Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš

22.5.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš
  • datum konání: 22.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Místo konání

Poniklá (odbočka na Jestřebí)
16 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 10,3 km
převýšení 460 m
Klasický závod v regionu Krkonoš vede po silnici.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 15.000,- Kč
tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ladislav Soukup
Poniklá 238
512 42
tel. 481 585 134

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
31.5.2008Poniklá - Rezek79
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1886

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Kynčl Stanislav6419
Šír Václav4819
Brunclík Ivo5818
Pechek František5316
Šimůnek Jan4916
Mach Václav5515
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Trakal Jaroslav3310
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Gombita Josef589
Švec Milan639
Hádek Josef539
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Dostálek Petr677
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ735Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:41:0440
2MJ94Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:41:1538
3MJ1332Pavlišta VítAFK Chrudim8500:42:4236
4MJ1528Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:43:3234
5MJ1717Janata MilanSK Stračov8500:44:1332
6MJ1822Holec PavelX-AIR Ostrava8500:44:4830
7MJ2010Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:45:3128
Muži A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:5660
2MA244Brýdl PavelHotárek Hronov8000:38:2858
3MA543Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:40:1556
4MA663Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:5554
5MA819Davídek DušanVrchlabí8100:41:1352
6MA1118Vedral PetrLSK Lomnice8200:42:1350
7MA123Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:42:2448
8MA1942Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:45:2446
9MA2247Novotný JiříKateřinky7100:45:4344
10MA2553Fučík AlešLSK Lomnice8100:46:4642
11MA2641Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:47:0040
12MA2756Havlíček IvoLánov6600:47:4438
13MA2845Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:48:2936
-MA-38Martin TomášValteřice80DNF-
Muži B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB333Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:39:0340
2MB1021Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:0738
3MB1660Plašil MilanMlázovice5900:44:0736
4MB2116Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:4034
5MB3154Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:48:5132
6MB3562Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:50:2530
7MB4057Klampfl PavelVrchlabí6400:51:2828
8MB4358Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:53:2826
9MB5646Mašek RomanNovis Praha6101:01:2024
Muži C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC424Smrčka MilošBK Říčany5400:39:4840
2MC2329Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:4438
3MC2455Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:46:3936
4MC2952Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:48:4234
5MC3239Junek VladimírStudenec5400:49:0432
6MC3331Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:0430
7MC3425Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:49:2328
8MC4159Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:4726
9MC4420Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:2824
10MC455Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:54:2822
11MC462Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:55:0920
12MC5060Tučný JanMK Pardubice4700:56:5518
13MC5834Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:0016
Muži D (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3061Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:4820
2MD3726Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:50:5318
3MD421Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:3016
4MD4723Kašpar JosefAVC Praha3800:55:4614
5MD5236Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:58:3012
6MD5748Urbánek MichalPraha4201:02:2910
7MD6364Salátek MiroslavSokol Kruh4101:34:468
Muži E (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4837Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:56:0020
2ME5111Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:57:5018
3ME6040Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:09:2916
4ME616Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:4714
5ME6251Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2501:15:0512
Juniorky (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5450Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:00:0720
Ženy A (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA147Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:42:4620
2ZA3915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:2518
3ZA538Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:59:4616
4ZA5930Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:04:0114
Ženy B (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3627Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:50:4620
2ZB4912Pštrossová Marie AVC Praha5900:56:3618
3ZB5514Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:1916
Ženy C (trať 10,300 km, 460,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC389Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:1920
Trať 10,300 km, 460,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:37:5660
2MA244Brýdl PavelHotárek Hronov8000:38:2858
1MB333Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:39:0340
1MC424Smrčka MilošBK Říčany5400:39:4840
3MA543Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:40:1556
4MA663Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:40:5554
1MJ735Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:41:0440
5MA819Davídek DušanVrchlabí8100:41:1352
2MJ94Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:41:1538
2MB1021Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:0738
6MA1118Vedral PetrLSK Lomnice8200:42:1350
7MA123Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:42:2448
3MJ1332Pavlišta VítAFK Chrudim8500:42:4236
1ZA147Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:42:4620
4MJ1528Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:43:3234
3MB1660Plašil MilanMlázovice5900:44:0736
5MJ1717Janata MilanSK Stračov8500:44:1332
6MJ1822Holec PavelX-AIR Ostrava8500:44:4830
8MA1942Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:45:2446
7MJ2010Nesvadba PetrSKI Klub Vysoké nad Jizerou8600:45:3128
4MB2116Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:45:4034
9MA2247Novotný JiříKateřinky7100:45:4344
2MC2329Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:4438
3MC2455Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:46:3936
10MA2553Fučík AlešLSK Lomnice8100:46:4642
11MA2641Klimeš JanTJ Sokol Olešnice7300:47:0040
12MA2756Havlíček IvoLánov6600:47:4438
13MA2845Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:48:2936
4MC2952Palas JaroslavJablonec nad Nisou5300:48:4234
1MD3061Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:48:4820
5MB3154Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:48:5132
5MC3239Junek VladimírStudenec5400:49:0432
6MC3331Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:49:0430
7MC3425Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:49:2328
6MB3562Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:50:2530
1ZB3627Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:50:4620
2MD3726Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:50:5318
1ŽC389Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:1920
2ZA3915Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:51:2518
7MB4057Klampfl PavelVrchlabí6400:51:2828
8MC4159Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:4726
3MD421Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:52:3016
8MB4358Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:53:2826
9MC4420Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:53:2824
10MC455Stibor MilanMaratonstav Úpice5000:54:2822
11MC462Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:55:0920
4MD4723Kašpar JosefAVC Praha3800:55:4614
1ME4837Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:56:0020
2ZB4912Pštrossová Marie AVC Praha5900:56:3618
12MC5060Tučný JanMK Pardubice4700:56:5518
2ME5111Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:57:5018
5MD5236Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:58:3012
3ZA538Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:59:4616
1ŽJ5450Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:00:0720
3ZB5514Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:00:1916
9MB5646Mašek RomanNovis Praha6101:01:2024
6MD5748Urbánek MichalPraha4201:02:2910
13MC5834Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:04:0016
4ZA5930Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7601:04:0114
3ME6040Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:09:2916
4ME616Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:13:4714
5ME6251Tomášek FrantišekTJ Jiskra Otrokovice2501:15:0512
7MD6364Salátek MiroslavSokol Kruh4101:34:468

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Tradiční závod s dobrým zázemím. Krkonoše jsou krásné hory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód