Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

8.8.1987, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 8.8.1987
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3108

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Jirásková Eva6412
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šrutek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tvrzník PetrTJ Třinec5600:37:2030
2MA22Filingr ČeněkSlavoj Kadaň6100:37:2329
3MA33Buček MichalTJ Liga 100 Frýdek Místek5400:38:0928
4MA44Pechek FrantišekTJ Spartak Nové Město nad Metují5300:38:5327
5MA55Szymanik KazimírTJ Třinec5800:39:1326
6MA76Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:4625
7MA87Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:40:5124
8MA98Velička ZdeněkTJ liga 100 Frýdek Místek6200:40:5623
9MA109Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:41:4222
10MA1110Heleš IgorTJ NHKG Karviná6100:41:5421
11MA1211Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:42:1220
12MA1547Kocián SilvestrMEZ Frenštát7000:43:1319
13MA1612Kulhánek TomášTJ Kladno6300:43:2318
14MA1713Westrmaier JiříTJ Jáchymov5300:43:3317
15MA1814Šklíba KarelSokol Havlovice5000:43:4816
16MA2215Sosna VlastimilTJ Vítkovice4900:45:0315
17MA2316Potůček JiříTJ Dubí5300:45:1014
18MA2417Petr VáclavBaník Šverma5800:45:3213
19MA2518Bureš JindřichSokol Havlovice5300:45:4112
20MA2619Ručka DavidMEZ Frenštát7100:45:4711
21MA2920Červený JaroslavTJ liga 100 Frýdek Místek5800:46:3310
22MA3021Hlavios PavelTJ Start Ostrava6800:46:349
23MA3222Uhlář Petrneregistrován6000:47:058
24MA3323Hajný ZdeněkTJ Nový Jičín5300:47:067
25MA3624Šimůnek JanTJ Lokomotiva Česká Třebová4900:47:546
26MA3825Latka TomášTJ Vítkovice7000:48:025
27MA3926Tuhovčák MilanTJ liga 100 Frýdek Místek5300:48:034
28MA4127Juráček MilanTJ Škoda Ostrov4900:48:163
29MA4228Zaremba Milošneregistrován5300:48:192
30MA4329Kadla Jiříneregistrován6200:48:371
31MA4730Březina LadislavTJ liga 100 Frýdek Místek6100:49:170
32MA4831Bohunický CyrilTJ liga 100 Frýdek Místek6300:49:190
33MA4932Wittek MarcelTJ VŠ Technika Brno6500:49:330
34MA5033Janoš StanislavTJ Vítkovice7100:49:380
35MA5234Chiebuš VladimírTJ liga 100 Frýdek Místek4900:49:510
36MA5435Majer Bohuslavneregistrován7000:50:100
37MA5536David Jiříneregistrován4900:50:370
38MA5837Tomiczek JanSlavia Havířov6200:51:040
39MA5938Malich Martinneregistrován6900:52:040
40MA6139Polák FrantišekTJ Frýdek Místek5500:52:160
41MA6340Olejníček LubošTJ Slávia Kroměříž6500:52:490
42MA6541Novák PetrMBS Vítkovice7100:54:150
43MA6642Drastich KarelSVS Hrabová7100:54:530
44MA6743Farný Tomášneregistrován5600:55:020
45MA6944Baláž Mironneregistrován6500:56:050
46MA7045Vicián Miroslavneregistrován6600:56:130
47MA7546Novák PetrMBS Vítkovice7101:03:290
Muži nad 40 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB648Hrach JanTJ NHKG Karviná4400:40:3320
2MB1349Kocián SilvestrMEZ Frenštát4500:42:3219
3MB1450Stanišovský JosefTJ Lokomotiva Ostrava4700:42:5818
4MB1951Dubnička JaroslavPS Ostrava3800:44:1117
5MB2052Marek FrantišekTJ Náchod4100:44:2916
6MB2153Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:44:5815
7MB2754Šeděnka LudvíkLiga 100 Nový Jičín4400:45:5814
8MB2855Janík PřemyslLiga 100 Ostrava4700:46:2613
9MB3156Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:47:0012
10MB3557Woller PetrTJ Slovan Vsetín4400:47:3311
11MB3658Wala JaroslavLiga 100 Karviná4600:47:5410
12MB4459Rasmadžian ZavanTJ Vítkovice3800:48:499
13MB4560Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:48:598
14MB4661Mayer LadislavLiga 100 Jistebník4400:49:147
15MB5162Ryšavý PetrSparta Úpice4600:49:436
16MB5363Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:49:535
17MB5764Miencil Miroslavneregistrován4500:50:494
18MB6865Čunta JindřichTJ Hlubina4300:56:023
19MB7166Urkoč JanSlezan Opava4500:56:182
20MB7267Krejčíř PavelLiga 100 Olomouc4300:57:011
21MB7368Hýža PavelNHKG Ostrava4600:58:330
Muži nad 50 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC5669Tvarůžka VáclavTJ Liga 1003100:50:4810
2MC6070Fuchs ZdeněkTJ Liga 1003700:52:129
3MC6271Nogol LubomírTJ Třinec3700:52:458
4MC6472Vrána MilošTJ NHKG Karviná3500:53:207
5MC7673Krkoška VladimírSokol Kunčice pod Ondř.2101:04:026
Ženy (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3448Kelnarová DanaTJ Nový Jičín6400:47:0710
2ZA4049Bouchalová IrenaTJ Lokomotiva Česká Třebová6700:48:099
3ZA7450Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:02:098
4ZA7751Marková DanielaTJ Náchod4801:08:427
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Tvrzník PetrTJ Třinec5600:37:2030
2MA22Filingr ČeněkSlavoj Kadaň6100:37:2329
3MA33Buček MichalTJ Liga 100 Frýdek Místek5400:38:0928
4MA44Pechek FrantišekTJ Spartak Nové Město nad Metují5300:38:5327
5MA55Szymanik KazimírTJ Třinec5800:39:1326
1MB648Hrach JanTJ NHKG Karviná4400:40:3320
6MA76Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:4625
7MA87Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:40:5124
8MA98Velička ZdeněkTJ liga 100 Frýdek Místek6200:40:5623
9MA109Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:41:4222
10MA1110Heleš IgorTJ NHKG Karviná6100:41:5421
11MA1211Pavlica OldřichTJ Čeladná6000:42:1220
2MB1349Kocián SilvestrMEZ Frenštát4500:42:3219
3MB1450Stanišovský JosefTJ Lokomotiva Ostrava4700:42:5818
12MA1547Kocián SilvestrMEZ Frenštát7000:43:1319
13MA1612Kulhánek TomášTJ Kladno6300:43:2318
14MA1713Westrmaier JiříTJ Jáchymov5300:43:3317
15MA1814Šklíba KarelSokol Havlovice5000:43:4816
4MB1951Dubnička JaroslavPS Ostrava3800:44:1117
5MB2052Marek FrantišekTJ Náchod4100:44:2916
6MB2153Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:44:5815
16MA2215Sosna VlastimilTJ Vítkovice4900:45:0315
17MA2316Potůček JiříTJ Dubí5300:45:1014
18MA2417Petr VáclavBaník Šverma5800:45:3213
19MA2518Bureš JindřichSokol Havlovice5300:45:4112
20MA2619Ručka DavidMEZ Frenštát7100:45:4711
7MB2754Šeděnka LudvíkLiga 100 Nový Jičín4400:45:5814
8MB2855Janík PřemyslLiga 100 Ostrava4700:46:2613
21MA2920Červený JaroslavTJ liga 100 Frýdek Místek5800:46:3310
22MA3021Hlavios PavelTJ Start Ostrava6800:46:349
9MB3156Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:47:0012
23MA3222Uhlář Petrneregistrován6000:47:058
24MA3323Hajný ZdeněkTJ Nový Jičín5300:47:067
1ZA3448Kelnarová DanaTJ Nový Jičín6400:47:0710
10MB3557Woller PetrTJ Slovan Vsetín4400:47:3311
25MA3624Šimůnek JanTJ Lokomotiva Česká Třebová4900:47:546
11MB3658Wala JaroslavLiga 100 Karviná4600:47:5410
26MA3825Latka TomášTJ Vítkovice7000:48:025
27MA3926Tuhovčák MilanTJ liga 100 Frýdek Místek5300:48:034
2ZA4049Bouchalová IrenaTJ Lokomotiva Česká Třebová6700:48:099
28MA4127Juráček MilanTJ Škoda Ostrov4900:48:163
29MA4228Zaremba Milošneregistrován5300:48:192
30MA4329Kadla Jiříneregistrován6200:48:371
12MB4459Rasmadžian ZavanTJ Vítkovice3800:48:499
13MB4560Světlík JanTJ Slezan Frýdek-Místek4700:48:598
14MB4661Mayer LadislavLiga 100 Jistebník4400:49:147
31MA4730Březina LadislavTJ liga 100 Frýdek Místek6100:49:170
32MA4831Bohunický CyrilTJ liga 100 Frýdek Místek6300:49:190
33MA4932Wittek MarcelTJ VŠ Technika Brno6500:49:330
34MA5033Janoš StanislavTJ Vítkovice7100:49:380
15MB5162Ryšavý PetrSparta Úpice4600:49:436
35MA5234Chiebuš VladimírTJ liga 100 Frýdek Místek4900:49:510
16MB5363Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:49:535
36MA5435Majer Bohuslavneregistrován7000:50:100
37MA5536David Jiříneregistrován4900:50:370
1MC5669Tvarůžka VáclavTJ Liga 1003100:50:4810
17MB5764Miencil Miroslavneregistrován4500:50:494
38MA5837Tomiczek JanSlavia Havířov6200:51:040
39MA5938Malich Martinneregistrován6900:52:040
2MC6070Fuchs ZdeněkTJ Liga 1003700:52:129
40MA6139Polák FrantišekTJ Frýdek Místek5500:52:160
3MC6271Nogol LubomírTJ Třinec3700:52:458
41MA6340Olejníček LubošTJ Slávia Kroměříž6500:52:490
4MC6472Vrána MilošTJ NHKG Karviná3500:53:207
42MA6541Novák PetrMBS Vítkovice7100:54:150
43MA6642Drastich KarelSVS Hrabová7100:54:530
44MA6743Farný Tomášneregistrován5600:55:020
18MB6865Čunta JindřichTJ Hlubina4300:56:023
45MA6944Baláž Mironneregistrován6500:56:050
46MA7045Vicián Miroslavneregistrován6600:56:130
19MB7166Urkoč JanSlezan Opava4500:56:182
20MB7267Krejčíř PavelLiga 100 Olomouc4300:57:011
21MB7368Hýža PavelNHKG Ostrava4600:58:330
3ZA7450Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:02:098
47MA7546Novák PetrMBS Vítkovice7101:03:290
5MC7673Krkoška VladimírSokol Kunčice pod Ondř.2101:04:026
4ZA7751Marková DanielaTJ Náchod4801:08:427

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód