Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2021KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2021
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAGELORENPardubický krajČeský běhBackground

Velká pardubická cross-country

19.10.2003, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká pardubická cross-country
  • datum konání: 19.10.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: JR Running Sport Nasavrky

Sociální sítě

Místo konání

Pardubické dostihové závodiště
od 10.00 hodin

Přihlášky

nejpozději do 11.10.2003 na adresu:
Jan Rýdlo
JR Running sport-intersport
Sokolská 130
538 25 Nasavrky
Tel./fax: 469 677 290
email: jr.running@wo.cz

Startovné

platí se u prezentace
dospělí 50 Kč
junioři a juniorky 30 Kč
děti a dorost 20 Kč

Popis tratě

tratě vedou v uzavřeném prostoru dostihové dráhy, jsou vyznačeny páskou a všechny se odvíjejí od základního okruhu dlouhého cca 3.300 m, jsou vedeny po travnatém, hlinitém a písčitém povrchu s využitím přírodních a umělých překážek

Časový pořad a délka tratí:

10.00 - junioři - 6.700 m
10.30 - ml. žákyně - 1.800 m
10.50 - ml. žáci - 1.800 m
11.10 - st. žákyně - 2.300 m
11.25 - st. žáci - 2.300 m
11.50 - ženy a juniorky - 6.700 m
12.25 - dorostenky - 2.300 m
12.45 - dorostenci - 3.400 m
13.10 - muži - 10.000 m
13.13 - lidový běh
14.00 - vyhlášení výsledků

Ceny pro vítěze

MUŽI - prvních 13 závodníků v celkovém pořadí obdrží peněžité prémie dle prémiové listiny, do 15. místa věcné ceny fy CZECH PUMA DASSLER a dalších partnerů, v ostatních kategoriích do 10., 5., 3. místa atd.
ŽENY - prvních 6 závodnic v celkovém pořadí obdrží peněžité prémie dle prémiové listiny a věcné ceny, v další kategorii do 3. místa věcné ceny CZECH PUMA DASSLER, a dalších partnerů.
V celostátním běžeckém poháru mládeže obdrží věcné ceny prvních 6 závodníků každé kategorie.
Nejlepší čeští běžci a běžkyně vždy do 3. místa obdrží produkty České podnikatelské pojišťovny, a.s.
Prémie Českého rozhlasu Pardubice budou uděleny v kategorii žen a mužů po absolvování jednoho resp. dvou okruhů.
Všichni účastníci obdrží při prezentaci nevratné startovní číslo, diplom, noviny závodu, pohlednici, v kategorii žen a mužů značkové sportovní ponožky, v mládežnických kategoriích závodní ponožky.
Občerstvení pro všechny kategorie.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

V prostorách tribun dostihového závodiště možnost malého omytí a koupě dalšího občerstvení.

E-mailová adresa

jr.running@wo.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
16.10.2011Velká Pardubická cross-country108
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1930

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Metelková Táňa729
Fenclová Marta769
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Jirásko Lubomír716
Červ Miloslav506
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Kovář Jáchym966
Šťastný Jaromír305
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Novák Pavel815
Stránský Aleš605
Mocek Tomáš795
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Nejedlý Michal695
Fiala Jaroslav385
Jelínková Magdalena455
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kratochvíl Miloš755
Pechek František535
Kraus Václav645
Jelínek Matěj425
Bednář Josef505
Hofman Jiří874
Rossi Lenka544
Olšan Martin874
Vlčovská Marta764
Zajíc Jan534
Vodička Jiří534
Krátký František434
Kalousek Jan714
Weidlich Tomáš734
Ožana Václav644
Heller Tomáš814
Vanta Josef624

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 39 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Štefko RobertDukla Banská Bystrica6800:31:17-
2MA22Gerych DavidSSK Vítkovice7700:31:28-
3MA33Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:31:38-
23MA234Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:35:44-
Muži 40-49 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB15Smrčka MilošBK Říčany5400:35:29-
2MB26Siegel JosefSpartak Choceň5800:35:57-
3MB37Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:37:21-
9MB98Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:55-
Muži 50-59 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:36:11-
2MC210Smitka LadislavKK Koberovy5200:37:47-
3MC311Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:40:19-
Muži 60-69 let (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Cahel PavelSokol Brno3800:41:09-
2MD213Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:41:33-
3MD314Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:41:38-
Muži 70 let a starší (trať 10,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME115Buchar JanKVG Fellbach Vrchlabí3300:45:26-
2ME216Leheček AntonínAVC Praha3100:50:41-
3ME317Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:59:10-
Ženy do 34 let (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA118Kamínková PetraPUMA ČR, AK Olomouc7300:19:50-
2ZA29Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:19:56-
3ZA319Biolková JanaSSK Vítkovice7400:20:16-
Ženy 35 let a starší (trať 5,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB120Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:24:30-
2ZB221Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:27:02-
3ZB322Vacková HanaSK Hronov5600:28:34-
Trať 5,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA118Kamínková PetraPUMA ČR, AK Olomouc7300:19:50-
1ZB120Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:24:30-
2ZA29Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:19:56-
2ZB221Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:27:02-
3ZA319Biolková JanaSSK Vítkovice7400:20:16-
3ZB322Vacková HanaSK Hronov5600:28:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód