Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okresní běh mládeže v Jablonném nad Orlicí

10.9.2003, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Okresní běh mládeže v Jablonném nad Orlicí
  • datum konání: 10.9.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Okresní běh mládeže v Jablonném nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a méně (trať 0,400 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:01:2711,00
2Ž222Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:01:289,00
3Ž233Grassingerová LucieZŠ Jablonné nad Orlicí9400:01:338,00
4Ž244Malačová MarkétaZŠ Jablonné nad Orlicí9400:01:387,00
5Ž255Dominikusová MarkétaZŠ Letohrad U Dvora9500:01:406,00
6Ž266Lehká ŠtěpánkaZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:405,00
7Ž277Švestková MartinaZŠ Letohrad U Dvora9500:01:424,00
8Ž288Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí9600:01:513,00
9Ž299Hubálková KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:052,00
Žáci nejmladší 9 let a méně (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2514Vencl JanZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9400:02:1611,00
2M2711Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:02:179,00
3M21412Záleský DominikZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9500:02:228,00
4M21513Černohous PetrZŠ Jamné nad Orlicí9400:02:307,00
5M21910Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:526,00
6M22015Vychytil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:03:095,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3630Záleský MilanZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9200:02:4511,00
2M3831Neruda MichalZŠ Česká Třebová Habrmanova9300:02:479,00
3M3932Mareš StanislavZŠ Dolní Čermná9200:02:488,00
4M31033Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:497,00
5M31134Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:516,00
6M31735Halanič JakubKrálíky9200:03:015,00
7M31936Kubelka TomášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:014,00
8M32237Pokorný MatoušZŠ Letohrad U Dvora9300:03:053,00
9M32338Bednář KarelZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:052,00
10M32539Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:061,00
11M33140Adamec MarekZŠ Letohrad U Dvora9300:03:100,00
12M33241Lenčeš MariánGymnázium Letohrad9200:03:100,00
13M33342Chalupný VáclavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:130,00
14M33443Dostál JanZŠ Letohrad U Dvora9300:03:170,00
15M33544Kulhavý PetrZŠ Letohrad U Dvora9200:03:170,00
16M33745Dec RobertZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:220,00
17M33946Rubeš DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:230,00
18M34047Faltus JanZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:240,00
19M34548Didák MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:280,00
20M34749Tomek JakubZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:300,00
21M35350Augustin LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:340,00
22M36551Skalický MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9300:04:080,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,600 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3116Satoriová MartinaZŠ Letohrad Komenského9200:02:0111,00
2Ž3217Vávrová MarkétaZŠ Letohrad Komenského9200:02:059,00
3Ž3318Adamcová MartinaZŠ Letohrad U Dvora9300:02:098,00
4Ž3419Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:147,00
5Ž3620Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:02:176,00
6Ž3721Fiedlerová VeronikaZŠ Letohrad U Dvora9200:02:175,00
7Ž3922Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:184,00
8Ž31023Hubálková KamilaZŠ Letohrad Komenského9200:02:193,00
9Ž31124Kavková MichaelaZŠ Letohrad Komenského9200:02:192,00
10Ž31225Bárnetová AlenaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:201,00
11Ž31326Tomanová VeronikaZŠ Letohrad Komenského9300:02:200,00
12Ž31627Dobřanská NikolaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:310,00
13Ž31728Motyčková LucieZŠ Letohrad Komenského9300:02:380,00
14Ž31829Maláčová JarmilaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:400,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM352Langrová ŽanetaZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9100:02:3711,00
2ŽM453Halecká ElenaZŠ Ústí nad Orlicí Komenského9000:02:399,00
3ŽM554Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:448,00
4ŽM755Báčová MagdalenaZŠ Lanškroun Dobrovského9100:02:457,00
5ŽM1256Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:02:526,00
6ŽM2057Náhlíková BarboraGymnázium Letohrad9100:03:035,00
7ŽM2658Škodová MichaelaZŠ Letohrad Komenského9000:03:064,00
8ŽM2759Moravcová AnežkaZŠ Letohrad U Dvora9000:03:073,00
9ŽM2860Skalická EliškaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:082,00
10ŽM3061Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:101,00
11ŽM3662Vacková TerezaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:180,00
12ŽM3863Tomková MarkétaGymnázium Letohrad9000:03:230,00
13ŽM4164Bartošová MarkétaGymnázium Letohrad9100:03:260,00
14ŽM4265Lipenská RadkaZŠ Letohrad Komenského9000:03:260,00
15ŽM4466Marková LudmilaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:280,00
16ŽM4667Motyčková AdélaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:290,00
17ŽM5268Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:330,00
18ŽM5569Luxová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:380,00
19ŽM5670Richterová DanaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:400,00
20ŽM5771Moravcová SoňaZŠ Letohrad U Dvora9000:03:400,00
21ŽM6072Krylová OksanaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:480,00
22ŽM6173Panakalová MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:490,00
23ŽM6274Mlynářová LucieZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:520,00
24ŽM6375Simonová AnežkaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:540,00
25ŽM6476Kučerová KláraZŠ Jablonné nad Orlicí9100:04:000,00
26ŽM6677Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:04:170,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM178Večeře TomášAtletika Polička9000:03:1311,00
2MM279Tománek FilipAtletika Polička9000:03:199,00
3MM380Vávra VlastimilGymnázium Letohrad9100:03:258,00
4MM481Kroupa OndřejZŠ Ústí nad Orlicí Komenského9100:03:267,00
5MM582Faltus LukášZŠ Letohrad Komenského9000:03:286,00
6MM683Horák TomášZŠ Letohrad Komenského9000:03:285,00
7MM784Dušek VítZŠ Dolní Čermná9000:03:314,00
8MM885Černohous DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:343,00
9MM986Moravec DavidGymnázium Letohrad9000:03:342,00
10MM1087Voleský MartinJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:351,00
11MM1188Marcinčin MartinGymnázium Letohrad9000:03:370,00
12MM1289Krejčí StanislavZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:380,00
13MM1390Kvapil JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:400,00
14MM1491Hejzlar DavidZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:430,00
15MM1592Jandejsek DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:440,00
16MM1693Kopecký ZdeněkZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:480,00
17MM1794Maixner VojtěchGymnázium Letohrad9100:03:490,00
18MM1895Bašarin TomášZŠ Choceň Choceňského9000:03:500,00
19MM1996Sklenář TomášZŠ Dolní Čermná9100:03:520,00
20MM2097Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:520,00
21MM2198Vlček LiborGymnázium Letohrad9000:03:520,00
22MM2299Bilotskij DmitrijZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:530,00
23MM23100Jirásek JindřichZŠ Letohrad Komenského9000:03:560,00
24MM24101Šlahora JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:560,00
25MM25102Landa VojtěchGymnázium Letohrad9100:03:570,00
26MM26103Ďuran TomášZŠ Letohrad U Dvora9100:03:580,00
27MM27104Vlček JanGymnázium Letohrad9100:03:590,00
28MM28105Bednář VítZŠ Jablonné nad Orlicí9100:04:030,00
29MM29106Šembera JiříGymnázium Letohrad9100:04:050,00
30MM30107Lička MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9000:04:080,00
31MM31108Čejka MilanZŠ Letohrad U Dvora9100:04:200,00
32MM32109Živný MarekZŠ Letohrad U Dvora9100:04:430,00
33MM33110Slavík DanielZŠ Letohrad U Dvora9100:05:030,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,800 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1111Schauerová LenkaAtletika Polička8800:02:3111,00
2ŽS2112Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:02:329,00
3ŽS13113Fáberová JanaGymnázium Králíky8900:02:548,00
4ŽS14114Pomikálková ŽanetaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:567,00
5ŽS15115Halbrštátová KateřinaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:596,00
6ŽS16116Černohousová KateřinaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:595,00
7ŽS17117Janotová AndreaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:014,00
8ŽS21118Chalupná AnnaGymnázium Králíky8900:03:053,00
9ŽS24119Řeháková VendulaZŠ Dolní Čermná8900:03:052,00
10ŽS29120Polzerová MartinaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:091,00
11ŽS42121Páchová IvetaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:260,00
12ŽS48122Blažková PavlaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:310,00
13ŽS49123Černohorská ŽanetaZŠ Letohrad Komenského8900:03:310,00
14ŽS50124Černohousová ZuzanaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:320,00
15ŽS51125Faltusová MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:330,00
16ŽS54126Kotyzová HanaZŠ Letohrad U Dvora8900:03:370,00
17ŽS58127Marková KláraZŠ Letohrad U Dvora8900:03:440,00
18ŽS59128Balášová MarikaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:470,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,500 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1129Sejkora KarelAtletika Polička8800:04:3311,00
2MS2130Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:349,00
3MS3131Hrdina PavelZŠ Jablonné nad Orlicí8800:04:368,00
4MS4132Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:04:377,00
5MS5133Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:04:486,00
6MS6134Řemínek ŠtěpánGymnázium Vysoké Mýto8900:04:565,00
7MS7135Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:574,00
8MS8136Kristejn LukášZŠ Letohrad Komenského8900:05:023,00
9MS9137Zavřel JiříZŠ Choceň Choceňského8900:05:032,00
10MS10138Poláček AntonínZŠ Letohrad Komenského8900:05:091,00
11MS11139Ďuriš MiroslavGymnázium Králíky8900:05:130,00
12MS12140Jandejsek TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:05:140,00
13MS13141Švec MarekGymnázium Letohrad8800:05:220,00
14MS14142Chrenko ŠtefanZŠ Letohrad U Dvora8900:05:260,00
15MS15143Fiedler RadekZŠ Letohrad Komenského8900:05:400,00
16MS16144Moravec JiříZŠ Letohrad U Dvora8900:05:440,00
17MS17145Moravec JanZŠ Letohrad U Dvora8900:06:010,00
18MS18146Langr TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:06:110,00
19MS19147Berger JonášGymnázium Letohrad8900:06:200,00
20MS20148Veselý PetrGymnázium Letohrad8900:06:330,00
21MS21149Hájek JakubZŠ Letohrad U Dvora8900:08:040,00
Trať 0,400 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž211Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:01:2711,00
2Ž222Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:01:289,00
3Ž233Grassingerová LucieZŠ Jablonné nad Orlicí9400:01:338,00
4Ž244Malačová MarkétaZŠ Jablonné nad Orlicí9400:01:387,00
5Ž255Dominikusová MarkétaZŠ Letohrad U Dvora9500:01:406,00
6Ž266Lehká ŠtěpánkaZŠ Jamné nad Orlicí9400:01:405,00
7Ž277Švestková MartinaZŠ Letohrad U Dvora9500:01:424,00
8Ž288Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí9600:01:513,00
9Ž299Hubálková KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:052,00
Trať 0,800 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1111Schauerová LenkaAtletika Polička8800:02:3111,00
2ŽS2112Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:02:329,00
1ŽM352Langrová ŽanetaZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9100:02:3711,00
2ŽM453Halecká ElenaZŠ Ústí nad Orlicí Komenského9000:02:399,00
3ŽM554Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:448,00
1M3630Záleský MilanZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9200:02:4511,00
4ŽM755Báčová MagdalenaZŠ Lanškroun Dobrovského9100:02:457,00
2M3831Neruda MichalZŠ Česká Třebová Habrmanova9300:02:479,00
3M3932Mareš StanislavZŠ Dolní Čermná9200:02:488,00
4M31033Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:497,00
5M31134Mohelník PetrAtletika Polička9200:02:516,00
5ŽM1256Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:02:526,00
3ŽS13113Fáberová JanaGymnázium Králíky8900:02:548,00
4ŽS14114Pomikálková ŽanetaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:567,00
5ŽS15115Halbrštátová KateřinaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:596,00
6ŽS16116Černohousová KateřinaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:595,00
7ŽS17117Janotová AndreaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:014,00
6M31735Halanič JakubKrálíky9200:03:015,00
7M31936Kubelka TomášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:014,00
6ŽM2057Náhlíková BarboraGymnázium Letohrad9100:03:035,00
8ŽS21118Chalupná AnnaGymnázium Králíky8900:03:053,00
8M32237Pokorný MatoušZŠ Letohrad U Dvora9300:03:053,00
9M32338Bednář KarelZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:052,00
9ŽS24119Řeháková VendulaZŠ Dolní Čermná8900:03:052,00
10M32539Brožek RadovanABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:061,00
7ŽM2658Škodová MichaelaZŠ Letohrad Komenského9000:03:064,00
8ŽM2759Moravcová AnežkaZŠ Letohrad U Dvora9000:03:073,00
9ŽM2860Skalická EliškaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:082,00
10ŽS29120Polzerová MartinaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:091,00
10ŽM3061Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:03:101,00
11M33140Adamec MarekZŠ Letohrad U Dvora9300:03:100,00
12M33241Lenčeš MariánGymnázium Letohrad9200:03:100,00
13M33342Chalupný VáclavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:130,00
14M33443Dostál JanZŠ Letohrad U Dvora9300:03:170,00
15M33544Kulhavý PetrZŠ Letohrad U Dvora9200:03:170,00
11ŽM3662Vacková TerezaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:180,00
16M33745Dec RobertZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:220,00
12ŽM3863Tomková MarkétaGymnázium Letohrad9000:03:230,00
17M33946Rubeš DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:230,00
18M34047Faltus JanZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:240,00
13ŽM4164Bartošová MarkétaGymnázium Letohrad9100:03:260,00
14ŽM4265Lipenská RadkaZŠ Letohrad Komenského9000:03:260,00
11ŽS42121Páchová IvetaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:260,00
15ŽM4466Marková LudmilaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:280,00
19M34548Didák MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:280,00
16ŽM4667Motyčková AdélaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:290,00
20M34749Tomek JakubZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:300,00
12ŽS48122Blažková PavlaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:310,00
13ŽS49123Černohorská ŽanetaZŠ Letohrad Komenského8900:03:310,00
14ŽS50124Černohousová ZuzanaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:320,00
15ŽS51125Faltusová MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:330,00
17ŽM5268Pospíšilová KateřinaAtletika Albrechtice9000:03:330,00
21M35350Augustin LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:340,00
16ŽS54126Kotyzová HanaZŠ Letohrad U Dvora8900:03:370,00
18ŽM5569Luxová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:380,00
19ŽM5670Richterová DanaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:400,00
20ŽM5771Moravcová SoňaZŠ Letohrad U Dvora9000:03:400,00
17ŽS58127Marková KláraZŠ Letohrad U Dvora8900:03:440,00
18ŽS59128Balášová MarikaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:470,00
21ŽM6072Krylová OksanaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:480,00
22ŽM6173Panakalová MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:490,00
23ŽM6274Mlynářová LucieZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:520,00
24ŽM6375Simonová AnežkaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:540,00
25ŽM6476Kučerová KláraZŠ Jablonné nad Orlicí9100:04:000,00
22M36551Skalický MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9300:04:080,00
26ŽM6677Dvořáková LucieAtletika Albrechtice9100:04:170,00
Trať 1,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM178Večeře TomášAtletika Polička9000:03:1311,00
2MM279Tománek FilipAtletika Polička9000:03:199,00
3MM380Vávra VlastimilGymnázium Letohrad9100:03:258,00
4MM481Kroupa OndřejZŠ Ústí nad Orlicí Komenského9100:03:267,00
5MM582Faltus LukášZŠ Letohrad Komenského9000:03:286,00
6MM683Horák TomášZŠ Letohrad Komenského9000:03:285,00
7MM784Dušek VítZŠ Dolní Čermná9000:03:314,00
8MM885Černohous DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:343,00
9MM986Moravec DavidGymnázium Letohrad9000:03:342,00
10MM1087Voleský MartinJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:351,00
11MM1188Marcinčin MartinGymnázium Letohrad9000:03:370,00
12MM1289Krejčí StanislavZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:380,00
13MM1390Kvapil JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:400,00
14MM1491Hejzlar DavidZŠ Jablonné nad Orlicí8900:03:430,00
15MM1592Jandejsek DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:440,00
16MM1693Kopecký ZdeněkZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:480,00
17MM1794Maixner VojtěchGymnázium Letohrad9100:03:490,00
18MM1895Bašarin TomášZŠ Choceň Choceňského9000:03:500,00
19MM1996Sklenář TomášZŠ Dolní Čermná9100:03:520,00
20MM2097Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:520,00
21MM2198Vlček LiborGymnázium Letohrad9000:03:520,00
22MM2299Bilotskij DmitrijZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:530,00
23MM23100Jirásek JindřichZŠ Letohrad Komenského9000:03:560,00
24MM24101Šlahora JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:03:560,00
25MM25102Landa VojtěchGymnázium Letohrad9100:03:570,00
26MM26103Ďuran TomášZŠ Letohrad U Dvora9100:03:580,00
27MM27104Vlček JanGymnázium Letohrad9100:03:590,00
28MM28105Bednář VítZŠ Jablonné nad Orlicí9100:04:030,00
29MM29106Šembera JiříGymnázium Letohrad9100:04:050,00
30MM30107Lička MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9000:04:080,00
31MM31108Čejka MilanZŠ Letohrad U Dvora9100:04:200,00
32MM32109Živný MarekZŠ Letohrad U Dvora9100:04:430,00
33MM33110Slavík DanielZŠ Letohrad U Dvora9100:05:030,00
Trať 1,500 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1129Sejkora KarelAtletika Polička8800:04:3311,00
2MS2130Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:349,00
3MS3131Hrdina PavelZŠ Jablonné nad Orlicí8800:04:368,00
4MS4132Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:04:377,00
5MS5133Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:04:486,00
6MS6134Řemínek ŠtěpánGymnázium Vysoké Mýto8900:04:565,00
7MS7135Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:04:574,00
8MS8136Kristejn LukášZŠ Letohrad Komenského8900:05:023,00
9MS9137Zavřel JiříZŠ Choceň Choceňského8900:05:032,00
10MS10138Poláček AntonínZŠ Letohrad Komenského8900:05:091,00
11MS11139Ďuriš MiroslavGymnázium Králíky8900:05:130,00
12MS12140Jandejsek TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:05:140,00
13MS13141Švec MarekGymnázium Letohrad8800:05:220,00
14MS14142Chrenko ŠtefanZŠ Letohrad U Dvora8900:05:260,00
15MS15143Fiedler RadekZŠ Letohrad Komenského8900:05:400,00
16MS16144Moravec JiříZŠ Letohrad U Dvora8900:05:440,00
17MS17145Moravec JanZŠ Letohrad U Dvora8900:06:010,00
18MS18146Langr TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:06:110,00
19MS19147Berger JonášGymnázium Letohrad8900:06:200,00
20MS20148Veselý PetrGymnázium Letohrad8900:06:330,00
21MS21149Hájek JakubZŠ Letohrad U Dvora8900:08:040,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód