 Hradec Králové6500:34:090
70MA9670Polej JiříHronov7100:34:250
71MA9771Čírek PavelTJ Náchod6700:34:370
72MA9872Herzog AntonínSpartak Police5500:34:400
73MA9973Kejzlar JaroslavPetrovice5300:34:440
74MA10174Čermák JiříTJ Náchod4800:35:180
75MA10376Mikeš JiříTrutnov6800:35:470
75MA10375Majer FrantišekTJ Náchod6000:35:470
77MA10577Macek JaroslavNáchod5400:35:580
78MA11078Vlach VladislavNáchod5300:36:420
79MA11179Švorčík JanPolice nad Metují6700:36:500
80MA11280Rejchrt AntonínNáchod4900:36:540
81MA11481Mikeš KarelBroumov6200:38:040
82MA11582Hanousek VítězslavNáchod5200:38:430
83MA11783Machač LadislavNáchod5500:39:500
84MA11884Hypius MilanNáchod5300:39:510
Muži nad 40 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB985Knap VratislavRH Náchod4600:26:3920
2MB1086Švadlena JiříSpartak Choceň4600:26:4819
3MB2087Hrach JanKarviná4400:27:5218
4MB2288Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:28:0317
5MB2689Dočkal ZdeněkSpartak Nové Město nad Metují4000:28:2816
6MB2790Adámek StanislavSpartak Police nad Metují4300:28:3215
7MB3491Metelka JosefSokol Studnice4400:28:4714
8MB3792Linhart MilošAC Náchod4400:28:5913
9MB4293Šusterka VáclavSparta Praha3800:29:2212
10MB4794Veyr KarelVelešov Doudleby4200:29:3611
11MB5495Šaml JiříLiga 100 Hradec Králové4200:30:0710
12MB5996Kulíšek JosefLiga 100 Hradec Králové4500:30:419
13MB6097Lanta JiříSokol Havlovice4400:30:478
14MB6298Marek FrantišekLiga 100 Trutnov4100:30:517
15MB7199Sedláček FrantišekSpartak Rychnov nad Kněžnou4000:31:576
16MB72100Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:595
17MB73101Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:32:024
18MB75102Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:32:113
19MB76103Fritzl MiroslavSokol Kostelec nad Orlicí4500:32:182
20MB79104Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:32:201
21MB84105Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:32:500
22MB89106Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:33:100
23MB90107Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:33:110
24MB95108Polej JiříTJ ČKD Hronov4600:34:160
25MB100109Sadovský Mil.Sokol Trojovice4400:35:060
26MB102110Červinka PetrTJ Dobruška4300:35:230
27MB106111Kolísko JosefTJ Náchod3800:36:040
28MB107112Lada JosefTJ Týniště nad Orlicí3100:36:220
29MB108113Vacek FrantišekČSP Pardubice4400:36:280
30MB116114Jarkovský OldřichMostek3400:39:110
31MB119115Tomek JiříTJ Náchod4500:39:530
32MB120116Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:41:020
Ženy do 34 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA81117Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:32:375
2ZA93118Svatušková JanaHorní Stakory6400:34:024
3ZA113119Šolcová EmaJiskra Veba Machov6000:37:183
4ZA121120Vlášková KvětaStart Náchod7200:43:462
5ZA122121Jará JitkaNáchod6800:56:231
Ženy nad 35 let (trať 8 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB109122Zajícová VěraJilemnice4600:36:385
Trať 8 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:24:5130
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:25:1129
3MA33Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:25:4428
4MA44Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:25:5727
5MA55Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:26:0426
6MA66Lisičan PetrDukla Librec6200:26:0625
7MA77Novotný JiříSokol Havlovice5400:26:2524
8MA88Vopat JanČeský Krumlov5400:26:3723
1MB985Knap VratislavRH Náchod4600:26:3920
2MB1086Švadlena JiříSpartak Choceň4600:26:4819
9MA119Gombita JosefMost5800:26:5422
10MA1210Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:27:0521
11MA1311Karkoška JiříKarviná4900:27:1120
12MA1412Melišík MilanRH Trutnov4700:27:1219
13MA1513Mach VáclavSokol Havlovice5500:27:1318
14MA1614Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:27:1517
15MA1715Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:27:2416
16MA1816Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:27:3815
17MA1917Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:27:4314
3MB2087Hrach JanKarviná4400:27:5218
18MA2118Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:27:5513
4MB2288Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:28:0317
19MA2319Švorc KarelNáchod6100:28:0612
20MA2420Hornych JosefJetřichov6700:28:1011
21MA2521Chládek JaromírAutoškoda Mladá Boleslav5500:28:1810
5MB2689Dočkal ZdeněkSpartak Nové Město nad Metují4000:28:2816
6MB2790Adámek StanislavSpartak Police nad Metují4300:28:3215
22MA2722Svoboda VladimírPardubice5700:28:329
23MA2923Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:28:378
23MA2924Heleš IgorOrlová6100:28:378
25MA3125Janás RobertNáchod6900:28:416
26MA3226Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:425
26MA3227Palán ZdeněkJiskra Hronov5600:28:425
7MB3491Metelka JosefSokol Studnice4400:28:4714
28MA3528Škoda MiroslavSpartak Nové Město nad Metují5700:28:513
29MA3629Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:572
8MB3792Linhart MilošAC Náchod4400:28:5913
30MA3730Šmída OldřichSokol Studnice4800:28:591
31MA3931Krám MiroslavSokol Havlovice5600:29:020
32MA4032Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:29:040
33MA4133Koukal ZdeněkČervený Kostelec6100:29:120
9MB4293Šusterka VáclavSparta Praha3800:29:2212
34MA4334Beneš JiříSpartak Nové Město nad Metují6500:29:240
35MA4435Kučera ZdeněkSpartak Nové Město nad Metují5500:29:300
36MA4536Šolc VítězslavBKL Machov5700:29:310
37MA4637Vávra MartinHořice6300:29:340
10MB4794Veyr KarelVelešov Doudleby4200:29:3611
38MA4838Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:29:380
39MA4939Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:29:440
40MA5040Šklíba KarelSokol Havlovice5000:29:490
41MA5141Lerch VladislavOlomouc4800:29:510
42MA5242Habr JosefSpartak Police nad Metují5300:29:560
43MA5343Dobýval JaroslavFrýdek Místek5000:30:050
11MB5495Šaml JiříLiga 100 Hradec Králové4200:30:0710
44MA5544Vávra RadekHořice6300:30:080
45MA5645Flaška JiříSokol Běloves5100:30:150
46MA5746Bergr JanTepna ČKD Hronov4700:30:190
47MA5847Lapáček KarelZdobnice4800:30:380
12MB5996Kulíšek JosefLiga 100 Hradec Králové4500:30:419
13MB6097Lanta JiříSokol Havlovice4400:30:478
48MA6148Faltus BlahoslavSokol Kameničná5000:30:480
14MB6298Marek FrantišekLiga 100 Trutnov4100:30:517
49MA6349Sklenka JosefSokol Žamberk4800:31:020
50MA6450Potůček JiříDZ Dubí5300:31:030
51MA6551Kubr VáclavTrutnov5500:31:100
52MA6652Zerzán DominikNáchod7000:31:120
53MA6753Dostálek PetrTěchonín6700:31:230
54MA6854Mazač JaroslavTJ Náchod6800:31:320
55MA6955Resl MiloslavRH Náchod5900:31:400
56MA7056Rak ZdeněkSokol Žďárky6400:31:540
15MB7199Sedláček FrantišekSpartak Rychnov nad Kněžnou4000:31:576
16MB72100Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:31:595
17MB73101Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:32:024
57MA7457Metelka TomášVelká Jesenice7200:32:100
18MB75102Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:32:113
19MB76103Fritzl MiroslavSokol Kostelec nad Orlicí4500:32:182
58MA7759Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:32:190
58MA7758Kovačík VlastimilNáchod6600:32:190
20MB79104Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:32:201
60MA8060Dunovský JindřichNové Město5700:32:320
1ZA81117Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:32:375
61MA8261Bárta PavelSokol Havlovice5400:32:420
62MA8362Čepelka OldřichTima Liberec4800:32:460
21MB84105Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:32:500
63MA8563Rak VladimírSokol Dolní Radechová5500:32:580
64MA8664Prouza PavelHorní Redechová5500:33:030
65MA8765Máslo JanSokol Dolní Radechová5000:33:060
66MA8866Koubek PavelNáchod5200:33:090
22MB89106Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:33:100
23MB90107Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:33:110
67MA9167Švorc JiříNáchod6900:33:540
67MA9168Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:33:540
2ZA93118Svatušková JanaHorní Stakory6400:34:024
69MA9469Bolek RostislavVÚ 3003/4 Hradec Králové6500:34:090
24MB95108Polej JiříTJ ČKD Hronov4600:34:160
70MA9670Polej JiříHronov7100:34:250
71MA9771Čírek PavelTJ Náchod6700:34:370
72MA9872Herzog AntonínSpartak Police5500:34:400
73MA9973Kejzlar JaroslavPetrovice5300:34:440
25MB100109Sadovský Mil.Sokol Trojovice4400:35:060
74MA10174Čermák JiříTJ Náchod4800:35:180
26MB102110Červinka PetrTJ Dobruška4300:35:230
75MA10376Mikeš JiříTrutnov6800:35:470
75MA10375Majer FrantišekTJ Náchod6000:35:470
77MA10577Macek JaroslavNáchod5400:35:580
27MB106111Kolísko JosefTJ Náchod3800:36:040
28MB107112Lada JosefTJ Týniště nad Orlicí3100:36:220
29MB108113Vacek FrantišekČSP Pardubice4400:36:280
1ZB109122Zajícová VěraJilemnice4600:36:385
78MA11078Vlach VladislavNáchod5300:36:420
79MA11179Švorčík JanPolice nad Metují6700:36:500
80MA11280Rejchrt AntonínNáchod4900:36:540
3ZA113119Šolcová EmaJiskra Veba Machov6000:37:183
81MA11481Mikeš KarelBroumov6200:38:040
82MA11582Hanousek VítězslavNáchod5200:38:430
30MB116114Jarkovský OldřichMostek3400:39:110
83MA11783Machač LadislavNáchod5500:39:500
84MA11884Hypius MilanNáchod5300:39:510
31MB119115Tomek JiříTJ Náchod4500:39:530
32MB120116Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:41:020
4ZA121120Vlášková KvětaStart Náchod7200:43:462
5ZA122121Jará JitkaNáchod6800:56:231

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód