Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mladkov - Suchý vrch

3.7.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mladkov - Suchý vrch
  • datum konání: 3.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sport Mladkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Mladkově (okres Ústí nad Orlicí)
10.30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka 9,5 km
převýšení 522 m
Trať vede z Mladkova převážně leními cestami s měkkým povrchem.

Ceny pro vítěze

finanční ceny v hodnotě 5.000,- Kč
věcné ceny v hodnotě 3.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Dobroslav Mareček
Mladkov 30
561 67
tel. 465 635 444

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.6.2018Mladkov - Suchý vrch78
24.6.2017Běh Mladkov - Suchý vrch100
23.7.2016Mladkov - Suchý vrch142
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
6.7.2013Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka132
7.7.2012Mladkov - Suchý vrch127
9.7.2011Memoriál Dobroslava Marečka - Běh do vrchu Mladkov - Suchý vrch151
17.7.2010Mladkov - Suchý vrch104
18.7.2009Mladkov - Suchý vrch116
19.7.2008Mladkov - Suchý vrch117
30.6.2007Mladkov - Suchý vrch127
1.7.2006Mladkov - Suchý vrch98
2.7.2005Mladkov - Suchý vrch94
5.7.2003Mladkov - Suchý vrch107
6.7.2002Mladkov - Suchý vrch107
7.7.2001Mladkov - Suchý vrch130
8.7.2000Mladkov - Suchý vrch119
10.7.1999Mladkov - Suchý vrch137
11.7.1998Mladkov - Suchý vrch126
19.7.1997Mladkov - Suchý vrch95
20.7.1996Mladkov - Suchý vrch95
15.7.1995Mladkov - Suchý vrch105
17.7.1994Mladkov - Suchý vrch76
11.7.1993Mladkov - Suchý vrch61
12.7.1992Mladkov - Suchý vrch68
7.7.1991Mladkov - Suchý vrch51
14.7.1990Mladkov - Suchý vrch61
9.7.1989Mladkov - Suchý vrch45
10.7.1988Mladkov - Suchý vrch63
26.9.1987Mladkov - Suchý vrch23
27.9.1986Mladkov - Suchý vrch56

Statistika závodu Mladkov - Suchý vrch

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 3105

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4629
Javůrek Jiří4824
Dostálek Petr6721
Bielčik Jindřich4021
Pechek František5320
Vacek Martin6920
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Tučný Jan4716
Marek František4116
Svatoš Otakar3416
Jirásková Eva6416
Šír Václav4814
Šalplachta Jindřich4714
Kolínek František5614
Tempír František4914
Šimůnek Jan8214
Šrutek Stanislav5813
Vodička Jan4513
Vraštilová Miloslava5613
Pleticha František4213
Šafář Jaroslav5112
Zajíc Jan5312
Červ Miloslav5012
Koblížek Jindřich4812
Paulů Blanka5412
Dobšíček Pavel8012
Šmída Oldřich4812
Sadílek Václav5012
Merta Jaroslav3512
Novotný Jiří4512
Gombita Josef5811
Krunčík Pavel8511
Zdeněk Bílý5911
Horáček Michal7511
Tichý Pavel6311
Dušková Lenka8011
Keprtová Miloslava4811
Krejčí Stanislav6310
Vacarda Vladimír5910
Hejl Jan5310
Kalousek Jan4110
Krejsa Václav5210
Hanuš Petr6410
Jandejsek Zdeněk6110
Vítek Miroslav7210
Mertová Michaela7610
Krupička Miroslav5310
Kozel Karel529
Mannlová Jana809

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ581Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:39:5540
2MJ779Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:40:5038
3MJ1120Pavlišta VítAFK Chrudim8500:41:5536
4MJ1777Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:43:2234
5MJ1932Zapalač MartinJeseník8600:43:3732
6MJ2091Janata MilanTJ Stračov8500:43:3930
7MJ2470Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:44:0128
8MJ2763Samek MartinSOOB Rychnov nad Kněžnou8700:44:3626
9MJ2959Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:44:4624
10MJ42111Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport8600:48:0922
11MJ4425Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8700:48:3720
12MJ5071Šlofar JanKB OEZ Letohrad8700:49:1818
13MJ5667Bartoň EduardŠtíty8500:50:1316
14MJ8127Valenta JiříDojič JZD Team Šumperk8600:54:4714
Muži A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:2060
2MA338Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:1758
3MA472Moravec OndřejKlub BIATLONU OEZ Letohrad8400:39:5056
4MA648Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3754
5MA91Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:41:2652
6MA1411Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:2750
7MA1557Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3648
8MA1780Sikora JakubFENIX SKI Team Jeseník8400:43:2246
9MA2331Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7100:44:0044
10MA2561Potštejnský JanSOOB Rychnov nad Kněžnou7800:44:2242
11MA31112Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:45:0640
12MA3266Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:45:2238
13MA33101Dostálek PetrTěchonín6700:45:2536
14MA34113Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:4534
15MA3646Levý Tomᚎamberk6700:46:0932
16MA384Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:3530
17MA3917Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:47:4928
18MA4773Brichta JanKlub BIATLONU OEZ Letohrad8400:48:4826
19MA5194Málek JiříSporton Šumperk8200:49:3324
20MA5998Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:4222
21MA608Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:0720
22MA64100Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:3418
23MA7110Řoutil LadislavŠternberské listy8100:52:4316
24MA7412Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:0014
25MA10193Starenko JanŽamberk6501:01:0112
26MA10356Hulec VítRychnov nad Kněžnou7801:02:2310
Muži B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB285Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:39:0340
2MB864Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:0638
3MB1035Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:3936
4MB1353Raim LadislavHradec Králové6400:42:2534
5MB1682Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:4732
6MB2195Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:43:4730
7MB2237Čechal JaroslavTS Letohrad6100:43:5928
8MB2615Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:44:3126
9MB30105Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:5524
10MB4616Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:48:4522
11MB4843Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:49:0020
12MB49108Tichý PavelAC Náchod6300:49:0218
13MB5233Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:49:5216
14MB6183Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:1114
15MB6792Sedlák JiříPřelouč5800:52:2412
16MB7913Růžička KarelČeská Ves5600:53:3410
17MB8469Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:018
18MB8789Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:55:346
19MB8950Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:564
20MB102109Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:01:212
Muži C (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1224Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0440
2MC28103Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:4338
3MC3552Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:0336
4MC37107Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:2834
5MC409Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:47:5032
6MC4155Gejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:48:0830
7MC4351Nejman BedřichAC Náchod5000:48:1328
8MC4558Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:4026
9MC5365Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:49:5324
10MC5430Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:0022
11MC5718Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:50:1620
12MC5814Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:50:3318
13MC6274Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:51:1816
14MC6596Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:4014
15MC6847Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:52:2912
16MC7228Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:52:5610
17MC7345Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:588
18MC7519Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:53:096
19MC7668Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:154
20MC8322Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:54:582
21MC8521Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:080
22MC9636Tučný JanMK Pardubice4700:58:020
23MC98110Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:59:060
24MC10586Novotný JiříKB Letohrad4501:04:200
25MC1072Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:300
Muži D (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6949Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:3720
2MD90104Bielčik JindřichLichkov4000:55:5718
3MD9454Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:57:2720
4MD9939Linhart MilošSK Náchod4400:59:4016
5MD10075Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:0814
6MD104102Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:2512
7MD10897Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:08:2818
8MD10999Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:09:3816
9MD11184Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:5514
10MD11287Kalousek JanSK Žamberk4101:17:4110
11MD11388Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:23:4512
Juniorky (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7078Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:52:4020
2ŽJ8076Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník8700:54:2218
3ŽJ8623Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:55:1716
4ŽJ9260Jirčáková MartinaSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:56:4814
5ŽJ9742Skybová LucieARC Brno8700:58:2012
6ŽJ1066Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:2410
Ženy A (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6326Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:2120
2ZA66106Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:5918
3ZA777Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2616
4ZA823Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:4814
5ZA885Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:55:4012
6ZA9362Dytrtová DagmarSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7900:56:5610
7ZA9541Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:57:288
Ženy B (trať 9,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5529Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:0720
2ZB7840Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:53:3320
3ZB9134Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:2818
4ZB11090Klimešová AlenaBukovice6301:09:4016
Trať 9,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:37:2060
1MB285Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:39:0340
2MA338Dobšíček PavelSK Hronov8000:39:1758
3MA472Moravec OndřejKlub BIATLONU OEZ Letohrad8400:39:5056
1MJ581Chromek PetrFENIX SKI Team Jeseník8500:39:5540
4MA648Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:3754
2MJ779Rosenberg DavidFENIX SKI Team Jeseník8600:40:5038
2MB864Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:0638
5MA91Havelka PetrKOBRAS AC Praha 18907200:41:2652
3MB1035Kolínek FrantišekAK Perná5600:41:3936
3MJ1120Pavlišta VítAFK Chrudim8500:41:5536
1MC1224Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:0440
4MB1353Raim LadislavHradec Králové6400:42:2534
6MA1411Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:42:2750
7MA1557Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:42:3648
5MB1682Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:42:4732
8MA1780Sikora JakubFENIX SKI Team Jeseník8400:43:2246
4MJ1777Baďura JanFENIX SKI Team Jeseník8700:43:2234
5MJ1932Zapalač MartinJeseník8600:43:3732
6MJ2091Janata MilanTJ Stračov8500:43:3930
6MB2195Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:43:4730
7MB2237Čechal JaroslavTS Letohrad6100:43:5928
9MA2331Brokeš MartinFort SMC Ústí nad Orlicí7100:44:0044
7MJ2470Hradecký PetrKB OEZ Letohrad8500:44:0128
10MA2561Potštejnský JanSOOB Rychnov nad Kněžnou7800:44:2242
8MB2615Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5600:44:3126
8MJ2763Samek MartinSOOB Rychnov nad Kněžnou8700:44:3626
2MC28103Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:44:4338
9MJ2959Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:44:4624
9MB30105Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:44:5524
11MA31112Kašpar JiříFort SMC Ústí nad Orlicí7400:45:0640
12MA3266Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:45:2238
13MA33101Dostálek PetrTěchonín6700:45:2536
14MA34113Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:45:4534
3MC3552Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:0336
15MA3646Levý Tomᚎamberk6700:46:0932
4MC37107Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:46:2834
16MA384Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:47:3530
17MA3917Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:47:4928
5MC409Šalplachta JindřichFenix Jeseník4700:47:5032
6MC4155Gejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:48:0830
10MJ42111Liebich PetrSK Žamberk Tessuti sport8600:48:0922
7MC4351Nejman BedřichAC Náchod5000:48:1328
11MJ4425Genčur RomanDojič JZD Team Šumperk8700:48:3720
8MC4558Tempír FrantišekSokol Štíty4900:48:4026
10MB4616Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:48:4522
18MA4773Brichta JanKlub BIATLONU OEZ Letohrad8400:48:4826
11MB4843Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:49:0020
12MB49108Tichý PavelAC Náchod6300:49:0218
12MJ5071Šlofar JanKB OEZ Letohrad8700:49:1818
19MA5194Málek JiříSporton Šumperk8200:49:3324
13MB5233Nakládal ČestmírSportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem6400:49:5216
9MC5365Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:49:5324
10MC5430Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:50:0022
1ZB5529Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:50:0720
13MJ5667Bartoň EduardŠtíty8500:50:1316
11MC5718Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:50:1620
12MC5814Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:50:3318
20MA5998Kristek JiříRetia Pardubice6700:50:4222
21MA608Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:0720
14MB6183Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:51:1114
13MC6274Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:51:1816
1ZA6326Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:51:2120
22MA64100Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:51:3418
14MC6596Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:51:4014
2ZA66106Čermáková MartinaSVS Krkonoše Vrchlabí8000:51:5918
15MB6792Sedlák JiříPřelouč5800:52:2412
15MC6847Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:52:2912
1MD6949Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:3720
1ŽJ7078Rauscherová AndreaFENIX SKI Team Jeseník8700:52:4020
23MA7110Řoutil LadislavŠternberské listy8100:52:4316
16MC7228Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:52:5610
17MC7345Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:52:588
24MA7412Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:0014
18MC7519Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:53:096
19MC7668Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:53:154
3ZA777Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:53:2616
2ZB7840Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:53:3320
16MB7913Růžička KarelČeská Ves5600:53:3410
2ŽJ8076Rauscherová LucieFENIX SKI Team Jeseník8700:54:2218
14MJ8127Valenta JiříDojič JZD Team Šumperk8600:54:4714
4ZA823Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:4814
20MC8322Vilhelm VáclavTiS VILHELM Frýdek Místek5100:54:582
17MB8469Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:55:018
21MC8521Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:55:080
3ŽJ8623Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:55:1716
18MB8789Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:55:346
5ZA885Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:55:4012
19MB8950Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:55:564
2MD90104Bielčik JindřichLichkov4000:55:5718
3ZB9134Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:56:2818
4ŽJ9260Jirčáková MartinaSOOB Rychnov nad Kněžnou8900:56:4814
6ZA9362Dytrtová DagmarSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou7900:56:5610
3MD9454Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:57:2720
7ZA9541Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:57:288
22MC9636Tučný JanMK Pardubice4700:58:020
5ŽJ9742Skybová LucieARC Brno8700:58:2012
23MC98110Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:59:060
4MD9939Linhart MilošSK Náchod4400:59:4016
5MD10075Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:00:0814
25MA10193Starenko JanŽamberk6501:01:0112
20MB102109Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:01:212
26MA10356Hulec VítRychnov nad Kněžnou7801:02:2310
6MD104102Marek JiříBK Vysoké Mýto4301:02:2512
24MC10586Novotný JiříKB Letohrad4501:04:200
6ŽJ1066Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:04:2410
25MC1072Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:06:300
7MD10897Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:08:2818
8MD10999Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:09:3816
4ZB11090Klimešová AlenaBukovice6301:09:4016
9MD11184Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:11:5514
10MD11287Kalousek JanSK Žamberk4101:17:4110
11MD11388Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:23:4512

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód