Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

20.9.1986, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 20.9.1986
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2671

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Votoček Filip8414
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Brunclík Ivo5814
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Metelka Josef4412
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Havlíček Zdeněk3511
Flegl Vlastimil5310
Tučný Jan4710
Marek František4110
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil8610
Dvořák Jiří639
Pechek František539
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Vacarda Vladimír599
Klampflová Eva649
Kynčl Stanislav649
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Jelen Petr689
Kadavý Jan478
Harcubová Jana688
Augustin František618
Šrutek Stanislav588
Haman Václav818
Knápek Ladislav618
Veselý Pavel668
Šteinc Ludvík418
Kuřík Michal767
Kraus Jakub927
Buchar Jan337
Čechová Anna937
Janata Karel927
Šmída Oldřich487
Mikuš Martin827
Palas Jaroslav537
Groh Stanislav467
Skalický Roman717
Malý Jan737

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 5,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Koucký M.Dukla Liberec7000:27:43-
2MD299Čepelka LukášDukla Liberec7000:28:07-
3MD3100Ihnát M.Dukla Liberec 00:28:13-
4MD4101Hartman P.Dukla Liberec 00:28:36-
5MD5102Pech M.Dukla Liberec 00:29:13-
6MD6103Červinka J.Spartak Vrchlabí 00:29:15-
7MD7104Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:29:21-
8MD8105Sklenička T.Loko Trutnov 00:29:44-
9MD9106Kovář P.AŠ Vrchlabí 00:29:47-
10MD10107Havel M.AŠ Vrchlabí 00:30:07-
Dorostenky (trať 5,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD14108Hýglová M.AŠ Vrchlabí 00:33:272
2ŽD17109Bílková DanielaSokol Dolní Branná7400:35:050
3ŽD18110Zichová J.TJ Jičín 00:35:190
4ŽD19111Stárová K.Jiskra Harrachov 00:36:340
5ŽD20112Nováková J.AŠ Vrchlabí 00:36:480
6ŽD21113Špačková P.Loko Trutnov 00:37:020
7ŽD22114Cupáková RenataAŠ Vrchlabí7100:37:330
8ŽD24115Grusová K.Loko Trutnov 00:38:050
9ŽD25116Dokoupilová K.Loko Trutnov 00:38:150
Muži do 39 let (trať 7,9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lisičan PetrDukla Librec6200:34:3330
2MA22Jebavý LeošDukla Liberec6500:34:5129
3MA33Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:35:0228
4MA44Karlík FrantišekDukla Liberec6500:35:2827
5MA55Koucký RomanRudá Hvězda Praha6300:35:3726
6MA66Korunka VáclavDukla Liberec6500:35:3925
7MA77Benc PavelDukla Liberec6300:35:4524
8MA88Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:35:5523
9MA99Nyč RadimDukla Liberec6600:35:5822
10MA1010Bečvář MilošDukla Liberec5700:36:0121
11MA1111Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:36:0420
12MA1212Rösler MiroslavDukla Liberec6700:36:1019
13MA1313Prchal LubošSlovan VŠST Liberec6500:36:1418
14MA1414Paulus KarelVŠ Praha6300:36:1517
15MA1515Novotný JiříSokol Havlovice5400:36:3416
15MA1516Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:36:3416
17MA1717Hájek MichalVŠB Ostrava8100:36:4014
18MA1818Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:37:0213
19MA1919Pražienka JosefSlovan Liberec6500:37:2312
20MA2020Janoušek MartinDukla Liberec6300:37:2811
21MA2121Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:37:4710
22MA2222Beneš OtakarDukla Liberec6400:37:489
23MA2323Šmíd IvanAVIA Čakovice6100:38:018
24MA2424Gombita JosefMost5800:38:147
25MA2525Mach VáclavSokol Havlovice5500:38:226
26MA2726Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:38:305
27MA2827Lichoň ŠtefanČH Štrbské Pleso6400:38:384
28MA2928Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:38:543
29MA3029Kopal MiroslavDukla Liberec6300:38:562
30MA3230Petrásek MartinDukla Liberec6600:39:051
31MA3431Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:39:180
32MA3532Kopáček MiroslavVÚ Tábor6000:39:240
33MA3633Kilmar AlešVŠB Ostrava6300:39:260
33MA3634Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:39:260
35MA3835Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:40:020
36MA3936Melišík MilanRudá Hvězda Trutnov4700:40:070
37MA4037Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:200
38MA4138Kumpošt RomanDukla Liberec6200:40:220
39MA4339Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:40:240
40MA4440Štoček MichalSKI Jilemnice6000:40:320
41MA4541Šlechta MilanDukla Liberec6700:40:410
42MA4642Pustějovský MichalSpartak Vrchlabí6800:40:480
43MA4743Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:40:490
44MA4844Kvasnička ZbyněkSF Praha6500:40:540
45MA4945Ďoubalík PetrVS Tábor 00:41:130
46MA5046Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:41:160
47MA5147Prokůpek AlešSlovan VŠST Liberec6600:41:190
48MA5348Dostálek PetrTěchonín6700:41:460
49MA5549Kerda JaroslavDukla Liberec6600:42:100
50MA5650Brož RadekDukla Liberec6700:42:160
51MA5851Myška PetrTechnika Praha6200:42:320
52MA5952Řehák JiříLokomotiva Česká Třebová5900:42:330
53MA6053Bouchal ZdeněkAVIA Čakovice6500:42:370
54MA6155Ditz MilanSpartak Rokytnice n. J.6800:42:430
54MA6154Oždián PetrSKI Jilemnice6700:42:430
56MA6456Kožnar JanSokol Mladkov6400:43:040
57MA6557Krám MiroslavSokol Havlovice5600:43:060
58MA6658Farský MilanSKI Jilemnice5600:43:110
59MA6859Jon MilanSokol Paseky6300:43:150
60MA6960Nývlt KarelLokomotiva Trutnov5500:43:180
61MA7061Rybář JosefSokol Roprachtice5600:43:290
62MA7362Kožnar AlešSokol Mladkov6600:44:110
63MA7463Junek VladimírStudenec5400:44:130
64MA7664Neuman LiborSKI Jilemnice6700:44:170
65MA7765Lerch VladislavMILO Olomouc4800:44:310
66MA7966Šilhán MartinJilemnice6600:45:450
67MA8067Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:46:010
68MA8168Karásek MiroslavSokol Nová Paka5400:46:270
69MA8269Mečíř TomášSKI Jilemnice6600:46:520
70MA8670Balihar JiříSokol Dolní Olešnice5900:56:350
71MA8771Žanta BohumilJiskra Harrachov6600:57:430
Muži nad 40 let (trať 7,9 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB2672Havel PetrTJ Lomnice nad Popelkou4500:38:2520
2MB3173Biemann GötzJiskra Harrachov4300:39:0419
3MB3374Knap VratislavRH Náchod4600:39:1418
4MB4275Groh StanislavSoDBr4600:40:2217
5MB5276Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:41:3416
6MB5477Pavlíček JanSokol Nová Paka4200:41:5715
7MB5778Linhart MilošAC Náchod4400:42:3114
8MB6379Šaml JiříLIGMET Hradec Králové4200:42:4613
9MB6780Šusterka VáclavSparta Praha3800:43:1312
10MB7181Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:43:3111
11MB7282Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:43:5010
12MB7583Lanta JiříSokol Havlovice4400:44:149
13MB7884Prokůpek StanislavSKI Jilemnice4100:45:368
14MB8385Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:47:367
15MB8486Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:47:586
16MB8587Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:49:055
Ženy do 34 let (trať 5,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1188Salátová JanaSpartak Vrchlabí6800:32:255
2ZA1289Paulů BlankaVŠ Praha5400:32:324
3ZA1390Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:32:443
4ZA1591Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:34:141
5ZA1692Svatušková JanaSvazarm H. Stakory6400:34:420
6ZA2393Jindrová IrenaKRB Chrudim5600:37:550
7ZA2794Friebelová EvaSokol Havlovice6200:41:380
8ZA2895Bubeníková J.TJKošť5700:42:530
Ženy nad 35 let (trať 5,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2696Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:38:385
2ZB2997Vachková JanaŠkoda Rokycany4900:42:594
Trať 5,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD198Koucký M.Dukla Liberec7000:27:43-
2MD299Čepelka LukášDukla Liberec7000:28:07-
3MD3100Ihnát M.Dukla Liberec 00:28:13-
4MD4101Hartman P.Dukla Liberec 00:28:36-
5MD5102Pech M.Dukla Liberec 00:29:13-
6MD6103Červinka J.Spartak Vrchlabí 00:29:15-
7MD7104Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:29:21-
8MD8105Sklenička T.Loko Trutnov 00:29:44-
9MD9106Kovář P.AŠ Vrchlabí 00:29:47-
10MD10107Havel M.AŠ Vrchlabí 00:30:07-
1ZA1188Salátová JanaSpartak Vrchlabí6800:32:255
2ZA1289Paulů BlankaVŠ Praha5400:32:324
3ZA1390Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:32:443
1ŽD14108Hýglová M.AŠ Vrchlabí 00:33:272
4ZA1591Klimková JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:34:141
5ZA1692Svatušková JanaSvazarm H. Stakory6400:34:420
2ŽD17109Bílková DanielaSokol Dolní Branná7400:35:050
3ŽD18110Zichová J.TJ Jičín 00:35:190
4ŽD19111Stárová K.Jiskra Harrachov 00:36:340
5ŽD20112Nováková J.AŠ Vrchlabí 00:36:480
6ŽD21113Špačková P.Loko Trutnov 00:37:020
7ŽD22114Cupáková RenataAŠ Vrchlabí7100:37:330
6ZA2393Jindrová IrenaKRB Chrudim5600:37:550
8ŽD24115Grusová K.Loko Trutnov 00:38:050
9ŽD25116Dokoupilová K.Loko Trutnov 00:38:150
1ZB2696Zajícová VěraSKI Jilemnice4600:38:385
7ZA2794Friebelová EvaSokol Havlovice6200:41:380
8ZA2895Bubeníková J.TJKošť5700:42:530
2ZB2997Vachková JanaŠkoda Rokycany4900:42:594
Trať 7,9 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Lisičan PetrDukla Librec6200:34:3330
2MA22Jebavý LeošDukla Liberec6500:34:5129
3MA33Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:35:0228
4MA44Karlík FrantišekDukla Liberec6500:35:2827
5MA55Koucký RomanRudá Hvězda Praha6300:35:3726
6MA66Korunka VáclavDukla Liberec6500:35:3925
7MA77Benc PavelDukla Liberec6300:35:4524
8MA88Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:35:5523
9MA99Nyč RadimDukla Liberec6600:35:5822
10MA1010Bečvář MilošDukla Liberec5700:36:0121
11MA1111Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:36:0420
12MA1212Rösler MiroslavDukla Liberec6700:36:1019
13MA1313Prchal LubošSlovan VŠST Liberec6500:36:1418
14MA1414Paulus KarelVŠ Praha6300:36:1517
15MA1515Novotný JiříSokol Havlovice5400:36:3416
15MA1516Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:36:3416
17MA1717Hájek MichalVŠB Ostrava8100:36:4014
18MA1818Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:37:0213
19MA1919Pražienka JosefSlovan Liberec6500:37:2312
20MA2020Janoušek MartinDukla Liberec6300:37:2811
21MA2121Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:37:4710
22MA2222Beneš OtakarDukla Liberec6400:37:489
23MA2323Šmíd IvanAVIA Čakovice6100:38:018
24MA2424Gombita JosefMost5800:38:147
25MA2525Mach VáclavSokol Havlovice5500:38:226
1MB2672Havel PetrTJ Lomnice nad Popelkou4500:38:2520
26MA2726Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:38:305
27MA2827Lichoň ŠtefanČH Štrbské Pleso6400:38:384
28MA2928Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:38:543
29MA3029Kopal MiroslavDukla Liberec6300:38:562
2MB3173Biemann GötzJiskra Harrachov4300:39:0419
30MA3230Petrásek MartinDukla Liberec6600:39:051
3MB3374Knap VratislavRH Náchod4600:39:1418
31MA3431Oplt PavelAŠ Mladá Boleslav4900:39:180
32MA3532Kopáček MiroslavVÚ Tábor6000:39:240
33MA3633Kilmar AlešVŠB Ostrava6300:39:260
33MA3634Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:39:260
35MA3835Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:40:020
36MA3936Melišík MilanRudá Hvězda Trutnov4700:40:070
37MA4037Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:200
38MA4138Kumpošt RomanDukla Liberec6200:40:220
4MB4275Groh StanislavSoDBr4600:40:2217
39MA4339Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:40:240
40MA4440Štoček MichalSKI Jilemnice6000:40:320
41MA4541Šlechta MilanDukla Liberec6700:40:410
42MA4642Pustějovský MichalSpartak Vrchlabí6800:40:480
43MA4743Kumsta ZdeněkVagónka Česká Lípa5200:40:490
44MA4844Kvasnička ZbyněkSF Praha6500:40:540
45MA4945Ďoubalík PetrVS Tábor 00:41:130
46MA5046Losman MiroslavTJ Liga 100 Hradec Králové5100:41:160
47MA5147Prokůpek AlešSlovan VŠST Liberec6600:41:190
5MB5276Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:41:3416
48MA5348Dostálek PetrTěchonín6700:41:460
6MB5477Pavlíček JanSokol Nová Paka4200:41:5715
49MA5549Kerda JaroslavDukla Liberec6600:42:100
50MA5650Brož RadekDukla Liberec6700:42:160
7MB5778Linhart MilošAC Náchod4400:42:3114
51MA5851Myška PetrTechnika Praha6200:42:320
52MA5952Řehák JiříLokomotiva Česká Třebová5900:42:330
53MA6053Bouchal ZdeněkAVIA Čakovice6500:42:370
54MA6155Ditz MilanSpartak Rokytnice n. J.6800:42:430
54MA6154Oždián PetrSKI Jilemnice6700:42:430
8MB6379Šaml JiříLIGMET Hradec Králové4200:42:4613
56MA6456Kožnar JanSokol Mladkov6400:43:040
57MA6557Krám MiroslavSokol Havlovice5600:43:060
58MA6658Farský MilanSKI Jilemnice5600:43:110
9MB6780Šusterka VáclavSparta Praha3800:43:1312
59MA6859Jon MilanSokol Paseky6300:43:150
60MA6960Nývlt KarelLokomotiva Trutnov5500:43:180
61MA7061Rybář JosefSokol Roprachtice5600:43:290
10MB7181Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:43:3111
11MB7282Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:43:5010
62MA7362Kožnar AlešSokol Mladkov6600:44:110
63MA7463Junek VladimírStudenec5400:44:130
12MB7583Lanta JiříSokol Havlovice4400:44:149
64MA7664Neuman LiborSKI Jilemnice6700:44:170
65MA7765Lerch VladislavMILO Olomouc4800:44:310
13MB7884Prokůpek StanislavSKI Jilemnice4100:45:368
66MA7966Šilhán MartinJilemnice6600:45:450
67MA8067Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:46:010
68MA8168Karásek MiroslavSokol Nová Paka5400:46:270
69MA8269Mečíř TomášSKI Jilemnice6600:46:520
14MB8385Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:47:367
15MB8486Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:47:586
16MB8587Hrubý OldřichSKI Jilemnice3400:49:055
70MA8670Balihar JiříSokol Dolní Olešnice5900:56:350
71MA8771Žanta BohumilJiskra Harrachov6600:57:430

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód