11.12.1999, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.12.2008 | Vánoční běh Parníkem | 151 |
8.12.2007 | Vánoční běh Parníkem | 147 |
9.12.2006 | Vánoční běh Parníkem, Česká Třebová | 178 |
10.12.2005 | Vánoční běh Parníkem | 128 |
11.12.2004 | Vánoční běh Parníkem | 115 |
13.12.2003 | Vánoční běh Parníkem, 13. ročník | 137 |
8.12.2002 | 12. ročník, Vánoční běh Parníkem | 141 |
9.12.2001 | Vánoční běh Parníkem | 93 |
9.12.2000 | Vánoční běh Parníkem | 133 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šebek Michal | 84 | 10 |
Zajíc Jan | 53 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Vacek Martin | 69 | 8 |
Neruda Michal | 93 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Frydrych Jakub | 95 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Bielčik Petr | 71 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Zajíc Jakub | 89 | 7 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Červ Miloslav | 50 | 7 |
Večeře Tomáš | 90 | 7 |
Pilgr Luděk | 76 | 7 |
Plocek Jaroslav | 68 | 7 |
Krsek Miroslav | 49 | 7 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Král Josef | 40 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Řemínek Matěj | 86 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Kolář Radim | 69 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Kolek Petr | 75 | 6 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 6 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 6 |
Kebrle Milan | 75 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Čechalová Hana | 86 | 5 |
Siegel Jakub | 92 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PD | 12 | 58 | Goldemundová Nikola | ISCAREX Česká Třebová | 94 | 00:01:58 | - |
2 | PD | 13 | 65 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:24 | - |
3 | PD | 14 | 52 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:02:41 | - |
4 | PD | 15 | 68 | Voleská Karolína | Česká Třebová | 96 | 00:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 5 | 62 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:15 | - |
2 | Ž1 | 10 | 71 | Wíelová Veronika | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 49 | Kostroň Marek | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:10 | - |
2 | M1 | 2 | 63 | Bartl Jan | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:11 | - |
3 | M1 | 3 | 20 | Macek Patrik | Semanín | 92 | 00:01:14 | - |
3 | M1 | 3 | 35 | Čapek Lubomír | Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:14 | - |
5 | M1 | 5 | 66 | Válka Michal | ZŠ Česká Třebová Nádražní | 93 | 00:01:15 | - |
6 | M1 | 7 | 67 | Neruda Michal | Česká Třebová | 93 | 00:01:16 | - |
7 | M1 | 8 | 1 | Rautenkranc Miroslav | SK Vysoké Mýto | 93 | 00:01:18 | - |
7 | M1 | 8 | 45 | Sisr František | Choceň | 93 | 00:01:18 | - |
9 | M1 | 11 | 53 | Šťastný Jan | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 7 | 31 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:02:53 | - |
2 | Ž2 | 8 | 18 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:02:55 | - |
3 | Ž2 | 9 | 11 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:02:56 | - |
4 | Ž2 | 11 | 9 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:03:01 | - |
5 | Ž2 | 12 | 21 | Maixnerová Veronika | ZŠ Česká Třebová Parník | 91 | 00:03:15 | - |
6 | Ž2 | 13 | 39 | Rautenkrancová Gabriela | SK Vysoké Mýto | 91 | 00:03:18 | - |
7 | Ž2 | 15 | 64 | Kvasničková Petra | ZŠ Česká Třebová Parník | 91 | 00:03:22 | - |
8 | Ž2 | 17 | 70 | Hyková Pavlína | ZŠ Česká Třebová Parník | 91 | 00:03:27 | - |
9 | Ž2 | 18 | 60 | Turková Laura | ZŠ Česká Třebová Parník | 91 | 00:03:35 | - |
10 | Ž2 | 21 | 42 | Sisková Tereza | Choceň | 91 | 00:06:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 90 | Šejna Jiří | AC Choceň | 90 | 00:02:48 | - |
2 | M2 | 6 | 32 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:02:49 | - |
3 | M2 | 14 | 50 | Kostroň Michal | ZŠ Česká Třebová Parník | 90 | 00:03:19 | - |
4 | M2 | 19 | 51 | Šmíd Zdeněk | ZŠ Česká Třebová Parník | 91 | 00:03:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 24 | Jiříčková Věra | AFK SKP Pardubice | 88 | 00:02:38 | - |
2 | Ž3 | 2 | 88 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:39 | 10,00 |
3 | Ž3 | 3 | 8 | Kučerová Michaela | AC Choceň | 88 | 00:02:46 | 9,00 |
4 | Ž3 | 4 | 22 | Marešová Michaela | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:02:48 | - |
5 | Ž3 | 10 | 56 | Čechalová Markéta | Mistrovice | 89 | 00:02:58 | 8,00 |
6 | Ž3 | 16 | 46 | Ludlová Denisa | ZŠ Česká Třebová Parník | 88 | 00:03:25 | 7,00 |
7 | Ž3 | 19 | 55 | Špátová Kateřina | ZŠ Česká Třebová Parník | 89 | 00:03:38 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 16 | 36 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:04:23 | 10,00 |
2 | M3 | 17 | 28 | Hruška Vladislav | neregistrován | 89 | 00:04:24 | 9,00 |
3 | M3 | 28 | 7 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:04:58 | - |
4 | M3 | 31 | 34 | Stříteský Jan | AC Choceň | 89 | 00:05:00 | 8,00 |
5 | M3 | 33 | 33 | Dvořák Jan | AC Choceň | 88 | 00:05:22 | 7,00 |
6 | M3 | 35 | 69 | Hyka Michal | ZŠ Česká Třebová Parník | 89 | 00:05:32 | 6,00 |
7 | M3 | 36 | 17 | Macek Zdeněk | Semanín | 89 | 00:05:33 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 19 | 2 | Kůrková Andrea | ZŠ Choceň Choceňského | 87 | 00:04:26 | 10,00 |
2 | ŽM | 20 | 15 | Rösslerová Martina | AFK SKP Pardubice | 86 | 00:04:29 | - |
3 | ŽM | 21 | 16 | Vladyková Lenka | AFK SKP Pardubice | 86 | 00:04:31 | - |
4 | ŽM | 22 | 57 | Čechalová Hana | S. Mistrovice | 86 | 00:04:32 | 9,00 |
5 | ŽM | 26 | 1 | Podhorníková Martina | ZŠ Choceň Choceňského | 86 | 00:04:46 | 8,00 |
6 | ŽM | 27 | 61 | Pešavová Michaela | ZŠ Česká Třebová Parník | 86 | 00:04:57 | 7,00 |
7 | ŽM | 39 | 86 | Tlustá Stanislava | ZŠ Česká Třebová Parník | 86 | 00:06:59 | 6,00 |
8 | ŽM | 40 | 14 | Vávrová Ludmila | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:07:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 5 | 73 | Martiňák Jakub | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 00:03:55 | 10,00 | |
2 | MM | 6 | 40 | Kaláb Miloš | AC Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:04:04 | 9,00 |
3 | MM | 7 | 37 | Švihálek Vlastimil | ZŠ Česká Třebová Parník | 86 | 00:04:06 | 8,00 |
4 | MM | 10 | 6 | Jiříček Pavel | AFK SKP Pardubice | 86 | 00:04:08 | - |
5 | MM | 12 | 26 | Půlpán Jan | AC Choceň | 86 | 00:04:13 | 7,00 |
6 | MM | 14 | 43 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:04:14 | 6,00 |
7 | MM | 15 | 54 | Vyčítal Aleš | ZŠ Česká Třebová Parník | 87 | 00:04:18 | 5,00 |
8 | MM | 17 | 25 | Abraham Petr | AC Choceň | 86 | 00:04:24 | 4,00 |
9 | MM | 25 | 27 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:04:41 | 3,00 |
10 | MM | 28 | 4 | Čáp Michal | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:04:58 | - |
11 | MM | 30 | 5 | Vladyka Lukáš | AFK SKP Pardubice | 87 | 00:04:59 | - |
12 | MM | 32 | 47 | Ludl Tomáš | ZŠ Česká Třebová Parník | 87 | 00:05:18 | 2,00 |
13 | MM | 34 | 23 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:05:30 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 7 | 78 | Antlová Mirka | SKP Holešov | 84 | 00:04:06 | - |
2 | ŽS | 9 | 38 | Ruščáková Michaela | CK Lanškroun | 85 | 00:04:07 | 10,00 |
3 | ŽS | 11 | 77 | Čechalová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:04:09 | 9,00 |
4 | ŽS | 12 | 59 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:04:13 | 8,00 |
5 | ŽS | 23 | 13 | Chvojková Hana | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:04:34 | - |
6 | ŽS | 24 | 3 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:04:37 | 7,00 |
7 | ŽS | 37 | 10 | Pospíšilová Iva | AFK SKP Pardubice | 85 | 00:05:40 | - |
8 | ŽS | 38 | 12 | Kňaková Zuzka | AFK SKP Pardubice | 84 | 00:05:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 29 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:03:29 | 10,00 |
2 | MS | 2 | 76 | Šebek Michal | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 84 | 00:03:36 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 74 | Tobiáš Martin | SK Polička | 84 | 00:03:39 | - |
4 | MS | 4 | 75 | Kulhavý Jaroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 85 | 00:03:51 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 42 | Krupička Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 53 | 00:17:39 | 10,00 |
2 | MB | 14 | 13 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:18:14 | 9,00 |
3 | MB | 15 | 24 | Kubr Václav | KRB Chrudim | 55 | 00:18:26 | 8,00 |
4 | MB | 17 | 20 | Šebek Jindřich | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 56 | 00:18:43 | 7,00 |
5 | MB | 20 | 4 | Hejl Jan | AC Šumperk | 53 | 00:19:14 | - |
6 | MB | 24 | 39 | Sadílek Václav | Atletika Albrechtice | 50 | 00:19:48 | 6,00 |
7 | MB | 25 | 23 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:49 | 5,00 |
8 | MB | 28 | 1 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 00:20:08 | - |
9 | MB | 30 | 44 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 00:20:35 | - |
10 | MB | 33 | 36 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:20:52 | 4,00 |
11 | MB | 41 | 48 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:22:41 | 3,00 |
12 | MB | 45 | 52 | Betlach Jan | Česká Třebová | 57 | 00:23:49 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 34 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:17:44 | 10,00 |
2 | MC | 26 | 12 | Lerch Vladislav | MILO Olomouc | 48 | 00:19:55 | - |
3 | MC | 29 | 28 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:20:19 | - |
4 | MC | 31 | 9 | Alexa Miroslav | KRB Chrudim | 47 | 00:20:40 | - |
5 | MC | 34 | 27 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:21:11 | 9,00 | |
6 | MC | 37 | 40 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:21:39 | 8,00 |
7 | MC | 40 | 16 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:22:00 | 7,00 |
8 | MC | 44 | 26 | Hrdina Jaroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 47 | 00:23:41 | 6,00 |
9 | MC | 46 | 15 | Havran Miroslav | Profistav Litomyšl | 37 | 00:24:03 | - |
10 | MC | 47 | 19 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:25:05 | 5,00 |
11 | MC | 48 | 45 | Kalousek Jan | Žamberk | 41 | 00:25:39 | 4,00 |
12 | MC | 50 | 22 | Ráb Bořivoj | ISCAREX Česká Třebová | 30 | 00:27:55 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 32 | 38 | Jorová Ludmila | TJ Albrechtice | 62 | 00:20:44 | 10,00 |
2 | ZA | 35 | 8 | Koukalová Dana | AC Pardubice | 82 | 00:21:13 | - |
3 | ZA | 36 | 30 | Lukášková Zlata | Liga AČR Jince | 68 | 00:21:22 | - |
4 | ZA | 37 | 17 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:21:39 | 9,00 |
5 | ZA | 39 | 25 | Kubrová Dagmar | KRB Chrudim | 63 | 00:21:59 | - |
6 | ZA | 42 | 37 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:22:48 | 8,00 |
7 | ZA | 49 | 41 | Pilgrová Jana | OB Česká Třebová | 82 | 00:26:44 | 10,00 |
8 | ZA | 51 | 35 | Krsková Zdeňka | Lanškroun | 73 | 00:28:51 | 9,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 49 | Kostroň Marek | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:10 | - |
2 | M1 | 2 | 63 | Bartl Jan | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:11 | - |
3 | M1 | 3 | 20 | Macek Patrik | Semanín | 92 | 00:01:14 | - |
3 | M1 | 3 | 35 | Čapek Lubomír | Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:14 | - |
1 | Ž1 | 5 | 62 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:01:15 | - |
5 | M1 | 5 | 66 | Válka Michal | ZŠ Česká Třebová Nádražní | 93 | 00:01:15 | - |
6 | M1 | 7 | 67 | Neruda Michal | Česká Třebová | 93 | 00:01:16 | - |
7 | M1 | 8 | 45 | Sisr František | Choceň | 93 | 00:01:18 | - |
7 | M1 | 8 | 1 | Rautenkranc Miroslav | SK Vysoké Mýto | 93 | 00:01:18 | - |
2 | Ž1 | 10 | 71 | Wíelová Veronika | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:21 | - |
9 | M1 | 11 | 53 | Šťastný Jan | ZŠ Česká Třebová Parník | 92 | 00:01:22 | - |
1 | PD | 12 | 58 | Goldemundová Nikola | ISCAREX Česká Třebová | 94 | 00:01:58 | - |
2 | PD | 13 | 65 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:02:24 | - |
3 | PD | 14 | 52 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:02:41 | - |
4 | PD | 15 | 68 | Voleská Karolína | Česká Třebová | 96 | 00:03:27 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.