Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Nýrsko - Hraničář

27.6.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Nýrsko - Hraničář
  • datum konání: 27.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT TJ Nýrsko

Sociální sítě

Místo konání

Lesní divadlo, Nýrsko
10 hodin

Startovné

30,- Kč

Popis tratě

délka 5 km
převýšení 386 m
lesní cesty

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Mayer
Jiráskova 675
Nýrsko
340 22
tel. 376 571 450

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ712Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:24:5920
Muži A (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:22:0330
2MA223Šimurda MartinKČT Kašperské Hory7200:22:1429
3MA419Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:23:5728
4MA59Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:1427
5MA610Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:1826
6MA918Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:1025
7MA2544Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:32:3424
Muži B (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB317Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:4120
2MB1021Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:25:1519
3MB1128Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:25:2718
4MB1425Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:26:5217
5MB1831Voráček KarelSokol Dolany6300:28:5516
6MB1924Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:29:3215
Muži C (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC82Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:25:0820
2MC1213Přibík JiříPSK Klatovy5000:25:4519
3MC1330Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:26:1918
4MC1529Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:27:0217
5MC1715Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:28:1816
6MC2233Čada JiříKČT Nýrsko4800:31:4015
7MC2320Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:31:5314
8MC2735Tučný JanMK Pardubice4700:34:1713
9MC307Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:4412
10MC3132Molhanc KarelKČT Nýrsko5000:37:0811
Muži D (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2422Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:32:1910
2MD2916Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:569
Muži E (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3234Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:39:0410
2ME338Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:309
Juniorky (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ286Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:34:2310
2ŽJ3426Drahorádová ŠtěpánkaTatran Železná Ruda8800:44:069
3ŽJ3527Drahorádová LenkaTatran Železná Ruda8600:50:068
Ženy A (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:5910
2ZA213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:189
Ženy B (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:4110
Ženy C (trať 5 km, 386 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1614Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:28:1610
Trať 5 km, 386 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:22:0330
2MA223Šimurda MartinKČT Kašperské Hory7200:22:1429
1MB317Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:23:4120
3MA419Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:23:5728
4MA59Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:24:1427
5MA610Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:24:1826
1MJ712Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:24:5920
1MC82Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:25:0820
6MA918Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:1025
2MB1021Ešner LudvíkTatran Železná Ruda5600:25:1519
3MB1128Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:25:2718
2MC1213Přibík JiříPSK Klatovy5000:25:4519
3MC1330Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:26:1918
4MB1425Drahorád CtiradTatran Železná Ruda5900:26:5217
4MC1529Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:27:0217
1ŽC1614Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:28:1610
5MC1715Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:28:1816
5MB1831Voráček KarelSokol Dolany6300:28:5516
6MB1924Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:29:3215
1ZA204Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:29:5910
2ZA213Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:31:189
6MC2233Čada JiříKČT Nýrsko4800:31:4015
7MC2320Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:31:5314
1MD2422Růžička JosefTatran Železná Ruda3900:32:1910
7MA2544Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:32:3424
1ZB2611Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:4110
8MC2735Tučný JanMK Pardubice4700:34:1713
1ŽJ286Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:34:2310
2MD2916Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:35:569
9MC307Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:36:4412
10MC3132Molhanc KarelKČT Nýrsko5000:37:0811
1ME3234Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:39:0410
2ME338Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:41:309
2ŽJ3426Drahorádová ŠtěpánkaTatran Železná Ruda8800:44:069
3ŽJ3527Drahorádová LenkaTatran Železná Ruda8600:50:068

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód