Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník

9.5.1987, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník
  • datum konání: 9.5.1987
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ JZD Předvoj Mlázovice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.5.2018Šárovcova Lhota - Zvičina173
6.5.2017Šárovcova Lhota - Zvičina207
7.5.2016Šárovcova Lhota - Zvičina168
2.5.2015Šárovcova Lhota - Zvičina191
3.5.2014Šárovcova Lhota - Zvičina181
11.5.2013Šárovcova Lhota - Zvičina127
7.5.2011Šárovcova Lhota - Zvičina127
8.5.2009Šárovcova Lhota - Zvičina (MČR veteránů)184
8.5.2008Šárovcova Lhota - Zvičina131
5.5.2007Šárovcova Lhota - Zvičina139
6.5.2006Šárovcova Lhota - Zvičina108
7.5.2005Šárovcova Lhota - Zvičina101
8.5.2004Šárovcova Lhota - Zvičina115
3.5.2003Šárovcova Lhota - Zvičina149
4.5.2002Šárovcova Lhota - Zvičina127
5.5.2001Šárovcova Lhota - Zvičina118
6.5.2000Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1999Šárovcova Lhota - Zvičina129
8.5.1998Šárovcova Lhota - Zvičina142
4.5.1996Šárovcova Lhota - Zvičina80
9.5.1992Šárovcova Lhota - Zvičina104
7.5.1988Šárovcova Lhota - Zvičina156
10.5.1986Šárovcova Lhota - Zvičina, 19. ročník199

Statistika závodu Šárovcova Lhota - Zvičina, 20. ročník

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3285

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mach Ladislav4721
Plašil Milan5921
Hochman Filip7317
Svatoň Jiří8516
Jančík Bořek6416
Javůrek Jiří4816
Brunclík Ivo5815
Pechek František5315
Šimůnek Jan4915
Paulů Blanka5414
Šulc Vladimír6914
Vávra Martin6314
Marek František4114
Jandura Pavel4613
Zoubek Zdeněk6913
Záveský Vojtěch7813
Pešek Milan6013
Šír Václav4812
Krejcar Petr4512
Horčička Vratislav4912
Karlík Michal6412
Tauchman Miloš5312
Groh Stanislav4612
Janata Milan8512
Jarkovský Oldřich3411
Šulc Jan7011
Holeček Martin7411
Čeřovský Jan7511
Hovorka Karel5111
Tučný Jan4711
Vávra Radek6311
Jirásková Eva6410
Brendl Jan7510
Šklíba Karel5010
Čipera Radek6410
Čeřovský Jakub8310
Čeřovský Josef4110
Vimr Adolf4310
Havlíček Zdeněk3510
Zajíček Tomáš9210
Vraštilová Miloslava5610
Horáčková Jana8510
Zelený Luděk619
Kupka Martin829
Buchar Jan339
Zajíček Pavel609
Drbohlav Bohumil639
Kozel Karel529
Flegl Vlastimil539
Dušek Martin778

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 16-20 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ61Brodský VladimírTJ Jičín6300:52:3825
2MJ612Skorek JanPLR 01:04:57-
3MJ713Šulc VladimírTJ Sokol Sobotka6901:07:240
4MJ794Pelda ViktorHradec Králové 01:08:500
5MJ815Topinka BohuslavJiskra Hořice 01:09:170
6MJ846Loner MiroslavŠárovcova Lhota 01:09:280
7MJ957Jasinski TomaszPLR 01:10:47-
8MJ978Šídlo VlastimilMlázovice 01:12:010
9MJ1059Kulánek ZdeněkLázně Bělohrad 01:13:070
10MJ11510Hovorka ProkopLoko Praha 01:15:240
11MJ12211Šorm JaroslavJZD Mlázovice7001:16:510
12MJ12712Vágenknecht VojtěchNová Paka 01:19:220
13MJ13813Bednarski RudolfPLR 01:22:57-
14MJ14214Čeřovský LuděkMlázovice 01:26:510
15MJ14715Kočí MilanNová Paka 01:29:500
16MJ15116Soporski MarekPLR 01:32:45-
Muži 21-30 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA317Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:50:5328
2MA418Lisičan PetrDukla Liberec6200:51:1627
3MA519Pechek VladimírNová Včelnice5700:52:0426
4MA720Vik MartinTJ Lázně Bělohrad7100:53:0524
5MA821Stránský AlešČeská Třebová6000:53:5723
6MA1122Szatan MarekPLR6400:54:51-
7MA1923Dius VáclavTJ Jičín6000:56:5817
8MA2024Matys MichalHořice 00:57:1316
9MA2125Beneš JosefJičín 00:57:1515
10MA3026Otta PetrTJ Turnov 00:59:329
11MA3327Vích PavelRobousy6401:00:076
12MA3428Vojík JanLázně Bohdaneč 01:00:145
13MA3629Plašil MilanMlázovice5901:00:283
14MA3730Orzechovski ZbygnievPLR 01:00:50-
15MA3831Vávra MartinHořice6301:01:082
16MA3932Krejsa VáclavBrandýs nad Labem 01:01:421
17MA4033Erlebach VladimírNová Paka 01:01:540
18MA4234Prokůpek AlešSlavia Liberec6601:02:090
19MA4535Šádek OldřichŠárovcova Lhota 01:02:290
20MA4836Švanda RadimHořice 01:03:200
21MA5837Bekr JiříHeřmanice 01:04:370
22MA5938Bíško JiříJičín6401:04:430
23MA7439Šubr PavelLázně Bělohrad5901:07:560
24MA8340Vít PetrŠaplava 01:09:240
25MA8541Taneček JaroslavJičín 01:09:390
26MA8842Balcar LubošVŠZ Praha5801:09:550
27MA11343Svěcený JosefHradec Králové 01:15:180
28MA12544Hurda JiříHradec Králové 01:19:150
29MA12645Nowak LeszekPLR 01:19:17-
30MA13446Kinčl MiroslavMlázovice 01:21:270
31MA13747Rozputniak JiříNová Paka 01:22:150
32MA13948Maťátko JosefHořice 01:24:200
33MA14149Masopust JosefMlázovice 01:24:480
34MA14350Číp FrantišekMlázovice 01:26:530
35MA16451Dittrich MilanMlázovice 01:44:050
Muži 31-40 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB152Pechek FrantišekTrutnov5300:50:0830
2MB253Tábor StanislavRH Praha5600:50:2129
3MB954Melišík MilanTrutnov4700:54:0630
4MB1055Honzák JiříJičín5000:54:4222
5MB1256Bažant JanMladá Boleslav4800:55:4321
6MB1357Ulvr OldřichNová Paka 00:55:5420
7MB1458Knap JanNová Paka5100:56:1419
8MB1859Rohlíček JiříŽeleznice5400:56:5018
9MB2260Kalibán JaroslavNová Paka 00:57:1914
10MB2361Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:57:3013
11MB2462Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:57:3712
12MB2763Šklíba KarelSokol Havlovice5000:58:5111
13MB2964Kumsta ZdeněkČeská Lípa5200:59:2010
14MB3165Losman MiroslavHradec Králové5100:59:408
15MB3266Kazda JiříŽeleznice5001:00:027
16MB3567Tauchman MilošNová Paka5301:00:214
17MB4668Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:03:070
18MB4969Kůtek VladimírLužany5001:03:340
19MB5070Nouza MiroslavLedeč nad Sázavou5501:03:390
20MB5171Novák KarelNová Paka5001:03:410
21MB5372Kocich VladislavMladá Boleslav5101:03:500
22MB5773Roučka TomášNová Paka5301:04:360
23MB6074Šimůnek JanČeská Třebová4901:04:530
24MB6375Mach LadislavLužany4701:05:0220
25MB6676Heřmánek JanVítkovice5401:05:380
26MB6777Kult LubomírHořice 01:06:120
27MB6878Palisch DieterHořice4901:06:190
28MB6979Kozel KarelHorní Brusnice5201:06:390
29MB7080Synek IvanTJ Valdice5001:06:520
30MB7681Zubatý JiříLibáň4701:08:170
31MB7882Engel IgorPraha 01:08:230
32MB8283Havel PetrPraha 01:09:200
33MB8684Fejfar JiříJilemnice5001:09:410
34MB9085Morávek JiříDvůr Králové nad Labem 01:10:000
35MB9186Kucierski StefanPLR 01:10:03-
36MB9687Honzírek JiříUD Hamr5501:11:280
37MB9888Mach JiříMlázovice5201:12:130
37MB9889Vích MiroslavŠárovcova Lhota 01:12:130
37MB9890Kutnar JiříMlázovice4801:12:130
40MB10391Kraus IvoJZD Pecka 01:12:580
41MB10692Horčička VratislavKonecchlumí4901:13:110
42MB11293Kyncl JindřichPraha 01:14:540
43MB11494Baber HenrykPLR 01:15:23-
44MB11695Hovorka KarelNová Paka5101:15:250
45MB12896Kutko EmilMlázovice 01:19:250
46MB14097Wohlmut PavelPraha 01:24:320
47MB14498Vajgar LuděkPraha 01:27:080
48MB14899Rybarczyk RyszardPLR 01:29:59-
49MB150100Koukol JiříJičín 01:31:150
50MB156101Nowak ZdislavPLR 01:33:43-
51MB157102Keubusiewic AndrejPLR 01:34:29-
52MB177103Bolik NorbertPLR 01:59:18-
Muži 41-50 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15104Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:56:1529
2MC16105Pavlíček JanNová Paka4200:56:3228
3MC17106Tyniec JanPLR 00:56:39-
4MC25107Linhart MilošAC Náchod4400:58:3227
5MC26108Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:58:4720
6MC28109Groh StanislavVrchlabí4600:59:1626
7MC43110Marek FrantišekČervený Kostelec4101:02:1925
8MC44111Erbrt LadislavTJ Pecka 01:02:2224
9MC47112Biemann GötzHarrachov4301:03:0923
10MC55113Doležal FrantišekHořice3801:04:0222
11MC56114Hlusička JosefPraha3801:04:3521
12MC64115Loner KarelŠárovcova Lhota 01:05:2219
13MC65116Moudrý JiříLázně Bělohrad4101:05:3718
14MC72117Kaprál StanislavJičín 01:07:3617
15MC73118Prokůpek StanislavJilemnice4101:07:4916
16MC75119Vimr PavelDvůr Králové 01:08:0315
17MC77120Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:08:2214
18MC80121Blank JiříLázně Bělohrad3901:09:0013
19MC87122Nypl JaroslavStará Paka4101:09:4412
20MC104123Jandura PavelJičín4601:13:0211
21MC110124Zápotocký JiříSpartak Hradec Králové 01:13:5010
22MC111125Zajíc ZdeněkJilemnice4301:14:229
23MC123126Kraus JaroslavLázně Bělohrad 01:18:328
24MC129127Čeřovský JosefChoteč4101:19:417
25MC159128Gabriel ZdeněkMlázovice 01:37:486
26MC160129Trnka JiříPraha 01:39:195
Muži 61 let a starší (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME93138Jaremiszyn JulianPLR 01:10:16-
2ME108139Janko TomaszPLR 01:13:23-
3ME131140Brunclík JiříLiberec1801:20:4914
4ME149141Hrnčíř MiroslavTJ Lázně Bělohrad 01:30:0612
5ME158142Podzimek StanislavJičín 01:34:3011
6ME174143Čeřovský JaroslavLázně Bělohrad 01:51:0910
7ME178144Votoček MiloslavSv. Újezd 02:00:249
8ME179145Podzimek JosefŠárovcova Lhota 02:02:228
Muži 51-60 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD52130Jelšina EmilCitov3401:03:4819
2MD89131Štefan JiříHořice 01:09:5618
3MD94132Jarkovský OldřichMostek3401:10:3517
4MD102133Burda ZdislavPLR 01:12:39-
5MD117134Kobr KarelNová Paka 01:15:4816
6MD118135Buček JiříHořice 01:15:5415
7MD132136Smolosz AlfredPLR 01:21:12-
8MD133137Ježek JindřichHořice 01:21:2113
Ženy 16-25 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ62146Bouchalová IrenaČeská Třebová6701:04:588
2ŽJ92147Douchová KarlaLázně Bělohrad 01:10:067
3ŽJ101148Štochlová JanaSvazarm H. Stakory 01:12:276
4ŽJ107149Jebavá EvaVrchlabí6401:13:225
5ŽJ109150Slaninová IvaNová Paka 01:13:424
6ŽJ119151Kocian BeataPLR 01:16:08-
7ŽJ121152Soukupová MiloslavaHořice 01:16:422
8ŽJ130153Rechcíglová JanaMlázovice 01:20:180
9ŽJ135154Bonk BeataPLR 01:21:52-
10ŽJ136155Przybyla ZofiaPLR 01:22:04-
11ŽJ146156Stolingwa SabinaPLR 01:28:58-
12ŽJ152157Wisniewska JolanaPLR 01:33:23-
13ŽJ153158Stalingwa BoženaPLR 01:33:24-
14ŽJ154159Slonina KarinaPLR 01:33:25-
15ŽJ161160Wisniewska JolanaPLR 01:42:12-
16ŽJ162161Nokielská BarbaraPLR 01:42:14-
17ŽJ163162Rechcíglová StanislavaMlázovice 01:42:470
18ŽJ165163Kocjan EwaPLR 01:44:27-
19ŽJ168164Szalony ElzbietaPLR 01:47:25-
20ŽJ169165Honzíková IrenaRobousy 01:49:050
21ŽJ175166Atamanczuk ElžbietaPLR 01:59:13-
22ŽJ176167Nowak AnnaPLR 01:59:14-
Ženy 26-35 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41168Kalibánová IvaNová Paka 01:02:0010
2ZA53169Paulů BlankaJilemnice5401:03:509
3ZA120170Engelová HanaPraha 01:16:243
4ZA155171Volejníková MartaHořice 01:33:260
5ZA166172Šídlová EvaMlázovice 01:45:170
Ženy 36-45 let (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB124173Zajícová VěraJilemnice4601:19:001
2ZB167174Víchová LibušeŠárovcova Lhota 01:47:140
3ZB173175Lonerová MiroslavaŠárovcova Lhota 01:50:160
Ženy 46 let a starší (trať 12,600 km, 350,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB145176Chlupáčová BoženaLukavec 01:27:510
2ZB170177Dernerová MarieHořice 01:49:060
3ZB171178Kupková VěraLázně Bělohrad 01:49:310
4ZB172179Malotínová MiriamPraha 01:49:470
5ZB180180Dobešová MarieŠárovcova Lhota 02:02:410
Trať 12,600 km, 350,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB152Pechek FrantišekTrutnov5300:50:0830
2MB253Tábor StanislavRH Praha5600:50:2129
1MA317Filingr ČeněkSlovan Kadaň6100:50:5328
2MA418Lisičan PetrDukla Liberec6200:51:1627
3MA519Pechek VladimírNová Včelnice5700:52:0426
1MJ61Brodský VladimírTJ Jičín6300:52:3825
4MA720Vik MartinTJ Lázně Bělohrad7100:53:0524
5MA821Stránský AlešČeská Třebová6000:53:5723
3MB954Melišík MilanTrutnov4700:54:0630
4MB1055Honzák JiříJičín5000:54:4222
6MA1122Szatan MarekPLR6400:54:51-
5MB1256Bažant JanMladá Boleslav4800:55:4321
6MB1357Ulvr OldřichNová Paka 00:55:5420
7MB1458Knap JanNová Paka5100:56:1419
1MC15104Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:56:1529
2MC16105Pavlíček JanNová Paka4200:56:3228
3MC17106Tyniec JanPLR 00:56:39-
8MB1859Rohlíček JiříŽeleznice5400:56:5018
7MA1923Dius VáclavTJ Jičín6000:56:5817
8MA2024Matys MichalHořice 00:57:1316
9MA2125Beneš JosefJičín 00:57:1515
9MB2260Kalibán JaroslavNová Paka 00:57:1914
10MB2361Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:57:3013
11MB2462Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:57:3712
4MC25107Linhart MilošAC Náchod4400:58:3227
5MC26108Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:58:4720
12MB2763Šklíba KarelSokol Havlovice5000:58:5111
6MC28109Groh StanislavVrchlabí4600:59:1626
13MB2964Kumsta ZdeněkČeská Lípa5200:59:2010
10MA3026Otta PetrTJ Turnov 00:59:329
14MB3165Losman MiroslavHradec Králové5100:59:408
15MB3266Kazda JiříŽeleznice5001:00:027
11MA3327Vích PavelRobousy6401:00:076
12MA3428Vojík JanLázně Bohdaneč 01:00:145
16MB3567Tauchman MilošNová Paka5301:00:214
13MA3629Plašil MilanMlázovice5901:00:283
14MA3730Orzechovski ZbygnievPLR 01:00:50-
15MA3831Vávra MartinHořice6301:01:082
16MA3932Krejsa VáclavBrandýs nad Labem 01:01:421
17MA4033Erlebach VladimírNová Paka 01:01:540
1ZA41168Kalibánová IvaNová Paka 01:02:0010
18MA4234Prokůpek AlešSlavia Liberec6601:02:090
7MC43110Marek FrantišekČervený Kostelec4101:02:1925
8MC44111Erbrt LadislavTJ Pecka 01:02:2224
19MA4535Šádek OldřichŠárovcova Lhota 01:02:290
17MB4668Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5001:03:070
9MC47112Biemann GötzHarrachov4301:03:0923
20MA4836Švanda RadimHořice 01:03:200
18MB4969Kůtek VladimírLužany5001:03:340
19MB5070Nouza MiroslavLedeč nad Sázavou5501:03:390
20MB5171Novák KarelNová Paka5001:03:410
1MD52130Jelšina EmilCitov3401:03:4819
21MB5372Kocich VladislavMladá Boleslav5101:03:500
2ZA53169Paulů BlankaJilemnice5401:03:509
10MC55113Doležal FrantišekHořice3801:04:0222
11MC56114Hlusička JosefPraha3801:04:3521
22MB5773Roučka TomášNová Paka5301:04:360
21MA5837Bekr JiříHeřmanice 01:04:370
22MA5938Bíško JiříJičín6401:04:430
23MB6074Šimůnek JanČeská Třebová4901:04:530
2MJ612Skorek JanPLR 01:04:57-
1ŽJ62146Bouchalová IrenaČeská Třebová6701:04:588
24MB6375Mach LadislavLužany4701:05:0220
12MC64115Loner KarelŠárovcova Lhota 01:05:2219
13MC65116Moudrý JiříLázně Bělohrad4101:05:3718
25MB6676Heřmánek JanVítkovice5401:05:380
26MB6777Kult LubomírHořice 01:06:120
27MB6878Palisch DieterHořice4901:06:190
28MB6979Kozel KarelHorní Brusnice5201:06:390
29MB7080Synek IvanTJ Valdice5001:06:520
3MJ713Šulc VladimírTJ Sokol Sobotka6901:07:240
14MC72117Kaprál StanislavJičín 01:07:3617
15MC73118Prokůpek StanislavJilemnice4101:07:4916
23MA7439Šubr PavelLázně Bělohrad5901:07:560
16MC75119Vimr PavelDvůr Králové 01:08:0315
30MB7681Zubatý JiříLibáň4701:08:170
17MC77120Nýdrle PetrSokol Nová Paka4501:08:2214
31MB7882Engel IgorPraha 01:08:230
4MJ794Pelda ViktorHradec Králové 01:08:500
18MC80121Blank JiříLázně Bělohrad3901:09:0013
5MJ815Topinka BohuslavJiskra Hořice 01:09:170
32MB8283Havel PetrPraha 01:09:200
24MA8340Vít PetrŠaplava 01:09:240
6MJ846Loner MiroslavŠárovcova Lhota 01:09:280
25MA8541Taneček JaroslavJičín 01:09:390
33MB8684Fejfar JiříJilemnice5001:09:410
19MC87122Nypl JaroslavStará Paka4101:09:4412
26MA8842Balcar LubošVŠZ Praha5801:09:550
2MD89131Štefan JiříHořice 01:09:5618
34MB9085Morávek JiříDvůr Králové nad Labem 01:10:000
35MB9186Kucierski StefanPLR 01:10:03-
2ŽJ92147Douchová KarlaLázně Bělohrad 01:10:067
1ME93138Jaremiszyn JulianPLR 01:10:16-
3MD94132Jarkovský OldřichMostek3401:10:3517
7MJ957Jasinski TomaszPLR 01:10:47-
36MB9687Honzírek JiříUD Hamr5501:11:280
8MJ978Šídlo VlastimilMlázovice 01:12:010
37MB9889Vích MiroslavŠárovcova Lhota 01:12:130
37MB9890Kutnar JiříMlázovice4801:12:130
37MB9888Mach JiříMlázovice5201:12:130
3ŽJ101148Štochlová JanaSvazarm H. Stakory 01:12:276
4MD102133Burda ZdislavPLR 01:12:39-
40MB10391Kraus IvoJZD Pecka 01:12:580
20MC104123Jandura PavelJičín4601:13:0211
9MJ1059Kulánek ZdeněkLázně Bělohrad 01:13:070
41MB10692Horčička VratislavKonecchlumí4901:13:110
4ŽJ107149Jebavá EvaVrchlabí6401:13:225
2ME108139Janko TomaszPLR 01:13:23-
5ŽJ109150Slaninová IvaNová Paka 01:13:424
21MC110124Zápotocký JiříSpartak Hradec Králové 01:13:5010
22MC111125Zajíc ZdeněkJilemnice4301:14:229
42MB11293Kyncl JindřichPraha 01:14:540
27MA11343Svěcený JosefHradec Králové 01:15:180
43MB11494Baber HenrykPLR 01:15:23-
10MJ11510Hovorka ProkopLoko Praha 01:15:240
44MB11695Hovorka KarelNová Paka5101:15:250
5MD117134Kobr KarelNová Paka 01:15:4816
6MD118135Buček JiříHořice 01:15:5415
6ŽJ119151Kocian BeataPLR 01:16:08-
3ZA120170Engelová HanaPraha 01:16:243
7ŽJ121152Soukupová MiloslavaHořice 01:16:422
11MJ12211Šorm JaroslavJZD Mlázovice7001:16:510
23MC123126Kraus JaroslavLázně Bělohrad 01:18:328
1ZB124173Zajícová VěraJilemnice4601:19:001
28MA12544Hurda JiříHradec Králové 01:19:150
29MA12645Nowak LeszekPLR 01:19:17-
12MJ12712Vágenknecht VojtěchNová Paka 01:19:220
45MB12896Kutko EmilMlázovice 01:19:250
24MC129127Čeřovský JosefChoteč4101:19:417
8ŽJ130153Rechcíglová JanaMlázovice 01:20:180
3ME131140Brunclík JiříLiberec1801:20:4914
7MD132136Smolosz AlfredPLR 01:21:12-
8MD133137Ježek JindřichHořice 01:21:2113
30MA13446Kinčl MiroslavMlázovice 01:21:270
9ŽJ135154Bonk BeataPLR 01:21:52-
10ŽJ136155Przybyla ZofiaPLR 01:22:04-
31MA13747Rozputniak JiříNová Paka 01:22:150
13MJ13813Bednarski RudolfPLR 01:22:57-
32MA13948Maťátko JosefHořice 01:24:200
46MB14097Wohlmut PavelPraha 01:24:320
33MA14149Masopust JosefMlázovice 01:24:480
14MJ14214Čeřovský LuděkMlázovice 01:26:510
34MA14350Číp FrantišekMlázovice 01:26:530
47MB14498Vajgar LuděkPraha 01:27:080
1ZB145176Chlupáčová BoženaLukavec 01:27:510
11ŽJ146156Stolingwa SabinaPLR 01:28:58-
15MJ14715Kočí MilanNová Paka 01:29:500
48MB14899Rybarczyk RyszardPLR 01:29:59-
4ME149141Hrnčíř MiroslavTJ Lázně Bělohrad 01:30:0612
49MB150100Koukol JiříJičín 01:31:150
16MJ15116Soporski MarekPLR 01:32:45-
12ŽJ152157Wisniewska JolanaPLR 01:33:23-
13ŽJ153158Stalingwa BoženaPLR 01:33:24-
14ŽJ154159Slonina KarinaPLR 01:33:25-
4ZA155171Volejníková MartaHořice 01:33:260
50MB156101Nowak ZdislavPLR 01:33:43-
51MB157102Keubusiewic AndrejPLR 01:34:29-
5ME158142Podzimek StanislavJičín 01:34:3011
25MC159128Gabriel ZdeněkMlázovice 01:37:486
26MC160129Trnka JiříPraha 01:39:195
15ŽJ161160Wisniewska JolanaPLR 01:42:12-
16ŽJ162161Nokielská BarbaraPLR 01:42:14-
17ŽJ163162Rechcíglová StanislavaMlázovice 01:42:470
35MA16451Dittrich MilanMlázovice 01:44:050
18ŽJ165163Kocjan EwaPLR 01:44:27-
5ZA166172Šídlová EvaMlázovice 01:45:170
2ZB167174Víchová LibušeŠárovcova Lhota 01:47:140
19ŽJ168164Szalony ElzbietaPLR 01:47:25-
20ŽJ169165Honzíková IrenaRobousy 01:49:050
2ZB170177Dernerová MarieHořice 01:49:060
3ZB171178Kupková VěraLázně Bělohrad 01:49:310
4ZB172179Malotínová MiriamPraha 01:49:470
3ZB173175Lonerová MiroslavaŠárovcova Lhota 01:50:160
6ME174143Čeřovský JaroslavLázně Bělohrad 01:51:0910
21ŽJ175166Atamanczuk ElžbietaPLR 01:59:13-
22ŽJ176167Nowak AnnaPLR 01:59:14-
52MB177103Bolik NorbertPLR 01:59:18-
7ME178144Votoček MiloslavSv. Újezd 02:00:249
8ME179145Podzimek JosefŠárovcova Lhota 02:02:228
5ZB180180Dobešová MarieŠárovcova Lhota 02:02:410

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód