Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem

11.12.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem
  • datum konání: 11.12.1999
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK - ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PD1258Goldemundová NikolaISCAREX Česká Třebová9400:01:58-
2PD1365Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:24-
3PD1452Stránská MichaelaČeská Třebová9700:02:41-
4PD1568Voleská KarolínaČeská Třebová9600:03:27-
Žákyně 92-93 (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1562Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:01:15-
2Ž11071Wíelová VeronikaZŠ Česká Třebová Parník9200:01:21-
Žáci 92-93 (trať 0,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1149Kostroň MarekZŠ Česká Třebová Parník9200:01:10-
2M1263Bartl JanZŠ Česká Třebová Parník9200:01:11-
3M1320Macek PatrikSemanín9200:01:14-
3M1335Čapek LubomírČeská Třebová Parník9200:01:14-
5M1566Válka MichalZŠ Česká Třebová Nádražní9300:01:15-
6M1767Neruda MichalČeská Třebová9300:01:16-
7M181Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto9300:01:18-
7M1845Sisr FrantišekChoceň9300:01:18-
9M11153Šťastný JanZŠ Česká Třebová Parník9200:01:22-
Žákyně 90-91 (trať 0,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2731Šachová ŠárkaSKI Česká Třebová9100:02:53-
2Ž2818Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:02:55-
3Ž2911Kůtová EliškaAC Choceň9000:02:56-
4Ž2119Karpíšková MarkétaAC Choceň9000:03:01-
5Ž21221Maixnerová VeronikaZŠ Česká Třebová Parník9100:03:15-
6Ž21339Rautenkrancová GabrielaSK Vysoké Mýto9100:03:18-
7Ž21564Kvasničková PetraZŠ Česká Třebová Parník9100:03:22-
8Ž21770Hyková PavlínaZŠ Česká Třebová Parník9100:03:27-
9Ž21860Turková LauraZŠ Česká Třebová Parník9100:03:35-
10Ž22142Sisková TerezaChoceň9100:06:17-
Žáci 90-91 (trať 0,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2490Šejna JiříAC Choceň9000:02:48-
2M2632Nechvíl PetrAC Choceň9100:02:49-
3M21450Kostroň MichalZŠ Česká Třebová Parník9000:03:19-
4M21951Šmíd ZdeněkZŠ Česká Třebová Parník9100:03:38-
Žákyně 88-89 (trať 0,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3124Jiříčková VěraAFK SKP Pardubice8800:02:38-
2Ž3288Tkačíková MagdalénaAC Jablonné nad Orlicí8800:02:3910,00
3Ž338Kučerová MichaelaAC Choceň8800:02:469,00
4Ž3422Marešová MichaelaAFK SKP Pardubice8900:02:48-
5Ž31056Čechalová MarkétaMistrovice8900:02:588,00
6Ž31646Ludlová DenisaZŠ Česká Třebová Parník8800:03:257,00
7Ž31955Špátová KateřinaZŠ Česká Třebová Parník8900:03:386,00
Žáci 88-89 (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31636Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:2310,00
2M31728Hruška Vladislavneregistrován8900:04:249,00
3M3287Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:58-
4M33134Stříteský JanAC Choceň8900:05:008,00
5M33333Dvořák JanAC Choceň8800:05:227,00
6M33569Hyka MichalZŠ Česká Třebová Parník8900:05:326,00
7M33617Macek ZdeněkSemanín8900:05:335,00
Žákyně mladší 86-87 (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM192Kůrková AndreaZŠ Choceň Choceňského8700:04:2610,00
2ŽM2015Rösslerová MartinaAFK SKP Pardubice8600:04:29-
3ŽM2116Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:04:31-
4ŽM2257Čechalová HanaS. Mistrovice8600:04:329,00
5ŽM261Podhorníková MartinaZŠ Choceň Choceňského8600:04:468,00
6ŽM2761Pešavová MichaelaZŠ Česká Třebová Parník8600:04:577,00
7ŽM3986Tlustá StanislavaZŠ Česká Třebová Parník8600:06:596,00
8ŽM4014Vávrová LudmilaAFK SKP Pardubice8700:07:06-
Žáci mladší 86-87 (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM573Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:03:5510,00
2MM640Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:04:049,00
3MM737Švihálek VlastimilZŠ Česká Třebová Parník8600:04:068,00
4MM106Jiříček PavelAFK SKP Pardubice8600:04:08-
5MM1226Půlpán JanAC Choceň8600:04:137,00
6MM1443Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:04:146,00
7MM1554Vyčítal AlešZŠ Česká Třebová Parník8700:04:185,00
8MM1725Abraham PetrAC Choceň8600:04:244,00
9MM2527Siegel JosefAC Choceň8600:04:413,00
10MM284Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:04:58-
11MM305Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:59-
12MM3247Ludl TomášZŠ Česká Třebová Parník8700:05:182,00
13MM3423Řemínek MatějAC Choceň8600:05:301,00
Žákyně starší 84-85 (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS778Antlová MirkaSKP Holešov8400:04:06-
2ŽS938Ruščáková MichaelaCK Lanškroun8500:04:0710,00
3ŽS1177Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:04:099,00
4ŽS1259Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:138,00
5ŽS2313Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:04:34-
6ŽS243Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:377,00
7ŽS3710Pospíšilová IvaAFK SKP Pardubice8500:05:40-
8ŽS3812Kňaková ZuzkaAFK SKP Pardubice8400:05:41-
Žáci starší 84-85 (trať 1,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS129Tauchman JiříAC Choceň8400:03:2910,00
2MS276Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:03:369,00
3MS374Tobiáš MartinSK Polička8400:03:39-
4MS475Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:03:518,00
Muži A (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:1810,00
2MA27Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:329,00
3MA350Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:16:538,00
4MA433Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:16:557,00
5MA547Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:576,00
6MA646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:17:045,00
7MA741Horák OndřejŠternberk7500:17:22-
8MA810Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:284,00
9MA1111Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:17:573,00
10MA1251Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:002,00
11MA1331Rys JaromírSKP Holešov6400:18:10-
12MA1643Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:301,00
13MA185Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:54-
14MA196Čechal JaroslavMistrovice6100:18:590,00
15MA2132Suchánek RomanSKP Holešov8200:19:22-
16MA223Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:19:230,00
17MA232Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:19:450,00
18MA2718Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:030,00
19MA4321Plocek JaroslavČeská Třebová6800:23:330,00
20MA5229Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:52-
Muži B (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB942Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:3910,00
2MB1413Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:149,00
3MB1524Kubr VáclavKRB Chrudim5500:18:268,00
4MB1720Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:18:437,00
5MB204Hejl JanAC Šumperk5300:19:14-
6MB2439Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:19:486,00
7MB2523Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:495,00
8MB281Zajíc JanKRB Chrudim5300:20:08-
9MB3044Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:20:35-
10MB3336Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:20:524,00
11MB4148Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:413,00
12MB4552Betlach JanČeská Třebová5700:23:492,00
Muži C (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1034Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:4410,00
2MC2612Lerch VladislavMILO Olomouc4800:19:55-
3MC2928Jelínek MatějHradec Králové4200:20:19-
4MC319Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:20:40-
5MC3427Bielčík JindřichLichkov 00:21:119,00
6MC3740Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:398,00
7MC4016Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:22:007,00
8MC4426Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:23:416,00
9MC4615Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:24:03-
10MC4719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:055,00
11MC4845Kalousek JanŽamberk4100:25:394,00
12MC5022Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:27:553,00
Ženy (trať 5,300 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3238Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:20:4410,00
2ZA358Koukalová DanaAC Pardubice8200:21:13-
3ZA3630Lukášková ZlataLiga AČR Jince6800:21:22-
4ZA3717Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:21:399,00
5ZA3925Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:21:59-
6ZA4237Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:488,00
7ZA4941Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:26:4410,00
8ZA5135Krsková ZdeňkaLanškroun7300:28:519,00
Trať 1,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS129Tauchman JiříAC Choceň8400:03:2910,00
2MS276Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:03:369,00
3MS374Tobiáš MartinSK Polička8400:03:39-
4MS475Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:03:518,00
1MM573Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:03:5510,00
2MM640Kaláb MilošAC Jablonné nad Orlicí8600:04:049,00
1ŽS778Antlová MirkaSKP Holešov8400:04:06-
3MM737Švihálek VlastimilZŠ Česká Třebová Parník8600:04:068,00
2ŽS938Ruščáková MichaelaCK Lanškroun8500:04:0710,00
4MM106Jiříček PavelAFK SKP Pardubice8600:04:08-
3ŽS1177Čechalová IvetaISCAREX Česká Třebová8400:04:099,00
5MM1226Půlpán JanAC Choceň8600:04:137,00
4ŽS1259Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:04:138,00
6MM1443Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:04:146,00
7MM1554Vyčítal AlešZŠ Česká Třebová Parník8700:04:185,00
1M31636Sygeryč DanielAC Choceň8900:04:2310,00
8MM1725Abraham PetrAC Choceň8600:04:244,00
2M31728Hruška Vladislavneregistrován8900:04:249,00
1ŽM192Kůrková AndreaZŠ Choceň Choceňského8700:04:2610,00
2ŽM2015Rösslerová MartinaAFK SKP Pardubice8600:04:29-
3ŽM2116Vladyková LenkaAFK SKP Pardubice8600:04:31-
4ŽM2257Čechalová HanaS. Mistrovice8600:04:329,00
5ŽS2313Chvojková HanaAFK SKP Pardubice8500:04:34-
6ŽS243Rychtaříková IvaAC Choceň8500:04:377,00
9MM2527Siegel JosefAC Choceň8600:04:413,00
5ŽM261Podhorníková MartinaZŠ Choceň Choceňského8600:04:468,00
6ŽM2761Pešavová MichaelaZŠ Česká Třebová Parník8600:04:577,00
3M3287Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:04:58-
10MM284Čáp MichalAFK SKP Pardubice8700:04:58-
11MM305Vladyka LukášAFK SKP Pardubice8700:04:59-
4M33134Stříteský JanAC Choceň8900:05:008,00
12MM3247Ludl TomášZŠ Česká Třebová Parník8700:05:182,00
5M33333Dvořák JanAC Choceň8800:05:227,00
13MM3423Řemínek MatějAC Choceň8600:05:301,00
6M33569Hyka MichalZŠ Česká Třebová Parník8900:05:326,00
7M33617Macek ZdeněkSemanín8900:05:335,00
7ŽS3710Pospíšilová IvaAFK SKP Pardubice8500:05:40-
8ŽS3812Kňaková ZuzkaAFK SKP Pardubice8400:05:41-
7ŽM3986Tlustá StanislavaZŠ Česká Třebová Parník8600:06:596,00
8ŽM4014Vávrová LudmilaAFK SKP Pardubice8700:07:06-
Trať 5,300 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:1810,00
2MA27Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:16:329,00
3MA350Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:16:538,00
4MA433Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:16:557,00
5MA547Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:16:576,00
6MA646Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:17:045,00
7MA741Horák OndřejŠternberk7500:17:22-
8MA810Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:284,00
1MB942Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:17:3910,00
1MC1034Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:17:4410,00
9MA1111Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:17:573,00
10MA1251Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:18:002,00
11MA1331Rys JaromírSKP Holešov6400:18:10-
2MB1413Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:149,00
3MB1524Kubr VáclavKRB Chrudim5500:18:268,00
12MA1643Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:18:301,00
4MB1720Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:18:437,00
13MA185Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:18:54-
14MA196Čechal JaroslavMistrovice6100:18:590,00
5MB204Hejl JanAC Šumperk5300:19:14-
15MA2132Suchánek RomanSKP Holešov8200:19:22-
16MA223Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:19:230,00
17MA232Sisr FrantišekCyklo Stratílek Litomyšl6700:19:450,00
6MB2439Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:19:486,00
7MB2523Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:19:495,00
2MC2612Lerch VladislavMILO Olomouc4800:19:55-
18MA2718Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:030,00
8MB281Zajíc JanKRB Chrudim5300:20:08-
3MC2928Jelínek MatějHradec Králové4200:20:19-
9MB3044Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:20:35-
4MC319Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:20:40-
1ZA3238Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:20:4410,00
10MB3336Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:20:524,00
5MC3427Bielčík JindřichLichkov 00:21:119,00
2ZA358Koukalová DanaAC Pardubice8200:21:13-
3ZA3630Lukášková ZlataLiga AČR Jince6800:21:22-
4ZA3717Novotná EvaClub 21 Letohrad4800:21:399,00
6MC3740Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:398,00
5ZA3925Kubrová DagmarKRB Chrudim6300:21:59-
7MC4016Novotný JiříClub 21 Letohrad4500:22:007,00
11MB4148Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:22:413,00
6ZA4237Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:22:488,00
19MA4321Plocek JaroslavČeská Třebová6800:23:330,00
8MC4426Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:23:416,00
12MB4552Betlach JanČeská Třebová5700:23:492,00
9MC4615Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:24:03-
10MC4719Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:25:055,00
11MC4845Kalousek JanŽamberk4100:25:394,00
7ZA4941Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:26:4410,00
12MC5022Ráb BořivojISCAREX Česká Třebová3000:27:553,00
8ZA5135Krsková ZdeňkaLanškroun7300:28:519,00
20MA5229Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:52-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód