Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Náchod - Dobrošov

11.7.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Náchod - Dobrošov
  • datum konání: 11.7.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KČT Náchod

Sociální sítě

Místo konání

zimní stadion, Náchod
10 hodin

Startovné

30-50,- Kč

Popis tratě

délka 7,3 km
převýšení 303
Trať stoupá vcelku pravidelně od startu do cíle před chatou na Dobrošově a vede celá po silnici.

Ceny pro vítěze

věcné ceny

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Josef Kolísko
Bílkova 1544
Náchod 2
547 02
tel. byt 491 423 020
mobil 607 933 811

E-mailová adresa

admin@kcturistunachod.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.7.2016Náchod - Dobrošov84
12.7.2015Náchod - Dobrošov77
13.7.2014Náchod - Dobrošov81
14.7.2013Náchod - Dobrošov70
15.7.2012Náchod - Dobrošov77
17.7.2011Náchod - Dobrošov50
11.7.2010Náchod - Dobrošov82
12.7.2009Náchod - Dobrošov66
13.7.2008Náchod - Dobrošov86
15.7.2007Náchod - Dobrošov104
16.7.2006Náchod - Dobrošov90
17.7.2005Náchod - Dobrošov101
13.7.2003Náchod - Dobrošov79
14.7.2002Náchod - Dobrošov112
15.7.2001Náchod - Dobrošov90
16.7.2000Náchod - Dobrošov100
18.7.1999Náchod - Dobrošov115
19.7.1998Náchod - Dobrošov98
20.7.1997Náchod - Dobrošov99
21.7.1996Náchod - Dobrošov97
16.7.1995Náchod - Dobrošov91
16.7.1994Náchod - Dobrošov69
10.7.1993Náchod - Dobrošov101
11.7.1992Náchod - Dobrošov80
6.7.1991Náchod - Dobrošov78
8.7.1989Náchod - Dobrošov79
9.7.1988Náchod - Dobrošov89
11.7.1987Náchod - Dobrošov86
12.7.1986Náchod - Dobrošov122

Statistika závodu Náchod - Dobrošov

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2553

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek František4124
Ulich Petr6823
Javůrek Jiří4820
Linhart Miloš4420
Pechek František5320
Tichý Pavel6320
Šmída Oldřich4817
Svatoš Otakar3416
Kučera Zdeněk5515
Libra Jiří3715
Metelka Josef4415
Jirásková Eva6414
Šimůnek Jan4914
Tučný Jan4714
Stránský Aleš6013
Šrůtek Stanislav5813
Mach Václav5513
Čepelka Oldřich4813
Balcar Luboš5812
Sedlák Jiří5812
Mazač Jaroslav6812
Hynek Petr6312
Doležal Luboš5412
Borůvka Jiří5612
Trejbal Karel5112
Kubr Václav5512
Vimr Adolf4311
Kubrová Dagmar6311
Vacková Hana5611
Havlíček Zdeněk3511
Vojáček Pavel5110
Jirka Jan8310
Kozel Karel5210
Jarkovský Oldřich3410
Vraštilová Miloslava5610
Losman Miroslav5110
Lanta Jiří4410
Vacarda Vladimír5910
Pechková Jana8510
Švec Miroslav529
Dobšíček Pavel809
Tomšů Petr649
Škoda Kryštof419
Nečas Josef589
Bielčik Jindřich409
Skalský Miloš679
Šimůnek Jan829
Pešek Milan609
Zelený Luděk619
Buchar Jan339

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ683Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:27:0720
2MJ781Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:27:1219
3MJ1278Janata MilanTJ Stračov8500:28:3118
4MJ1477Zapalač MartinJeseník8600:29:0217
5MJ1982Strejček JanAC Pardubice8600:29:5816
6MJ2579Sejkora KarelAtletika Polička8800:30:4415
7MJ4180Večeře TomášAtletika Polička9000:32:3114
Muži A (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dobšíček PavelSK Hronov8000:24:5830
2MA29Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:25:2129
3MA34Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:26:4228
4MA42Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:27:0127
5MA1010Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:27:3026
6MA133Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:28:5025
7MA181Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:29:3724
8MA2114Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:30:1823
9MA2315Káňa PavelLoko Trutnov Triatlon7400:30:3222
10MA3212Havlíček IvoLánov6600:31:4021
11MA3317Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:31:4220
12MA516Kraus OndřejVrchlabí8000:34:0619
13MA5613Skalský MilošNáchod6700:34:3918
14MA577Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:34:4417
15MA6111Metelka PavelTýniště6800:35:1116
16MA758Škop JiříTJ Sokol Starkoč6900:38:5715
17MA8516Trebichavský PavelJaroměř7300:43:5614
Muži B (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB424Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0120
2MB819Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:1619
3MB925Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:2118
4MB1627Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:29:1417
5MB2230Klimeš JiříAC Náchod6100:30:2116
6MB2426Kapucián VladimírTJ Sokol Starkoč6300:30:3715
7MB2618Nečas JosefÚpice5800:30:5814
8MB2833Tichý PavelAC Náchod6300:31:2213
9MB2934Truhlář PetrASSPRO Náchod6300:31:2612
10MB3020Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:31:3111
11MB3423Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:31:4710
12MB3621Sedlák JiříPřelouč5800:31:539
13MB3928Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:32:138
14MB6431Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:35:267
15MB6632Škoda MiroslavKŠ Náchod5700:36:256
16MB7429Lanta StanislavLoko Hronov6300:38:525
17MB8322Sedlák JosefHradec Králové5900:41:544
Muži C (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1135Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:5120
2MC1742Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:3219
3MC2036Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:1418
4MC2739Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:31:1717
5MC3144Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:3516
6MC3740Opitz JaromírHradec Králové5100:32:0215
7MC3841Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:32:0914
8MC4843Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:33:5013
9MC5847Dobýval JaroslavOA Náchod5000:35:0612
10MC6345Koubek PavelKS Náchod5200:35:2211
11MC6937Tučný JanMK Pardubice4700:37:2510
12MC7846David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:40:379
13MC8238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:358
Muži D (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4655Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:33:2710
2MD5354Marek FrantišekČervený Kostelec4100:34:189
3MD5952Bielčik JindřichLichkov4000:35:088
4MD6048Kašpar JosefAVC Praha3800:35:107
5MD6256Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:35:126
6MD6753Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:095
7MD6850Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:174
8MD7357Linhart MilošAC Náchod4400:38:333
9MD7649Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:142
10MD8751Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:47:101
Muži E (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6586Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:35:4910
2ME7187Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:37:389
3ME8188Lanta JiříLO Hronov3400:41:198
4ME8985Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:457
5ME9084Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:52:016
Juniorky (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7990Venclová RadkaKrčín Nové Město9000:40:4810
2ŽJ8889Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:309
Ženy A (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1567Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:29:0610
2ZA4064Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:32:189
3ZA4261Kubicová IvanaVSK VŠB TU Ostrava8100:32:338
4ZA4458Stillnerová VěraChrudim8100:33:017
5ZA4562Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:33:096
6ZA4760Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:305
7ZA4965Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:33:564
8ZA5263Švecová TerezaSokol Potštejn7700:34:153
9ZA5459Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:202
10ZA8066Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:41:171
Ženy B - 35-44 let (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4369Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:4410
2ZB5072Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:34:039
3ZB5568Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:34:258
4ZB7270Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:146
5ZB8671Klimešová AlenaBukovice6300:44:324
Ženy C - 45 let a starší (trať 7,3 km, 303 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3575Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:31:5010
2ŽC7076Vacková HanaSK Hronov5600:37:357
3ŽC7774Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:39:399
4ŽC8473Sedláková AliceHradec Králové5700:42:315
Trať 7,3 km, 303 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA15Dobšíček PavelSK Hronov8000:24:5830
2MA29Brýdl PavelX-AIR Ostrava8000:25:2129
3MA34Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:26:4228
4MA42Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:27:0127
1MB424Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0120
1MJ683Černý JaroslavTrutnov Triathlon Team8600:27:0720
2MJ781Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:27:1219
2MB819Kolínek FrantišekAK Perná5600:27:1619
3MB925Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:27:2118
5MA1010Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:27:3026
1MC1135Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:27:5120
3MJ1278Janata MilanTJ Stračov8500:28:3118
6MA133Pross DavidPORKERT Skuhrov n. B.7500:28:5025
4MJ1477Zapalač MartinJeseník8600:29:0217
1ZA1567Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:29:0610
4MB1627Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:29:1417
2MC1742Švec MiroslavSokol Potštejn5200:29:3219
7MA181Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:29:3724
5MJ1982Strejček JanAC Pardubice8600:29:5816
3MC2036Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:1418
8MA2114Horák DavidSK Nové Město nad Metují7400:30:1823
5MB2230Klimeš JiříAC Náchod6100:30:2116
9MA2315Káňa PavelLoko Trutnov Triatlon7400:30:3222
6MB2426Kapucián VladimírTJ Sokol Starkoč6300:30:3715
6MJ2579Sejkora KarelAtletika Polička8800:30:4415
7MB2618Nečas JosefÚpice5800:30:5814
4MC2739Bubeníček JiříPorkert Skuhrov n. B.5100:31:1717
8MB2833Tichý PavelAC Náchod6300:31:2213
9MB2934Truhlář PetrASSPRO Náchod6300:31:2612
10MB3020Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:31:3111
5MC3144Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:31:3516
10MA3212Havlíček IvoLánov6600:31:4021
11MA3317Mihulka Jindřich3 SPEED Praha7000:31:4220
11MB3423Hynek PetrSK Nové Město na Moravě6300:31:4710
1ŽC3575Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:31:5010
12MB3621Sedlák JiříPřelouč5800:31:539
6MC3740Opitz JaromírHradec Králové5100:32:0215
7MC3841Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:32:0914
13MB3928Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:32:138
2ZA4064Čermáková MartinaKrkonoše Vrchlabí8000:32:189
7MJ4180Večeře TomášAtletika Polička9000:32:3114
3ZA4261Kubicová IvanaVSK VŠB TU Ostrava8100:32:338
1ZB4369Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:32:4410
4ZA4458Stillnerová VěraChrudim8100:33:017
5ZA4562Navrátilová LucieLokomotiva Trutnov8000:33:096
1MD4655Metelka JosefSpartak Police nad Metují4400:33:2710
6ZA4760Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:33:305
8MC4843Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:33:5013
7ZA4965Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:33:564
2ZB5072Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:34:039
12MA516Kraus OndřejVrchlabí8000:34:0619
8ZA5263Švecová TerezaSokol Potštejn7700:34:153
2MD5354Marek FrantišekČervený Kostelec4100:34:189
9ZA5459Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:34:202
3ZB5568Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:34:258
13MA5613Skalský MilošNáchod6700:34:3918
14MA577Krátký JosefKPBKÚ Mělník6500:34:4417
9MC5847Dobýval JaroslavOA Náchod5000:35:0612
3MD5952Bielčik JindřichLichkov4000:35:088
4MD6048Kašpar JosefAVC Praha3800:35:107
15MA6111Metelka PavelTýniště6800:35:1116
5MD6256Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:35:126
10MC6345Koubek PavelKS Náchod5200:35:2211
14MB6431Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:35:267
1ME6586Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:35:4910
15MB6632Škoda MiroslavKŠ Náchod5700:36:256
6MD6753Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:095
7MD6850Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:37:174
11MC6937Tučný JanMK Pardubice4700:37:2510
2ŽC7076Vacková HanaSK Hronov5600:37:357
2ME7187Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:37:389
4ZB7270Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:38:146
8MD7357Linhart MilošAC Náchod4400:38:333
16MB7429Lanta StanislavLoko Hronov6300:38:525
16MA758Škop JiříTJ Sokol Starkoč6900:38:5715
9MD7649Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:39:142
3ŽC7774Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:39:399
12MC7846David LudvíkSokol Slavkov u Brna5100:40:379
1ŽJ7990Venclová RadkaKrčín Nové Město9000:40:4810
10ZA8066Kobrlová GabrielaLučany nad Nisou7600:41:171
3ME8188Lanta JiříLO Hronov3400:41:198
13MC8238Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:358
17MB8322Sedlák JosefHradec Králové5900:41:544
4ŽC8473Sedláková AliceHradec Králové5700:42:315
17MA8516Trebichavský PavelJaroměř7300:43:5614
5ZB8671Klimešová AlenaBukovice6300:44:324
10MD8751Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:47:101
2ŽJ8889Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:47:309
4ME8985Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:49:457
5ME9084Tomášek FrantišekTJ Otrokovice2500:52:016

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód