Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá Hora

31.8.1986, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá Hora
  • datum konání: 31.8.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89

Statistika závodu Janské Lázně - Černá Hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5577

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112
Tempír František4912

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 9,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSparta Praha5800:35:0930
2MA22Pešek ZdeněkSlovan Liberec 00:36:0929
3MA33Čivrný JiříSlovan Liberec5300:36:1528
4MA44Lisičan PetrDukla Librec6200:36:2827
5MA55Korunka VáclavDukla Liberec6500:36:5326
6MA66Kynčl StanislavVTJ Kutná Hora6400:37:0325
7MA77Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:37:1224
8MA88Filingr ČeněkSlovan Kladnoč6100:37:4523
9MA99Novotný JiříSokol Havlovice5400:38:0522
10MA1010Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:38:4121
11MA1111Mach VáclavSokol Havlovice5500:38:4820
12MA1412Melišík MilanRudá Hvězda Trutnov4700:39:3519
13MA1513Nývlt JiříLokomotiva Trutnov5900:39:4218
14MA1614Novák ZdeněkSokol Koberovy5400:39:5417
15MA1715Kopáček MiroslavVÚ Tábor6000:40:0516
16MA1816Prokop LubomírČKD Hronov5700:40:0815
17MA1917Milata PavelLokomotiva Trutnov6100:40:1314
18MA2018Hanke MiroslavSokol Podlázky5500:40:1713
19MA2119Jakl PetrTrutnov6400:40:3012
20MA2220Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:40:3311
21MA2321Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:5410
22MA2422Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:40:569
23MA2723Horák JiříRudá Hvězda Trutnov5800:41:208
24MA2824Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:41:237
25MA2925Šmída OldřichSokol Studnice4800:41:286
26MA3026Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:41:345
27MA3127Ďoubalík PetrVÚ Tábor 00:41:474
28MA3228Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:42:003
29MA3429Dostálek PetrTěchonín6700:42:122
30MA3530Pinkava LuděkSokol Kvíčala6600:42:221
31MA3631Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:42:260
32MA3732Gombita JosefMost5800:42:410
33MA3833Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:42:470
34MA3934Rohlíček JiříSokol Železnice5400:42:560
35MA4035Sombota JiříLokomotiva Trutnov5900:43:070
36MA4136Klos VáclavLokomotiva Kladno6000:43:380
37MA4237Balcar P.RHP 00:43:440
38MA4338Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:510
39MA4539Krám MiroslavSokol Havlovice5600:43:570
40MA4640Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:43:590
41MA4741Řehák JiříLokomotiva Česká Třebová5900:44:120
42MA4842Faltus BlahoslavSokol Kameničná5000:44:180
43MA4943Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:44:190
44MA5144Trnka MilanLokomotiva Nymbur5600:44:310
45MA5645Hakl VadimírRH Valdice 00:45:010
46MA5746Šklíba KarelSokol Havlovice5000:45:020
47MA5847Sedláček J.Žacléř 00:45:060
48MA5948Lerch VladislavMILO Olomouc4800:45:080
49MA6049Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:45:150
50MA6251Burian V.Slovan Pec pod Sněžkou 00:45:240
50MA6250Vích PavelSokol Robousy6400:45:240
52MA6452Holubec LubošLokomotiva Trutnov6800:45:270
53MA6553Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:45:340
54MA6654Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:45:470
55MA6855Höhnel K.TJ Janské Lázně 00:45:520
56MA6956Hřebejk JiříVŠP5500:46:250
57MA7057Jindra M.KRB Chrudim5300:46:260
58MA7158Šnajdr MartinSokol Mladé Buky6800:46:360
59MA7360Prislupský PavelSlovan Liberec6300:46:410
59MA7359Kůtek VladimírSokol Lužany5000:46:410
61MA7761Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:150
62MA7862Boreš R.VÚ Tábor 00:47:180
63MA7963Pros PavelKRB Chrudim5500:47:270
64MA8064Soukup LadislavSokol Poniklá5800:47:490
65MA8265Zborník Z.VÚ Tábor 00:48:060
66MA8366Sklenička MartinVÚ Tábor6500:48:160
67MA8467Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:48:220
68MA8768Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:300
69MA8969Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:060
70MA9370Bárta PavelSokol Havlovice5400:49:510
71MA9471Břecko Z.VÚ Tábor 00:49:540
72MA9572Hurdálek M.Trutnov 00:49:590
73MA9773Mazač JaroslavTJ Náchod6800:50:350
74MA10074Adam PavelTJ Janské Lázně5000:51:080
75MA10175Pařízek JaroslavVÚ Tábor5100:51:130
76MA10476Smrčka JiříVÚ Tábor6200:52:180
77MA10677Frýba HugoSokol Horní Kostelec5200:52:350
78MA10978Michl J.Trutnov 00:53:030
Muži nad 40 let (trať 9,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1279Havel PetrTJ Lomnice nad Popelkou4500:38:5320
2MB1380Hrach JanNHKG Karviná4400:39:2619
3MB2581Knap VratislavRH Náchod4600:40:5918
4MB2682Biemann GötzJiskra Harrachov4300:41:0717
5MB3383Šusterka VáclavSparta Praha3800:42:1116
6MB4484Lanta JiříSokol Havlovice4400:43:5315
7MB5085Grus JiříLokomotiva Trutnov 00:44:2514
8MB5286Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:44:3813
9MB5387Marek FrantišekLiga 100 Trutnov4100:44:4412
10MB5488Kulíšek JosefTJ Liga 100 Hradec Králové4500:44:4611
11MB5589Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:44:5910
12MB6190Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:45:169
13MB6791Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:45:518
14MB7192Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:46:367
15MB7593Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:46:486
16MB7694Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:47:105
17MB8195Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:47:534
18MB8696Pitaš J.BaRty 00:48:273
19MB8897Kolář V.Spolana Neratovice4000:48:422
20MB9098Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:49:231
21MB9199Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:49:300
22MB92100Špaček J.TJ Liga 100 Praha 00:49:340
23MB99101Šulc J.JZD Sedm. 00:50:590
24MB102102Jaremiszyn JulianPLR 00:51:420
25MB103103Malý JanTrutnov4300:52:010
26MB105104Opekar JanVelešín4500:52:230
27MB107105Joukl Z.Jiskra Tanvald 00:52:500
28MB108106Petrov PavelSokol Dejvice4400:52:560
29MB110107Zajíc ZdeněkInova Jilemnice4300:53:050
30MB114108Szabó LudvíkAVC Praha3700:57:310
31MB115109Náhlovský JiříTJ Semily3401:02:050
Ženy do 34 let (trať 9,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA85110Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:48:255
2ZA96111Svatušková JanaSvazarm H. Stakory6400:50:124
3ZA98112Párysová VěraSlovan Liberec5800:50:463
4ZA111113Jindrová IrenaKRB Chrudim5600:53:102
5ZA113114Šolcová EmaJiskra Machov6000:56:421
Ženy nad 35 let (trať 9,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB112115Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:54:445
2ZB116116Vachková JanaŠkoda Rokycany4901:06:134
Trať 9,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Fux StanislavSparta Praha5800:35:0930
2MA22Pešek ZdeněkSlovan Liberec 00:36:0929
3MA33Čivrný JiříSlovan Liberec5300:36:1528
4MA44Lisičan PetrDukla Librec6200:36:2827
5MA55Korunka VáclavDukla Liberec6500:36:5326
6MA66Kynčl StanislavVTJ Kutná Hora6400:37:0325
7MA77Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:37:1224
8MA88Filingr ČeněkSlovan Kladnoč6100:37:4523
9MA99Novotný JiříSokol Havlovice5400:38:0522
10MA1010Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:38:4121
11MA1111Mach VáclavSokol Havlovice5500:38:4820
1MB1279Havel PetrTJ Lomnice nad Popelkou4500:38:5320
2MB1380Hrach JanNHKG Karviná4400:39:2619
12MA1412Melišík MilanRudá Hvězda Trutnov4700:39:3519
13MA1513Nývlt JiříLokomotiva Trutnov5900:39:4218
14MA1614Novák ZdeněkSokol Koberovy5400:39:5417
15MA1715Kopáček MiroslavVÚ Tábor6000:40:0516
16MA1816Prokop LubomírČKD Hronov5700:40:0815
17MA1917Milata PavelLokomotiva Trutnov6100:40:1314
18MA2018Hanke MiroslavSokol Podlázky5500:40:1713
19MA2119Jakl PetrTrutnov6400:40:3012
20MA2220Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:40:3311
21MA2321Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:5410
22MA2422Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:40:569
3MB2581Knap VratislavRH Náchod4600:40:5918
4MB2682Biemann GötzJiskra Harrachov4300:41:0717
23MA2723Horák JiříRudá Hvězda Trutnov5800:41:208
24MA2824Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:41:237
25MA2925Šmída OldřichSokol Studnice4800:41:286
26MA3026Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:41:345
27MA3127Ďoubalík PetrVÚ Tábor 00:41:474
28MA3228Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:42:003
5MB3383Šusterka VáclavSparta Praha3800:42:1116
29MA3429Dostálek PetrTěchonín6700:42:122
30MA3530Pinkava LuděkSokol Kvíčala6600:42:221
31MA3631Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:42:260
32MA3732Gombita JosefMost5800:42:410
33MA3833Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:42:470
34MA3934Rohlíček JiříSokol Železnice5400:42:560
35MA4035Sombota JiříLokomotiva Trutnov5900:43:070
36MA4136Klos VáclavLokomotiva Kladno6000:43:380
37MA4237Balcar P.RHP 00:43:440
38MA4338Šolc VítězslavBKL Machov5700:43:510
6MB4484Lanta JiříSokol Havlovice4400:43:5315
39MA4539Krám MiroslavSokol Havlovice5600:43:570
40MA4640Kučera LeošLokomotiva Kladno6400:43:590
41MA4741Řehák JiříLokomotiva Česká Třebová5900:44:120
42MA4842Faltus BlahoslavSokol Kameničná5000:44:180
43MA4943Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:44:190
7MB5085Grus JiříLokomotiva Trutnov 00:44:2514
44MA5144Trnka MilanLokomotiva Nymbur5600:44:310
8MB5286Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:44:3813
9MB5387Marek FrantišekLiga 100 Trutnov4100:44:4412
10MB5488Kulíšek JosefTJ Liga 100 Hradec Králové4500:44:4611
11MB5589Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:44:5910
45MA5645Hakl VadimírRH Valdice 00:45:010
46MA5746Šklíba KarelSokol Havlovice5000:45:020
47MA5847Sedláček J.Žacléř 00:45:060
48MA5948Lerch VladislavMILO Olomouc4800:45:080
49MA6049Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:45:150
12MB6190Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:45:169
50MA6251Burian V.Slovan Pec pod Sněžkou 00:45:240
50MA6250Vích PavelSokol Robousy6400:45:240
52MA6452Holubec LubošLokomotiva Trutnov6800:45:270
53MA6553Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:45:340
54MA6654Špringr ZdeněkTJ Maratonstav Úpice5700:45:470
13MB6791Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:45:518
55MA6855Höhnel K.TJ Janské Lázně 00:45:520
56MA6956Hřebejk JiříVŠP5500:46:250
57MA7057Jindra M.KRB Chrudim5300:46:260
14MB7192Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:46:367
58MA7158Šnajdr MartinSokol Mladé Buky6800:46:360
59MA7360Prislupský PavelSlovan Liberec6300:46:410
59MA7359Kůtek VladimírSokol Lužany5000:46:410
15MB7593Prokůpek StanislavTJ Jilemnice4100:46:486
16MB7694Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:47:105
61MA7761Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:150
62MA7862Boreš R.VÚ Tábor 00:47:180
63MA7963Pros PavelKRB Chrudim5500:47:270
64MA8064Soukup LadislavSokol Poniklá5800:47:490
17MB8195Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:47:534
65MA8265Zborník Z.VÚ Tábor 00:48:060
66MA8366Sklenička MartinVÚ Tábor6500:48:160
67MA8467Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:48:220
1ZA85110Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:48:255
18MB8696Pitaš J.BaRty 00:48:273
68MA8768Čepelka OldřichTima Liberec4800:48:300
19MB8897Kolář V.Spolana Neratovice4000:48:422
69MA8969Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:49:060
20MB9098Domanský IvoLokomotiva Kladno3800:49:231
21MB9199Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:49:300
22MB92100Špaček J.TJ Liga 100 Praha 00:49:340
70MA9370Bárta PavelSokol Havlovice5400:49:510
71MA9471Břecko Z.VÚ Tábor 00:49:540
72MA9572Hurdálek M.Trutnov 00:49:590
2ZA96111Svatušková JanaSvazarm H. Stakory6400:50:124
73MA9773Mazač JaroslavTJ Náchod6800:50:350
3ZA98112Párysová VěraSlovan Liberec5800:50:463
23MB99101Šulc J.JZD Sedm. 00:50:590
74MA10074Adam PavelTJ Janské Lázně5000:51:080
75MA10175Pařízek JaroslavVÚ Tábor5100:51:130
24MB102102Jaremiszyn JulianPLR 00:51:420
25MB103103Malý JanTrutnov4300:52:010
76MA10476Smrčka JiříVÚ Tábor6200:52:180
26MB105104Opekar JanVelešín4500:52:230
77MA10677Frýba HugoSokol Horní Kostelec5200:52:350
27MB107105Joukl Z.Jiskra Tanvald 00:52:500
28MB108106Petrov PavelSokol Dejvice4400:52:560
78MA10978Michl J.Trutnov 00:53:030
29MB110107Zajíc ZdeněkInova Jilemnice4300:53:050
4ZA111113Jindrová IrenaKRB Chrudim5600:53:102
1ZB112115Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:54:445
5ZA113114Šolcová EmaJiskra Machov6000:56:421
30MB114108Szabó LudvíkAVC Praha3700:57:310
31MB115109Náhlovský JiříTJ Semily3401:02:050
2ZB116116Vachková JanaŠkoda Rokycany4901:06:134

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód