Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

11.7.1987, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 11.7.1987
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Náchod

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
11.7.2004Náchod - Dobrošov90
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2557

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Javůrek Jiří4820
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Metelka Josef4415
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Tučný Jan4714
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Stránský Aleš6013
Šrutek Stanislav5813
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339
Erber Jiří569
Švec Miroslav529
Tomšů Petr649
Dobšíček Pavel809
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,2 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:24:2830
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:24:3529
3MA33Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:25:1628
4MA44Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:3127
5MA55Rautenkranc MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí6400:25:4226
6MA66Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:25:5825
7MA77Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:26:0324
8MA98Pelán ZdeněkJiskra Harrachov5600:26:1223
9MA109Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:26:1722
10MA1110Gombita JosefMost5800:26:2521
11MA1311Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:26:3520
12MA1412Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:26:4019
13MA1513Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:26:5618
14MA1614Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:26:5817
15MA1715Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:27:0616
16MA1916Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:27:2015
17MA2017Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:27:2214
18MA2118Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:27:2713
19MA2219Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:3312
20MA2420Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:3911
21MA2621Mikulica BohumilDobré6200:28:0410
22MA2722Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:28:119
23MA2823Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:28:148
24MA3124Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:28:217
25MA3225Krám MiroslavSokol Havlovice5600:28:426
26MA3326Škoda MiroslavSpartak Nové Město nad Metují5700:28:535
27MA3427Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:29:034
28MA3528Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:29:103
29MA3630Tomšů PetrOlympik Pardubice6400:29:112
29MA3629Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:29:112
31MA3931Dobýval JaroslavLiga 100 Frýdek Místek5000:29:330
32MA4032Janko VladimírStart Vamberk5000:29:350
33MA4133Cobl PavelSpartak Nové Město nad Metují7100:29:390
34MA4434Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:29:560
35MA4735Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:160
36MA5036Špringr ZdeněkBaník Rtyně v Podkrkonoší5700:30:360
37MA5137Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:30:590
38MA5338Merta TomášSokol Studnice6900:31:060
39MA5539Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:280
40MA5640Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:31:310
41MA5841Soukup LadislavSokol Poniklá5800:31:480
42MA5942Prouza PavelSokol Horní Redechová5500:31:500
43MA6143Celba JiříŠonov n. M.5600:32:020
44MA6244Kaniščev RomanSigma Hodolany7000:32:080
45MA6445Moravec JanElitex Červený Kostelec6900:32:370
46MA6546Honzírek JiříUD Hamr5500:32:450
47MA6647Čepelka OldřichTima Liberec4800:32:490
48MA6748Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:33:160
49MA6849Macura MilošSpartak Police nad Metují6700:33:240
50MA7050Herzog AntonínSpartak Police nad Metují5500:34:220
51MA7551Majer FrantišekTJ Náchod6000:35:050
52MA7652Kobližka JaroslavBěloves5000:35:150
53MA7753Kettner AlešSlovan VŠCHT Pardubice5600:36:320
53MA7754Vlach VlastislavProjekta Náchod5300:36:320
55MA7955Macek JaroslavNáchod5400:37:180
56MA8056Glaser MartinNáchod7000:37:190
Muži B (trať 7,2 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB857Melišík MilanRH Trutnov4700:26:1020
2MB1258Švadlena JiříSpartak Choceň4600:26:2819
3MB2259Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:27:3318
4MB2560Biemann GötzJiskra Harrachov4300:27:4017
5MB2961Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:28:1616
6MB3062Linhart MilošAC Náchod4400:28:1915
7MB3863Lanta JiříSokol Havlovice4400:29:3114
8MB4264Marek FrantišekČervený Kostelec4100:29:4613
9MB4365Fuchs BedřichTJ RZ Dobříš4400:29:5212
10MB4566Berger JanTepna ČKD Hronov4700:29:5811
11MB4667Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:30:0910
12MB5268Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:31:059
13MB5469Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:31:078
14MB5770Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:31:417
15MB5971Červinka PetrTJ Dobruška4300:31:506
16MB6372Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:32:205
17MB7173Duben KarelRH Žacléř4400:34:244
18MB7274Kolisko JosefBSP Tepna 073800:34:343
19MB7375Kulda OldřichRH Žacléř4000:34:382
20MB8176Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:37:251
21MB8377Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:40:350
Muži C (trať 7,2 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1878Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:27:1010
2MC4879Jelšina EmilTJ JZD Citov3400:30:189
3MC4979Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:30:278
4MC6980Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:33:287
5MC8281Náhlovský JiříTJ Semily3400:39:436
6MC8582Horina JiříTJ Tepna ČKD Hronov2800:41:385
Ženy (trať 7,2 km, 302 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7483Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:34:5410
2ZA8484Friebelová EvaSokol Havlovice6200:41:149
3ZA8685Vlášková KvětaStart Náchod7200:48:408
Trať 7,2 km, 302 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Borůvka VladimírSpartak Nové Město nad Metují5800:24:2830
2MA22Borůvka JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:24:3529
3MA33Pechek FrantišekSpartak Nové Město nad Metují5300:25:1628
4MA44Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:25:3127
5MA55Rautenkranc MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí6400:25:4226
6MA66Stránský AlešLOKO Česká Třebová6000:25:5825
7MA77Doležal LubošSpartak Nové Město nad Metují5400:26:0324
1MB857Melišík MilanRH Trutnov4700:26:1020
8MA98Pelán ZdeněkJiskra Harrachov5600:26:1223
9MA109Vopat JanSlavoj Český Krumlov5400:26:1722
10MA1110Gombita JosefMost5800:26:2521
2MB1258Švadlena JiříSpartak Choceň4600:26:2819
11MA1311Bláha MilanSpartak Nové Město nad Metují5700:26:3520
12MA1412Hušek PavelSpartak Nové Město nad Metují6000:26:4019
13MA1513Prokop LubomírTepna ČKD Hronov5700:26:5618
14MA1614Weiser MilošJiskra Ústí nad Orlicí5800:26:5817
15MA1715Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:27:0616
1MC1878Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:27:1010
16MA1916Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:27:2015
17MA2017Erber JiříSpartak Nové Město nad Metují5600:27:2214
18MA2118Přívratský ZdeněkSlavoj Český Krumlov5400:27:2713
19MA2219Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:27:3312
3MB2259Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:27:3318
20MA2420Šmída OldřichSokol Studnice4800:27:3911
4MB2560Biemann GötzJiskra Harrachov4300:27:4017
21MA2621Mikulica BohumilDobré6200:28:0410
22MA2722Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:28:119
23MA2823Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:28:148
5MB2961Dočkal ZdeněkTJ Náchod4000:28:1616
6MB3062Linhart MilošAC Náchod4400:28:1915
24MA3124Kunrt MiroslavSokol Sedloňov4900:28:217
25MA3225Krám MiroslavSokol Havlovice5600:28:426
26MA3326Škoda MiroslavSpartak Nové Město nad Metují5700:28:535
27MA3427Jiránek MirkoSokol Havlovice5400:29:034
28MA3528Christoph JaroslavLBC Nové Město nad Metují6400:29:103
29MA3630Tomšů PetrOlympik Pardubice6400:29:112
29MA3629Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:29:112
7MB3863Lanta JiříSokol Havlovice4400:29:3114
31MA3931Dobýval JaroslavLiga 100 Frýdek Místek5000:29:330
32MA4032Janko VladimírStart Vamberk5000:29:350
33MA4133Cobl PavelSpartak Nové Město nad Metují7100:29:390
8MB4264Marek FrantišekČervený Kostelec4100:29:4613
9MB4365Fuchs BedřichTJ RZ Dobříš4400:29:5212
34MA4434Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:29:560
10MB4566Berger JanTepna ČKD Hronov4700:29:5811
11MB4667Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:30:0910
35MA4735Bureš JindřichSokol Havlovice5300:30:160
2MC4879Jelšina EmilTJ JZD Citov3400:30:189
3MC4979Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:30:278
36MA5036Špringr ZdeněkBaník Rtyně v Podkrkonoší5700:30:360
37MA5137Ráb PavelLokomotiva Česká Třebová5200:30:590
12MB5268Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:31:059
38MA5338Merta TomášSokol Studnice6900:31:060
13MB5469Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:31:078
39MA5539Šolc VítězslavBKL Machov5700:31:280
40MA5640Šimůnek JanLokomotiva Česká Třebová4900:31:310
14MB5770Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:31:417
41MA5841Soukup LadislavSokol Poniklá5800:31:480
42MA5942Prouza PavelSokol Horní Redechová5500:31:500
15MB5971Červinka PetrTJ Dobruška4300:31:506
43MA6143Celba JiříŠonov n. M.5600:32:020
44MA6244Kaniščev RomanSigma Hodolany7000:32:080
16MB6372Bielčik JindřichTJ Lichkov4000:32:205
45MA6445Moravec JanElitex Červený Kostelec6900:32:370
46MA6546Honzírek JiříUD Hamr5500:32:450
47MA6647Čepelka OldřichTima Liberec4800:32:490
48MA6748Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:33:160
49MA6849Macura MilošSpartak Police nad Metují6700:33:240
4MC6980Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:33:287
50MA7050Herzog AntonínSpartak Police nad Metují5500:34:220
17MB7173Duben KarelRH Žacléř4400:34:244
18MB7274Kolisko JosefBSP Tepna 073800:34:343
19MB7375Kulda OldřichRH Žacléř4000:34:382
1ZA7483Bouchalová IrenaLokomotiva Česká Třebová6700:34:5410
51MA7551Majer FrantišekTJ Náchod6000:35:050
52MA7652Kobližka JaroslavBěloves5000:35:150
53MA7753Kettner AlešSlovan VŠCHT Pardubice5600:36:320
53MA7754Vlach VlastislavProjekta Náchod5300:36:320
55MA7955Macek JaroslavNáchod5400:37:180
56MA8056Glaser MartinNáchod7000:37:190
20MB8176Škoda KryštofAMK MEZ Náchod4100:37:251
5MC8281Náhlovský JiříTJ Semily3400:39:436
21MB8377Novák JosefSvazarm N. Bydžov4500:40:350
2ZA8484Friebelová EvaSokol Havlovice6200:41:149
6MC8582Horina JiříTJ Tepna ČKD Hronov2800:41:385
3ZA8685Vlášková KvětaStart Náchod7200:48:408

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód