Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Andrlův chlum, 27. ročník

8.1.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Andrlův chlum, 27. ročník
  • datum konání: 8.1.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.1.2019Běh do vrchu na Andrlův chlum-
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
8.1.2011Běh do vrchu na Andrlův chlum62
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Andrlův chlum, 27. ročník

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1568

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5317
Sadílek Ota4616
Krupička Miroslav5315
Červ Miloslav5015
Šimůnek Jan8214
Keprtová Miloslava4814
Šebek Michal8413
Stránský Aleš6013
Svatoš Otakar3412
Bielčik Jindřich4012
Hübl Radek8812
Kalousek Jan4112
Mannlová Jana8012
Soukup Jiří2711
Pilgr Bohuslav5111
Pilgr Luděk7611
Kubelka Tomáš9311
Doleček Josef7911
Vacek Martin6910
Havran Miroslav3710
Kubelka Petr9510
Šafář Jaroslav5110
Vytlačilová Lenka849
Nechvíl Petr919
Matyášová Jana659
Dobšíček Pavel809
Kratochvíl Miloš759
Valter Pavel529
Zajíc Jakub899
Novotný Jiří459
Čechal Jaroslav618
Jadrný Lubomír738
Šimůnková Pavla778
Jirásková Eva648
Stránská Adéla918
Razým Jan578
Siegel Josef868
Sontáková Lenka917
Novák Jiří807
Marhold Luboš777
Hrdina Jaroslav477
Kolář Radim697
Bielčik Petr717
Marhold Petr787
Sejkorová Lenka637
Šimůnek Jan497
Nágl Marek687
Jirásková Bára917
Nemšák Miroslav697
Heger Vojtěch747

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM5596Červ JakubSK Polička8900:13:31-
2NM8597Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:16:59-
3NM9298Šeda JanAC Choceň9300:17:2811,00
4NM10199Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:35:059,00
5NM102100Vencl TadeášJiskra Ústí nad Orlicí9500:37:178,00
Žákyně nejmladší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ81101Johanidiesová LeaLOKO Česká Třebová8900:16:0211,00
2NZ84102Čechalová MarkétaMistrovice8900:16:539,00
3NZ100103Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:278,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM7892Kůrková AndreaAC Choceň8700:15:4011,00
2ŽM8693Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:17:029,00
3ŽM9794Neumanová MartinaLOKO Česká Třebová8800:19:028,00
4ŽM9895Šedová VeronikaAC Choceň8700:19:187,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5287Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:13-
2MM5388Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:13:2611,00
3MM6789Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:479,00
4MM8890Hotmar MichalLOKO Česká Třebová8800:17:048,00
5MM9591Grundman VojtěchKOB Choceň8800:18:007,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7784Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:3911,00
2ŽS8385Čechalová HanaS. Mistrovice8600:16:319,00
3ŽS8786Podhorníková MartinaAC Choceň8600:17:038,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4476Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:12:3111,00
2MS4777Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:12:449,00
3MS5978Siegel JosefAC Choceň8600:13:498,00
4MS6579Pátek MichalKOB Choceň8600:14:417,00
5MS6780Půlpán JanAC Choceň8600:14:476,00
6MS7081Abraham PetrAC Choceň8600:15:035,00
7MS7382Pešek OndřejKOB Choceň8500:15:114,00
8MS9383Řemínek MatějAC Choceň8600:17:473,00
Dorostenci 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1366Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:10:29-
2MD1467Polanský DanSG Pardubice8300:10:34-
3MD1868Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:5911,00
4MD2269Tauchman JiříAC Choceň8400:11:219,00
5MD2470Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:11:278,00
6MD2971Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:11:467,00
7MD3372Tobiáš MartinSK Polička8400:11:54-
8MD4073Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:12:186,00
9MD4374Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:12:285,00
10MD6975Mrklovský VojtěchAFK SKP Pardubice8400:14:50-
Dorostenky 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7964Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:4911,00
2ŽD8065Škodová PetraKOB Choceň8300:15:529,00
Junioři 18-19 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ659Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:09:4411,00
2MJ1160Adamec PetrJiskra Ústí nad Orlicí8100:10:249,00
3MJ3061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:488,00
4MJ3862Prokop MartinAFK SKP Pardubice8200:12:10-
5MJ5163Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí8200:13:057,00
Muži A (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:08:55-
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:1811,00
3MA33Exner OndřejZOO Team Choceň7100:09:329,00
3MA34Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:09:329,00
5MA55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:387,00
6MA76Seidl PetrCyklo Pokr Pardubice7200:09:47-
7MA97Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:09:546,00
8MA118Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:10:245,00
9MA159Hanuš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7000:10:504,00
10MA1710Strnad VladimírJiskra Ústí nad Orlicí7700:10:573,00
11MA1911Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:11:052,00
12MA2012Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:061,00
13MA2613Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:11:380,00
14MA3114Beneš MilanSK Polička7800:11:50-
15MA3415Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:11:550,00
16MA3516Šabata MartinJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:570,00
17MA3617Čechal JaroslavMistrovice6100:12:010,00
18MA4618Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:12:400,00
19MA5019Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:13:00-
20MA5520Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:13:310,00
21MA6321Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:14:170,00
22MA6422Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:330,00
Muži B (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:09:5111,00
2MB1025Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:10:04-
3MB1626Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:10:519,00
4MB2127Filip LubošAC Choceň5900:11:168,00
5MB2528Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:11:29-
6MB2729Papáček JanOseva Choceň5400:11:427,00
7MB3230Netušil PavelŽamberk5200:11:536,00
8MB3731Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:095,00
9MB3932Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:134,00
10MB4133Zajíc JanKRB Chrudim5300:12:22-
11MB4534Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:12:383,00
12MB4735Šlajs TomášKOB Choceň 00:12:442,00
13MB4936Fenyk FrantišekAFK SKP Pardubice5300:12:51-
14MB6637Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:14:421,00
15MB7238Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:100,00
16MB7439Valter PavelLPS Media UO5200:15:220,00
17MB7640Betlach JanČeská Třebová5700:15:320,00
Muži C 50 a starší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2341Červ MiloslavSK Polička5000:11:24-
2MC2742Švadlena JiříKOB Choceň4600:11:4211,00
3MC4243Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:269,00
4MC5444Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:13:30-
5MC5745Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:13:388,00
6MC6046Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:13:587,00
7MC6147Černý MilanAC Choceň4800:14:096,00
8MC6248Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:14:105,00
9MC7549Kubíček JanLitomyšl5000:15:23-
10MC8950Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:17:134,00
10MC8951Kalousek JanŽamberk4100:17:134,00
12MC9152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:242,00
13MC9453Krůmer MiroslavOstrov4900:17:511,00
14MC9954Kalous VladimírŽamberk4300:21:460,00
Juniorky 18-19 let (trať 2,900 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8255Šedová JanaAC Choceň7300:16:2811,00
Ženy B (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5856Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:13:4611,00
2ZB7157Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:15:089,00
3ZB9658Jirásková EvaLanškroun6400:18:148,00
Trať 2,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:08:55-
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:1811,00
3MA33Exner OndřejZOO Team Choceň7100:09:329,00
3MA34Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:09:329,00
5MA55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:387,00
1MJ659Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:09:4411,00
6MA76Seidl PetrCyklo Pokr Pardubice7200:09:47-
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:09:5111,00
7MA97Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:09:546,00
2MB1025Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:10:04-
8MA118Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:10:245,00
2MJ1160Adamec PetrJiskra Ústí nad Orlicí8100:10:249,00
1MD1366Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:10:29-
2MD1467Polanský DanSG Pardubice8300:10:34-
9MA159Hanuš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7000:10:504,00
3MB1626Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:10:519,00
10MA1710Strnad VladimírJiskra Ústí nad Orlicí7700:10:573,00
3MD1868Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:5911,00
11MA1911Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:11:052,00
12MA2012Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:061,00
4MB2127Filip LubošAC Choceň5900:11:168,00
4MD2269Tauchman JiříAC Choceň8400:11:219,00
1MC2341Červ MiloslavSK Polička5000:11:24-
5MD2470Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:11:278,00
5MB2528Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:11:29-
13MA2613Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:11:380,00
6MB2729Papáček JanOseva Choceň5400:11:427,00
2MC2742Švadlena JiříKOB Choceň4600:11:4211,00
6MD2971Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:11:467,00
3MJ3061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:488,00
14MA3114Beneš MilanSK Polička7800:11:50-
7MB3230Netušil PavelŽamberk5200:11:536,00
7MD3372Tobiáš MartinSK Polička8400:11:54-
15MA3415Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:11:550,00
16MA3516Šabata MartinJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:570,00
17MA3617Čechal JaroslavMistrovice6100:12:010,00
8MB3731Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:095,00
4MJ3862Prokop MartinAFK SKP Pardubice8200:12:10-
9MB3932Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:134,00
8MD4073Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:12:186,00
10MB4133Zajíc JanKRB Chrudim5300:12:22-
3MC4243Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:269,00
9MD4374Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:12:285,00
1MS4476Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:12:3111,00
11MB4534Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:12:383,00
18MA4618Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:12:400,00
12MB4735Šlajs TomášKOB Choceň 00:12:442,00
2MS4777Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:12:449,00
13MB4936Fenyk FrantišekAFK SKP Pardubice5300:12:51-
19MA5019Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:13:00-
5MJ5163Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí8200:13:057,00
1MM5287Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:13-
2MM5388Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:13:2611,00
4MC5444Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:13:30-
20MA5520Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:13:310,00
1NM5596Červ JakubSK Polička8900:13:31-
5MC5745Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:13:388,00
1ZB5856Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:13:4611,00
3MS5978Siegel JosefAC Choceň8600:13:498,00
6MC6046Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:13:587,00
7MC6147Černý MilanAC Choceň4800:14:096,00
8MC6248Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:14:105,00
21MA6321Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:14:170,00
22MA6422Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:330,00
4MS6579Pátek MichalKOB Choceň8600:14:417,00
14MB6637Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:14:421,00
3MM6789Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:479,00
5MS6780Půlpán JanAC Choceň8600:14:476,00
10MD6975Mrklovský VojtěchAFK SKP Pardubice8400:14:50-
6MS7081Abraham PetrAC Choceň8600:15:035,00
2ZB7157Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:15:089,00
15MB7238Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:100,00
7MS7382Pešek OndřejKOB Choceň8500:15:114,00
16MB7439Valter PavelLPS Media UO5200:15:220,00
9MC7549Kubíček JanLitomyšl5000:15:23-
17MB7640Betlach JanČeská Třebová5700:15:320,00
1ŽS7784Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:3911,00
1ŽM7892Kůrková AndreaAC Choceň8700:15:4011,00
1ŽD7964Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:4911,00
2ŽD8065Škodová PetraKOB Choceň8300:15:529,00
1NZ81101Johanidiesová LeaLOKO Česká Třebová8900:16:0211,00
1ZA8255Šedová JanaAC Choceň7300:16:2811,00
2ŽS8385Čechalová HanaS. Mistrovice8600:16:319,00
2NZ84102Čechalová MarkétaMistrovice8900:16:539,00
2NM8597Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:16:59-
2ŽM8693Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:17:029,00
3ŽS8786Podhorníková MartinaAC Choceň8600:17:038,00
4MM8890Hotmar MichalLOKO Česká Třebová8800:17:048,00
10MC8951Kalousek JanŽamberk4100:17:134,00
10MC8950Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:17:134,00
12MC9152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:242,00
3NM9298Šeda JanAC Choceň9300:17:2811,00
8MS9383Řemínek MatějAC Choceň8600:17:473,00
13MC9453Krůmer MiroslavOstrov4900:17:511,00
5MM9591Grundman VojtěchKOB Choceň8800:18:007,00
3ZB9658Jirásková EvaLanškroun6400:18:148,00
3ŽM9794Neumanová MartinaLOKO Česká Třebová8800:19:028,00
4ŽM9895Šedová VeronikaAC Choceň8700:19:187,00
14MC9954Kalous VladimírŽamberk4300:21:460,00
3NZ100103Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:278,00
4NM10199Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:35:059,00
5NM102100Vencl TadeášJiskra Ústí nad Orlicí9500:37:178,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód