Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Zadova, MČR veteránů

19.6.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Zadova, MČR veteránů
  • datum konání: 19.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jindřich Linhart

Sociální sítě

Místo konání

nám. Stachy
15 hodin

Startovné

40,- Kč

Popis tratě

délka 7,1 km
převýšení 410 m
Trasa vede nejdříve po silnici a pak lesnatým terénem na Churáňov, kde je cíl u meteorologické stanice. Závod je MČR veteránů v běhu do vrchu.

Ceny pro vítěze

věcné a finanční ceny dle možností pořadatelů

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jindřich Linhart
Vondroušova 1162
Praha 6 - Řepy II
163 00
tel. byt 235 313 686
mobil 723 304 588

Internetové stránky

http://www.vczadova.wz.cz/

E-mailová adresa

jin.linhart@post.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.5.2018Velká cena Zadova, kvalifikace na ME60
27.5.2017VC Zadova, MČR veteránů80
21.5.2016VC Zadova v běhu do vrchu21
6.6.2015Velká cena Zadova34
7.6.2014Velká cena Zadova - kvalifikace na ME66
17.8.2013Velká cena Zadova, kvalifikace na MS, nahoru a dolů76
30.4.2011Velká cena Zadova46
2.5.2009Velká cena Zadova62
18.8.2007Velká cena Zadova, kvalifikace MS119
24.6.2000Velká Cena Zadova55

Statistika závodu Velká cena Zadova, MČR veteránů

  • ročníků: 11
  • závodníků na všech ročnících: 619

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vraštilová Miloslava569
Šimurda Martin727
Jirásková Eva646
Turek Martin806
Dokulilová Ludmila625
Pechek František535
Valíček Radek745
Valíček Václav505
Les Josef475
Šimůnek Jan494
Vaněk Petr614
Černý Vladimír524
Stránský Aleš604
Šrůtek Stanislav584
Jelínek Karel514
Milesová Iva774
Paulů Blanka544
Žák Jiří714
Vacarda Vladimír594
Fričková Pavla823
Flegl Vlastimil533
Plecháček Jiří443
Lichý Tomáš943
Jirásková Bára913
Vanta Josef623
Friček Martin793
Pechková Šárka563
Tischler Josef003
Voják Jiří883
Šatra Alois583
Šír Václav483
Havlová Pavla823
Havlíčková Barbora003
Královec Jiří513
Svatoš Otakar343
Kolínek František563
Ožana Václav643
Ulich Petr683
Herda Jan833
Stránská Adéla913
Rus Zdeněk523
Kovář Jáchym963
Stránská Michaela973
Metelka Josef443
Westrmaier Jiří533
Neubauer Ludvík493
Pechek Petr833
Farář Jaroslav503
Pavlišta Vít853
Jančaříková Lenka703

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9109Novák JanSkiklub Šumava8600:29:5440
2MJ1585Holec PavelX-AIR Ostrava8500:31:1338
3MJ178Zapalač MartinJeseník8600:31:2036
4MJ49112Daněk LukášSkiklub Vimperk8900:35:2234
5MJ52110Novák JakubSkiklub Šumava8900:35:4432
6MJ59117Blaschko LukášSkiklub Šumava8400:36:4530
7MJ852Pokorný VáclavKokořín9000:40:5528
Muži 20-34 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M13121Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:28:3058
2M1495Šimurda MartinSKI Šumava7200:28:4856
3M1625Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:29:2552
4M1896Kůra LubošKlatovy8200:29:2650
5M11399Frelich PavelSokol České Budějovice7100:30:2948
6M11488Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:31:0746
7M118118Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:31:2244
8M12487Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:32:1042
9M129103Velička AlešX-AIR Ostrava7300:32:5038
10M13344Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:33:2636
11M13948Burík LadislavPSK Olymp Praha7500:34:1232
12M154119Novotný JiříKateřinky7100:36:0228
13M165104Repaň PavelMK Seitl Ostrava7300:37:3526
14M16894Voldřich PetrStachy7800:37:4624
15M110086Kaberle RadimX-AIR Ostrava7600:43:2822
Muži 35-39 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2122Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:27:4460
2M25101Jansa JiříSokol Písek6600:29:1254
3M22623Soukup PetrKovohutě Příbram6500:32:3840
4M237107Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:34:0234
5M240123Jančařík PetrAAC Brno6800:34:2230
Muži 40-44 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3229Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:27:5940
2M3743Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:2538
3M31275Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:30:2534
4M32882Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6000:32:4124
5M34759Slabý JosefSedlec - Prčice6100:35:1214
6M3484Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:35:2012
7M39550Mašek RomanNovis Praha6100:42:026
8M310952Novák PetrKC Vpřed Praha6500:45:450
Muži 45-49 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41012Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:0136
2M41662Tik FrantišekJihočeská drůbež Vodňany5700:31:1532
3M42027Uher JaroslavTJ Sušice5700:31:4330
4M4215Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:31:4928
5M42393Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:32:0826
6M43177Malatín ŠtefanAAC Brno5500:33:1122
7M432102Krčmář PetrTJ Sušice5800:33:1120
8M43592Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:33:3018
9M44367Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:34:4816
10M45556Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:36:0810
11M460108Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:37:018
12M410265Nehoda PetrCK Churáňov5700:43:514
13M410579Piták IvoPenzion U Churáňů5800:44:182
14M410869Havlín AntonínAC OH Praha5500:45:420
Muži 50-54 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51111Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:2240
2M51972Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:3538
3M52228Přibík JiříPSK Klatovy5000:31:5636
4M53066Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:33:0730
5M54145Nejman BedřichAC Náchod5000:34:3926
6M54564Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:34:5222
7M55347Černý VladimírHAC Praha5200:35:4620
8M55718Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:36:2616
9M56261Hrach MiroslavNIVO SPORT Praha5400:37:1112
10M57232Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:38:436
11M57854Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:182
12M58114Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:40:140
13M58330Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:330
14M511210Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:47:450
15M511698Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:50:380
Muži 55-59 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M62516Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:2934
2M62738Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:32:4032
3M63870Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:34:1228
4M6449Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:34:5124
5M6567Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:36:1918
6M66184Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:37:0814
7M663116Neubauer LudvíkSKI Klub Šumava Vimperk4900:37:1410
8M66626Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:378
9M67391Janový PetrAC Trial Plzeň4500:38:524
10M68057Sládek LadislavSpartak Písek4900:39:290
11M611137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:000
Muži 60-64 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M76917Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:37:5620
2M77015Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:38:0618
3M77660Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:39:0214
4M79046Linhart MilošAC Náchod4400:41:4310
5M793106Bechyně KarelTJ KOVO Praha4400:41:596
6M79797Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:42:302
7M79890Černý FrantišekNové Město na Moravě4100:42:430
8M710141Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:430
9M711753Kalousek JanSK Žamberk4100:52:280
Muži 65-69 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8711Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:38:2916
2M88263Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:40:2512
3M89189Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:41:478
4M8946Kašpar JosefAVC Praha3800:42:024
5M8118111Cahel PavelSokol Brno3800:54:020
6M8121115Domanský IvoAVC Praha3801:01:430
Muži 70-74 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M98433Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:40:5220
2M91133Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:49:0118
3M911540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:4016
Muži 80 let a starší (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12224Fretzer AlexanderLiga 100 Praha2301:13:4414
Juniorky (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9273Ptáčková MiroslavaSkiklub Šumava8800:41:5720
2ŽJ96122Hudečková AlžbětaSkiklub Šumava8900:42:2718
3ŽJ103113Holubová KarolínaSkiklub Šumava8900:44:0316
4ŽJ10442Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1714
5ŽJ11436Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:0312
6ŽJ12074Tolarová MartinaSokol Stachy9000:57:3210
Ženy 20-34 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13481Jančaříková LenkaAAC Brno7000:33:2920
2Z13678Dibelková BarboraUSK Praha8300:33:4718
3Z14213Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:4416
4Z15055Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:35:2414
5Z15176Štroblová EvaUSK Praha8300:35:2712
6Z16439Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:2910
7Z17568Šimánková MichaelaUSK Praha7300:38:568
8Z17734Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:046
9Z18751Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:41:294
10Z188120Prchalová ŠárkaPřerov7700:41:332
11Z110631Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:44:530
12Z110721Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:45:070
Ženy 35-39 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z26758Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:37:4118
2Z27483Naxerová JanaSportclub Plzeň6600:38:5516
Ženy 40-44 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z35820Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:3220
2Z38935Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:3912
3Z399105Sucharová PavlaTJ KOVO Praha6300:43:0110
Ženy 45-49 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z479114Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:39:2214
2Z411049Pštrossová Marie AVC Praha5900:45:458
Ženy 50-54 let (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z54619Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:35:1020
2Z5119100Pláničková EvaVS Tábor5400:55:1816
Ženy 55 let a starší (trať 7,1 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z68671Novotná EvaLetohrad4800:41:2418
Trať 7,1 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2122Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:27:4460
1M3229Dúbravčík ZdeněkSlovan Mariánské Lázně6400:27:5940
1M13121Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:28:3058
2M1495Šimurda MartinSKI Šumava7200:28:4856
2M25101Jansa JiříSokol Písek6600:29:1254
3M1625Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:29:2552
2M3743Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:29:2538
4M1896Kůra LubošKlatovy8200:29:2650
1MJ9109Novák JanSkiklub Šumava8600:29:5440
1M41012Kolínek FrantišekAK Perná5600:30:0136
1M51111Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:30:2240
3M31275Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:30:2534
5M11399Frelich PavelSokol České Budějovice7100:30:2948
6M11488Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:31:0746
2MJ1585Holec PavelX-AIR Ostrava8500:31:1338
2M41662Tik FrantišekJihočeská drůbež Vodňany5700:31:1532
3MJ178Zapalač MartinJeseník8600:31:2036
7M118118Pavlásek ZbyněkVŠZ Praha7300:31:2244
2M51972Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:31:3538
3M42027Uher JaroslavTJ Sušice5700:31:4330
4M4215Krupka MilanTJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou5600:31:4928
3M52228Přibík JiříPSK Klatovy5000:31:5636
5M42393Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:32:0826
8M12487Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:32:1042
1M62516Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:32:2934
3M22623Soukup PetrKovohutě Příbram6500:32:3840
2M62738Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:32:4032
4M32882Pospíšil AntonínAC Trial Plzeň6000:32:4124
9M129103Velička AlešX-AIR Ostrava7300:32:5038
4M53066Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:33:0730
6M43177Malatín ŠtefanAAC Brno5500:33:1122
7M432102Krčmář PetrTJ Sušice5800:33:1120
10M13344Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:33:2636
1Z13481Jančaříková LenkaAAC Brno7000:33:2920
8M43592Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:33:3018
2Z13678Dibelková BarboraUSK Praha8300:33:4718
4M237107Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:34:0234
3M63870Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:34:1228
11M13948Burík LadislavPSK Olymp Praha7500:34:1232
5M240123Jančařík PetrAAC Brno6800:34:2230
5M54145Nejman BedřichAC Náchod5000:34:3926
3Z14213Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:34:4416
9M44367Janda AntonínAC Obora Hvězda5800:34:4816
4M6449Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:34:5124
6M54564Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:34:5222
1Z54619Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:35:1020
5M34759Slabý JosefSedlec - Prčice6100:35:1214
6M3484Pokorný BřetislavTJ Vitana Byšice6200:35:2012
4MJ49112Daněk LukášSkiklub Vimperk8900:35:2234
4Z15055Loskotová GabrielaOrbitt Praha7500:35:2414
5Z15176Štroblová EvaUSK Praha8300:35:2712
5MJ52110Novák JakubSkiklub Šumava8900:35:4432
7M55347Černý VladimírHAC Praha5200:35:4620
12M154119Novotný JiříKateřinky7100:36:0228
10M45556Chaloupka JiříOrbitt Praha5800:36:0810
5M6567Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:36:1918
8M55718Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:36:2616
1Z35820Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:36:3220
6MJ59117Blaschko LukášSkiklub Šumava8400:36:4530
11M460108Rádl PavelTJ KOVO Praha5600:37:018
6M66184Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:37:0814
9M56261Hrach MiroslavNIVO SPORT Praha5400:37:1112
7M663116Neubauer LudvíkSKI Klub Šumava Vimperk4900:37:1410
6Z16439Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:37:2910
13M165104Repaň PavelMK Seitl Ostrava7300:37:3526
8M66626Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:378
1Z26758Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:37:4118
14M16894Voldřich PetrStachy7800:37:4624
1M76917Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:37:5620
2M77015Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:38:0618
1M8711Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:38:2916
10M57232Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:38:436
9M67391Janový PetrAC Trial Plzeň4500:38:524
2Z27483Naxerová JanaSportclub Plzeň6600:38:5516
7Z17568Šimánková MichaelaUSK Praha7300:38:568
3M77660Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4200:39:0214
8Z17734Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:39:046
11M57854Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:39:182
1Z479114Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:39:2214
10M68057Sládek LadislavSpartak Písek4900:39:290
12M58114Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:40:140
2M88263Sládek MiloslavSpiridon České Budějovice3900:40:2512
13M58330Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:40:330
1M98433Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:40:5220
7MJ852Pokorný VáclavKokořín9000:40:5528
1Z68671Novotná EvaLetohrad4800:41:2418
9Z18751Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:41:294
10Z188120Prchalová ŠárkaPřerov7700:41:332
2Z38935Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:41:3912
4M79046Linhart MilošAC Náchod4400:41:4310
3M89189Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:41:478
1ŽJ9273Ptáčková MiroslavaSkiklub Šumava8800:41:5720
5M793106Bechyně KarelTJ KOVO Praha4400:41:596
4M8946Kašpar JosefAVC Praha3800:42:024
7M39550Mašek RomanNovis Praha6100:42:026
2ŽJ96122Hudečková AlžbětaSkiklub Šumava8900:42:2718
6M79797Kortus FrantišekTJ Kašperské Hory4000:42:302
7M79890Černý FrantišekNové Město na Moravě4100:42:430
3Z399105Sucharová PavlaTJ KOVO Praha6300:43:0110
15M110086Kaberle RadimX-AIR Ostrava7600:43:2822
8M710141Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:43:430
12M410265Nehoda PetrCK Churáňov5700:43:514
3ŽJ103113Holubová KarolínaSkiklub Šumava8900:44:0316
4ŽJ10442Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:1714
13M410579Piták IvoPenzion U Churáňů5800:44:182
11Z110631Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:44:530
12Z110721Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:45:070
14M410869Havlín AntonínAC OH Praha5500:45:420
8M310952Novák PetrKC Vpřed Praha6500:45:450
2Z411049Pštrossová Marie AVC Praha5900:45:458
11M611137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:46:000
14M511210Šklíba KarelMaratonstav Úpice5000:47:450
2M91133Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:49:0118
5ŽJ11436Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:49:0312
3M911540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:4016
15M511698Hájíček FrantišekSPSUD Jistebnice5100:50:380
9M711753Kalousek JanSK Žamberk4100:52:280
5M8118111Cahel PavelSokol Brno3800:54:020
2Z5119100Pláničková EvaVS Tábor5400:55:1816
6ŽJ12074Tolarová MartinaSokol Stachy9000:57:3210
6M8121115Domanský IvoAVC Praha3801:01:430
1MD12224Fretzer AlexanderLiga 100 Praha2301:13:4414

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 45%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
80%

Názory na závod

Jen u mé osoby (Pavel Repaň) jsem měl dvě reklamace a nakonec mám ve výsledcích stejně špatný oddíl. Běhám za MK Seitl Ostrava. Prosím o změnu ve výsledcích.
repa
Středně náročná tarť, velmi vhodná pro měření sil veteránů všech kategorií. Nepříjemné bylo čekání na předběžné výsledky. Ty přece mohly být hned po doběhu.
Až na dlouhé čekání na vyhlášení výsledků se mi závod líbil.
skapamarek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód