Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora

5.9.1987, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora
  • datum konání: 5.9.1987
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5604

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Marek František4124
Vašíček Martin7124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Les Josef4720
Mach Václav5520
Mazač Jaroslav6820
Šmída Oldřich4820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šrůtek Stanislav5819
Šír Václav4819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Skalický Roman7113
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Kynčl Stanislav6412
Kozel Karel5212
Krejsa Václav5212

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavVTJ Kutná Hora6400:35:5730
2MA22Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:37:3129
3MA33Raim LadislavMontas Hradec Králové6400:38:0028
4MA44Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:38:4327
5MA65Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:39:1126
6MA76Stránský AlešLokomotiva Česká Třebová6000:39:3425
7MA87Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:39:4824
8MA98Brodský VladimírTJ Jičín6300:39:5723
9MA109Novotný JiříSokol Havlovice5400:40:0922
10MA1110Nývlt JiříLokomotiva Trutnov5900:40:1721
11MA1211Mach VáclavSokol Havlovice5500:40:3320
12MA1312Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:5219
13MA1413Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:41:2218
14MA1514Kopáček MiroslavAC 80466000:41:4217
15MA1615Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:41:4916
16MA1716Šoubalík PetrAC 80466000:42:0415
17MA1817Šmída OldřichSokol Studnice4800:42:3614
18MA1918Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:42:4013
19MA2019Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:42:4312
20MA2120Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:42:4511
21MA2221Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:43:0310
22MA2322Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:43:049
23MA2423Duch LudwikPLR6300:43:09-
24MA2524Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:43:298
25MA2725Krám MiroslavSokol Havlovice5600:43:457
26MA2826Opitz JaromírLiga 100 Hradec Králové5100:43:536
27MA2927Krajč ZdeněkLokomotiva Trutnov5400:44:005
28MA3028Nacawa CseelawPLR5400:44:11-
29MA3129Hladík VladislavSparta Úpice6500:44:134
30MA3230Švec MilanVŠ Praha6300:44:143
31MA3531Sombota JiříLokomotiva Trutnov5900:44:502
32MA3632Faltus BlahoslavSokol Kameničná5000:44:571
33MA3733Bonkowski AndrzesPLR5500:45:03-
34MA3834Nývlt KarelLokomotiva Trutnov5500:45:190
35MA4035Bureš JindřichSokol Havlovice5300:45:370
36MA4136Pros PavelKRB Chrudim5500:45:390
37MA4337Antoš JiříTJ Jilemnice5700:46:170
38MA4438Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:46:180
39MA4539Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:46:330
40MA4640Molinski GregorPLR5700:46:40-
41MA4741Kulhánek TomášLokomotiva Kladno6300:47:000
42MA4842Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:47:060
43MA4943Votava VladimírŠpindlerův Mlýn6300:47:130
44MA5044Bárta PavelSokol Havlovice5400:47:190
45MA5445Misiaszek JanuszPLR5800:47:57-
46MA5546Kůtek VladimírLužany5000:48:030
47MA5647Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:48:210
48MA5748Smrčka JiříAC 80466200:48:310
49MA5849Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:500
50MA5950Bolehovský PavelKER TEAM7100:48:510
51MA6151Mach RichardLokomotiva Trutnov7100:49:060
52MA6252Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:180
53MA6353Veselý MilanTJ Argo Kolín4800:49:300
54MA6554Pýcha LadislavŽacléř6300:49:330
55MA6855Semenec JosefJiskra Litomyšl4900:50:340
56MA6956Soukup LadislavSokol Poniklá5800:51:000
57MA7157Fejfar JiříTJ Jilemnice5000:51:150
58MA7258Vričan MichalDvůr Králové6800:51:250
59MA7459Bernard JiříSokol Havlovice7300:52:070
60MA7560Kubr VáclavBaník Žacléř5500:52:280
61MA7661Petira PetrBaník Žacléř5800:52:290
62MA7862Tuček JosefSokol Havlovice6100:53:330
Muži do 50 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB563Melišík MilanRH Trutnov4700:38:5220
2MB2664Marek FrantišekTJ Náchod4100:43:3819
3MB3365Fridrich JiříTatran Jablonec nad Nisou4700:44:2718
4MB3466Linhart MilošAC Náchod4400:44:4417
5MB3967Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:45:3316
6MB4268Lanta JiříSokol Havlovice4400:45:5315
7MB5169Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:47:2614
8MB5270Nýdrle MilanNová Paka4500:47:3213
9MB6471Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:49:3212
10MB6572Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:49:3311
11MB6773Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:49:5410
12MB7074Malý JanTrutnov4300:51:049
13MB7375Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:51:508
14MB8076Kulda OldřichRH Žacléř4000:54:177
15MB8377Křížek JaroslavSokol Líšný3800:58:266
16MB8678Mendyk JanuszPLR4501:02:36-
Muži nad 50 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5379Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:3610
2MC8180Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:55:049
3MC8481Raiter JiříVŠ Praha2901:00:098
4MC8582Náhlovský JiříTJ Semily3401:02:277
Ženy (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6083Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:48:5910
2ZA7784Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:52:479
3ZA7985Jindrová IrenaKRB Chrudim5600:53:418
4ZA8286Zajícová VěraJilemnice4600:56:107
5ZA8687Hendyk JoannaPLR6901:02:36-
6ZA8888Friebelová EvaSokol Havlovice6201:05:416
7ZA8989Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5601:09:345
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavVTJ Kutná Hora6400:35:5730
2MA22Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:37:3129
3MA33Raim LadislavMontas Hradec Králové6400:38:0028
4MA44Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:38:4327
1MB563Melišík MilanRH Trutnov4700:38:5220
5MA65Nejman LiborSpartak Nové Město nad Metují5300:39:1126
6MA76Stránský AlešLokomotiva Česká Třebová6000:39:3425
7MA87Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:39:4824
8MA98Brodský VladimírTJ Jičín6300:39:5723
9MA109Novotný JiříSokol Havlovice5400:40:0922
10MA1110Nývlt JiříLokomotiva Trutnov5900:40:1721
11MA1211Mach VáclavSokol Havlovice5500:40:3320
12MA1312Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:5219
13MA1413Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:41:2218
14MA1514Kopáček MiroslavAC 80466000:41:4217
15MA1615Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:41:4916
16MA1716Šoubalík PetrAC 80466000:42:0415
17MA1817Šmída OldřichSokol Studnice4800:42:3614
18MA1918Mraček JanLokomotiva Trutnov6600:42:4013
19MA2019Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:42:4312
20MA2120Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:42:4511
21MA2221Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:43:0310
22MA2322Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:43:049
23MA2423Duch LudwikPLR6300:43:09-
24MA2524Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:43:298
2MB2664Marek FrantišekTJ Náchod4100:43:3819
25MA2725Krám MiroslavSokol Havlovice5600:43:457
26MA2826Opitz JaromírLiga 100 Hradec Králové5100:43:536
27MA2927Krajč ZdeněkLokomotiva Trutnov5400:44:005
28MA3028Nacawa CseelawPLR5400:44:11-
29MA3129Hladík VladislavSparta Úpice6500:44:134
30MA3230Švec MilanVŠ Praha6300:44:143
3MB3365Fridrich JiříTatran Jablonec nad Nisou4700:44:2718
4MB3466Linhart MilošAC Náchod4400:44:4417
31MA3531Sombota JiříLokomotiva Trutnov5900:44:502
32MA3632Faltus BlahoslavSokol Kameničná5000:44:571
33MA3733Bonkowski AndrzesPLR5500:45:03-
34MA3834Nývlt KarelLokomotiva Trutnov5500:45:190
5MB3967Fuchs BedřichRZ Dobříš4400:45:3316
35MA4035Bureš JindřichSokol Havlovice5300:45:370
36MA4136Pros PavelKRB Chrudim5500:45:390
6MB4268Lanta JiříSokol Havlovice4400:45:5315
37MA4337Antoš JiříTJ Jilemnice5700:46:170
38MA4438Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:46:180
39MA4539Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:46:330
40MA4640Molinski GregorPLR5700:46:40-
41MA4741Kulhánek TomášLokomotiva Kladno6300:47:000
42MA4842Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:47:060
43MA4943Votava VladimírŠpindlerův Mlýn6300:47:130
44MA5044Bárta PavelSokol Havlovice5400:47:190
7MB5169Pitaš VladimírBaník Rtyně v Podkrkonoší4600:47:2614
8MB5270Nýdrle MilanNová Paka4500:47:3213
1MC5379Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:47:3610
45MA5445Misiaszek JanuszPLR5800:47:57-
46MA5546Kůtek VladimírLužany5000:48:030
47MA5647Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:48:210
48MA5748Smrčka JiříAC 80466200:48:310
49MA5849Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:48:500
50MA5950Bolehovský PavelKER TEAM7100:48:510
1ZA6083Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:48:5910
51MA6151Mach RichardLokomotiva Trutnov7100:49:060
52MA6252Čepelka OldřichTima Liberec4800:49:180
53MA6353Veselý MilanTJ Argo Kolín4800:49:300
9MB6471Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:49:3212
10MB6572Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:49:3311
54MA6554Pýcha LadislavŽacléř6300:49:330
11MB6773Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:49:5410
55MA6855Semenec JosefJiskra Litomyšl4900:50:340
56MA6956Soukup LadislavSokol Poniklá5800:51:000
12MB7074Malý JanTrutnov4300:51:049
57MA7157Fejfar JiříTJ Jilemnice5000:51:150
58MA7258Vričan MichalDvůr Králové6800:51:250
13MB7375Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:51:508
59MA7459Bernard JiříSokol Havlovice7300:52:070
60MA7560Kubr VáclavBaník Žacléř5500:52:280
61MA7661Petira PetrBaník Žacléř5800:52:290
2ZA7784Havlíčková DagmarAC Slovan Liberec7100:52:479
62MA7862Tuček JosefSokol Havlovice6100:53:330
3ZA7985Jindrová IrenaKRB Chrudim5600:53:418
14MB8076Kulda OldřichRH Žacléř4000:54:177
2MC8180Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:55:049
4ZA8286Zajícová VěraJilemnice4600:56:107
15MB8377Křížek JaroslavSokol Líšný3800:58:266
3MC8481Raiter JiříVŠ Praha2901:00:098
4MC8582Náhlovský JiříTJ Semily3401:02:277
5ZA8687Hendyk JoannaPLR6901:02:36-
16MB8678Mendyk JanuszPLR4501:02:36-
6ZA8888Friebelová EvaSokol Havlovice6201:05:416
7ZA8989Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5601:09:345

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód