Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

10.7.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 10.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Spartak Police nad Metují

Sociální sítě

Místo konání

náměstí v Polici nad Metují
od 13 hodin dětské kategorie
od 15 hodin hlavní závod

Přihlášky

v budově tělocvičny ZŠ, vchod naproti Kollárovu divadlu

Startovné

30,- Kč pro dospělé

Popis tratě

délka:
děti do 6 let - cca 100 m
6-10 let - cca 500 m
11-14 let - cca 1.000 m
15-18 let - cca 2.000 m
junioři a juniorky, ženy A, B, C, muži 65-74 let a nad 75 let - 8,9 km
muži do 64 let - 10,1 km (tito muži mohou běžet i kratší trať mimo soutěž)
převýšení 240 m
Dětské a dorostenecké kategorie poběží okruhy na náměstí a poblíž, hlavní závod převážně v terénu, částečně asfaltové a kostkové silnice a cesty

Ceny pro vítěze

finanční nebo věcné pro první tři v kategorii, finanční pro prvních pět v absolutním pořadí mužů a první čtyři v absolutním pořadí žen
tombola
vyhlášení všech kategorií v cíli hlavního závodu na Hvězdě, převoz dětí zajištěn

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Doprava:
nádraží ČD je od města vzdáleno 3,5 km!
možno využít železnižní zastávku Žďár nad Metují (2,5 km) nebo autobusovou linku Náchod - Broumov.

Kontakt:
Jaroslav Mazač
Masarykovo náměstí 77
Police nad Metují
549 54
tel. zam 491 549 305
mobil 605 901 133

E-mailová adresa

jaroslav.mazac@microthermcz.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
16.8.1997Police nad Metují - Hvězda152
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3067

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Beran Jan8319
Šrutek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Pohl Jan7617
Jirásková Eva6417
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Šmída Oldřich4811
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Tůmová Eva6910
Šimůnek Jan8210
Hejl Dušan8410

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ25Zapalač MartinJeseník8600:39:4820
2MJ37Janata MilanTJ Stračov8500:40:1219
3MJ46Siegel JosefAC Choceň8600:41:3518
4MJ68Rejfek LubošSKI Radvanice8700:45:0717
5MJ179Kubeček LadislavMaratonstav Úpice9100:55:1316
Muži A (trať 10,1 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:40:5130
2MA441Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:42:3028
3MA1244Vaš MatějSparta Praha8300:45:5126
4MA1698Jánský LukášÁdrteam Adršpach7900:48:0223
5MA2547Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:2320
6MA2695Vašíček MartinSKI Radvanice7100:50:3319
7MA2993Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:51:4518
8MA3440Petr JiříINS Atelier Náchod7400:53:2417
9MA3545Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:5116
10MA3639Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:54:0015
11MA4994Polej JiříHronov7100:56:5913
12MA5097Burdych TomášSK Hronov8200:57:3812
13MA5348Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:58:2010
14MA5496Hromádko Přemysl-7600:58:219
15MA6042Winicki RolandPolsko7201:01:35-
16MA6346Školník JanBroumov7301:04:428
17MA7399Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7501:09:415
Muži B (trať 10,1 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB268Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:41:5929
2MB357Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:42:0320
3MB561Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:5819
4MB749Wieczorek WalerianPolsko6200:44:31-
5MB865Raim LadislavHradec Králové6400:44:5218
6MB1062Holub MiroslavBukovice6600:45:2527
7MB1358Krajča RudolfBrno6500:46:5025
8MB1464Kolář RadekHronov6900:47:3124
9MB1556Zawadzki StanislavPolsko6200:47:58-
10MB1854Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:48:1514
11MB2059Dostálek PetrTěchonín6700:49:0122
12MB2170Zelený LuděkAC Náchod6100:49:3813
13MB2350Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:50:0912
14MB2460Česenek ZbyněkHudy Sport6800:50:1721
15MB2853Truhlář PetrASSPRO Náchod6300:51:2511
16MB3066Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:0010
17MB3867Soukup VáclavHronov6700:54:0514
18MB5163Beneš StanislavÁdrteam Adršpach6500:57:4311
19MB5851Vejvoda JiříASSPRO Náchod6201:01:013
20MB5952Lanta StanislavSK Hronov6301:01:222
21MB6869Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6501:06:057
22MB71100Křenek RomanPardubice6201:08:370
23MB7255Peška RobertSpartak Police nad Metují6701:09:146
Muži C (trať 10,1 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC677Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:0510
2MC978Siegel JosefAC Choceň5800:45:2317
3MC1179Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3116
4MC1784Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:48:0615
5MC2787Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:50:497
6MC3173Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:52:209
7MC3276Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:52:446
8MC3772Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:54:038
9MC4085Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:54:195
10MC4289Siegel MilanHasiči Radešov5400:55:003
11MC4390Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:137
12MC4471Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:55:43-
13MC4586Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:55:582
14MC4788Šorfa LubošAC Náchod5700:56:266
15MC4892Klimeš BedřichBukovice5600:56:455
16MC5281Sedlák JiříPřelouč5800:57:544
17MC5580Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:59:240
18MC5691Kleiner KarelPevná vůle5300:59:530
19MC6282Krejčí MilanPardubice5301:03:270
20MC6583Bajer MilanPardubice5501:05:151
21MC6774Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:05:440
22MC7575Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:12:120
Muži D (trať 10,1 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1926Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:459
2MD2220Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:088
3MD3327Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:52:4610
4MD3921Marek FrantišekČervený Kostelec4100:54:099
5MD4132Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:54:484
6MD4622Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:56:011
7MD5729Polej JiříHronov4601:00:310
8MD6128Linhart MilošAC Náchod4401:02:117
9MD6424Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:04:576
10MD6625Kvapil VojtěchSK Suchý Důl4801:05:220
11MD6923Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:200
12MD7030Čepelka OldřichTima Liberec4801:08:240
13MD7431Lanta JiříLO Hronov4401:11:325
Muži E (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME2110Kašpar JosefAVC Praha3801:01:358
2ME2311Babiak WladyslawPolsko3401:10:53-
Muži F (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME243Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:13:5610
Juniorky (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ224Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:09:4310
Ženy A (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA112Pichrtová AnnaMaratonstav Úpice7300:38:0410
2ZA719Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:45:119
3ZA917Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:48:118
4ZA1114Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:48:537
5ZA1315Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:50:246
6ZA1413Tylšová DanielaMaratonstav Úpice7800:52:345
7ZA1516Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:53:134
8ZA1818Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:55:203
Ženy B (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB833Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:47:2610
2ZB1035Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:48:429
3ZB1236Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:49:328
4ZB1638Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:53:367
5ZB1937Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:55:276
6ZB2034Tůmová EvaMaratonstav Úpice6900:57:425
Ženy C (trať 8,9 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC52Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:45:0110
Trať 10,1 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:40:5130
1MB268Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:41:5929
2MB357Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:42:0320
2MA441Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:42:3028
3MB561Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:5819
1MC677Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:44:0510
4MB749Wieczorek WalerianPolsko6200:44:31-
5MB865Raim LadislavHradec Králové6400:44:5218
2MC978Siegel JosefAC Choceň5800:45:2317
6MB1062Holub MiroslavBukovice6600:45:2527
3MC1179Kolínek FrantišekAK Perná5600:45:3116
3MA1244Vaš MatějSparta Praha8300:45:5126
7MB1358Krajča RudolfBrno6500:46:5025
8MB1464Kolář RadekHronov6900:47:3124
9MB1556Zawadzki StanislavPolsko6200:47:58-
4MA1698Jánský LukášÁdrteam Adršpach7900:48:0223
4MC1784Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:48:0615
10MB1854Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:48:1514
1MD1926Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:48:459
11MB2059Dostálek PetrTěchonín6700:49:0122
12MB2170Zelený LuděkAC Náchod6100:49:3813
2MD2220Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:088
13MB2350Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6200:50:0912
14MB2460Česenek ZbyněkHudy Sport6800:50:1721
5MA2547Šrůtek DavidBKL Machov8000:50:2320
6MA2695Vašíček MartinSKI Radvanice7100:50:3319
5MC2787Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:50:497
15MB2853Truhlář PetrASSPRO Náchod6300:51:2511
7MA2993Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:51:4518
16MB3066Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:52:0010
6MC3173Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:52:209
7MC3276Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:52:446
3MD3327Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:52:4610
8MA3440Petr JiříINS Atelier Náchod7400:53:2417
9MA3545Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:53:5116
10MA3639Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:54:0015
8MC3772Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:54:038
17MB3867Soukup VáclavHronov6700:54:0514
4MD3921Marek FrantišekČervený Kostelec4100:54:099
9MC4085Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:54:195
5MD4132Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:54:484
10MC4289Siegel MilanHasiči Radešov5400:55:003
11MC4390Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:137
12MC4471Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:55:43-
13MC4586Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:55:582
6MD4622Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:56:011
14MC4788Šorfa LubošAC Náchod5700:56:266
15MC4892Klimeš BedřichBukovice5600:56:455
11MA4994Polej JiříHronov7100:56:5913
12MA5097Burdych TomášSK Hronov8200:57:3812
18MB5163Beneš StanislavÁdrteam Adršpach6500:57:4311
16MC5281Sedlák JiříPřelouč5800:57:544
13MA5348Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:58:2010
14MA5496Hromádko Přemysl-7600:58:219
17MC5580Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:59:240
18MC5691Kleiner KarelPevná vůle5300:59:530
7MD5729Polej JiříHronov4601:00:310
19MB5851Vejvoda JiříASSPRO Náchod6201:01:013
20MB5952Lanta StanislavSK Hronov6301:01:222
15MA6042Winicki RolandPolsko7201:01:35-
8MD6128Linhart MilošAC Náchod4401:02:117
19MC6282Krejčí MilanPardubice5301:03:270
16MA6346Školník JanBroumov7301:04:428
9MD6424Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:04:576
20MC6583Bajer MilanPardubice5501:05:151
10MD6625Kvapil VojtěchSK Suchý Důl4801:05:220
21MC6774Stibor MilanMaratonstav Úpice5001:05:440
21MB6869Tér DušanTEROVA Bez. n. Met.6501:06:057
11MD6923Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:08:200
12MD7030Čepelka OldřichTima Liberec4801:08:240
22MB71100Křenek RomanPardubice6201:08:370
23MB7255Peška RobertSpartak Police nad Metují6701:09:146
17MA7399Tér IvanTEROVA Bez. n. Met.7501:09:415
13MD7431Lanta JiříLO Hronov4401:11:325
22MC7575Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:12:120

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 45%
Zvolená trasa závodu: 75%
Značení závodu: 50%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 50%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Tak, teď to byl závod do vrchu. Moc pěkné.Doufám,že nezměníš trasu závodu, ani hodinu startu.Konečně jsem to stíhal.
lev.bill
zase mi to letos nevyslo :( ale pristi rok uz urcite prijedu!!! :)
bahen
nic moc

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód